KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 289
Reģ: 06.08.2021
Filomena @ 06.01.2022 23:40
Kurš normāls cilvēks katru otro dienu paziņo ka satīrījis māju, tas kā tāds sasniegums? Miss Vegetai laikam jau. Nevienu instagram neesmu redzējusi kas sevi tā uzslavē par mājas satirisanu.

Nu bāc, es šodien satīrīju māju, aizmirsu to nopublicēt IG. Rīt būs laikam jātīra atkal.
07.01.2022 01:21 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Viņai kauli sāp? Tur pat suņiem jāsmejas.Vienkārši viņa strādāt negrib,un izdomā nezin ko.Man arī ir iedzimts artrīts un ticiet, tas man nav traucējis strādāt fizisku darbu. Gan Anglijā ābolus lasīt,gan fabrikā ar ziemassvētku tītariem,pie līnijas strādāt.Un daži lieki kg,nu nekādi netraucē dzīvot.Drīzāk tāda ēdienkarte,kā Ļenkai+vegeta ir pie vainas. Viņa toč nezina,kas ir veselīgs ēdiens.Un iztīrīt tukšu māju(pāriet ar mitru lupatu) reāli nav nekāds varoņdarbs.
07.01.2022 09:17 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
1) Ļenka, nedzēs komentu. Ir jau piefiksēts. Turi tikpat svētu nedzēst, kā vīrenes komentāru vīra Feisbukā. 🧐
2) pārsmējos par dievietes/komentētājas konta bio/aprakstu. Paldies. 😁😁😁

07.01.2022 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 1086
Reģ: 04.06.2012
Man interesē kas notiek citās dzīvokļa istabās un kāpēc tās nerāda? Man pašai ir 60 kvm liels dzīvoklis ar 3 lielām istabām un es apmēram varu iedomāties, cik liels ir 100kvm, bet Liene ir rādījusi tikai nelielu guļamistabu, virtuvi un dzīvojamo istabu - bet pēc kvadratūras tur būtu jābūt vēl kādām 2 istabām...
07.01.2022 09:38 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Sigita11 @ 07.01.2022 09:38
Man interesē kas notiek citās dzīvokļa istabās un kāpēc tās nerāda? Man pašai ir 60 kvm liels dzīvoklis ar 3 lielām istabām un es apmēram varu iedomāties, cik liels ir 100kvm, bet Liene ir rādījusi tikai nelielu guļamistabu, virtuvi un dzīvojamo istabu - bet pēc kvadratūras tur būtu jābūt vēl kādām 2 istabām...

Virtuve izskatās uz kādiem 20m2, un dzīvojamā istaba uz kādiem 26m2. Spriežu pēc sava dzīvokļa, jo mums ir 100m2.
Piekrītu jau minētajam, ka dzīvoklī nav nevienas personīgās mantas. Viss tik tīrs un sterils, it kā būtu viesnīcā.
07.01.2022 09:56 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Protams, ka pusotru gadu vecam bērnam ir jāēd normāls ēdiens - dārzeņi, gaļa, zupas, rīsi, makaroni, augļi, utml. Sen jau var dot visu no lielo ēdāju galda pagaršot. Bet Mia pat nav sava krēsliņa/galdiņa, pie kura mācīties ēst, ķellēties un noprovēt dažādus produktus. Maniem bērniem tāda lieta bija must have - jā, pēc tam bieži bija jāsatīra, jāsavāc viss perimetrs ap to galdiņu, bet nu čaklajai miss Vegetai jau nevajadzētu būt problēmām ar to. Taču viņas vienaldzība pret mazo ir vnk vājprātīga.
Tēlo tagad nez kādu tīrības iemiesojumu, bet tāpat visi zina kāda sušķe ir Liene. Kāds izskatījās tas Saldus ielas dzīvoklis! Kivičs kaut ko pukstēja, ka Lienes radi neesot izremontējuši, bet, pirmkārt, tur vnk bija netīrs un nekopts viss. WC un vanna tā aizkakāta bija, ka vemt gribējās redzot. Un tā Mias gultiņas bilde, ko Kristofers bija ielicis - vnk pretīgi - netīrs paladziņš, netīra sedziņa, pats bērns kā bomzītis ar izlaistītu pudelīti zem sevis.
Visticamāk tagad Andris sācis aizvien vairāk pārmest Lienei, ka tā tup viņam uz kakla un nerūpējas par saimniecību, tad nu šī spiesta sākt beidzot darīt to, ko līdzšinējos 40 gadus nekad nav darījusi. Mājas tīrīšana un pusdienu gatavošana normāliem cilvēkiem liekas pašsaprotama lieta, bet slinkajai Lienītei tas ir baigais notikums.
07.01.2022 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2480
Reģ: 20.06.2013
Kas tā pa bildi,ko bija ielicis Kristofers?
07.01.2022 10:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
LilyLady @ 07.01.2022 10:06
Protams, ka pusotru gadu vecam bērnam ir jāēd normāls ēdiens - dārzeņi, gaļa, zupas, rīsi, makaroni, augļi, utml. Sen jau var dot visu no lielo ēdāju galda pagaršot. Bet Mia pat nav sava krēsliņa/galdiņa, pie kura mācīties ēst, ķellēties un noprovēt dažādus produktus. Maniem bērniem tāda lieta bija must have - jā, pēc tam bieži bija jāsatīra, jāsavāc viss perimetrs ap to galdiņu, bet nu čaklajai miss Vegetai jau nevajadzētu būt problēmām ar to. Taču viņas vienaldzība pret mazo ir vnk vājprātīga.
Tēlo tagad nez kādu tīrības iemiesojumu, bet tāpat visi zina kāda sušķe ir Liene. Kāds izskatījās tas Saldus ielas dzīvoklis! Kivičs kaut ko pukstēja, ka Lienes radi neesot izremontējuši, bet, pirmkārt, tur vnk bija netīrs un nekopts viss. WC un vanna tā aizkakāta bija, ka vemt gribējās redzot. Un tā Mias gultiņas bilde, ko Kristofers bija ielicis - vnk pretīgi - netīrs paladziņš, netīra sedziņa, pats bērns kā bomzītis ar izlaistītu pudelīti zem sevis.
Visticamāk tagad Andris sācis aizvien vairāk pārmest Lienei, ka tā tup viņam uz kakla un nerūpējas par saimniecību, tad nu šī spiesta sākt beidzot darīt to, ko līdzšinējos 40 gadus nekad nav darījusi. Mājas tīrīšana un pusdienu gatavošana normāliem cilvēkiem liekas pašsaprotama lieta, bet slinkajai Lienītei tas ir baigais notikums.

Es arī pamanīju, ka nav krēsliņa, varbūt baro iesēdinātu ratos (tā būtu vienīgā alternatīva)
Un par to krēsliņu, man uzreiz nāk prātā, ka ja būs krēsliņš, tad viņa varētu bērnu tur iesprostot un nolikt pie tv uz pus dienu…Zinu tādus gadījumus!
Runājot par mājas tīrību, tas varētu būt Andra mammas pirksts, jo viņa reāli redzēja kas un kā tur ir! Nodeva Andrim strušku (ja viņš kā vecis nepamana) un tālāk jau Andris izlamāja Lieni, ka māju ir biežāk jāuzkopj. Gribēja Liene būt mājās, vot i lai tīra, es arī esmu mājās, bet pie spoguļa nedirnu visu dienu :D
Tāpēc man liekas smieklīgi, ka Liene lielās par to tīrīšanu! Dzīvokli arī var tīrīt divas dienas, nav jau jāpārgurst, bez spēka! Un ja katru dienu pietīra, savāc aiz sevis un uztur elementāru kārtību, tīrību, tad ir vēl vieglāk. Tākā Liene nestāsti, ka tu grīdas berz vaiga sviedros!
07.01.2022 10:52 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Man arī interesē, kas tā par bildi, kaut ko esmu palaidusi garām.
Ja jau Lienīte tā piekūst pēc 100m2 iztīrīšanas, tad laikam tā ir, ka tīra tikai, kad atskaitās mums, un atlikušo laiku ir bardaks, nevis kā viņa te sludina, ka viņai visu laiku apkārt ir kārtība. Es arī esmu mājās ar bērnu, un piekārtoju mājokli katru dienu, izsūknēju, mantas nolieku vietā (3 bērni), virtuvi savedu kārtībā, un, tad, kad 1x nedēļā ir kārtīga tīrīšana ar grīdu mazgāšanu un visu pārējo, tad neesmu bez spēka, un nekliedzu Instagram kādu varoņdarbu veicu (platība aptuveni tā pati). Bet nu Lieņuks jau mums ir cits stāsts.
07.01.2022 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Bērnam krēslińu in galdińu var IKEA nopirkt par kapeikām. Bet māmulītei svarīgāk ir pirkt šmigu un vegetu.
07.01.2022 11:05 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja maja ir tira KATRU dienu, tad nav jasvist vaiga sviedros ka vina. 🤣Es ari nedomaju, ka vini tur dzivo vieni, bet taja pasa laika maja izskatas loti tuksa. 🧐
07.01.2022 11:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Forumiete @ 07.01.2022 11:05
Bērnam krēslińu in galdińu var IKEA nopirkt par kapeikām. Bet māmulītei svarīgāk ir pirkt šmigu un vegetu.

Un cik saprotu no foruma, Norvēģijā arī ir saiti (kā LV ss un Vācijā), kur meklēt lietotas mantas vai kāds atdod kaut ko par brīvu utt.
Domāju, ka ir visas iespējas atrast un dabūt priekš bērna labas mantas, par mazām cenām…
Bet Lienes dzīve internetā, aprobežojas ar Instagram un FB, tālāk nav tikusi.
07.01.2022 11:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
LaikamGarlaicigi @ 07.01.2022 09:19
1) Ļenka, nedzēs komentu. Ir jau piefiksēts. Turi tikpat svētu nedzēst, kā vīrenes komentāru vīra Feisbukā. ?
2) pārsmējos par dievietes/komentētājas konta bio/aprakstu. Paldies. ???

Liene jau atbildēja, ka nevajag lasīt presi, lai lasa viņas grāmatu!
1. Žurnālisti samaksāja, lai dzīvokļa īpašniece Tenerifē speciāli visu sacūko, sataisa foto un nopublicē internetā? (Apmēram tā nolasās Lienes atbildes komentārs)
2. Kāda grāmata? Kur? Jau izdota?? Liene, tak viņu vēl raksta?!
KO var mūldēt Liene?!
07.01.2022 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 07.01.2022 11:18

Un cik saprotu no foruma, Norvēģijā arī ir saiti (kā LV ss un Vācijā), kur meklēt lietotas mantas vai kāds atdod kaut ko par brīvu utt.
Domāju, ka ir visas iespējas atrast un dabūt priekš bērna labas mantas, par mazām cenām…
Bet Lienes dzīve internetā, aprobežojas ar Instagram un FB, tālāk nav tikusi.

Vispār drausmīgi žēl tās mazās meitenes. Kas vińai reāli par bērnību ar tādiem vecākiem.
07.01.2022 11:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jekaterina Vegeta tak pagājušogad rakstīja, ka grāmata jau ir tipogrāfijā uz druku! 😂😂😂😂😂
Ko tur vēl gaidīt! Jāsāk pārdot! 😂😂😂😂
Mēs forumietes, sametīsimies visas kopā priekš vienas grāmatas!
07.01.2022 11:43 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Vecā pastala ļenka:
“Nevajag lasīt presi, kurš vispar to dara?!”
Also ļenka, 2 nedēļas atpakaļ:
“Ja vēlaties uzzināt visu patiesību par Andra bijušo sievu un mums, tad nopērciet jauno Kas jauns žurnālu, tur mūsu vispatiesākā intervija!”
Nu ļenka, opridilis vienreiz, tavi fani vairs nesaprot, kad var lasīt dzelteno presi un kad nevar😁
07.01.2022 11:47 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tak taa stulbene nekad nav dariijusi elementaaras lietas, taapaac izmazgaat griidu un uzshmoreet kaut kaadu pljuru ir taaads wow, kaads citam buutu, nolkjuustot kaadaa kosmosa stacijaa.
Par dziivoklja lielumu, vai nu dirsh, vai nu paareejaas istabas ir tukshas, tur vismaz paaris palielaam guljamistabaam buutu jaabuut pie taada izmeera, gan jau guljamistabaa matracis uz griidas, jo nopirkt neko nevar, meebeles, kas ir, taas naaca iireejot.
To,ka kaads veel tur dziivo, nedomaaju, tad kaadaa storijaa vai bildee paraadiitos citu iirnieku trauki, vannasistabas piederumi, apavi, kaada svesha balss utt. Vai kaut kur kaadaa letinju grupaa buutu uzpeldeejis k.kas, ka dziivo kopaa ar Kivichiem. Vinja ir tizla, vinja focheejot un filmeejot nemaaceetu profesionaali nosleept citu personu mantas, balsis. Vinja pat sapishas taadaa elementaaraa lietaa, kaa komenteeshanaa no Kivicha vai no feikajiem profiliem, 100% nenosleeptu citu personu esamiibu.
Artriits? Tad pirms pisties uz Norgi, vajadzeeja nevis dzert, bet fizioterapeitu apmekleet un plaanu vingrojumiem dabuut. Greizais planks un 50 pietupieni artriitam neko nedos. Kaa arii kafijas spainja vietaa teejas dereetu un asinsaina, kas vispaar ar kalciju, magniju utt notiek. Bet taa kaa taa stulbene savas sapuvushaas smaganas neredz, tad ko tur vispar diskuteet.
07.01.2022 12:21 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Hubabuba @ 07.01.2022 11:47
Vecā pastala ļenka:
“Nevajag lasīt presi, kurš vispar to dara?!”
Also ļenka, 2 nedēļas atpakaļ:
“Ja vēlaties uzzināt visu patiesību par Andra bijušo sievu un mums, tad nopērciet jauno Kas jauns žurnālu, tur mūsu vispatiesākā intervija!”
Nu ļenka, opridilis vienreiz, tavi fani vairs nesaprot, kad var lasīt dzelteno presi un kad nevar?

Šodien viņa skaidri pateica , ka tai intevijai nevajag ticēt. Andris un Liene melo.
07.01.2022 12:22 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Kas tur ar to bildi, kuru dēls bija ielicis?
07.01.2022 12:33 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Tā bilde ar netīro Mias gultiņu bija jau pasen ielikta un apspriesta cālī. Laikos, kad šie Varavīksnes namos Zoļikā dzīvoja. Mia tur bija aizmigusi uz vēdera savā gultā neērtā pozā, pampers kā vienmēr bija pilns, mugurā pelēcīgs bodijs, kas jau bija par mazu un attiecīgi neaiztaisīts saburzīts uzrāvies uz augšu, zem punča palikusi maisījuma pudele, kas izlijusi, atstājot slapjumu uz palaga. Arī bērnam neuzsegtā, saburzītā sedziņa bija redzami netīra, ar pleķiem. Vnk skats kā Degpunkta sižetos, kur nofilmē kaut kādas dzērāju ģimenes.
Un šitāda mātīte sušķene tagad stāsta par savu kārtīgo un tīrīgo dabu? Šobrīd, kad bērns jau tik liels, varētu pat saprast, ka nav ideāla kārtība, ka ir rotaļlietas apkārt un kāds izliets ēdiens pa grīdu, bet Miai nav nevienas viņas vecumam piemērotas attīstošas mantas, ko izmētāt: klucīši, lielās puzles, grāmatiņas. Ne reizi nav redzēts, ka bērns ēd normālu ēdienu. Un spēlējas. Māte "talantīgā māksliniece'' nespēj pat mazulim nopirkt pirkstiņkrāsas vai zīmulīšus un kopā kaut ko uzzīmēt, izkrāsot. 🙁
07.01.2022 12:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits