KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
LilyLady @ 05.01.2022 17:10
Tie brokoļi zupā ir pārvārīti. Vjek. Noteikti likusi katlā visas sastāvdaļas vienlaikus. Čaklā, viedā saimniecīte nerubī, ka brokoļus, lai tie saglabātu garšu un neizjuktu putrā, liek zupā pēdējos un nevāra ilgi.

nu tak spinātus uz pannas dedzināja vēl pirms burkānus lika cepties 😂 Man jau toreiz viss bija skaidrs, vēl pirms dedzināja rukolu 😂
Kā tās viņas trīs meitas ir izaugušas. Nē, nopietni?
un protams haštagi... #veseligi #vegeta
05.01.2022 18:20 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Shameon @ 05.01.2022 18:20

nu tak spinātus uz pannas dedzināja vēl pirms burkānus lika cepties ? Man jau toreiz viss bija skaidrs, vēl pirms dedzināja rukolu ?
Kā tās viņas trīs meitas ir izaugušas. Nē, nopietni?
un protams haštagi... #veseligi #vegeta
Vienkārši,audzināja Lienes mamma un māsa,šai tak nebij laika.Vajadzēja večus medīt.
05.01.2022 18:51 |
 
Reitings 2054
Reģ: 09.12.2021
To sirsniņgleznu gadījumā Mia neuzķēpāja??😁
Nav citu izskaidrojumu tādam sūdam, es atvainojos. 😆
05.01.2022 18:57 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Kas tās par pļurām, ko viņa tur taisa? No šādas zupas caureju tikai dabūt... Būtu uztaisījusi normālu kaut ko, kaut vai to pašu maltās galas mērci ar kartupeļiem. Tik grūti paskatīties receptes? Pilns internets. Nez, kā Andris sevī to žļurgu iedabū!
05.01.2022 19:08 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
creamy80 @ 05.01.2022 19:08
Kas tās par pļurām, ko viņa tur taisa? No šādas zupas caureju tikai dabūt... Būtu uztaisījusi normālu kaut ko, kaut vai to pašu maltās galas mērci ar kartupeļiem. Tik grūti paskatīties receptes? Pilns internets. Nez, kā Andris sevī to žļurgu iedabū!
Varbūt viņa speciāli taisa caurejzupiņas,jābūt tak slaidai voblai!
05.01.2022 19:53 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man sermuli iet pari skatoties uz Andra fotoshopeto baby face. 🥴(Vina pedejais posts IG) Tas jau Jekaterinas pirksts. 🤠👩‍🎨
05.01.2022 20:05 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
creamy80 @ 05.01.2022 19:08
Kas tās par pļurām, ko viņa tur taisa? No šādas zupas caureju tikai dabūt... Būtu uztaisījusi normālu kaut ko, kaut vai to pašu maltās galas mērci ar kartupeļiem. Tik grūti paskatīties receptes? Pilns internets. Nez, kā Andris sevī to žļurgu iedabū!
Kivis slikti redz un domā, ka tur gaļa a izrādās pārvārīts kāposts. Ar Vegetu tā vai tā viss vienādi garšo.
Par to gleznu. Ja teiktu, ka ar ciemiņu kopā darbojoties uzgleznoja, tad teiktu super. Tagad, kad pieaudzis cilvēks smērē krāsas un sirdis, un karina pie sienas un vēl sevi slavina par to, saku oi... Tipiska Ļenka..
Neatceros precīzi, bet šodien viņa storijā teica, kāda viņa malacīte, tik aktīva 50 (!!!) Pietupienus uztaisīja. Tas max 2min var paņemt. Ņemot vērā ka viņa tādus pussēdienus taisa.
05.01.2022 20:15 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Kas ir tas @null ko viņa liek, kad atbild uz ig komentāriem?
05.01.2022 20:22 |
 
Reitings 5602
Reģ: 20.08.2021
Atļaušos atkal pieminēt to pašu Bondari, jo viņas gan ir līdzīgā vecuma grupā, gan arī māksla, atšķirībā Ieva Bondare pabeidza Mākslas akademiju, un pat maģistrus! Kamēr Liene visiem pūš miglu acīs ar savām n-tajam mistiskajam izglītībam!
Lasīju pasen interviju, kad Bondarei bija pirmā izstāde, un cilvēki bija diezgan skeptiski, un kā arī viņa pati teica, pagāja laiks, lai pati sev noticētu!
Man liekas, ka ir forši, Ieva Bondare ir atradusi savu signature tā teikt, kamēr Liene smērē kaut kādas pamatskolas līmeņa sirdis!
05.01.2022 20:41 |
 
Reitings 35289
Reģ: 11.02.2015
Love @ 05.01.2022 16:54

Izskatās, ka viņa indianīm ir krunkas sapludinājusi - tā lai jaunāks Haha ?

Labs 😂
Njā, šajos storijos ļoti varēja pamanīt trakās smaganas..un to, ka viņa tādēļ cenšas nesmaidīt ar visu muti. Vienā brīdī, kad sasmējās, nu tur ir sarkano lukturu iela tai mutē 😳
Ir jau jauki cilvēkam radoši izpausties, bet pašam sevi TĀ slavēt?..traki.
05.01.2022 20:53 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
reina @ 05.01.2022 20:53

Labs ?
Njā, šajos storijos ļoti varēja pamanīt trakās smaganas..un to, ka viņa tādēļ cenšas nesmaidīt ar visu muti. Vienā brīdī, kad sasmējās, nu tur ir sarkano lukturu iela tai mutē ?
Ir jau jauki cilvēkam radoši izpausties, bet pašam sevi TĀ slavēt?..traki.

Arī pamanīju, ka uzkrītoši nerāda smaganas (nedabiski tur lūpas tuvu pie zobiem kad runā, bet ne vienmēr sanāk).
Esmu zobārstu klients ar stāžu (bērnības trauma par kuru maksāšu daudz un ilgi), un mani sabiedēja tas skats. o__o
05.01.2022 21:00 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Viss, Kivim atnācis vaļā. Redzēs, uz cik ilgu laiku. Bet laikam Norvēģija ir nākusi par labu un beidzot ir sapratis, ka ar savu uzvedību ir tikai pats šāvis sev kājā. Tikai jautājums, cik ilgi tāda apgaismība viņā turēsies. Pirms pāris stundām ielicis savā Facebook:
2022 galvenais uzdevums, ko esmu uzstādījis sev personīgi, ir laist pāri galvai negatīvo, jeb max maz nonākt kontaktā ar negatīvo informāciju. Skaidrs, ka pilnā dzīves spektrā ir gan +, gan -, bet samazināt negatīvās informācijas klātbūtni savā dzīvē ir uzdevums. Kamēr vēl dzīvoju lv, jūdzos nost no bezpriģela, kas notiek visapkārt. Daudz runāju, rakstīju, izteicos, arī rupji, jo likās, ka tikai tad daudzi pagriež galvu. Sapratu, ka tas neko nemaina, domubiedru ir maz, cilvēki( pārsvarā)saturu neuztver, uztver tikai formu. Katrs ir savā alā. Runāšana vispār neko nemaina, kaut ko maina darbība. Pozitīvā virzienā. Īstais viedums ir tad, kad saproti, ka pasaulē ir tikai viens cilvēks, kuru vari mainīt- tu pats, un tikai tu vari sākt nopietni filtrēt, kas ienāk tavā dzīvē, un kas vairāk neienāks.Tieši no šī brīža💪🇧🇻
05.01.2022 21:13 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Karlsone @ 05.01.2022 21:13
Viss, Kivim atnācis vaļā. Redzēs, uz cik ilgu laiku. Bet laikam Norvēģija ir nākusi par labu un beidzot ir sapratis, ka ar savu uzvedību ir tikai pats šāvis sev kājā. Tikai jautājums, cik ilgi tāda apgaismība viņā turēsies. Pirms pāris stundām ielicis savā Facebook:
2022 galvenais uzdevums, ko esmu uzstādījis sev personīgi, ir laist pāri galvai negatīvo, jeb max maz nonākt kontaktā ar negatīvo informāciju. Skaidrs, ka pilnā dzīves spektrā ir gan +, gan -, bet samazināt negatīvās informācijas klātbūtni savā dzīvē ir uzdevums. Kamēr vēl dzīvoju lv, jūdzos nost no bezpriģela, kas notiek visapkārt. Daudz runāju, rakstīju, izteicos, arī rupji, jo likās, ka tikai tad daudzi pagriež galvu. Sapratu, ka tas neko nemaina, domubiedru ir maz, cilvēki( pārsvarā)saturu neuztver, uztver tikai formu. Katrs ir savā alā. Runāšana vispār neko nemaina, kaut ko maina darbība. Pozitīvā virzienā. Īstais viedums ir tad, kad saproti, ka pasaulē ir tikai viens cilvēks, kuru vari mainīt- tu pats, un tikai tu vari sākt nopietni filtrēt, kas ienāk tavā dzīvē, un kas vairāk neienāks.Tieši no šī brīža???
oi, baigās atklāsmes.
05.01.2022 21:18 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 05.01.2022 21:00

Arī pamanīju, ka uzkrītoši nerāda smaganas (nedabiski tur lūpas tuvu pie zobiem kad runā, bet ne vienmēr sanāk).
Esmu zobārstu klients ar stāžu (bērnības trauma par kuru maksāšu daudz un ilgi), un mani sabiedēja tas skats. o__o
izskatās sāpīgi..
05.01.2022 21:18 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Andrim pievienojas pozitīvās domāšanas un afirmāciju pulciņam. Nez uz cik ilgu laiku.
BET.... interesants komentārs no Daina Kivičas (Andra mammas)...
Mana teorija. Kivis atkal sāka savu verbālo caureju, iespējams, tai skaitā Madaras virzienā. Dainasomei vai nu globāli vai pat, iespējams, mazmeitu māti pieriebās rupjības klausīties un iedeva dēlēnam pa galvu. Tagad Andris, kā jau izlutināts mammas teftelis, posto par pozitīvo domāšanu, u.t.t. KAS, man liek domāt, ka galīgi ne uz ilgu laiku.
Sidenote: forša bilde par dzīves pārmaiņām "positive vibes" no maķīša. 😁😁😁

05.01.2022 21:33 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Par šodienas zupu Liene: "es nezinu, vai jūs tā darāt, bet es vienmēr uztaisu buljonu atsevišķi, un tad tikai leju klāt to dārzeņiem".
Varu iedomāties, kas viņas izpratnē ir buljons. Ūdens ar kubiņu vai vegetu.
Manuprāt, normāla veselīga, garšīga mājas zupa sanāk no pietiekami labi novārītas gaļas ar kauliņu un dārzeņiem, un garšaugiem (piem. rīvēti burkāni, sīpols, ķiploks, dilles, pētersīlis, lauru lapa), plus sāls, pipari, kāda ķimene. Tur jau tas buljons veidojas. Un pēc tam uz beigām pieliek pēc izvēles sagrieztus burkānus, kartupeļus, kāpostus, brokoļus, zirnīšus utt. Tur perfektai garšai nekāda vegeta nav nepieciešama, vēl jo vairāk, ka viņai uz galda bija visādi produkti, neba jau no viena kartupeļa bija smeķīga zupa jāuzbur.
Okei, es zinu, ka dažos ļoti labos restorānos pasniedz bļodiņā dārzeņus ar piedevām un viesmīlis ar baltu cimdiņu uzlej pa virsu buljonu. Bet tas buljons ir ilgi un prasmīgi vārīts no kārtīgiem (īstiem) gaļas kauliņiem, un ir ļoti aromātisks un sātīgs. Neticu, ka Liene ko tādu būtu vārījusi.
Vegeta ir absolūta ķīmija, E priekšā un pakaļā, slikta organismam. Kāpēc ir jāsačakarē dārzeņu zupiņa kas pati par sevi ir veselīgs, nesintētisks un kuņģim labvēlīgs ēdiens...
05.01.2022 21:38 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 05.01.2022 21:33
Andrim pievienojas pozitīvās domāšanas un afirmāciju pulciņam. Nez uz cik ilgu laiku.
BET.... interesants komentārs no Daina Kivičas (Andra mammas)...
Mana teorija. Kivis atkal sāka savu verbālo caureju, iespējams, tai skaitā Madaras virzienā. Dainasomei vai nu globāli vai pat, iespējams, mazmeitu māti pieriebās rupjības klausīties un iedeva dēlēnam pa galvu. Tagad Andris, kā jau izlutināts mammas teftelis, posto par pozitīvo domāšanu, u.t.t. KAS, man liek domāt, ka galīgi ne uz ilgu laiku.
Sidenote: forša bilde par dzīves pārmaiņām "positive vibes" no maķīša. ???
nācu to pašu rakstīt. Moš piedraudēja, ka māju meitenēm atstās nevis dēliņam? (Minu, tikai)
05.01.2022 21:39 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
FB pie gleznas posta viena fanīte piemetusies. Tur bija vēl ntie komentāri. Bet šis ir bomba:
Liene zīmē kosmosu,šoreiz tikai uz audekliem
Andris nemaz nezina, cik daudz sirdi, spēka lika visiem šiem te spīdumiem!
Liene nesapņo vairs sen...
Sapnis nu ir īsts nu dien....
Kosmoss viņu debesīm kosmoss viņu sirdīm
05.01.2022 21:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Karlsone @ 05.01.2022 21:38
Par šodienas zupu Liene: "es nezinu, vai jūs tā darāt, bet es vienmēr uztaisu buljonu atsevišķi, un tad tikai leju klāt to dārzeņiem".
Varu iedomāties, kas viņas izpratnē ir buljons. Ūdens ar kubiņu vai vegetu.
Manuprāt, normāla veselīga, garšīga mājas zupa sanāk no pietiekami labi novārītas gaļas ar kauliņu un dārzeņiem, un garšaugiem (piem. rīvēti burkāni, sīpols, ķiploks, dilles, pētersīlis, lauru lapa), plus sāls, pipari, kāda ķimene. Tur jau tas buljons veidojas. Un pēc tam uz beigām pieliek pēc izvēles sagrieztus burkānus, kartupeļus, kāpostus, brokoļus, zirnīšus utt. Tur perfektai garšai nekāda vegeta nav nepieciešama, vēl jo vairāk, ka viņai uz galda bija visādi produkti, neba jau no viena kartupeļa bija smeķīga zupa jāuzbur.
Okei, es zinu, ka dažos ļoti labos restorānos pasniedz bļodiņā dārzeņus ar piedevām un viesmīlis ar baltu cimdiņu uzlej pa virsu buljonu. Bet tas buljons ir ilgi un prasmīgi vārīts no kārtīgiem (īstiem) gaļas kauliņiem, un ir ļoti aromātisks un sātīgs. Neticu, ka Liene ko tādu būtu vārījusi.
Vegeta ir absolūta ķīmija, E priekšā un pakaļā, slikta organismam. Kāpēc ir jāsačakarē dārzeņu zupiņa kas pati par sevi ir veselīgs, nesintētisks un kuņģim labvēlīgs ēdiens...

Ņemot vērā, ka tā ir dārzeņu zupa (gaļu nemanīju!), tad arī dārzeņi veido buljonu un papildus buljonu nav vajadzība liet klāt, bet Liene jau to nezin, vai arī cenšas uztaisīt dārzeņu zupu par gaļas zupu (manuprāt, viņa izšķidināja buljona kubiciņu, ne vegetu)
05.01.2022 21:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Jajaja2 @ 05.01.2022 21:41
FB pie gleznas posta viena fanīte piemetusies. Tur bija vēl ntie komentāri. Bet šis ir bomba:
Liene zīmē kosmosu,šoreiz tikai uz audekliem
Andris nemaz nezina, cik daudz sirdi, spēka lika visiem šiem te spīdumiem!
Liene nesapņo vairs sen...
Sapnis nu ir īsts nu dien....
Kosmoss viņu debesīm kosmoss viņu sirdīm

Zeme atveries. Pret izlietni atsitusies. Vai kaut ko nopietnu lieto.
05.01.2022 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits