KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 177
Reģ: 26.05.2023
EnijaEnija @ 18.05.2024 18:32
Kivičam šodien lievenītis. Tik tokā uzdūros uz live.
Kaut kādā parkā, 10 cilvēki sēž uz soliņa, kapā šņabi turpat šotos. Nekāda galda, nekas. Nevar saprast kas par svētkiem vai vienkārši muzikālais pavadījums kodienam..Tā lūk. Pieprasītākais mūziķis Latvijā.

Miskūzī. Tā izrādās ir 5 gadu kāzu jubileja kādam pārim. Jēziņ.
P.S. Liene laikam nav līdzi. Nekur live nemana.
18.05.2024 18:37 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Minelūše @ 18.05.2024 17:03

Viņš tur patiešām izskatās pilnīgi nevietā. Neviena cita vīrieša nav, vienas sievietes un šis kā tāds labi barots baltais zvirbulis viņām pa vidu.

Tik apkaunojoši, ka uz meiteņu pasēdēšanu ir vecis līdzi. Vienīgais. Galvenais pierīties. Cerams vismaz normālu dāvanu uzdāvināja. Laik gan, šie varētu arī domāt, ka viņu kompānija jau ir kā dāvana. Bet šis ir patiešām traki.
18.05.2024 19:36 |
 
Reitings 414
Reģ: 01.02.2024
susla @ 18.05.2024 19:36

Tik apkaunojoši, ka uz meiteņu pasēdēšanu ir vecis līdzi. Vienīgais. Galvenais pierīties. Cerams vismaz normālu dāvanu uzdāvināja. Laik gan, šie varētu arī domāt, ka viņu kompānija jau ir kā dāvana. Bet šis ir patiešām traki.
pielikt kunģi nahaļava tag gribējās resnulim! Citādi Lienes aukstās zupas strēbjot un vegetmaizes rijot formu vēl zaudēs
18.05.2024 19:53 |
 
Reitings 545
Reģ: 13.01.2023
susla @ 18.05.2024 19:36

Tik apkaunojoši, ka uz meiteņu pasēdēšanu ir vecis līdzi. Vienīgais. Galvenais pierīties. Cerams vismaz normālu dāvanu uzdāvināja. Laik gan, šie varētu arī domāt, ka viņu kompānija jau ir kā dāvana. Bet šis ir patiešām traki.
vinš bij kā dāvana-pāris dziesmas 😂
18.05.2024 19:59 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
Skrullējot TIK TOK , no (18:15 - 19:15) uzdūros tefteļa šī vakara lievenītim , Mr Jānis tiešraidē.
- sargsuni un Miju nemaniju ne reizi
- cena , no 150 stundā
- bankets kādai lauku ģimenei no 8 cilvēkiem , visi mājas apgērbos - maikas , šorti , krokši
- banketa vieta , un tagad varēs ierēkt ! ... lielceļa malā , aiz vietējās pieturas , bērzu birzī , 4 koka soliņi un 1 koka galdiņs . Uz galda 1 pudele ,,Moskovskij,, vodka un 1 glāzīte uz visiem gaviļniekiem un 4 apelsīni (nesagriezti) bļodā'. Mīziķis nosēdināts saulē , uz 1 no koka soliņiem , blakus viņam novietots lielais rullis virtuves papīra dvieļi , ar kuriem resnā cūka visu laiku slauka savus smirdīgos sviedrus no galvas un feisa . Iedota šim plastmasas vienreizējā glāze , ar kuru slapināja muti 1 h garumā .
- tiešraides komentos sabira prāvs heiteru pulciņš 👍 uz ko mīziķis izrādija neapmierinātību un pieprasīja , lai MrJānis pārslēdz tiešraidi uz FB , jo tur esot normālāka publika , bet saņēma atteikumu . Mr Jānis gāja tuvāk parādīt šim heita komentus , uz ko resnais bifelis atcirta ,, man ir mīnus 4 redzei , es neko neredzu,,🧐🧐( ne velti TikTok profilā pivičs nesen noslēdza komentu iespējas )
- mīziķim jaunas dzeltenas kurpes/botes , jauni zili džinsi ar ļoti cauriem ceļgaliem , lai var apsēsties un kājas izplēst nesaspiežot rakferīti
- par dziedāšanu neizteikšos - ķērca un krekšķēja
Jauku Vasarsvētku priekšvakaru , mīļās rozā lezbes ! ❤
18.05.2024 20:47 |
 
Reitings 8098
Reģ: 13.04.2022
Dārgā @ambulance, Tu skatījies tik fenomenālu live un mums neatnesi nevienu skrīnšotu?
Man nav ko teikt.
18.05.2024 20:50 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
amoreamore @ 18.05.2024 20:50
Dārgā @ambulance, Tu skatījies tik fenomenālu live un mums neatnesi nevienu skrīnšotu?
Man nav ko teikt.

nemāku šeit pievienot , sorry
centos , pēc iespējas detalizētāk aprakstīt to ,, lielkoncertu ,, ar bomzi
18.05.2024 20:53 |
 
Reitings 29308
Reģ: 14.05.2023
@ambulance pat neredzot iedomājos to skatu, kā kviecis saulē svīda un blakus papīra dvieļa rullis :D:D
18.05.2024 20:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4272
Reģ: 31.10.2010
Visslavenākajam, vislabākajam, vispieprasītākajam mīziķim ir heiteri?🤔Kas to būtu domājis, according to Pļenka, visi viņam raudādami nāk klāt un krīt ap kaklu.
Vispār pretīgi pat iedomāties savās svinībās tādu sviedriem pilošu, taukainu, smirdīgu kuili, kurš pat dziedāt lāga nemāk, bet atļaujas prasīt 150 stundā🤮Lielceļa malā pie pieturas arī ir Kiviča līmenis, nevis uz lielajām skatuvēm. Paldies Ambulance par aprakstu.
18.05.2024 21:06 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Ambulance @ 18.05.2024 20:47
Skrullējot TIK TOK , no (18:15 - 19:15) uzdūros tefteļa šī vakara lievenītim , Mr Jānis tiešraidē.
- sargsuni un Miju nemaniju ne reizi
- cena , no 150 stundā
- bankets kādai lauku ģimenei no 8 cilvēkiem , visi mājas apgērbos - maikas , šorti , krokši
- banketa vieta , un tagad varēs ierēkt ! ... lielceļa malā , aiz vietējās pieturas , bērzu birzī , 4 koka soliņi un 1 koka galdiņs . Uz galda 1 pudele ,,Moskovskij,, vodka un 1 glāzīte uz visiem gaviļniekiem un 4 apelsīni (nesagriezti) bļodā'. Mīziķis nosēdināts saulē , uz 1 no koka soliņiem , blakus viņam novietots lielais rullis virtuves papīra dvieļi , ar kuriem resnā cūka visu laiku slauka savus smirdīgos sviedrus no galvas un feisa . Iedota šim plastmasas vienreizējā glāze , ar kuru slapināja muti 1 h garumā .
- tiešraides komentos sabira prāvs heiteru pulciņš ? uz ko mīziķis izrādija neapmierinātību un pieprasīja , lai MrJānis pārslēdz tiešraidi uz FB , jo tur esot normālāka publika , bet saņēma atteikumu . Mr Jānis gāja tuvāk parādīt šim heita komentus , uz ko resnais bifelis atcirta ,, man ir mīnus 4 redzei , es neko neredzu,,??( ne velti TikTok profilā pivičs nesen noslēdza komentu iespējas )
- mīziķim jaunas dzeltenas kurpes/botes , jauni zili džinsi ar ļoti cauriem ceļgaliem , lai var apsēsties un kājas izplēst nesaspiežot rakferīti
- par dziedāšanu neizteikšos - ķērca un krekšķēja
Jauku Vasarsvētku priekšvakaru , mīļās rozā lezbes ! ❤
Jezu, jezu 😂😂😂😂😂😂 tysm Ambulance! 😘
18.05.2024 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 6670
Reģ: 11.08.2009
Ambulance @ 18.05.2024 20:47
Skrullējot TIK TOK , no (18:15 - 19:15) uzdūros tefteļa šī vakara lievenītim , Mr Jānis tiešraidē.
- sargsuni un Miju nemaniju ne reizi
- cena , no 150 stundā
- bankets kādai lauku ģimenei no 8 cilvēkiem , visi mājas apgērbos - maikas , šorti , krokši
- banketa vieta , un tagad varēs ierēkt ! ... lielceļa malā , aiz vietējās pieturas , bērzu birzī , 4 koka soliņi un 1 koka galdiņs . Uz galda 1 pudele ,,Moskovskij,, vodka un 1 glāzīte uz visiem gaviļniekiem un 4 apelsīni (nesagriezti) bļodā'. Mīziķis nosēdināts saulē , uz 1 no koka soliņiem , blakus viņam novietots lielais rullis virtuves papīra dvieļi , ar kuriem resnā cūka visu laiku slauka savus smirdīgos sviedrus no galvas un feisa . Iedota šim plastmasas vienreizējā glāze , ar kuru slapināja muti 1 h garumā .
- tiešraides komentos sabira prāvs heiteru pulciņš ? uz ko mīziķis izrādija neapmierinātību un pieprasīja , lai MrJānis pārslēdz tiešraidi uz FB , jo tur esot normālāka publika , bet saņēma atteikumu . Mr Jānis gāja tuvāk parādīt šim heita komentus , uz ko resnais bifelis atcirta ,, man ir mīnus 4 redzei , es neko neredzu,,??( ne velti TikTok profilā pivičs nesen noslēdza komentu iespējas )
- mīziķim jaunas dzeltenas kurpes/botes , jauni zili džinsi ar ļoti cauriem ceļgaliem , lai var apsēsties un kājas izplēst nesaspiežot rakferīti
- par dziedāšanu neizteikšos - ķērca un krekšķēja
Jauku Vasarsvētku priekšvakaru , mīļās rozā lezbes ! ❤
Paldies, paldies paldies! Tik koši un krāsaini aprakstīji! Jūtos, kā būtu to redzējusi. 😘
18.05.2024 22:06 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
Minelūše @ 18.05.2024 21:06
Visslavenākajam, vislabākajam, vispieprasītākajam mīziķim ir heiteri??Kas to būtu domājis, according to Pļenka, visi viņam raudādami nāk klāt un krīt ap kaklu.
Vispār pretīgi pat iedomāties savās svinībās tādu sviedriem pilošu, taukainu, smirdīgu kuili, kurš pat dziedāt lāga nemāk, bet atļaujas prasīt 150 stundā?Lielceļa malā pie pieturas arī ir Kiviča līmenis, nevis uz lielajām skatuvēm. Paldies Ambulance par aprakstu.

Pieļauju , ka ģimenei , netālu esošajās mājās , bija tomēr klāts svētku galds , jo itkā tika svinēta 5.gadu kāzu jubileja , kaut gan saposušies viņi nebija necik . Sen paši paēduši un nafig kautkāds Imantnieks jācienā .
Sapiķoja tos sūda 150 un speciāli atsēdināja viņu aiz pieturas , vietējās apkaimes koplietošanas piknika vietā , tiktokeris palaida speciāli tiešraidi un nopelnīja arī sev uz šo . (nepārzinu TIK TOK pelnīšanas maciņu , bet tur tāds ir ) . Tiešraidi vēroja 56 cilv , no kuriem vismaz 50 bija heiteri . Kad mīziķim pateica šos ciparus , pivičš notaurēja ,, un kas man maksās par tiešraidi !,, - Mr Jānis to ignorēja .
Stundas garumā , pauzēs , nebija neviena dzērājtēviņa ,, joka ,, ko īpaši vienmēr sev reklamē . Plastmasas redeli arī nespīdināja , jo visu stundu bija kā balzamēts . Ātrākt nospēlēt un prom , jo saprata , ka pa viņu ieņirdza un tiktokeris sev reitingus pacēla + nopelnīja .
Ne ēdis , ne dzēris , ne dirsis aizbrauca prom ar tukšām plastmasas paikas kastītēm 😀
Pieļauju šādu variantu , kā Jūs domājiet ?
18.05.2024 22:06 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Tikko atcerējos, ka Ļena pagājušajā Q&A Andrisu raksturoja kā ļoti šarmantu vīrieti. Un šodien te Ambulances teksts, tad nu Lienīt, esi laimīga ar savu "šarmanto" mūžīgi svīstošo nīlzirgu. 😁😁😁
18.05.2024 22:07 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Nafig ir jāliek filtri, ja bildējies ar bērnu?
Jau kuro reizi šo IG redzu.
Laikam afigenna neglīti izskatās😁
18.05.2024 23:09 |
 
Reitings 177
Reģ: 26.05.2023
Ambulance @ 18.05.2024 20:47
Skrullējot TIK TOK , no (18:15 - 19:15) uzdūros tefteļa šī vakara lievenītim , Mr Jānis tiešraidē.
- sargsuni un Miju nemaniju ne reizi
- cena , no 150 stundā
- bankets kādai lauku ģimenei no 8 cilvēkiem , visi mājas apgērbos - maikas , šorti , krokši
- banketa vieta , un tagad varēs ierēkt ! ... lielceļa malā , aiz vietējās pieturas , bērzu birzī , 4 koka soliņi un 1 koka galdiņs . Uz galda 1 pudele ,,Moskovskij,, vodka un 1 glāzīte uz visiem gaviļniekiem un 4 apelsīni (nesagriezti) bļodā'. Mīziķis nosēdināts saulē , uz 1 no koka soliņiem , blakus viņam novietots lielais rullis virtuves papīra dvieļi , ar kuriem resnā cūka visu laiku slauka savus smirdīgos sviedrus no galvas un feisa . Iedota šim plastmasas vienreizējā glāze , ar kuru slapināja muti 1 h garumā .
- tiešraides komentos sabira prāvs heiteru pulciņš ? uz ko mīziķis izrādija neapmierinātību un pieprasīja , lai MrJānis pārslēdz tiešraidi uz FB , jo tur esot normālāka publika , bet saņēma atteikumu . Mr Jānis gāja tuvāk parādīt šim heita komentus , uz ko resnais bifelis atcirta ,, man ir mīnus 4 redzei , es neko neredzu,,??( ne velti TikTok profilā pivičs nesen noslēdza komentu iespējas )
- mīziķim jaunas dzeltenas kurpes/botes , jauni zili džinsi ar ļoti cauriem ceļgaliem , lai var apsēsties un kājas izplēst nesaspiežot rakferīti
- par dziedāšanu neizteikšos - ķērca un krekšķēja
Jauku Vasarsvētku priekšvakaru , mīļās rozā lezbes ! ❤

Apbrīnojama pacietība to skatīties. Es izturēju kādas 5 min 😀
18.05.2024 23:24 |
 
Reitings 51567
Reģ: 20.07.2021
amoreamore @ 18.05.2024 20:50
Dārgā @ambulance, Tu skatījies tik fenomenālu live un mums neatnesi nevienu skrīnšotu?
Man nav ko teikt.

Šis pipelārā mīziķa "lielkoncerts"ir tik lieliski aprakstīts, ka man ar to pilnīgi pietika.😀
18.05.2024 23:40 |
 
Patīk
Reitings 22806
Reģ: 27.01.2021
Ambulance @ 18.05.2024 20:47
Skrullējot TIK TOK , no (18:15 - 19:15) uzdūros tefteļa šī vakara lievenītim , Mr Jānis tiešraidē.
- sargsuni un Miju nemaniju ne reizi
- cena , no 150 stundā
- bankets kādai lauku ģimenei no 8 cilvēkiem , visi mājas apgērbos - maikas , šorti , krokši
- banketa vieta , un tagad varēs ierēkt ! ... lielceļa malā , aiz vietējās pieturas , bērzu birzī , 4 koka soliņi un 1 koka galdiņs . Uz galda 1 pudele ,,Moskovskij,, vodka un 1 glāzīte uz visiem gaviļniekiem un 4 apelsīni (nesagriezti) bļodā'. Mīziķis nosēdināts saulē , uz 1 no koka soliņiem , blakus viņam novietots lielais rullis virtuves papīra dvieļi , ar kuriem resnā cūka visu laiku slauka savus smirdīgos sviedrus no galvas un feisa . Iedota šim plastmasas vienreizējā glāze , ar kuru slapināja muti 1 h garumā .
- tiešraides komentos sabira prāvs heiteru pulciņš ? uz ko mīziķis izrādija neapmierinātību un pieprasīja , lai MrJānis pārslēdz tiešraidi uz FB , jo tur esot normālāka publika , bet saņēma atteikumu . Mr Jānis gāja tuvāk parādīt šim heita komentus , uz ko resnais bifelis atcirta ,, man ir mīnus 4 redzei , es neko neredzu,,??( ne velti TikTok profilā pivičs nesen noslēdza komentu iespējas )
- mīziķim jaunas dzeltenas kurpes/botes , jauni zili džinsi ar ļoti cauriem ceļgaliem , lai var apsēsties un kājas izplēst nesaspiežot rakferīti
- par dziedāšanu neizteikšos - ķērca un krekšķēja
Jauku Vasarsvētku priekšvakaru , mīļās rozā lezbes ! ❤
paldies par detalizēto aprakstu, man pat screenus nevajag 😂 sarēcos par tiem heita komentāriem, misters rokstārs izklausās normāli apbižojies 🤣
18.05.2024 23:49 |
 
Reitings 177
Reģ: 26.05.2023
TeaPot @ 18.05.2024 23:49
paldies par detalizēto aprakstu, man pat screenus nevajag ? sarēcos par tiem heita komentāriem, misters rokstārs izklausās normāli apbižojies ?

Tur vairāki jautāja vai sargsuns ir līdzi 😀
18.05.2024 23:50 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
EnijaEnija @ 18.05.2024 23:50

Tur vairāki jautāja vai sargsuns ir līdzi ?

+ vai ir veicis autortiesību apmaksu par svešu izpildītāju dziesmām
18.05.2024 23:54 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
EnijaEnija @ 18.05.2024 23:24

Apbrīnojama pacietība to skatīties. Es izturēju kādas 5 min ?

darīju citus darbus , telefonu noliku blakus , bet ik pa laikam uzmetu aci un parullēju komentus
uz to viepli jau nav vērts skatīties , ausis gan nogura no viņa sēkšanas
18.05.2024 23:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits