KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
Minelūše @ 12.11.2023 14:40
Tās biļetes tiek tik izmisīgi reklamētas, Kivim gandrīz katrs posts par to. Jo tuvāk nāk tas datums, jo vairāk pieaug spriedze. Tiešām ļoti gribētos zināt, cik ir nopirkts. Šobrīd grūti iedomāties, cik pilna ( vai tukša ) tā zāle varētu būt.

Paladiumā ir fiziska kase? Varētu aiziet, it kā pirkt biļeti un pie viena painteresēties, vai ir vēl biļetes pieejamas? Vai jāpērk uzreiz jeb var pirkt 24.11? 😈
12.11.2023 18:23 |
 
Reitings 28155
Reģ: 06.11.2022
Citrona Zieds @ 12.11.2023 15:11

Mäcīt vajag, bet nu ne jau kritizēt visu tv sktītaju priekša. Kadas tas meitenes nervu kamoli, vienai raustas seja, otra kožļa pirkstus, Madvra vēl noskaņo masas viena pret otru, audzina konkurentes, nevis vecina draudzību. e

Pirmkārt, nekādu kritizēšanu neredzēju. Mamma apskatīja atzīmes, kavējumus un teica, ka meitenes vispār ļoti labi mācās. Visi kopā sprieda, kādas atzīmes ir labas un kādas - nē. Arī tas, ka mamma liek izmest miskasti, nav kritika.
Otrkārt, bērni jebkurā gadījumā konkurē par mammas atzinību un uzmanību, tas ir praktiski neizbēgami. Pat bērni, kas lieliski saprotas.
Treškārt, Tevis aizstāvētais Fetmens vienu no savām meitiņām nosauca publiski par resnu. Lūk, tā arī nebija kritizēšana - tā bija vienkārši apdiršana. Kāds tur brīnums, ka pēc tam seja raustās.
12.11.2023 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Sveikas, rozā dāmas!💕
Kādu laiku nesekoju līdzi šim nožēlojamam pārītim, bet saķerot rudens vīrusu un guļot gultā, garlaicība dara savu. Un nekas nav mainījies viņu skumjajās dzīvēs.. 🤯 nu ja neskaita to, ka tikai aizvien dziļāk renstelē abi.
Par Lienes komentāru attiecībā uz Keitijas zābakiem pagājušajā gadā, nav ko teikt. Viņa sava miesīgā bērna zobus un matus neredz? Es vispār nerunāju par nepiemērota izmēra apģērbu un pamperiem 3+ gados.😳🤯 viena pretīga čūska, kas aizrijusies ar savu indi.
Ak jā, vakar skatījos Lielkoncertu. Tur manas jaunības dziesmas un mūsdienu hiti, tik daudz izpildītāji. ⭐️Kā tad tā, ka pieprasītākais mūziķis nebija? Nevarēja atļauties viņu?🤔
12.11.2023 18:42 |
 
Reitings 143
Reģ: 16.06.2020
LabaDabaDa @ 12.11.2023 18:24

Pirmkārt, nekādu kritizēšanu neredzēju. Mamma apskatīja atzīmes, kavējumus un teica, ka meitenes vispār ļoti labi mācās. Visi kopā sprieda, kādas atzīmes ir labas un kādas - nē. Arī tas, ka mamma liek izmest miskasti, nav kritika.
Otrkārt, bērni jebkurā gadījumā konkurē par mammas atzinību un uzmanību, tas ir praktiski neizbēgami. Pat bērni, kas lieliski saprotas.
Treškārt, Tevis aizstāvētais Fetmens vienu no savām meitiņām nosauca publiski par resnu. Lūk, tā arī nebija kritizēšana - tā bija vienkārši apdiršana. Kāds tur brīnums, ka pēc tam seja raustās.

es gan ievēroju cik meitenes nesaticīgas, nervozas, M. ļauj vēl savam tusnim izmēdīt, baidos kas notiek, kad kameru nav klat. Viena ir tēva meitiņa, ta ir ģimenes atstumta.
12.11.2023 18:43 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Citrona Zieds @ 12.11.2023 18:43

es gan ievēroju cik meitenes nesaticīgas, nervozas, M. ļauj vēl savam tusnim izmēdīt, baidos kas notiek, kad kameru nav klat. Viena ir tēva meitiņa, ta ir ģimenes atstumta.
es baidos, kas notiek ar Miu, kad piviči kvasī
12.11.2023 18:45 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Citrona Zieds @ 12.11.2023 18:43

es gan ievēroju cik meitenes nesaticīgas, nervozas, M. ļauj vēl savam tusnim izmēdīt, baidos kas notiek, kad kameru nav klat. Viena ir tēva meitiņa, ta ir ģimenes atstumta.

Tu laikam patiešām nervozus bērnus neesi redzējusi, ka jāsāk fantazēt. Meitenes mierīgas, nosvērtas un absolūti adekvātas un atbilstošas savam vecumposmam. Bet alkoholiķu mazā meitiņa gan uztrauc. Gan Burkā Graudaino mājā satraukusies, gan kopā ar saviem vecākiem.
12.11.2023 18:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4321
Reģ: 31.10.2010
Citrona Zieds @ 12.11.2023 18:43

es gan ievēroju cik meitenes nesaticīgas, nervozas, M. ļauj vēl savam tusnim izmēdīt, baidos kas notiek, kad kameru nav klat. Viena ir tēva meitiņa, ta ir ģimenes atstumta.

Jānis būtu tusnis?😁Man gan šķiet, ka tusnis šajā pasākumā ir tikai viens un šobrīd viņš atrodas pie Lienes sāniem.
12.11.2023 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Bjork @ 12.11.2023 18:45
es baidos, kas notiek ar Miu, kad piviči kvasī

💯💯💯 piekrītu! Viņi Miu ir atrādījuši pēdējā laikā savis storijos? Es kādu laiku neesmu manījusi, bet varbūt tādēļ, ka vienkārši nepievērsu uzmanību
12.11.2023 18:58 |
 
Reitings 52105
Reģ: 20.07.2021
Minelūše @ 12.11.2023 18:56

Jānis būtu tusnis??Man gan šķiet, ka tusnis šajā pasākumā ir tikai viens un šobrīd viņš atrodas pie Lienes sāniem.

Precizēšu - tas, kurš ir Lienei pie sāniem, ir pamatīgs, sarains, dusulīgs vepris.
12.11.2023 19:18 |
 
Reitings 11436
Reģ: 21.09.2023
Ļenoks šodien IG nav rādījies. Tad jau paskats pavisam čābīgs, ka pat filtri nelīdz. Pieļauju, ja mēģina savākties nākamajai nedèļai. Bērns jāved uz dārziņu, matu saknes sročna jākrāso u.t.t. Turklāt vēl visi menedžeres pienākumi.
12.11.2023 19:28 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Citrona Zieds @ 12.11.2023 18:43

es gan ievēroju cik meitenes nesaticīgas, nervozas, M. ļauj vēl savam tusnim izmēdīt, baidos kas notiek, kad kameru nav klat. Viena ir tēva meitiņa, ta ir ģimenes atstumta.
Varbūt jau pietiek murgot? Aizej pie galvas daktera,un beidz no pirksta visādas glupības izzīst.
12.11.2023 19:30 |
 
Reitings 28155
Reģ: 06.11.2022
kuranavliene @ 12.11.2023 19:30
Varbūt jau pietiek murgot? Aizej pie galvas daktera,un beidz no pirksta visādas glupības izzīst.

Tas Citronzieds tiešām pēc sava elka - Lupatlases - izklausās. Tik maļ un maļ vienu un to pašu, kā visi citi pie visa vienmēr vainīgi.
Jābloķē un miers.
12.11.2023 19:41 |
 
Reitings 14820
Reģ: 29.04.2022
Citrona Zieds @ 12.11.2023 18:43

es gan ievēroju cik meitenes nesaticīgas, nervozas, M. ļauj vēl savam tusnim izmēdīt, baidos kas notiek, kad kameru nav klat. Viena ir tēva meitiņa, ta ir ģimenes atstumta.

Cik galvā taurētai ir jābūt, lai ienāktu kivuču diskusijā, izlasītu, ko par tiem alkoholiķiem domā normāli cilvēki un līdz tavai smadzenei neaiziet tās nenormàlības, ko tie abi izpilda?!?!
Gan jau ka tikpat tērēta kā mūsu Plukata, kurai arī visi citi ir slikti un vainīgi un viņa vienīgā ir mīlestības un labestības iemiesojums.
Paskaties kārtīgi uz abām Madaras meitām! Salīdzinot ar laikiem, kad vēl bija bildes no Dainomes dàrza, kur abas necik netika aprūpētas! Tagad viņas mierà dzīvo jau vairākus gadus un izaugušas par superīgām dāmītēm. Un tas ir tikai un vienīgi Madaras nopelns. Kivja audzināšanas metodes mēs redzam paskatoties uz dēlu un mazo Miu. Bērni nav vainīgi, ka vecàki tiem sačakarē dzīvi. Diemžēl, šiem abiem bērniem būs visgrūtākàs dzīves.
Par Planckas audzināšanas metodēm vispār nav vērts runāt, ne viņa savas meitas ir kādreiz audzinājusi, ne patiesi par tām rūpējusies. Svarīgāk bija padrāzties ar Buļu Andri un pēc tam ar Tefteļu Annnnndri. Nemaz nerunājot par visiem, kas vēl pa vidu bija.
12.11.2023 19:45 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Rīta Panorāmā piedāvā mūzikas ieskatu arī senioriem 😁😁
https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/309516/jauna-grupa-vectevi-izdod-singlu-testaments?fbclid=IwAR26zofYyxC_CFG5TWn9CRd05NnpHJYrpxsFqOV9tN_TZsO4FzqgEWPfkLo
FBā Like noteikti vairāk un komentāri atbalstoši, atšķirībā no gaidāmā tefteļa uzstāšanās.
12.11.2023 19:50 |
 
Reitings 11436
Reģ: 21.09.2023
LabaDabaDa @ 12.11.2023 19:41

Tas Citronzieds tiešām pēc sava elka - Lupatlases - izklausās. Tik maļ un maļ vienu un to pašu, kā visi citi pie visa vienmēr vainīgi.
Jābloķē un miers.
Citronzieds nav gadījumā tā pati nobloķētā trollene Neza000? Aicinu bloķēt arī šo, jo gvelž pulnīgu tuftu.
12.11.2023 19:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
Knabsab @ 12.11.2023 19:45

Cik galvā taurētai ir jābūt, lai ienāktu kivuču diskusijā, izlasītu, ko par tiem alkoholiķiem domā normāli cilvēki un līdz tavai smadzenei neaiziet tās nenormàlības, ko tie abi izpilda?!?!
Gan jau ka tikpat tērēta kā mūsu Plukata, kurai arī visi citi ir slikti un vainīgi un viņa vienīgā ir mīlestības un labestības iemiesojums.
Paskaties kārtīgi uz abām Madaras meitām! Salīdzinot ar laikiem, kad vēl bija bildes no Dainomes dàrza, kur abas necik netika aprūpētas! Tagad viņas mierà dzīvo jau vairākus gadus un izaugušas par superīgām dāmītēm. Un tas ir tikai un vienīgi Madaras nopelns. Kivja audzināšanas metodes mēs redzam paskatoties uz dēlu un mazo Miu. Bērni nav vainīgi, ka vecàki tiem sačakarē dzīvi. Diemžēl, šiem abiem bērniem būs visgrūtākàs dzīves.
Par Planckas audzināšanas metodēm vispār nav vērts runāt, ne viņa savas meitas ir kādreiz audzinājusi, ne patiesi par tām rūpējusies. Svarīgāk bija padrāzties ar Buļu Andri un pēc tam ar Tefteļu Annnnndri. Nemaz nerunājot par visiem, kas vēl pa vidu bija.

Godīgi sakot, noskatoties to sēriju man bija dažādas sajūtas + bērns vēl izteica savu viedokli.
Par Madaru es nedomāju neko sliktu, viņa viennozīmīgi ir labāks vecāks meitām, nekā abi Kiviči kopā un Madarai visa cieņa par mieru un izturību.
Un tomēr, noskatoties to sēriju bija tā dīvaini, ok mamma audzina meitenes, ir pastingra, nosaka savus noteikumus, jo vēl to labāko, bet meitenes tiešām izskatījās tā savādi, nezinu… varbūt viņas nejūtas ērti kameru priekšā, bet kā mans bērns pateica, abas meitenes izskatās “nepriecīgas” .
12.11.2023 19:55 |
 
Reitings 14820
Reģ: 29.04.2022
vivii @ 12.11.2023 19:55

Godīgi sakot, noskatoties to sēriju man bija dažādas sajūtas + bērns vēl izteica savu viedokli.
Par Madaru es nedomāju neko sliktu, viņa viennozīmīgi ir labāks vecāks meitām, nekā abi Kiviči kopā un Madarai visa cieņa par mieru un izturību.
Un tomēr, noskatoties to sēriju bija tā dīvaini, ok mamma audzina meitenes, ir pastingra, nosaka savus noteikumus, jo vēl to labāko, bet meitenes tiešām izskatījās tā savādi, nezinu… varbūt viņas nejūtas ērti kameru priekšā, bet kā mans bērns pateica, abas meitenes izskatās “nepriecīgas” .

Vot! Ļoti labs jautājums - iespējams meitenes nebūt nav sajūsmā pat piedalīšanos šovā. Manuprāt Madarai to nevajadzēja darīt. Viņām jau tā ir tikusi pārāk daudz uzmanība.
12.11.2023 19:58 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
vivii @ 12.11.2023 19:55

Godīgi sakot, noskatoties to sēriju man bija dažādas sajūtas + bērns vēl izteica savu viedokli.
Par Madaru es nedomāju neko sliktu, viņa viennozīmīgi ir labāks vecāks meitām, nekā abi Kiviči kopā un Madarai visa cieņa par mieru un izturību.
Un tomēr, noskatoties to sēriju bija tā dīvaini, ok mamma audzina meitenes, ir pastingra, nosaka savus noteikumus, jo vēl to labāko, bet meitenes tiešām izskatījās tā savādi, nezinu… varbūt viņas nejūtas ērti kameru priekšā, bet kā mans bērns pateica, abas meitenes izskatās “nepriecīgas” .

Godīgi sakot, kur jūs redzat, ka meitenes nepriecīgas vai nobijušās, nervozas utt.? Nē nu nopietni? Bet laikam jau katrs redz, ko grib redzēt.
12.11.2023 20:14 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Nevis nepriecīgas, bet var redzēt, ka meitenes jūtas neērti. Un tas nav nekas pārsteidzošs. Tas ir tas vecums, kad jau sāk uztraukt, ko citi padomās un varbūt skolā pēc tam ir kādi komentāri no citiem bērniem.
12.11.2023 21:02 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
vivii @ 12.11.2023 19:55

Godīgi sakot, noskatoties to sēriju man bija dažādas sajūtas + bērns vēl izteica savu viedokli.
Par Madaru es nedomāju neko sliktu, viņa viennozīmīgi ir labāks vecāks meitām, nekā abi Kiviči kopā un Madarai visa cieņa par mieru un izturību.
Un tomēr, noskatoties to sēriju bija tā dīvaini, ok mamma audzina meitenes, ir pastingra, nosaka savus noteikumus, jo vēl to labāko, bet meitenes tiešām izskatījās tā savādi, nezinu… varbūt viņas nejūtas ērti kameru priekšā, bet kā mans bērns pateica, abas meitenes izskatās “nepriecīgas” .

Es pilnīgi piekrītu. Pirmais, ko es gribu pateikt - visu cieņu Madarai, viņa visiem sūdiem, ko izventilējis Taukmens un viņa madāma, izgājusi augsti paceltu galvu. Kopumā es Madaru atbalstu (Jānis gan man ik pa laikam šķiet liels WTF, bet respekts, protams, par meiteņu pieņemšanu un pastāvēšanu par Madaru).
Bet man arī tā Slavenības bez filtra sērija nešķita ok. Es piekrītu, ka bērni ir jādisciplinē, bet šajā gadījumā jau var redzēt, ka māsu vidū ir sāncensība, tāpēc to VĒL VAIRĀK uzsvērt, veidojot kaut kādu punktu sistēmu ir vienkārši absurdi. Bērnam ir jācenšas un jāmācās, jā, bet te velk uz to “kāpēc tev ir 8, ja māsai ir 9?” Šāda salīdzināšana un, jā, arī sarīdīšana ir nepareiza. Vēl jo absurdāk likās komentāri no Jāņa - “Keitijai sejā parādījās ļaunais smaids kā filmās”. Divi pieauguši cilvēki rīda savā starpā bērnus un viens no tiem skatās no malas kā uz “šovu”. Tas nav pareizi.
12.11.2023 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)