KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5479
Reģ: 10.01.2023
MačuPikču @ 21.09.2023 15:31
Es matus pieaudzēju jau vairāk kā desmit gadus. Pēdējos story var LIELISKI redzēt, ka mati viņai pieaudzētie. Viņas ir līdz pleciem. Kā var tā melot, taču var redzēt.
es ar vakar redzēju kko aizdomīgu, bet tā kā no pieaudzētiem matiem neko nesaprotu, nevēlējos neko komentēt..
21.09.2023 16:10 |
 
Reitings 434
Reģ: 15.02.2022
Stulba aita filmē svešus bērnus
21.09.2023 16:11 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Puppet @ 21.09.2023 16:11
Stulba aita filmē svešus bērnus

Redziet kā ir - savas meitas neredz. Pametusi. Tagad jāsajūsminās par SVEŠIEM bērniem. Tā skola noteikti ir prestiža un šo bērnu vecāki nebūtu sajūsmā uzzinot, ka viņu bērni bez atļaujas tiek filmēti un izvietoti instagramā visu apskatei. Liene, tu AR GALVU KĀDREIZ VISPĀR DOMĀ???????Ko tu dari? Kas tā par visatļautību mūžīgi un BEZKAUNĪBU?
21.09.2023 16:13 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Vārdotāja @ 21.09.2023 16:10
es ar vakar redzēju kko aizdomīgu, bet tā kā no pieaudzētiem matiem neko nesaprotu, nevēlējos neko komentēt..

Es arī vienmēr tā šaubījos, vai tie ir viņas, bet arī neko no mākslīgajiem/pieaudzētajiem nesaprotu, tāpēc nepīkstēju. Bet Googlē ir dažas bildes, kur izskatās, ka viņai no dabas nav biezi mati:
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kivics-pavisam-privati-3/ka_tad_ir_-_vai_liene_skulme_ir_stavokli-319229/
https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/282699-liene-skulme-saulojas-bez-peldkostima-augsinas/
https://www.vipi.tv/vip/latvija/idn63392/tikai-divus-menesus-pec-meitinas-piedzimsanas-liene-skulmekivica-nedrikst-barot-mazuli-ar-kruti/ (te jau nu ļoti izskatās, ka mati ir īsi un plāni)
https://www.slavenibas.lv/galerija2/2921/dazas-dienas-pirms-dzemdibam-grutniece-liene-skulmekivica-publice-jutekliskus-foto/ (un šeit - pavisam traki)
21.09.2023 16:18 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Tas, ka viņi sevi apkauno ir viens, bet ATKAL Lienei filmēt svešus bērnus ir vienkārši murgs. Labi, Anglijā neviens nesazīmēs no Lienes storijiem, kur meitenes mācās, bet privāta skola meitenēm, kur viņas kleitiņās tusē pa pagalmu, viena meitenīte vēl sāk skatīties no sērijas - ko tā tur dara? Jo Anglijā tomēr ir ļoti izteikta bērnu datu aizsardzība. Skolā stājoties pat vecāki paraksta piekrišanu cik un vai viņu bērnu bildes pat skolas vajadzībām drīkst lietot (piemēram, vai drīkst izlikt mārketingam/soc tīklos bez vārda, bet arī vai drīkst vispār fotografēt, vai skolas telpās drīkst izvietot bildes, kur bērns ir redzams un pat vai citiem vecākiem ir atļauts redzēt bērna bildi no pasākumiem un, ja vecāki atļauju nav devuši, tad skolotāja uzdevums ir sabildēt tā, lai bērns nav redzams).
Es redzētu šādu story, kur mans bērns ir iefilmēts kaut kādos video, es goda vārds uzietu gaisā. Un tur arī tā meitenīte, kas pamana, ka Liene filmē, gan jau, ka satraucās un vakarā vecākiem stāstīs, jo tas NAV normāli filmet svešus bērnus. Viss, ko vini dara ir tizli un arī tajā restorānā pieaugušie izskatījās, ka nejūtas ērti, bet bērnus??
Un jā, ja kaut kur būtu ēduši vai pat dzēruši, tad tas būtu no visiem leņķiem, jo pat “negaršīgo” lidostas kūku iefilmēja, bet ne to kā LV brilles, ne Chanel somiņu pirka, to ne. Viņu ar tiem feikiem pat pa veikala durvīm neielaistu. Un tajā restorānā, ticu, ka pēc otrās reizes, kad viņa filmēja tās sievietes, kuras arī redzēja, ka viņas filmē, gan jau palūdza viņiem iet prom. Varēs vēl vienu pantiņu “incidentam” pierakstīt par to kā uzvedās kā bomži un Anglijas viesmīļi ar vairāk manierēm kā “klienti” pieklājīgi palūdza lasīties prom.
21.09.2023 16:19 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
nutak @ 21.09.2023 16:19
Tas, ka viņi sevi apkauno ir viens, bet ATKAL Lienei filmēt svešus bērnus ir vienkārši murgs. Labi, Anglijā neviens nesazīmēs no Lienes storijiem, kur meitenes mācās, bet privāta skola meitenēm, kur viņas kleitiņās tusē pa pagalmu, viena meitenīte vēl sāk skatīties no sērijas - ko tā tur dara? Jo Anglijā tomēr ir ļoti izteikta bērnu datu aizsardzība. Skolā stājoties pat vecāki paraksta piekrišanu cik un vai viņu bērnu bildes pat skolas vajadzībām drīkst lietot (piemēram, vai drīkst izlikt mārketingam/soc tīklos bez vārda, bet arī vai drīkst vispār fotografēt, vai skolas telpās drīkst izvietot bildes, kur bērns ir redzams un pat vai citiem vecākiem ir atļauts redzēt bērna bildi no pasākumiem un, ja vecāki atļauju nav devuši, tad skolotāja uzdevums ir sabildēt tā, lai bērns nav redzams).
Es redzētu šādu story, kur mans bērns ir iefilmēts kaut kādos video, es goda vārds uzietu gaisā. Un tur arī tā meitenīte, kas pamana, ka Liene filmē, gan jau, ka satraucās un vakarā vecākiem stāstīs, jo tas NAV normāli filmet svešus bērnus. Viss, ko vini dara ir tizli un arī tajā restorānā pieaugušie izskatījās, ka nejūtas ērti, bet bērnus??
Un jā, ja kaut kur būtu ēduši vai pat dzēruši, tad tas būtu no visiem leņķiem, jo pat “negaršīgo” lidostas kūku iefilmēja, bet ne to kā LV brilles, ne Chanel somiņu pirka, to ne. Viņu ar tiem feikiem pat pa veikala durvīm neielaistu. Un tajā restorānā, ticu, ka pēc otrās reizes, kad viņa filmēja tās sievietes, kuras arī redzēja, ka viņas filmē, gan jau palūdza viņiem iet prom. Varēs vēl vienu pantiņu “incidentam” pierakstīt par to kā uzvedās kā bomži un Anglijas viesmīļi ar vairāk manierēm kā “klienti” pieklājīgi palūdza lasīties prom.

Iespējams, ka šai skolai ir novērošanas kameras un tas viss ir fiksēts. Teorētiski tā vajadzētu būt. La pazaorī sevi cik uziet, bet lai nebāžas ar savu kameru svešiem bērniem, svešā valstī virsū. Sajūsminās, redz, viņa par meitenītēm un kleitiņām no kaut kāda stūra pāri sētai! Vāks!
21.09.2023 16:23 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Un vēl - nav runa par to, ka viņi bomžo naudas ziņā. Es par to, ka lētums un prastums pa visām vīlēm spiežas. Es arī nekad neesmu neko ēdusi un dzērusi Londonas centra pieczvaigžņu viesnīcās. Vienreiz biju uz smalkāku kafejnīcu un nezināju kā uzvesties pareizi un man tiešām bija mazliet neērti 🙈 Šiem vispār kauna nav. Un vēl filmēt svešus cilvēkus. Tur arī tās kundzītes - normāli, gaumīgi saģērbušās. Ne viņas tur old money, neko, vienkārši vecumam atbilstošs, pieklājīgs apģērbs. Tā ir klase, nevis viss brendos. Pat ja tie būtu īsti, tā bezgaumība!
Būtu Miu paņēmuši, ar vilcienu uz Peppa Pig world aizbraukuši turpat netālu, uz zoo. Nav baigais piķis? Nu Ok, kādā pabā tradicionāli garlaicīgo angļu klasisko Jorkšīras pudiņu, desiņas ar kartupeļiem. Nu kaut ko kaut cik pēc cilvēkiem. Un būtu daudz foršāks ceļojuma apskats. Uz BEZMAKSAS muzejiem sporta pēc aiziet… Un nav tikai centrs, piemēram, Hackney ir brīnišķigi pabi, ielu tirdziņi, parks. Dienvidu gals ir smalkāks. Highgate kapi, kur visādas slavenības apglabātas, kur ir tiešām “wow un fantastika”. Reāli ir ko redzēt, bet šie apli ar pili, noraudas pie žoga un lielie mākslas baudītāji. Vēl kaut kādu latvieti uz ielas noķēra, kas no visas pasaules viņus mīl. Vienkārši kas par na..?
21.09.2023 16:26 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Es vienreiz Anglijā ar draugiem bijām vienkāršā restorāniņā,un izvēlējāmies gaļas plati.Mēs bijām trijatā un nespējām apēst.Atnesa kārtīgu gaļas paplāti+klāt bija 3 veidu salāti un 3 veidu mērces.Tas viss izmaksāja 28+dzeramnauda.Bet pabos vispār lēti var paēst.Bet man pat prātā neienāca filmēt,man bija kauns.Cilvēki atnākuši atpūsties,pasēdēt,parunāties un es plivināšos ar telefonu.Un neviens no apmeklētājiem tā nedarīja.Bet Kivičiem jau cieņa un pieklājība neeksistē.Tie ir sveši jēdzieni.
21.09.2023 16:50 |
 
Reitings 853
Reģ: 11.08.2022
Kādi bomži?😁 Lieņukam chanel “soma” plecā 🤦‍♀️ ārprāts, 40+ sieviete…attopies. Vismaz būtu pašķirstījusi chanel mājas lapu, vai tāda kule vispār ir atrodama starp oriģināliem 😁
21.09.2023 17:18 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
aauuu @ 21.09.2023 16:23

Iespējams, ka šai skolai ir novērošanas kameras un tas viss ir fiksēts. Teorētiski tā vajadzētu būt. La pazaorī sevi cik uziet, bet lai nebāžas ar savu kameru svešiem bērniem, svešā valstī virsū. Sajūsminās, redz, viņa par meitenītēm un kleitiņām no kaut kāda stūra pāri sētai! Vāks!
vispar UK ir nelegali fotografet bernus zem 16 g vecuma privatas vietas, bez atlaujas, tas nozime ari skolas teritorija pari setai. To seit dzivojosie loti labi zin. Un pub ari nu nav pienems ta darit, lai gan nelegali tas nav , tomer parasti tadiem uzbazigiem nekaunam aizrada gan, kad ievero, ka fotografe nevis sevi bet apmekletajus.Nu vienkarsi - kauns. Bet lenka ar tefteli kaunu nezin.
21.09.2023 17:21 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
kuranavliene @ 21.09.2023 16:50
Es vienreiz Anglijā ar draugiem bijām vienkāršā restorāniņā,un izvēlējāmies gaļas plati.Mēs bijām trijatā un nespējām apēst.Atnesa kārtīgu gaļas paplāti+klāt bija 3 veidu salāti un 3 veidu mērces.Tas viss izmaksāja 28+dzeramnauda.Bet pabos vispār lēti var paēst.Bet man pat prātā neienāca filmēt,man bija kauns.Cilvēki atnākuši atpūsties,pasēdēt,parunāties un es plivināšos ar telefonu.Un neviens no apmeklētājiem tā nedarīja.Bet Kivičiem jau cieņa un pieklājība neeksistē.Tie ir sveši jēdzieni.
viņi ir tūristi, viņiem drīkst 😄😄😄😄😄
21.09.2023 17:23 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Nebrīnītos, ka apdzēries Kivičs tajā 5* viesnīcā sāka svepstēt, ka ir slavenība no Latvijas - "big šou stār, best rokgrup singer", un kļaņčīja bezmaksas kokteiļus. Šitie parazītu gājieni viņam esot ierasti jau no ZScars slavas laikiem.
21.09.2023 17:23 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Rumblerx @ 21.09.2023 17:18
Kādi bomži?? Lieņukam chanel “soma” plecā ?‍♀️ ārprāts, 40+ sieviete…attopies. Vismaz būtu pašķirstījusi chanel mājas lapu, vai tāda kule vispār ir atrodama starp oriģināliem ?

ir, ir šāds somas modelis Chanel. Tā ir 2022. gada kolekcija. Cena nedaudz virs 5000 eiro bija.
Alimentu nemaksātājam un visā pasaulē mīlētam mūziķim tā ir "limonāde" taču. Tāds pazors!
21.09.2023 17:27 |
 
Reitings 4977
Reģ: 01.04.2023
Pārskrēju ar acīm tiem storijiem, nu narcises paraugdemonstrējums :D Te es pārzinu to, te es lasījusi šito, ak, atkal jau apraudājos, un te es tik skaista- salijusi, un vispār pilnīgi kūstu kā ledus, cik es tieva, cik es daiļa, “vispār Prada nav mans zīmols” - nākamā bildē Ļenka visā krāšņumā ar kaut kādu feiko Chanel tašu.
Vairāk nepētīju, mani jau uzkurināja jūsu diskusija vien, ka viņa slapstās un filmē glīti tērptas skolnieces, kamēr pašas meitas, bet ko gan meitas, gan jau atceras vien pati sevi, vecāku (un vēlāk vīra) pucētu un lolotu..
Tpfu, vairāk neskatīšos.
Tiiiik kaitinoši, ka bezmaz tagad gribētos ar kaut ko stiprāku noskalot to visu absurda komēdiju, Andžu var pat saprast:D
21.09.2023 17:48 |
 
Reitings 4977
Reģ: 01.04.2023
Un mati ir pieliktie, tikko tajā fēna “reklāmā” bija daudz plānāki un īsāki.
21.09.2023 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 7035
Reģ: 17.09.2009
Šausmīgi slima sieviete..
21.09.2023 18:19 |
 
Reitings 29967
Reģ: 14.05.2023
LilyLady @ 21.09.2023 17:23
Nebrīnītos, ka apdzēries Kivičs tajā 5* viesnīcā sāka svepstēt, ka ir slavenība no Latvijas - "big šou stār, best rokgrup singer", un kļaņčīja bezmaksas kokteiļus. Šitie parazītu gājieni viņam esot ierasti jau no ZScars slavas laikiem.

+++++++++++
i em big stār and jurop is mai hoe and englend caastles is probalij oold
21.09.2023 18:23 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Lienīt, nu laizies ar savu alus toveri. Tici man nevienai tavs valis nav vajadzīgs, kuram pa muti staipās metru garš puņķis.
21.09.2023 18:26 |
 
Reitings 853
Reģ: 11.08.2022
aauuu @ 21.09.2023 17:27

ir, ir šāds somas modelis Chanel. Tā ir 2022. gada kolekcija. Cena nedaudz virs 5000 eiro bija.
Alimentu nemaksātājam un visā pasaulē mīlētam mūziķim tā ir "limonāde" taču. Tāds pazors!
Aha, nu ok. Tad Lieņukam noteikti ir tas oriģināls pa bisku virs 5tk😁Skaudiet vecās skauģes, jums tādu mīļo vīru 😁Mama mia, sieviete bez smadzenēm.
21.09.2023 18:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits