KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
LabaDabaDa @ 11.09.2023 10:31
Lenox šito noteikti nav rakstījis. Nav arī neko "rediģējis". Labākajā gadījumā viņai tika atļauts paturēt sveci, kamēr saimnieks drukā. Noslaucīt sviedrus no titāniskā darbā nosvīdušās pieres. Forumā jau pirms laika tika apspriests, ka tieši Fetmens katru sūdu pārlabo pa 100 reizēm. Un grāmatu arī sarakstījis un izdevis, kamēr Lenox tikai pozē pie datora jau kuro gadu. Viņa savus padomus var uzkārt tur, kur ķeizars kājām staigā. Fetmens pats visu zina vislabāk!
Un šajā gadījumā es pat teiktu, ka pareizi dara - Lenoxam ar gramatiku mēdz būt daudz lielākas auzas.
Bet vispār šis ir baisi. Paldies Dievam, pirmdiena ir klāt. Lai tie divi beidzot ķeras pie savām noļukušajām miesām, es jau nevaru sagaidīt. Tikai baidos, ka prieki nebūs sevišķi gari.
Dāmas, liekam likmes. Cik ilgi tiem abiem pietiks pacietības realizēt gigantisko 2 mēnešu plānu? Nedotu vairāk par 5 dienām.

Es neticu, ka viņi šodien sāks 😂😂😂 jo kāpēc tieši šodien? Kāpēc nevarēja jau vakar sākt?
Bet nu, lai paprovè, lai vismaz cenšas, kaut pāris dienas iztikt bez alko.
Ļenkai citu variantu nav, kā savākt savu ļumīgo kārno miesu, tur ar steigu jābeidz dzert.
Un Teftelim tas pats, viņš ir tik uzblīdis, ka izskatās, ka drīz pārsprāgs.
11.09.2023 10:35 |
 
Patīk
Reitings 23261
Reģ: 27.01.2021
Kivim šausmīgi grauž, ka pazaudējis Madaru. Šausmīgi. Un ne tikai tas, ka ex sieva jauna, skaista, kopta, tvirta, labi nodrošināta, dzīvo skaistā mājā ar mīlošu partneri, kamēr pašam blakus nodzērusies, ļumīga, knapi eksistējoša vobla, bet arī fakts, ka Madara atļāvās nepaņemt atpakaļ seksīgo Latvijas rokenrola dievu, kad tas līda atpakaļ pie viņas. Viņš lieliski saprot, ko pazaudējis un to, ka nekad vairs netiks pie tādas sievietes. Ļenka ir viņa karma, ilgi viņš to šizo veceni gan neizturēs, bet tādu kā Madara viņam sev blakus nekad vairs neredzēt. Un viss, ko viņš var izdarīt, ir ventilēt savus sūdus un pērties pa savu žulti. Kā vīrietis, kā tēvs, kā mūziķis viņš ir absolūti nožēlojams - viss viņam pazaudēts, bērni, veselība, mīlestība, cieņa - nav nevienas sfēras dzīvē, ko viņš nebūtu sev sap!sis. Protams, ka dusmiņa pāraugušajam bēbim. Un vēl Madara pa TV grozās acu priekšā - tur jau nevar nepsihot. Piebaldziņa ribās, plekste blakus hi hi hi, ātrāka recepte psihozei.
11.09.2023 10:36 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2023
Man pajāt uz alkoholiķiem, es ieslēdzu skatīties SBF sērijas, kur ir Madara ar Jāni. Lai šiem tiek no skatījumiem. 🤍
Baigi labs Duo viņi abi īstenībā
11.09.2023 10:38 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Man šķiet, ka kkur zemapziņā Teftelim ir apjausma, ka viņam dzīve ar Ļenku ir nereāli gājusi uz leju. Tak ar Madaru kad sàka dzīvot - momentàli izmainījās. Viņš bija populārs, savācies, vadīja jēdzīgu raidījumu un ar cieņu izturējās pret raidījuma viesiem. Liekas, ka pateicoties Madarai viņš varēja atturēties no alko lietošanas ikdienā. Bet redz savajadzējās rokenrolu. Dabūja to kopā ar skaistumkaralienes titulu nopirkušo Ļenku. Un viss, dzīve renstelē. Neviens, neviens sabiedrībā zināms mūziķis/mākslinieks nevēlas ar viņiem pat runāt. Tak Kiva to pats piedzīvo regulāri - ne Lenoxa grāmatu kāds grib izdot, ne viņš sponsoru albumam var dabūt. Tak visticamāk viņam vienkārši vairs neviens necel telefonu. Bet kādreiz bija savādāk. Ar Madaru viņš bija cienījams "màkslinieks", tikai bēbīša dvēsele viņam traucēja aptvert to, kas viņam ir. Nu tad tagad tāpēc arī nevar beigt plosīties.
11.09.2023 10:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Es domāju, ka viņam kremt ļoti tas, ka Madara ir atpazīstama. Viņai iet labi, viņa nepalika viena pati, nenolaidās, nepazemojas. Noteikti bija iedomājies, ka slavenais vīrs notīsies, bijusī sieva paliks par neko, bet realitātē kaut kā nesalikās.
Es domāju par to, ka Kivičs vienmēr piesauc to, ka bērni izaug un visu saprot... Nu tieši tā, kā pašam neaziet, ka meitenes tiešām izaugs un visu sapratīs? Var jau mētāties ar šiem vārdiem, bet tā nu tas būs gan un tad visas šī FB samazgas un visa info paliek. Meitenes ir gana lielas, lai sāktu saprast visu.
11.09.2023 10:47 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
TeaPot @ 11.09.2023 10:36
Kivim šausmīgi grauž, ka pazaudējis Madaru. Šausmīgi. Un ne tikai tas, ka ex sieva jauna, skaista, kopta, tvirta, labi nodrošināta, dzīvo skaistā mājā ar mīlošu partneri, kamēr pašam blakus nodzērusies, ļumīga, knapi eksistējoša vobla, bet arī fakts, ka Madara atļāvās nepaņemt atpakaļ seksīgo Latvijas rokenrola dievu, kad tas līda atpakaļ pie viņas. Viņš lieliski saprot, ko pazaudējis un to, ka nekad vairs netiks pie tādas sievietes. Ļenka ir viņa karma, ilgi viņš to šizo veceni gan neizturēs, bet tādu kā Madara viņam sev blakus nekad vairs neredzēt. Un viss, ko viņš var izdarīt, ir ventilēt savus sūdus un pērties pa savu žulti. Kā vīrietis, kā tēvs, kā mūziķis viņš ir absolūti nožēlojams - viss viņam pazaudēts, bērni, veselība, mīlestība, cieņa - nav nevienas sfēras dzīvē, ko viņš nebūtu sev sap!sis. Protams, ka dusmiņa pāraugušajam bēbim. Un vēl Madara pa TV grozās acu priekšā - tur jau nevar nepsihot. Piebaldziņa ribās, plekste blakus hi hi hi, ātrāka recepte psihozei.

Esmu palaidusi garām šo - vai Kivičs centās atgūt Madaru?
11.09.2023 10:47 |
 
Reitings 20090
Reģ: 27.11.2018
tie abi divi or vienkārši nožēlojami😂 skaudīgas, nelaimīgas, žultainas niecības, kuri nemitīgi sev “laiza olas” 😂 vienīgā ievērība- ierēkt par viniem 😂😂
11.09.2023 10:52 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Skaidrs, kas resni vakar notrigerējis: tā gribējās tēvu dienā sev ideālā papuča ordeni piekārt, bet meitas izvēlējās pavadīt šo dienu ar mammu un Jāni (!). Andrītim aiz skaudības nācās plēst vaļā piebaldziņas un atrast, kur Jānim piesieties - neesot piepumpējis Keitijas velo riepas. Lūk, jums ļaunais Jānis! 😅
Nez, cik riepas Kivičs ir Lienes meitu riteņiem piepumpējis?🤔
11.09.2023 10:53 |
 
Reitings 20090
Reģ: 27.11.2018
Un var jau sevi mierināt, ka visiem skauž un visi lūzeri utt bet pa faktu par viniem rēc visi, ieskaitot saviedrībaa krējumu😂
11.09.2023 10:54 |
 
Reitings 1407
Reģ: 05.12.2021
LilyLady @ 11.09.2023 10:53
Skaidrs, kas resni vakar notrigerējis: tā gribējās tēvu dienā sev ideālā papuča ordeni piekārt, bet meitas izvēlējās pavadīt šo dienu ar mammu un Jāni (!). Andrītim aiz skaudības nācās plēst vaļā piebaldziņas un atrast, kur Jānim piesieties - neesot piepumpējis Keitijas velo riepas. Lūk, jums ļaunais Jānis! ?
Nez, cik riepas Kivičs ir Lienes meitu riteņiem piepumpējis??

Kamēr mazišam man liekas, ka vispār nav ritenis. Pat ne dipdaps - vai ir un es esmu palaidusi garām, kā maziš jau kādos 2,5 gados vālēja palekdamies? Mazišam tagad 3 palika vai 4? 3 laikam. Ja būtu šovasar uzsēdinājuši uz dipdapa veidīgā riteņa, tad 4 gados varētu palaist rokas gādīgais papucis vaļā un slaucīt lepnuma asaras, kā bērns aizbrauc ar riteni.
11.09.2023 11:00 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Švīka @ 11.09.2023 10:47

Esmu palaidusi garām šo - vai Kivičs centās atgūt Madaru?

Protams. Kamēr šļuška Ģintermuižā ārstēja savu delīriju, Kivels sāka šļūkt pie ģimenes atpakaļ. Madara vienā intervijā skaidri izteicās, ka Andris nāca pie viņas, sūdzējās par Lieni, cik šim grūta dzīve ar šļušku, bet Madara vairs negribēja to plenci atpakaļ. Tāpēc jau ir tā apsēstība viņam ar ex. Sociopātiem vienmēr lielākais naids ir uz tiem, kas viņus atsēdinājuši un nepakļaujas manipulācijām.
11.09.2023 11:05 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
Liizha1 @ 11.09.2023 11:00

Kamēr mazišam man liekas, ka vispār nav ritenis. Pat ne dipdaps - vai ir un es esmu palaidusi garām, kā maziš jau kādos 2,5 gados vālēja palekdamies? Mazišam tagad 3 palika vai 4? 3 laikam. Ja būtu šovasar uzsēdinājuši uz dipdapa veidīgā riteņa, tad 4 gados varētu palaist rokas gādīgais papucis vaļā un slaucīt lepnuma asaras, kā bērns aizbrauc ar riteni.
kur ta sie riteni, piesies labak ratinos, a to aizlaidisies tales zilajas, kurs tur pakal skries.
11.09.2023 11:31 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
LilyLady @ 11.09.2023 11:05

Protams. Kamēr šļuška Ģintermuižā ārstēja savu delīriju, Kivels sāka šļūkt pie ģimenes atpakaļ. Madara vienā intervijā skaidri izteicās, ka Andris nāca pie viņas, sūdzējās par Lieni, cik šim grūta dzīve ar šļušku, bet Madara vairs negribēja to plenci atpakaļ. Tāpēc jau ir tā apsēstība viņam ar ex. Sociopātiem vienmēr lielākais naids ir uz tiem, kas viņus atsēdinājuši un nepakļaujas manipulācijām.

Tieši tā. Kā piemērs, arī Gobzems ārdās, jo Krista pameta un aizgāja pie cita, pļūta savā instagramā un apmelo. Tie mazie, zemie un īsie vīrieši ir visbīstamākie šajā ziņā. Pa gabalu labāk no šiem īsajiem, komplekus pilnajiem večiem.
11.09.2023 11:39 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
fuzzypants @ 11.09.2023 10:38
Man pajāt uz alkoholiķiem, es ieslēdzu skatīties SBF sērijas, kur ir Madara ar Jāni. Lai šiem tiek no skatījumiem. ?
Baigi labs Duo viņi abi īstenībā

Viņi ir forši. Lai viņiem pietiek spēka neņemt galvā šos divus eksemplārus. Domāju viņiem abiem būtu ļoti daudz ko pateikt un parādīt, ja sāktu runāt. Bet, atšķirībā no kiva un ļenkas, viņiem pietiek prāta bērnus vēl vairāk netraumēt. Bet tik ļoti tie divi grib nomelnot Madaru un Jāni, taču kaut kā vairs īsti nesanāk.
11.09.2023 11:52 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Man tik rodas jautājums un kas tieši bulijona piradzinu atturėja tos 2 mēnešus aizbraukt uz siguldu un to ritena riepu piepumpēt?
Es īstenībā apbrinoju Madaru,zinu kā tas ir ,kad ex neliek mieru un ventilē súdus,vienīgi man nebija tik daudzi gadu garumā!
Atceros ,reiz barentiesā runāju ar darbinieci un vina teica,tas esot standarts,kad attiecībām izjūkot vīrieši ,neliek mieru,mentali cenšas ietekmēt visos variantos,ventilē sūdus videji 2 gadus ,tad lielākā dala nomierinas,jo atrod citu veceni,bet te izskatas ,ka resnais netiek tik loti pāri,ka jau 5 gadus ventilē sūdus,gan jau nav viegli ,jo gadiem ejot vinš ir kluvis par origo bomzi,bet Madara uzplaukusi,nokartojusi dzivi!
Tas ieraksts bija kartejais pieradijums,cik ne laimīgs vinš pats ir!
11.09.2023 12:11 |
 
Reitings 22758
Reģ: 07.06.2022
Te tādas aktivitātes visur - es šo nepareizajā klačā iekomentēju 🤣🙈
“Un vēl es ceru, ka tai Madarai ar to Jaņisu viss tā labi sanāks, vai šovā vai aiz kadriem, un lai šiem diviem
bezdeļiem ir liela škrobe 🤣🤣🤣🤣 jau tagad nezin abi, kur no skaudības likties, tak, ja bus šiem gan kāzas, gan bēbis, gan dzīvos ari turpmāk laimīgi, verpra runa, ko mēs jau esam vairākkārt dzirdējušas, kā šis ir tikai PAR to, lai šiem ir laulība, bildinājums un bēbis, izkūpēs kā nebijusi 🤣🤣🤣🤣 protams, nenovēlu Mr. & Mrs. S kārtējo sūdu ventilāciju, bet būs interesanti vērot Kiveļu trakošanu 😎 vot tādas man savtīgas vēlēšanās 😉”
11.09.2023 12:16 |
 
Reitings 52158
Reģ: 20.07.2021
Švīka @ 11.09.2023 10:47

Esmu palaidusi garām šo - vai Kivičs centās atgūt Madaru?

Jā. Kad poda birste bija "pazudusi", Kivičs stāstīja: "Es juku prātā, ka viņa vienu un to pašu gadījumu mēdz stāstīt desmit dažādās versijās. Man no tā pat sāka trīcēt rokas, kad piefiksēju, ka viņai ir kādas veselības problēmas. Tas ir kaut kas līdzīgs šizofrēnijai. Es jau neesmu uztādījis diagnozi, bet tas ir kaut kas ļoti jocīgs, kas ar viņu notiek."
Tad arī šis mēģināja šļūkt atpakaļ, bet nesanāca. Un kā tad viņš Lieni meklēja? Sēdēja, pirda dīvānā, dzerstījās( līdz ātrajai palīdzībai ) un kauca internetā - mīļie draugi, pastāstiet, kur viņa ir!
11.09.2023 12:37 |
 
Reitings 28232
Reģ: 06.11.2022
Liizha1 @ 11.09.2023 11:00

Kamēr mazišam man liekas, ka vispār nav ritenis. Pat ne dipdaps - vai ir un es esmu palaidusi garām, kā maziš jau kādos 2,5 gados vālēja palekdamies? Mazišam tagad 3 palika vai 4? 3 laikam. Ja būtu šovasar uzsēdinājuši uz dipdapa veidīgā riteņa, tad 4 gados varētu palaist rokas gādīgais papucis vaļā un slaucīt lepnuma asaras, kā bērns aizbrauc ar riteni.

Mazišam uzdāvinātais ritenis tika atstāts Norvēģijā. Kāpēc? Jo pasaulē labākie vecāki!
11.09.2023 12:45 |
 
Reitings 855
Reģ: 09.08.2020
Ou, vāu, pienāca pusdienlaiks un Jekaķerīna beidzot ir modusies, un standartiņš - logs, netīrā krūze, labas nedēļas vēlējums. Pagaidām pilnam un ražīgam Jekaķerīnas darba dienas rītam pietrūkst paštīksmināšanās un matu glaudīšanas storijs.
11.09.2023 12:47 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kādi ir ļenkas pēdējo piecu gadu sasniegumi? 😄😄😄
Tie vecie tituli ir ex vīra nopelns. Bet kādi ir šobrīd? 😄
Tā paša piviča kādi sasniegumi?
Kamēr šie alkoholiķi nodzer savu dzīvi lejā, Madarai viss nokārtojas un iet uz augšu.
Teftel, kāpēc nevazājiet Kerkiru, ka pateicoties jums, viņa tika šovā?
11.09.2023 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!