Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Blin ko tā sintija perina tur:)
22.04.2020 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Paskatījos to Sintiju kad viņas vārds te 1. Reizi parādījās kaut kad citā diskusijā. Bija dažus story ielikusi, likās wtf. Neko nesapratu ko viņa mēģina pateikt. Tad šeit parādījās vairāki pozitīvi komenti par Sintiju, ka forša, pastāsta lietas. Nu iegāju vēlreiz viņas IG, noskatījos vēl pāris story un live. Still - watafak. Viņa runā tik ilgi un kad 15 min klausījos, nedzirdēju man liekas pat 1 garāku, sakarīgi strukturētu teikumu ar skaidru domu. Liekas, ka meitene saka vārdus, kurus zina. Labs, slikts, gaiš, tumš, tauriņš mīlestība, naids.......
Labi, forši, ka viņa tāda pozitīva. Pārspīlēti, uzspīleti vai kā, bet vismaz. Ja mācētu norm izteikties, sekotu.
22.04.2020 22:53 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es to uztveru kaa Santa Barbara. Padsmit gadus neesmu skatijusies nevienu ziepeni. Nekad nedomaju, ka skatisos to IG ?
22.04.2020 23:08 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Kāda saprata šīs intelekta neskartās būtnes storiju ar tekstu “mans dievs, nevis tavs heits”, kas veltīts pretkažokādu kampaņai?
22.04.2020 23:31 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Izskatăs, ka tā Sintija mani ir nobloķèjusi. Wtf vnk
23.04.2020 00:11 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Pedejie tris story ir ????????? ... no comment
23.04.2020 00:15 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sintijas storiji ir viens liels WTF?
23.04.2020 00:40 |
 
Reitings 272
Reģ: 04.11.2016
Tā Sintija brīžiem ir dīvaina. Pirms pāris dienām likās so, so, bet tagad atkal ar saviem tarakāniem un heiteriem! Un tas, ka to olu nometa uz zemes.. why???
23.04.2020 01:36 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Es nezinu kas Sintijai ir, bet acīmredzot nav viss kārtībā; un es to nesaku tāpat vien, bet to ka var to redzēt ko viņa liek savos story.
1. Tic Dievam un viss ir jauki, visi ir sirsniņas, mīlulīši, viss ir labi. Pēc tam jau ir tarakāni, žurku indes, utt. Cilvēks kas tic Dievam nekad neko tādu neliks iekš savu story. Nevajag pārspīlēt ar savu jaukumu, ja viņa nevar dienu iztikt bez žurkām un tarakāniem.
2. Ja viņa uzstāj, ka katrs esam māsas un brāļi, tad kāpēc pēkšņi “māsas” nav ‘labas?’
23.04.2020 01:45 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
BlueMeg @ 23.04.2020 01:36
Tā Sintija brīžiem ir dīvaina. Pirms pāris dienām likās so, so, bet tagad atkal ar saviem tarakāniem un heiteriem! Un tas, ka to olu nometa uz zemes.. why???
Kā viņa savādāk uzmanību dabūs? :D par ko tad te forumā runās?
23.04.2020 01:46 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Ojjjj. Biedējoši, ka šāda nelīdzsvarota persona viena audzina mazu bērnu. Sintija, ja Tu šo lasi (100 punkti lasi) - Tev nav par vēlu meklēt speciālista palīdzību. Šizofrēnijia nav pilnībā ārstējama, taču pateicoties medikamentiem un mūsdienu medicīnas metodēm, cilvēks var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ja slimība tiek atklāta savlaicīgi.
23.04.2020 09:13 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.02.2020
Crystal @ 23.04.2020 09:13
Ojjjj. Biedējoši, ka šāda nelīdzsvarota persona viena audzina mazu bērnu. Sintija, ja Tu šo lasi (100 punkti lasi) - Tev nav par vēlu meklēt speciālista palīdzību. Šizofrēnijia nav pilnībā ārstējama, taču pateicoties medikamentiem un mūsdienu medicīnas metodēm, cilvēks var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ja slimība tiek atklāta savlaicīgi.

Neaizstāvu Sintiju, pati īsti līdz galam nesaprotu ko viņa dara , bet noteikt cilvēkam slimību, kuru Tu nezini un it īpaši to rakstot forumā, bišķiņ par traku, tā ir diezgan smaga slimība. Šis bija nedaudz par traku.?
23.04.2020 09:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
sincheaaa95 @ 23.04.2020 09:45

Neaizstāvu Sintiju, pati īsti līdz galam nesaprotu ko viņa dara , bet noteikt cilvēkam slimību, kuru Tu nezini un it īpaši to rakstot forumā, bišķiņ par traku, tā ir diezgan smaga slimība. Šis bija nedaudz par traku.?
vispār jau es apgalvojuma formā nerakstīju: “Sintijai ir šizofrēnija”, tas bija ieteikums pārbaudīt mentālo veselību, kamēr nav par vēlu, jo heiteru saskatīšana uz katra soļa un draudēšana cilvēkus samīt kā tarakānus, diemžēl, neliecina par veselu psihi.
23.04.2020 10:26 |
 
Reitings 1572
Reģ: 03.03.2020
Es arī nesaprotu, kas Sintiju tā heito katru dienu. Publiski neko tādu neesmu manījusi, varbūt kāds privāti viņai sūta heita ziņas? Būtu labi, ja viņa viņa izteiktos skaidrāk, kā tas heits izpaužās un no kurienes, citādi tiešām tā runāšana šizīgi izklausās.
23.04.2020 10:33 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Es nesaprotu vienu- KAM VIŅAI ŠIS VISS? Viņai tak bija jāsaprot tas, ka ja Tu visiem par sevi tā stāsti, reāli SVEŠIEM cilvēkiem TIK PRIVĀTĀS lietas, tad būs arī cilvēki, kas izteiks kritiku. Tā tas vienkārši ir! Ne visiem viņa patiks un var redzēt, ka viņa to nespēj PIENEMT. Man sākumā patika, nu vairs nē.. reāli liekas ka viņai ir ĻOTI liels uzmanības trūkums.. un pēc izskata 24 nedotu.. 30 tiešām. Un piekritīšu, ka Divticigs cilvēks nekad neberzēs rokas, lai kādam atriebtos vai vērptu intrigas. Tur no ticības ne smakas!
23.04.2020 10:34 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Crystal @ 23.04.2020 09:13
Ojjjj. Biedējoši, ka šāda nelīdzsvarota persona viena audzina mazu bērnu. Sintija, ja Tu šo lasi (100 punkti lasi) - Tev nav par vēlu meklēt speciālista palīdzību. Šizofrēnijia nav pilnībā ārstējama, taču pateicoties medikamentiem un mūsdienu medicīnas metodēm, cilvēks var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ja slimība tiek atklāta savlaicīgi.
Pēc kā Tu secini ka viņai šizofrēnija ir?
23.04.2020 10:58 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Meitenes, Sintija par heiteriem sauc šo forumu, kā vēl neesat sapratušas? Visas šeit ir heiteres! Viņa to sāka darīt savos storijos tad, kad kāda šeit iepostēja viņas IG profilu un panesās runas par eskortu. Tā kā tie heiteri ir šeit, šajā forumā, kas viņu aprunā, spriež par viņas dzīvi. Nu re, šodien nolika viņas mentālo veselību, izlasīs un atkal sauks visus par heiteriem, ļaunām dvēselēm utt. Es tā to saprotu ??‍♀️ domāju viņa lasa šo forumu, ne tikai šo diskusiju ? Sintij, nīdēji ir pārāk spēcīgs vārds. Šeit tevi neviena neienīst!!! Ņemot vērā, ka tev ir publisks profils un diezgan atklātas, dažas pat šokējošas tēmas, ir tikai loģiski, ka cilvēki trīs mēles, klačosies, pārrunās. Tie taču nav heiteri, vienkārši meitenes klačojas! Nevienai nav laiks un enerģija ienīst cilvēku, ko nepazīst. To nemaz nevar izdarīt ? vienkārši atslābsti un saproti, ka, ja publiski mazgā savu netīro veļu, būs cilvēki ar citādu viedokli nekā tev. Spēj pieņemt kritiku, tad tu augsi kā personība, nevis truli katru dienu besies par kaut kādiem heiteriem. Tu tikai sev bojā nervus, uzvelcies, nevari gulēt, jo pati sadomājies, ka tevi kāds heito. Cmooon, tu neesi pasaules naba, nevienai tu neinteresē vairāk kā 'man nav ko darīt, ieiešu palūrēt instagram storijus tiem, kam sekoju'. Tā kā atslābsti, mazā, labāk padomā par jēdzīgu kontentu savai IG lapai, lai veiktos blogošanā. No tevis nekāds pozitīvisms nenāk, drīzāk pati kā indīga čūska uzvedies, lai gan citas tā sauc??‍♀️
23.04.2020 10:59 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Isseyy @ 23.04.2020 10:58
Pēc kā Tu secini ka viņai šizofrēnija ir?
citēju pati sevi -
Crystal @ 23.04.2020 10:26
vispār jau es apgalvojuma formā nerakstīju: “Sintijai ir šizofrēnija”, tas bija ieteikums pārbaudīt mentālo veselību, kamēr nav par vēlu, jo heiteru saskatīšana uz katra soļa un draudēšana cilvēkus samīt kā tarakānus, diemžēl, neliecina par veselu psihi.
23.04.2020 11:05 |
 
Reitings 1572
Reģ: 03.03.2020
Tiara @ 23.04.2020 10:59
Meitenes, Sintija par heiteriem sauc šo forumu, kā vēl neesat sapratušas? Visas šeit ir heiteres! Viņa to sāka darīt savos storijos tad, kad kāda šeit iepostēja viņas IG profilu un panesās runas par eskortu. Tā kā tie heiteri ir šeit, šajā forumā, kas viņu aprunā, spriež par viņas dzīvi. Nu re, šodien nolika viņas mentālo veselību, izlasīs un atkal sauks visus par heiteriem, ļaunām dvēselēm utt. Es tā to saprotu ??‍♀️ domāju viņa lasa šo forumu, ne tikai šo diskusiju ? Sintij, nīdēji ir pārāk spēcīgs vārds. Šeit tevi neviena neienīst!!! Ņemot vērā, ka tev ir publisks profils un diezgan atklātas, dažas pat šokējošas tēmas, ir tikai loģiski, ka cilvēki trīs mēles, klačosies, pārrunās. Tie taču nav heiteri, vienkārši meitenes klačojas! Nevienai nav laiks un enerģija ienīst cilvēku, ko nepazīst. To nemaz nevar izdarīt ? vienkārši atslābsti un saproti, ka, ja publiski mazgā savu netīro veļu, būs cilvēki ar citādu viedokli nekā tev. Spēj pieņemt kritiku, tad tu augsi kā personība, nevis truli katru dienu besies par kaut kādiem heiteriem. Tu tikai sev bojā nervus, uzvelcies, nevari gulēt, jo pati sadomājies, ka tevi kāds heito. Cmooon, tu neesi pasaules naba, nevienai tu neinteresē vairāk kā 'man nav ko darīt, ieiešu palūrēt instagram storijus tiem, kam sekoju'. Tā kā atslābsti, mazā, labāk padomā par jēdzīgu kontentu savai IG lapai, lai veiktos blogošanā. No tevis nekāds pozitīvisms nenāk, drīzāk pati kā indīga čūska uzvedies, lai gan citas tā sauc??‍♀️

Nu tādā gadījumā viņa pati visus heito stipri vairāk. Te neviens viņu samīt, kā prusaku nesola un neko sliktu nevēl. Tikai pasmaida par veidu, kā viņa sevi parāda un streso.
Sintiij, beidz heitot pasauli!!! Dieviņš mīl visus un atriebība nu točna nav ar kristietību pa ceļam.
23.04.2020 11:12 |
 
Reitings 38
Reģ: 17.04.2020
Piekrītu visiem?
Piebildīšu,ka viņas vienīgais kvēlākais sapnis bija maaksliigaas kruutis?
Tagad uz jautājumu par sapņiem vai mērķiem atbilde ir 10k sekotāju???‍♀️
Nopietni?
Tas ir tīņu sindroms kkads?
Es ,protams, saprotu to ,ka nav sponsora un līdz ar to nav naudas lai vispār kko savā dzīvē iesāktu.
Par cik uz darbu iet negribas, bet kā dzīvos tālāk ?Bērnu baros ar sekotājiem??
Ļoti graujoša domāšana?
23.04.2020 11:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits