IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1820
Reģ: 01.08.2021
Abiniece @ 16.06.2026 11:35
Nu ko, Džilim rūgts jau 7.reizi😇 Meitene man patīk, atgādina Rēziju jaunības laikos, turpat jau tie Kalniņu gēni blakus

Viņš laikam nekad nenomierināsies.
Diez cik ilga tad būs šī laulība.
16.06.2026 15:54 |
 
Patīk
Reitings 2792
Reģ: 08.09.2025
Tiem, kam patīk pievērst uzmanību lielām citu pāru gadu starpībām, būs papildus iemesls ik pa laikam pieminēt Džili. 27 gadu vecuma starpība.
16.06.2026 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 1313
Reģ: 20.05.2013
Dita.D @ 16.06.2026 15:41

Tas ie jocīgi, ka liels bērns ar pudeli jābaro. Zobi tā jau sapuvuši no pudeļu lietošanas
Man drīzāk dīvaināk un trakāk liekas tas, ka jaunākais nonstop gul tikai autokreslā. Principā tas bērns tiek visu laiku midzināts un turēts mākslīgajā miegā
kkad viņa minēja ka nepatīk ka citiem fake dzive IG. Man atkal liekas ka tas mazais nekad neraud un pēc grafika visi bērni iet gulet un pēc grafika ceļas. Tas ir kaaaa? Sevišķi zīdainis, tur taču katru dienu jauns režīms. Nesaprotu ka viņa to dabu gatavu, ka 21 visi guļ un 5 jau viņa ir izgulējusies 😃
16.06.2026 16:41 |
 
Reitings 2480
Reģ: 31.01.2023
Law9 @ 16.06.2026 16:34
Tiem, kam patīk pievērst uzmanību lielām citu pāru gadu starpībām, būs papildus iemesls ik pa laikam pieminēt Džili. 27 gadu vecuma starpība.
Tik tā dāma izskatās 40+
16.06.2026 16:59 |
 
Reitings 434
Reģ: 17.05.2022
Law9 @ 16.06.2026 14:15
Džilim acīmredzot patīk pamainīt sievas. Katrai pašai ir izvēle, vai būt par tādu pamaināmo.
Nespēju to saprast. Reāli, ja esi 6. sieva, tad statistiski ir ap 400% iespējamība, ka viņš tevi pametīs. Un tad ciest, jo tā notika? Jo notika simt procentu iespējamība reiz četri? Kur jābūt domāšanai, lai nospieriestu, ka tu būsi tā liktenīgā? Un Džilis ar saviem komentāriem par to, ka bērni mūsu dzīvēs ir tikai ciemiņi vai tamlīdzīgi. Manas cieņas viņam sen vairs nav.
16.06.2026 17:06 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Dita.D @ 16.06.2026 15:41

Tas ie jocīgi, ka liels bērns ar pudeli jābaro. Zobi tā jau sapuvuši no pudeļu lietošanas
Man drīzāk dīvaināk un trakāk liekas tas, ka jaunākais nonstop gul tikai autokreslā. Principā tas bērns tiek visu laiku midzināts un turēts mākslīgajā miegā

Nepilnus 2 gadus vecs bērniņš jau nu noteikti nav liels bērns. Kas tā par stulbu modi mazos ķiparus dēvēt par lieliem? Kas tad ir 10 gadus veci bērni? Pieaugušie pēc tavas skalas?
Izbeigsim vienreiz šo pārspīlēto mazuļu dēvēšanu par lieliem. Skaidrs, ka tipinātāji nav zīdainīši vai bēbīši, un tad pareizāk būtu apzīmēt mazulis vai mazs bērniņš. Un kā zobi var būt sapuvuši tikai no pudelītes lietošanas? Atkal jau pārspīlējums. Tādā vecumā bērniņš nebarojas tikai no pudelītes, tāpēc tas, ka viņš padzer pieniņu vidēji 2x dienā no pudelītes noteikti nevar sabojāt bērnam zobus. Zobus sabojā šajā vecumā lielākoties nepareizs uzturs un zobiņu kopšana. Iespējams vecāki grēko ar cukurotiem ēdieniem un našķiem, dod visādus parastos jogurtus no veikaliem, kuriem ir papilnam cukura iekšā. Dod sieriņus, biezpiena krēmus, kuros arī cukurs iekšā. Dod saldējumu un saldumus, kad pagadās. Ja vēl tam visam klāt ļauj bērnam tikai pašam "tīrīt" zobiņus, jo uzskata "ka jau tiiiik lieli", tad arī ir tas rezultāts ar sapuvušiem zobiem. Nu nav jāuzskata tikko izšķīlušos "tipinātājspējīgu cālēnu" par lielu un pieaugušu.
16.06.2026 17:13 |
 
Reitings 5580
Reģ: 19.09.2016
Karadžana sver 38 kg 😲Tas tak nav normàli,mana 11 gadīgā meita tūlīt vairàk svērs.
16.06.2026 17:17 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Piekrītu, ka ir nepareizi zīdainīti midzināt tikai autobeņķītī. Te nav runa par mākslīgu miegu, bet gan stājas, skeleta deformācijas risku.
16.06.2026 17:17 |
 
Reitings 1820
Reģ: 01.08.2021
DjElla vel ir kopā ar savu amerikāņu ligavaini? Suņuks arī sen nav redzēts storijos.
16.06.2026 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 7372
Reģ: 09.07.2011
Hubabuba @ 16.06.2026 17:26
DjElla vel ir kopā ar savu amerikāņu ligavaini? Suņuks arī sen nav redzēts storijos.

Gan jau, ka ir. Suņuks vēl nesen parādījās, kad uz ASV atpakaļ brauca, un līgavaini viņa tāpat savos storijos praktiski nekad nerāda.
16.06.2026 17:41 |
 
Reitings 62
Reģ: 01.12.2024
Simsona pēdējais storijs (par saldējumu)
16.06.2026 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 2717
Reģ: 11.04.2010
Tutta @ 16.06.2026 13:53
Nekādas vainas! Džilis par bijušajām runā tikai labu.

Tā gan ir, un viņam arī ir labas attiecības ar visām tām bijušajām sievām. Domāju, ka viņš vienkārši ir tāds tips (nedaudz nenobriedis), kam visu laiku vajag tās jaunās iemīlēšanās emocijas. Nolauž dažus gadus laulībā, attiecības pāriet citā līmenī (nu nevar visu mūžu ar taureņiem un uz hormoniem sērfot) un hops, viņš atrod citu. Tur jau tā lieta, sievietēm nekādas vainas, problēma ir viņā, ka visu laiku jādzenas pēc young love
16.06.2026 17:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2022
Mia6 @ 16.06.2026 16:41
kkad viņa minēja ka nepatīk ka citiem fake dzive IG. Man atkal liekas ka tas mazais nekad neraud un pēc grafika visi bērni iet gulet un pēc grafika ceļas. Tas ir kaaaa? Sevišķi zīdainis, tur taču katru dienu jauns režīms. Nesaprotu ka viņa to dabu gatavu, ka 21 visi guļ un 5 jau viņa ir izgulējusies 😃

Par gulētiešanu nepiekrītu. Man bērns katru dienu iet gulēt 20:30. (Izņēmumi ir ciemošanās, ciemiņi un pasākumi). Bērniem līdz skolas vecumam kā minumumam ir ļoti svarīga gulētiešanas rituāls, režīms. Bieži vien bērni, kuriem nav noteikts gulētiešanas laika vakaros ap 22/23/24 ir pārstimulēti. Mans bērns ir pieradis, 20:00 dušan/vanna/ sağērbšanās. Pēc tam pasaka un 20.30 guļam (citreiz, kamēr aizmieg pienāk 21). Dēlam 5 gadi.
Domā bd audzinātājas grib saņemt no rītiem ,neizgējušos, vakaros pārstimulētos bērnus. Bērnam tik ļoti daudz kas jāapgūst, bērns aug pa dienām. Smadzenēm vajag mieru režīmu un labu, sabalansētu atpūtu.
16.06.2026 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 1313
Reģ: 20.05.2013
Ieva12345 @ 16.06.2026 17:48

Par gulētiešanu nepiekrītu. Man bērns katru dienu iet gulēt 20:30. (Izņēmumi ir ciemošanās, ciemiņi un pasākumi). Bērniem līdz skolas vecumam kā minumumam ir ļoti svarīga gulētiešanas rituāls, režīms. Bieži vien bērni, kuriem nav noteikts gulētiešanas laika vakaros ap 22/23/24 ir pārstimulēti. Mans bērns ir pieradis, 20:00 dušan/vanna/ sağērbšanās. Pēc tam pasaka un 20.30 guļam (citreiz, kamēr aizmieg pienāk 21). Dēlam 5 gadi.
Domā bd audzinātājas grib saņemt no rītiem ,neizgējušos, vakaros pārstimulētos bērnus. Bērnam tik ļoti daudz kas jāapgūst, bērns aug pa dienām. Smadzenēm vajag mieru režīmu un labu, sabalansētu atpūtu.
es šeit vairāk par zidaini. Lielākiem protams ritms jau izveidojies. Bet tik maziņam režīms mainas , man ir gandrīz viñas vecuma zīdainis , iet viena laika gulet bet ne vienmēr visi vakari ir vienādi un naktis var izgulēt , bet pēc viņas storijiem var spriest ka viņam jau ir režīms ka lielākajiem bērniem. Nu neticu
16.06.2026 18:01 |
 
Patīk
Reitings 3683
Reģ: 03.11.2023
Draudzenīte @ 16.06.2026 12:08

Acīmredzami taču, ka vaina ir viņš pats??? Nu, un tas, ka ir pietiekami sievietes, kas pavelkas uz defektīvu veci, kurš nekad nemainīsies un to nemaz neslēpj.

Ir vispār zināms, kurš tajās viņa laulībās kuru pamet?
16.06.2026 18:29 |
 
Reitings 1026
Reģ: 16.01.2023
Julies @ 16.06.2026 17:13

Nepilnus 2 gadus vecs bērniņš jau nu noteikti nav liels bērns. Kas tā par stulbu modi mazos ķiparus dēvēt par lieliem? Kas tad ir 10 gadus veci bērni? Pieaugušie pēc tavas skalas?
Izbeigsim vienreiz šo pārspīlēto mazuļu dēvēšanu par lieliem. Skaidrs, ka tipinātāji nav zīdainīši vai bēbīši, un tad pareizāk būtu apzīmēt mazulis vai mazs bērniņš. Un kā zobi var būt sapuvuši tikai no pudelītes lietošanas? Atkal jau pārspīlējums. Tādā vecumā bērniņš nebarojas tikai no pudelītes, tāpēc tas, ka viņš padzer pieniņu vidēji 2x dienā no pudelītes noteikti nevar sabojāt bērnam zobus. Zobus sabojā šajā vecumā lielākoties nepareizs uzturs un zobiņu kopšana. Iespējams vecāki grēko ar cukurotiem ēdieniem un našķiem, dod visādus parastos jogurtus no veikaliem, kuriem ir papilnam cukura iekšā. Dod sieriņus, biezpiena krēmus, kuros arī cukurs iekšā. Dod saldējumu un saldumus, kad pagadās. Ja vēl tam visam klāt ļauj bērnam tikai pašam "tīrīt" zobiņus, jo uzskata "ka jau tiiiik lieli", tad arī ir tas rezultāts ar sapuvušiem zobiem. Nu nav jāuzskata tikko izšķīlušos "tipinātājspējīgu cālēnu" par lielu un pieaugušu.

Jebkurš normāls ārsts un zobārsts pateiks, ka mazulim līdz 1,5g vecumam jāpārtrauc pudelīte. Piens no pudeles un piens no krūts ir divas dažādas lietas
Pudeļu bērniem jāpārtrauc atrak, jo veidojas kariess. No kariesa attiecīgi cauri un sabojāti zobi.
16.06.2026 18:53 |
 
Reitings 2480
Reģ: 31.01.2023
Džinga @ 16.06.2026 18:29

Ir vispār zināms, kurš tajās viņa laulībās kuru pamet?
Džilis savas dāmas krāpj drīz vien pēc kāzām (un viņas to zina). Un, kad atrodas interesantāka kandidāte, tad godavīrs viņu apprec 😁
16.06.2026 19:10 |
 
Reitings 523
Reģ: 29.01.2023
Kellija sodien izdzesusi visus video no tiktoka ar lasmani😀😀 vakar veel bija😀 laikam kaada pateikusi ka seit tikusi apspriesta, jo redzeta ar citu😀 gan jau negrib lai tomer visi zina ka dzivo lasmana dzivokli bet kaa vins prom taa naksno citur😀😀
16.06.2026 19:25 |
 
Reitings 366
Reģ: 13.06.2025
riitarosme @ 16.06.2026 19:25
Kellija sodien izdzesusi visus video no tiktoka ar lasmani😀😀 vakar veel bija😀 laikam kaada pateikusi ka seit tikusi apspriesta, jo redzeta ar citu😀 gan jau negrib lai tomer visi zina ka dzivo lasmana dzivokli bet kaa vins prom taa naksno citur😀😀

Nu vai arī Kellija uzzināja no šejienes, ka viņš ņemās ar citam????
16.06.2026 19:53 |
 
Reitings 8216
Reģ: 10.01.2023
Lonely Planet @ 16.06.2026 17:44
Simsona pēdējais storijs (par saldējumu)
viņam tiešām nav riktīgi. Drausmas. Atņemiet viņam soctīklus
16.06.2026 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits