IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Pievakare @ 16.01.2020 16:11
Kopš kura laika nevar runāt par publiskām personām. Jebkura spriedēlēšana, klačošanās par publiskām personām ir forumu sastāvdaļa. Neatbalstu rupjus vai klaji aizskarošus komentārus, bet diskutēšana par apģērbu, gaumi, izskatu publiskai personai ir normāla. Ja negribi būt publiska persona, neliec sevi un savu ģimeni publiski. Tieši tik vienkārši. Tas jau vien pierāda, ka ir izkropļots priekšstats par to, ko publicēt un ko ne, un par to, kas to saturu redz. Tam publiskajam saturam seko līdzi tūkstoši ar dažādām domām, spriedumiem un vērtējumiem.

Vienkārši jau ar šitām visām darbībām, viņa pati pievērš sev vēl vairāk uzmanības.??‍♀️ Nebūtu pati nākusi šeit kaut ko rakstijusi, tagad vēl zvanijusi uz forumu, nu tak būtu jau par viņu piemirsuši, a tagad viss jau būs vēl trakāk. Panāca pilnīgi pretēju efektu. Pašai būs grūtāk, vajadzēja vienkārši uzlikt ignoru, kā to daudzi dara.
16.01.2020 16:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.01.2020
Kopš kura laika nevar runāt par publiskām personām. Jebkura spriedēlēšana, klačošanās par publiskām personām ir forumu sastāvdaļa. Neatbalstu rupjus vai klaji aizskarošus komentārus, bet diskutēšana par apģērbu, gaumi, izskatu publiskai personai ir normāla. Ja negribi būt publiska persona, neliec sevi un savu ģimeni publiski. Tieši tik vienkārši. Tas jau vien pierāda, ka ir izkropļots priekšstats par to, ko publicēt un ko ne, un par to, kas to saturu redz. Tam publiskajam saturam seko līdzi tūkstoši ar dažādām domām, spriedumiem un vērtējumiem.
16.01.2020 16:11 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Labi, varam neko šeit vairs nekomentēt, ja mūs - foruma lietotājus tagad apvaino par to, ko kkādi trolļļi te ik pa laikam diskusijā sakomentē (tiešām rupji).
Patiesība acīs kož nevis rupji komentāri te ir bijuši, manuprāt.
16.01.2020 16:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
OMG, Dzenei pilnīgs kukū bēniņos ??‍♀️???
16.01.2020 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Dzenīte nevar pārdzīvot
16.01.2020 15:32 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
:D smiekli nāk
16.01.2020 15:29 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Redaktore @ 16.01.2020 15:12
Vakar saņēmām satrauktu zvanu, kurā persona mums sūdzējās par viņas ģimenes un bērnu apspriešanu. Atcerēsimies, ka, lietojot forumu, ir jāievēro tā noteikumi, un noteikti nevajadzētu izmantot rupjus un aizskarošus vārdus. Aicinam pieturēties pie ētikas normām. Paldies!
Ar foruma noteikumiem var iepazīties šeit - https://lilit.dieviete.lv/privatepolicy/

Vai tad kāds kādu apsaukāja rupjiem vārdiem?
16.01.2020 15:16 |
 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 174
Reģ: 15.04.2019
Vakar saņēmām satrauktu zvanu, kurā persona mums sūdzējās par viņas ģimenes un bērnu apspriešanu. Atcerēsimies, ka, lietojot forumu, ir jāievēro tā noteikumi, un noteikti nevajadzētu izmantot rupjus un aizskarošus vārdus. Aicinam pieturēties pie ētikas normām. Paldies!
Ar foruma noteikumiem var iepazīties šeit - https://lilit.dieviete.lv/privatepolicy/
16.01.2020 15:12 |
 
Reitings 1422
Reģ: 26.06.2019
Par ko cepiens Dvinskas nepatikā pret multeņu aksesuāriem, tiešām nesaprotu. Man arī asiņo acis no spaidermeniem, betmeniem un elzām. Citu bērniem netraucē, es varu pat nepamanīt, ja baigi neieskatos, bet savējiem tādus nepērku, jo man liekas ļoti bezgaumīgi. Cita lieta ir uzdāvināti džemperi ar betmena logo vai tml., tad uzvelku, un par laimi tāds dēlam ir viens, bet pati labprātīgi nepērku, jo man tiešām nepatīk pārlieku krāsaini, milzīgi printi, tie krāsu salikumi... Un galīgi nejūtos bērniem nozagusi bērnību, kas tās par muļķībām :D Bērnība nenozīmē ietērpties elzas kleitā un krellēs. Starp varoņu drēbēm un mega dārgajām Latvijas drēbēm, ir arī vidusceļš.
16.01.2020 12:39 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Undiya @ 16.01.2020 12:21
LLL, jums te lielākajai daļai domāt un filtrēt informāciju vajag iemācīties. Viņa ir kaut kur minējusi, ka viņas meita nekad neredzēs šo multeni? Grieta vēl nemaz nav tādā vecumā, lai spētu uztvert kaut ko no tās multenes... kur, nu, vēl noskatīties no sākuma līdz galam.
“ Šis ir iemesls kādēļ es ļoti ilgi turējos pretī tam, ka Grieta redz multeni Frozen”
Nu kā tad šo citādāk saprast. Es jau arī nesaku, ka nekad nerādīs.
Bet labi vari droši aizstāvēt katru viņas teikumu, man kā neatkarīgam skatītājam arī ir iespējams izteikt viedokli un ja man tas izklausijās tā, tu taču nevari iebilst, ka redz es nepareizi saklausu vai filtrēju. :)
16.01.2020 12:31 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
LLL, jums te lielākajai daļai domāt un filtrēt informāciju vajag iemācīties. Viņa ir kaut kur minējusi, ka viņas meita nekad neredzēs šo multeni? Grieta vēl nemaz nav tādā vecumā, lai spētu uztvert kaut ko no tās multenes... kur, nu, vēl noskatīties no sākuma līdz galam.
16.01.2020 12:21 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Undiya @ 16.01.2020 11:48
ShabbyEve, nu, tad par māmiņu kluba vadītāju u.c. raidījumu vadītājiem jāliek roboti. Katrs cilvēks par kaut ko pie sevis padomās. A, ko tu gribētu? Lai Dvinska pārtrauc intervējamo un sāk izklāstīt savu personīgo viedokli, kuru neviens nejautā? To viņa pilnīgi mierīgi drīkst darīt savā privātajā, publiskajā kontā, kuram tu esi izvēlējusies sekot.
Lol.. nezin par cik pārgudrām grib iztaisīties, bet loğiskā domāšana kaut kur stipri pieklibo.
LLL, nopietni? Tikai tad bērnam ļauts baudīt bērnību, ja viņš ir sağērbts briesmīgās poļu lupatiņās? Kur tās šausmenes vispār var atrast? Titānikā? Reāli maniem bērniem ir pofig ko es velku viņiem mugurā un es tikmēr velku to, kas ir manā gaumē un man pieņemams. Nemaz netaisos viņus uz veikalu ņemt līdzi un ļaut izvēlēties drēbes. Lai no sākuma izaug.
Pat nerunāsim par supervaroņu lupatām, es neiešu pirkt dzeltenas zeķubikses ar rozā lāčiem un zilu kleitu ar brūnām zvaigznēm, jo meita tā 2 gados sagribēs. Nu, neğērbšu bērnus kā klaunus. Kad izaugs, tad lai ğērbjas kā grib. Ja 7 gados gribēs sev spaidermena cepuri, tad lai pērk, bet cerams līdz tam laikam būs iemācījušies sakarīgi ğērbties.
Nu protams speciāli jau nevajag pirkt. Bet vairāk liekas stulbi tas Dvinskas stiliņš redz neļaušu meitai skatīties frozen, lai tik nesagribētu kaut kādu nemodīgu apģērbu.
16.01.2020 12:10 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
ShabbyEve, nu, tad par māmiņu kluba vadītāju u.c. raidījumu vadītājiem jāliek roboti. Katrs cilvēks par kaut ko pie sevis padomās. A, ko tu gribētu? Lai Dvinska pārtrauc intervējamo un sāk izklāstīt savu personīgo viedokli, kuru neviens nejautā? To viņa pilnīgi mierīgi drīkst darīt savā privātajā, publiskajā kontā, kuram tu esi izvēlējusies sekot.
Lol.. nezin par cik pārgudrām grib iztaisīties, bet loğiskā domāšana kaut kur stipri pieklibo.
LLL, nopietni? Tikai tad bērnam ļauts baudīt bērnību, ja viņš ir sağērbts briesmīgās poļu lupatiņās? Kur tās šausmenes vispār var atrast? Titānikā? Reāli maniem bērniem ir pofig ko es velku viņiem mugurā un es tikmēr velku to, kas ir manā gaumē un man pieņemams. Nemaz netaisos viņus uz veikalu ņemt līdzi un ļaut izvēlēties drēbes. Lai no sākuma izaug.
Pat nerunāsim par supervaroņu lupatām, es neiešu pirkt dzeltenas zeķubikses ar rozā lāčiem un zilu kleitu ar brūnām zvaigznēm, jo meita tā 2 gados sagribēs. Nu, neğērbšu bērnus kā klaunus. Kad izaugs, tad lai ğērbjas kā grib. Ja 7 gados gribēs sev spaidermena cepuri, tad lai pērk, bet cerams līdz tam laikam būs iemācījušies sakarīgi ğērbties.
16.01.2020 11:48 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Undiya @ 16.01.2020 10:05
Es saviem bērniem ļauju skatīties multenes un viņiem ir visu iespējamo multeņu spēļmantas. Nav ko pārspīlēt ar atņemto bērnību, ja neņemu līdzi 4 gadīgu bērnu uz veikalu nopirkt šausmu lietas. Viņem pat neinteresē ko velku mugurā, tik cik papriecājas, kad kaut kas jauns.
Mums bd sapulcē pat audzinātājas lūdza nevilkt bērniem spaidermenu u.c. multfilmu varoņu lupatas, jo bērni viens otram sitot un saka, ka sit jau spaidermenam.. un tas, kuram iesit saka, ka viņam nesāp, jo viņš ir spaidermens.
Sakat ko gribat, bet bērni stila un gaumes izjūtu mācās ğimenē. Protams ir izņēmumi, kur no dziļas ğerevņas iznāk Maijas Silovas cienīgs eksemplārs, bet, nu , pa lielam kāda māte, tāda meita! ?
Es nesaku, ka pastaigājot Elsas kleitā uzreiz ir norakstīts bērns, bet, ja man neprasa, tad toč par to naudu labāk nopirkšu labāku kleitu ar kuru nav kauns uz ielas iet.

Nu beidz. Protams gaumes un stila izjūtu mācas ģimenē, Bet drīzāk no vecàkiem nejau no tā ko vecāki velk mugurā bērnam. Paši bērnībā izspēlējām visādas multenes. Un vai man tagad gribētos ģērbties kā multeņu varoņiem? Nu ne taču. Tak atļaujiet bērniem izbaudīt bērnību nevis jau 3 gadis pataisīt par modes dàmām kuras nedrīkst ti un šito jo tas neizskatās stilīgi vai ir bērnišķīgi. Bet tas taču ir bērns.
16.01.2020 11:16 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Undiya @ 16.01.2020 11:09
Nu, un, ka viņa ir māmiņu kluba vadītāja? Tas nozīmē, ka vairs nedrīkst izteikt savu personīgo viedokli, savā personīgajā instagram kontā? ?
Tad jau, acīmredzot, jums patīk liekulīgi cilvēki, kuri saka to ko jums patiktos dzirdēt.
Ir tik daudz māmiņu, kuras būs fanā par tādām lietām un tikpat daudz, kurām vemt gribas un acis asiņo. Kurš tad ir pareizais viedoklis, kurš jāpauž arī Dvinskai? Jeb tomēr drīkst būt katram savs viedoklis, gaume, veids kā audzināt bērnus un ko pašam vilkt mugurā?! ?
Ticu, ka tāpat kā es, tā arī Dvinska nopirks tam bērnam to parūku, ja tas būs nereāls must have, nevis tikai mirkļa iegriba par kuru pēc stundas jau aizmirsa, ka mamma nenopirka.

Kamēr profils atvērts - viņš ir publisks. :)
Liekulība sanāk Tad, ka vajag sēdēt kameras Priekšā un smaidīt par visu ko viņa dara un pie sevis domāt - o gāš!
16.01.2020 11:13 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu, un, ka viņa ir māmiņu kluba vadītāja? Tas nozīmē, ka vairs nedrīkst izteikt savu personīgo viedokli, savā personīgajā instagram kontā? ?
Tad jau, acīmredzot, jums patīk liekulīgi cilvēki, kuri saka to ko jums patiktos dzirdēt.
Ir tik daudz māmiņu, kuras būs fanā par tādām lietām un tikpat daudz, kurām vemt gribas un acis asiņo. Kurš tad ir pareizais viedoklis, kurš jāpauž arī Dvinskai? Jeb tomēr drīkst būt katram savs viedoklis, gaume, veids kā audzināt bērnus un ko pašam vilkt mugurā?! ?
Ticu, ka tāpat kā es, tā arī Dvinska nopirks tam bērnam to parūku, ja tas būs nereāls must have, nevis tikai mirkļa iegriba par kuru pēc stundas jau aizmirsa, ka mamma nenopirka.
16.01.2020 11:09 |
 
Reitings 485
Reģ: 11.11.2019
LLL @ 16.01.2020 09:59
Njā kā Dvinska izteicās acis asiņotu ja redzētu sava bērna matos kaut ko tādu. Nu vāks.

Es sākumā tos storijus skatījos bez skaņas un domāju, ka viņa stāsta, cik visi tie aksesuāri ir lēti, BET tomēr “ou gāš”. Māmiņu kluba vadītāja? Nopietni? ??‍♀️
Pati arī negribētu saviem bērniem tādus pirkt, bet es atceros sevi bērnībā. Tik ļoti gribas iejusties citos tēlos, sapņot, fantazēt. Gan jau pēc pāris gadiem Grietiņa skries Elzas kleitā un māsa Annas kleitā ???
16.01.2020 10:44 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
LLL @ 16.01.2020 09:59
Njā kā Dvinska izteicās acis asiņotu ja redzētu sava bērna matos kaut ko tādu. Nu vāks.

Njaa, visas mātes nevar atļauties bērnu tikai ekstra dārgajos Latvia made apģērbos tērpt un citiem vecākien šāda rotiņa liktos brīnišķīgs aksesuārs savam bērnam.
Piekrītu par to supervaroņu utt būšanu, ka bērni var tādējādi empatizēt to varoni un caur to uztvert citu dārziņa biedru un tiešām iesist vai kaut kā tā, bet ne par to šoreiz stāsts bija domāts.
16.01.2020 10:36 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man meitenēm skolā pat bija visas princešu kleitas, kurpes, somas, kroņi, bija arī puisis, kurš visu laiku gribēja būt princese un nevienam nekādu problēmu :D
16.01.2020 10:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Rūta Dvinska, jā, māmiņu kluba vdītājai gan jau nu vajadzēja ieturēt distanci un savus skaļos, o gāš, tur ieturet pie sevis. Pirmkārt, nekas briemsīgs, matu stīpiņa ar kroni, nav jau Elzas parūka. Otrkārt, bērnam ir svarīgi iztēloties, izjust un būt multeņu varoņu tēlā, jo tā viņi tikai savu fantāziju attīsta. Man šķiet ļoti forši, kad mazās meitenītes ir saģērbtas kā princeses un matu stīpiņa uz galvas, bet te nevajag jaukt - ikdienā, nu ar tādu sintētiku ikdienā no kā tās kleitas taisītas - reāli nav iespējams iet ikdienā nekur baigi.
Par tām Deimonēm, kuras izaug ar mikimausiem. Neesmu psihologs, bet manuprāt, tieši Deimones gadījumā varētu kaut kas no tā visa pietrūcis bērnībā un tādejādi viņa kompensē šodien.... Nezinu. Bet Dvinska pielika punktu. Man arī nepatīk mikimaušu apģērbi, Elzas un spaidermeni, bet es nekad ā nevarētu pateikt - o gāš!
Tas ir dabisks process meitenēm - izaugt cauri Princesēm un rozā drēbēm, es tak pati tam esmu gājusi cauri n ja godīgi, jo vairāk ļāvu meitenēm ģērties kā grib, jo ātrāk tas beidzās - ap 5 gadiem vspār negribēja neko rozā pat vilkt.
Protams, ka Rūtai var būt tāds viedoklis, bet viņa tomēr nav vienkārša influencere, viņa tomēr ir MK vadītāja, viņai seko pietiekoši daudz jaunu māmiņu, kuras nefiltrē tekstu un tad - ja mans bērsns vilks Elzas stīpiņu - man acis asiņos... Nopietni?
16.01.2020 10:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits