IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Skatiens @ 04.04.2023 18:20
Kurā vietā šajā forumā ir jauni cilvēki, ja forumistu runas veids kā veciem komunistiem. Izskatās, ka te raksta sievietes, kuras ir nopirkušas maratonus no " Atkal forms" utt. Bet viņu vīri pārgulējuši ar Resno_ Bārbiju, bet Resnajai_bārbijai viņi nav bijuši vajadzīgi un tāpēc turpina dzīvot ar tādu idiņu, kas paņēmis priekšā Resno Bārbiju.
NL produkciju tirgo pārākais neglītenis- īpašnieks. Uz viņu tā produkcija nedarbojas, tikai uz to Saulrieti un citām Latvijas daiļavām????

Bāc nu tas ir tāds sviests, ko tu te nes. Pašai smiekli nenāk? 😂
04.04.2023 18:38 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Protams, ja bija te jau par šovu Būs vai nebūs, es jau nevarēju atturēties 😅 Atradu abas meičas instagram. Skārleta ir smaga catfish definīcija. Ja es vispirms būtu viņu ig redzējusi un tad go3, nepateiktu, ka tas ir viens un tas pats cilvēks.
04.04.2023 18:40 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sebii @ 04.04.2023 17:45

Tāpēc jau ar ir aizdoma, ka Skatiens ir viņa. Pati jau iesāka runāt par to cik resnajai bārbijai ir smuks bērns. Kāpēc, lai kāds random foruma lietotājs ieminētos kaut ko tādu? ?
nu nav. Paspietiekama sieviete. Pēc bērna dzimšanas pat darbu atlika uz laiku. Insta retāk radās. Viņai šis forums pilnīgi vienaldzīgs. Tā ir kāda skolniece kas zinot ka esat naivas un uzķeraties jūs āzē. Feiks
04.04.2023 18:49 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Skatiens @ 04.04.2023 18:20
Kurā vietā šajā forumā ir jauni cilvēki, ja forumistu runas veids kā veciem komunistiem. Izskatās, ka te raksta sievietes, kuras ir nopirkušas maratonus no " Atkal forms" utt. Bet viņu vīri pārgulējuši ar Resno_ Bārbiju, bet Resnajai_bārbijai viņi nav bijuši vajadzīgi un tāpēc turpina dzīvot ar tādu idiņu, kas paņēmis priekšā Resno Bārbiju.
NL produkciju tirgo pārākais neglītenis- īpašnieks. Uz viņu tā produkcija nedarbojas, tikai uz to Saulrieti un citām Latvijas daiļavām????
04.04.2023 18:51 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Skatiens @ 04.04.2023 18:20
Kurā vietā šajā forumā ir jauni cilvēki, ja forumistu runas veids kā veciem komunistiem. Izskatās, ka te raksta sievietes, kuras ir nopirkušas maratonus no " Atkal forms" utt. Bet viņu vīri pārgulējuši ar Resno_ Bārbiju, bet Resnajai_bārbijai viņi nav bijuši vajadzīgi un tāpēc turpina dzīvot ar tādu idiņu, kas paņēmis priekšā Resno Bārbiju.
NL produkciju tirgo pārākais neglītenis- īpašnieks. Uz viņu tā produkcija nedarbojas, tikai uz to Saulrieti un citām Latvijas daiļavām????

Vīriem ātrāk uz gumijas lelli saceltos ne uz tādu cūku. Tiem, kam uz tādu sacełas, nav ne draudzeñu, ne sievu, ne naudas maukām.
04.04.2023 19:18 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
CallMeAnnika @ 04.04.2023 17:43
Kāpēc domā, ka Skatiens ir Resnā bārbija? Pirmo reizi viņu apskatījos IG. Tieši kā viņa ir kaut mazliet ievērības cienīga? :D
Ja te nebūtu pieminēts, ka ir skaistumkopšanas salona saimniece, pēc IG ir parasts lauku cilvēks, kas liek IG visu pēc kārtas - sevi, bērnu, krēslu, puķi, vāzi un kaut kur pa starpu pavīd arī kāds vīrietis, kurš varētu būt viņas mazais brālis, bet laikam ir draugs :D Nekā apskaužama vai ievērības cienīga.

Tāpēc ka kādā diskusijā viņa ļoti reklamēja savas “Daiļotavas” pakalpojumus. Tāpēc, kad norādīju viņai uz kādu konfliktu, uzreiz saprata, par ko ir runa un nosauca mani par Indru 😂 Un vēl šādi tādi novērojumi, ka tā ir viņa.
Lai gan man arī uznāca šaubu brīdis. Nu nevar normāls, pieaudzis cilvēks tādu hņu nest! Bet nē, esmu pilnīgi pārliecināta, ka tā ir viņa!
04.04.2023 19:28 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
Kalnos @ 04.04.2023 18:15
Apskatījos arī es
Nu feins profils. Raibs dzīvs, dažāds. Patīk tādi. Smuk feisi un cacas jau sen pieriebušās
Neko interesantu nemāk parādīt. Pāriet etaps. Skolniecēm tik der.

Un šis varētu būt viņas otrs profils, kurš tik ļoti satraucās, vai aizrādīt citam par psihisku slimību un zāļu lietošanu ir vai nav pareizi 😎
Ingrīda ir reti riebīga sieviete, kurai patīk izcelt sevi, pazemojot citus. Vai atcerieties, kā viņa pirms laika “nolika” Līgu Rīderi?
04.04.2023 19:31 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ainulai @ 04.04.2023 19:31

Un šis varētu būt viņas otrs profils, kurš tik ļoti satraucās, vai aizrādīt citam par psihisku slimību un zāļu lietošanu ir vai nav pareizi ?
Ingrīda ir reti riebīga sieviete, kurai patīk izcelt sevi, pazemojot citus. Vai atcerieties, kā viņa pirms laika “nolika” Līgu Rīderi?
nu es nupat tikai paskatījos jūsu ietekmē. Kā es varu ko atcerēties ja nezinu viņu.
04.04.2023 19:34 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Kalnos @ 04.04.2023 18:49
nu nav. Paspietiekama sieviete. Pēc bērna dzimšanas pat darbu atlika uz laiku. Insta retāk radās. Viņai šis forums pilnīgi vienaldzīgs. Tā ir kāda skolniece kas zinot ka esat naivas un uzķeraties jūs āzē. Feiks

Nu nezinu, apskatot viņas profilu brīžiem tomēr izlaužas tāds “es esmu labāka nekā citi”, zem kura šķietami slēpjas mazvērtības kompleksi.
Kā arī tie storiji, kur viņa sevi salīdzina ar citām, jaunākām sievietēm 🤦🏼‍♀️ Tā nav pašpietiekamība. Pašpietiekamība ir tad, kad cilvēks var pateikt “manī ir kas skaits, kas neglīts, bet es sev esmu vislabākā un man ir vienalga kādi ir citi, ko viņi domā un runā”, ne jau citu nolikšana, lai izceltu sevi.
04.04.2023 19:35 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Atradu vēl Kasjauns rakstu. Nezinu kāda sakarībā sekotāju tā maz viņai
04.04.2023 19:36 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Tā jau Ingrīda likās forša- forši tas skaistuma bizness tika pasniegts, tur tie krēmi, tad resnās bārbijas ieraksti bija interesanti. Likās, ka tāda brīva sieviete- bez aizspriedumiem. Sākumā tiešām šķita apbrīnas vērta ar savu vieglumu pret lietām, notikumiem.
Bet nu šitā tizlā iznešanās par bēbi skaistuli (jā, katrai mātei savs bērns visskaistākais, bet citiem bēbis, kā bēbis). Biju arī palaidusi garām Rīderes nodiršanu... Nu ir kaut kāds komplekss iekšā, ka nemāks sevi cieņpilni iznest. Un vēl nolaisties līdz līmenim, lai forumā sāktu gānīties... O bože!
Ingrīd- padomā tomēr divreiz, pirms te raksties un atklāj savu neinteliģenci!
P.s. man arī nav šaubu, ka Ingrīda ir Skatiens.
04.04.2023 19:49 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Ainulai @ 04.04.2023 19:31

Un šis varētu būt viņas otrs profils, kurš tik ļoti satraucās, vai aizrādīt citam par psihisku slimību un zāļu lietošanu ir vai nav pareizi ?
Ingrīda ir reti riebīga sieviete, kurai patīk izcelt sevi, pazemojot citus. Vai atcerieties, kā viņa pirms laika “nolika” Līgu Rīderi?

Tu pati esi reti stulba! Viņai bija storiji, kur atklāti ierēc. Par to dziedataju, jo vina viena no intervijam bija izteikusies, ka resna sieviete nevar būt ar pašapziņu. Un Resnajai_ Bārbijai ir taisnība. Kā noliesējušai dziedātajai pašai var būt pašapziņa, ja sejas āda nokarājusies kā mērkaķa pakaļa. Ķipa vērts tievēt, ja āda paliek tik sūdīga.
04.04.2023 19:57 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Sarma1986 @ 04.04.2023 19:18

Vīriem ātrāk uz gumijas lelli saceltos ne uz tādu cūku. Tiem, kam uz tādu sacełas, nav ne draudzeñu, ne sievu, ne naudas maukām.

Ka tikai tas miljonārs ar kuru viņa pārgulēja nebija te simtiem reižu apsūkātais Oļegs, Jelinskas esošais. Rakstija, ka kaimiņos no klusā centra. Un ierēca, ka it kā iekārojams bagātnieks, bet seksā sūds vien bija. Pajautājiet Resnajai _ Bārbijai vai tas bija vai nebija viņš?
04.04.2023 20:01 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Sebii @ 04.04.2023 19:35

Nu nezinu, apskatot viņas profilu brīžiem tomēr izlaužas tāds “es esmu labāka nekā citi”, zem kura šķietami slēpjas mazvērtības kompleksi.
Kā arī tie storiji, kur viņa sevi salīdzina ar citām, jaunākām sievietēm ??‍♀️ Tā nav pašpietiekamība. Pašpietiekamība ir tad, kad cilvēks var pateikt “manī ir kas skaits, kas neglīts, bet es sev esmu vislabākā un man ir vienalga kādi ir citi, ko viņi domā un runā”, ne jau citu nolikšana, lai izceltu sevi.

Kāpēc, lai nebūtu labāka par Tevi? Argumenti? Ķipa Tev darbs labāks un vecis no baznīcas. Pareizticīgo, kurš lūdz par krievu uzvaru vai kā?
04.04.2023 20:03 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Cocoth @ 04.04.2023 17:29
Kaaads nepārsteigums??? par jelgavas aliinu kuropatkinu, tik uzkritosi neatpalikt no draudzenes, ka viena saderinajas, taa sii uzreiz aiztesas uz pariizi un hops saderinata ? alina, pati ari gredzenu pirki??
es domaju,ka abi sarunajushi bija,ka bildinaas😀
04.04.2023 20:05 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Skatiens @ 04.04.2023 20:03

Kāpēc, lai nebūtu labāka par Tevi? Argumenti? Ķipa Tev darbs labāks un vecis no baznīcas. Pareizticīgo, kurš lūdz par krievu uzvaru vai kā?

Sākšu ar to, ka es neesmu wannabe influencere, kura savā brīvajā laikā forumā cildina pati sevi 😅
Atšķirībā no tevis man nav vajadzīgs par mani jaunāks vecis, lai es sajustos “sievišķīga” un “vērtīga”. Dies’ pasarg’, man vispār nav vajadzīgs vecis, lai es justos “īpašāka” kā citas šajā pasaulē.
Ingrīd, ar uzbraucienu Līgai par sažuvušu ādu tu nodevi sevi. Nu tak ej un audzini bērnu, nav ko te forumā nervus un psihi bojāt. Bet es, būdama brīva, skaista un vēl nesažuvusi, kā jau meiča jaunākajos gados, patenkošos forumā par tādiem izmisušiem tantukiem kā tu 😜
04.04.2023 20:14 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
Skatiens @ 04.04.2023 19:57

Tu pati esi reti stulba! Viņai bija storiji, kur atklāti ierēc. Par to dziedataju, jo vina viena no intervijam bija izteikusies, ka resna sieviete nevar būt ar pašapziņu. Un Resnajai_ Bārbijai ir taisnība. Kā noliesējušai dziedātajai pašai var būt pašapziņa, ja sejas āda nokarājusies kā mērkaķa pakaļa. Ķipa vērts tievēt, ja āda paliek tik sūdīga.

Ja nu vēl kāda šaubījās, kas ir Skatiens 😂
Domāju, ka neviens izņemot Ingrīdu pašu un varbūt Līgu Rīderi neatcerās, par ko tur bija tie storiji.
04.04.2023 20:19 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Ainulai @ 04.04.2023 20:19

Ja nu vēl kāda šaubījās, kas ir Skatiens ?
Domāju, ka neviens izņemot Ingrīdu pašu un varbūt Līgu Rīderi neatcerās, par ko tur bija tie storiji.

Tev loģika vecen aizbrauca. Pati te raksti, ka atkodi mani, jo atceries, kaut kādu konfliktu ar Resno_ Bārbiju un Indru. Bet storiju konfliktu ar dziedātāju neatceries. Jēziņ, kāda idiote.
Storijos tieši Resnā_ Bārbija atklāti parādīja, ka Indra Salsēviča mērķtiecīgi citas sievietes uz sava fona parāda neglītas, bet sevi izceļ gaismā. Ierēca kā tāda var strādāt par stilisti. Ko viña tieši uzdaiļo, pati sevi?
04.04.2023 20:24 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Sebii @ 04.04.2023 20:14

Sākšu ar to, ka es neesmu wannabe influencere, kura savā brīvajā laikā forumā cildina pati sevi ?
Atšķirībā no tevis man nav vajadzīgs par mani jaunāks vecis, lai es sajustos “sievišķīga” un “vērtīga”. Dies’ pasarg’, man vispār nav vajadzīgs vecis, lai es justos “īpašāka” kā citas šajā pasaulē.
Ingrīd, ar uzbraucienu Līgai par sažuvušu ādu tu nodevi sevi. Nu tak ej un audzini bērnu, nav ko te forumā nervus un psihi bojāt. Bet es, būdama brīva, skaista un vēl nesažuvusi, kā jau meiča jaunākajos gados, patenkošos forumā par tādiem izmisušiem tantukiem kā tu ?

Protams, tu te sēdi un laizies ap Jelinskas veco veci🤣😂🤣
04.04.2023 20:28 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
Skatiens @ 04.04.2023 20:24

Tev loģika vecen aizbrauca. Pati te raksti, ka atkodi mani, jo atceries, kaut kādu konfliktu ar Resno_ Bārbiju un Indru. Bet storiju konfliktu ar dziedātāju neatceries. Jēziņ, kāda idiote.
Storijos tieši Resnā_ Bārbija atklāti parādīja, ka Indra Salsēviča mērķtiecīgi citas sievietes uz sava fona parāda neglītas, bet sevi izceļ gaismā. Ierēca kā tāda var strādāt par stilisti. Ko viña tieši uzdaiļo, pati sevi?

Ingrīd, aizej iedzer savas antidepresantu ripas. Šis jau ir par traku pat klaču forumam.
Nabaga bēbis…
04.04.2023 20:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits