IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 7215
Reģ: 13.04.2022
debīlā Miglāne, pie visa vainīga ir tā eksperte...ķipa vairāk klišķu vajag. vnk ko. tā meitene, kas rakstīja par pirktajiem sekotājiem vispār rakstīja twitterī, un delfi vai kas tur vienkārši pārpublicēja. tas, ja viņa visu dara tikai reitingiem (kā tas raudošai video pēc zaudētās grūtniecības), nenozīmē, ka visi tā dara.
nabaga miglāni atkal abižoja ne par ko, kā jau vienmēr. :D
17.03.2023 10:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
amoreamore @ 17.03.2023 10:41
debīlā Miglāne, pie visa vainīga ir tā eksperte...ķipa vairāk klišķu vajag. vnk ko. tā meitene, kas rakstīja par pirktajiem sekotājiem vispār rakstīja twitterī, un delfi vai kas tur vienkārši pārpublicēja. tas, ja viņa visu dara tikai reitingiem (kā tas raudošai video pēc zaudētās grūtniecības), nenozīmē, ka visi tā dara.
nabaga miglāni atkal abižoja ne par ko, kā jau vienmēr. :D

Es gan nesapratu, kā viņa dabuja 7 gadus, ja IG ir kopš 2014. Tad jau sanāk 9 gadi.
17.03.2023 10:43 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un Jelinska no nodiršanas varētu izvairīties, ja pati pievaldītu savu mēli, nelīstu sniegt intervijas un neizpildītos sociālajos tīklos. Sacer izdomātus iepazīšanās stāstus un uzvedas kā Fiļa sargsunis, plus publicē visādas muļķības - tjipa lai iezīmētu savu teritoriju un parādītu, kā Fiļu “dievina” (kaut vai tie viņa PSRS laika diplomi), bet beigās tas viss izskatās smieklīgi. Plus operē Fiļa instagramā un vakaros sargā telefonu ( ir atbildējusi viņa vietā uz vēlākām SMS darba jautājumos).
Tāpat par to neprecēšanu visi iesmej, jo pati jau izbrēca savu sāpi tajās pāris intervijās, kas bija, plus pati ik pa laikam IG publicē mājienus ar sētas mietu par kāzām un dekrētiem. Ja pati neārdītos, neviens baigi nepievērstu uzmanību - draudzene vai sieva. Un, jā, Fiļs ir uz ģimeni tendēts cilvēks, jebkurš cits to kazu būtu padrāzis un palaidis, bet šis savāca kopdzīvei pēc drāzieniem. Un vispār viņš ir attiecību cilvēks, visas iepriekšējās precēja un šķiroties meklēja jaunas attiecības, nevis drāza maukas un šņauca kokaīnu, kā dara citi miljonāri. Jelinska izspēlēja pareizo kārti pareizajā momentā, pielipa kā plāksteris. Bet pārrēķinājās, jo nu neprec ne lūdzams.
Un Latvija ir maza, ar to vajadzēja rēķināties, sacerot visādas publiskas muļķības, tā kā vajadzētu atjēgt, cik plašs cilvēku loks personīgi pazīst gan bijušo vīru, gan Fiļu un cik daudzi strādāja savulaik bankā un savām acīm noskatījās uz cirku, kad šī vaņģoja Fiļu.
17.03.2023 10:43 |
 
Reitings 7215
Reģ: 13.04.2022
.Eksperte. @ 17.03.2023 10:43

Es gan nesapratu, kā viņa dabuja 7 gadus, ja IG ir kopš 2014. Tad jau sanāk 9 gadi.

viņa nākamajos storijos pati sevi izlaboja.
17.03.2023 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Jā, savu trauslo reputāciju kristinka sabojāja pavisam. Šitā izteikties par citu sievieti 🤦🏻‍♀️ Nejau kristinkai Santa kaut ko nodarīja. Tiešām varam tikai iedomāties kāda čūska viņa ir.
17.03.2023 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Un uz Nurmuižu arī negribētu braukt. Ne tikai tāpēc ka vadība ir ļauni cilvēki, bet arī tāpēc, ka tur izskatās pēc staļļa. Nekādas arhitektūras.
Tagad kā iedomājos par kristinku, tā uzreiz galvā Kivičliene 😂 Apsēstas ar bijušajās sievām.
17.03.2023 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Paturpināšu - NESAPROTU kā tādai piegulētājai var grauzt ex sievas nauda. Kā?
Vēl lielās, ka esot pagarinājuši Valentīndienas svinības. Kādā sakarā? Ko tieši kristinka svinēja? O apsolīja atdot daļu no Santas dāvanām? 😂 kristinka ir apaļa nulle, viņai vispār nekas nepienākas. Kā var gribēt izputināt citu sievieti. Var redzēt, ka viņai NEKAS nav svēts, ja varēja bērniem īsto tēvu atņemt. Lēta p.....a.
17.03.2023 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
O. taču kristinkai aizrāda lai neliek atkailinātas bildes un neģērbjas kā lēta ielene. Bet šī tāpat ieliek bildi Nurmuižā krūšturī 😂
Paskatoties viņas IG tur nevis pēc muižas soul bet šugar beibes eskortenes.
Es vienīgā nesaprotu kā O. nav kauns no viņas? 😲
17.03.2023 11:42 |
 
Reitings 10822
Reģ: 05.03.2020
mjā, vispār interesanta tendence. Jelinska intervijās izsakās par savām "sāpīgajām" tēmām, mēģinot pārliecināt lasītājus, ka tās nemaz nav "sāpīgas". ātri ieguglējot intervijas tematus - par kāzām, kuras var pagaidīt (ha-ha), par to, ka nav nekāda goldiggere (ha-ha 2x) un tagad par Oļega bijušo. nu ok. Zāmueles intervijas bija par viņas ilggadējo darbu Cosmo, izglītošanos ārzemēs, plāniem par nākotni... par privātajām lietām viņa nerunāja, pāris vārdos vai par to, ka nekomentēs (piem., par attiecībām pirms Oļega vai par attiecībām ar Oļegu), tīri kontrastam...
tas, ka šobrīd diezgan emocionāli komentēja tiesas spriedumu, domāju bija ārpus viņas uzvedības normām (tomēr 5 gadus ilgusī tiesas prāva un šāds dīvains un negodīgs iznākums, cerams viņa to pārsūdzēs).
17.03.2023 11:44 |
 
Reitings 171
Reģ: 06.02.2023
Tas viņas izmisums un gribēšana tikt sievas godā ir tik uzskatāmi redzams, ka pat atbaida. Gan jau vīrietis visu to labi redz. Būtu mazliet savākusies, nebūtu tik histēriska, gan viņš būtu noprecējis, bet tā kā savu patieso dabu jau ir paradījusi, neesot sieva pamatīgi vīrieti pazemojusi ar savu ķengāšanos presē un histērijām, domāju, ka kāzas vairs nespīd, jo te ir visiem skaidrs, ka tik histēriskai būtnei pēc kāzām pēdējās bremzes pazudīs.
17.03.2023 12:07 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
AvecMonAmour @ 17.03.2023 10:24
Fils ir loti savecojis kopa ar jelinsku. Kad iepazinās, vel bija tads tiri simpatisks, kaa ar santu bija kopa, bet tagad jau lenam sak izskatoties pec veca opja.
es tieši skatījos bildes ar Santu es teiktu viņš pat tāds simpatisks ,ja tāds nav mans tips,jo izskatās maziņš un apaļigs,bet viņš tad bija daudz jaunāks ,tagad es dotu viņam tuvu pie 60 un patiešām tur stress pēdējos gados+ nav nevienas sievietes blakus ka dēļ censties uzturēt sevi formā .. a ar Santu viņš patiešām bija iemīlējies varēja redzēt,bet ko nu .Kristīne šobrīd ir tā kurai vajadzīgs viņš nevis otrādāk,viņam ir labi ka ir kāds ko ik pa laikam paņemt,bet kā redzam nekas nopietns nespīd ( protams,te varbūt Santas rētas atstātas ,ka vairs neuzticas sievietēm,bet tāpat nu nespīd nekas) ... Un es iedomājos cik nepatīkami kristīnei ka vēljoprojām fiļu pieminot visiem klāt ir Santa ka bijusi un ja vēl plešas par mantām tad veljo vairāk sāp.
Nu nez atņemt mantas ko dāvinājis pats ,nu ļoti jau sapinats,saprastu prasīt vēl naudu kā biznesam kas iedots,bet ne jau lietas ... Sanāk ka ja vīrietis man dāvina ķēdīti Valentīna diena man tagad jāuztraucas ka vēlāk atnems pēc viņa loģikas .nu kas tas ir...
17.03.2023 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Interesantākais ka kristinku sagaida tas pats liktenis, bet viņa to nesaprot 🤭
17.03.2023 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Ariete @ 17.03.2023 11:42
O. taču kristinkai aizrāda lai neliek atkailinātas bildes un neģērbjas kā lēta ielene. Bet šī tāpat ieliek bildi Nurmuižā krūšturī ?
Paskatoties viņas IG tur nevis pēc muižas soul bet šugar beibes eskortenes.
Es vienīgā nesaprotu kā O. nav kauns no viņas? ?
Vairs neredzu viņas IG bildi pupturī Nurmuižā. Gan jau O. lika izvākt.
Iedomājos, cilvēks ieiet IG apskatīt bildes Nurmuižā un tur īpašnieka šugar beibe taisa selfiju spogulī pupturī 🤭😂🤡
17.03.2023 12:18 |
 
Reitings 7417
Reģ: 16.02.2021
Nurmuižas restorāns ir labā līmenī, garšīgs ēdiens, laba apkalpošana. Viesnīcai arī nav ne vainas. Par Nurmuižu neko sliktu nevar teikt. Numuru cenas adekvātas.
Par to precēšanos gan te dramatizē. Visiem nav obligāti jāprecas. Kristīnei ir sarkastisks un savdabīgs humors, nav viss jāņem tik nopietni, ko viņa publicē. Tas Santas komentārs gan bija cringy, bet es ticu, ka nav tik vienkārši tur viss, un Santa noteikti ar kaut ko to uz sevi ir vismaz daļēji izsaukusi. Arī bagātie raud un risina strīdus, viņiem ir cits mērogs mantas dalīšani un līdzekļi, lai tiesātos, normāla prakse. Citi bagātie viens otram slepkavību pasūta. Ja jau taisījās iet prom no O, ko tad grāba visus dāvinājumus un ātri pārdāvināja tālāk? Nav viss tur tik viennozīmīgi.
17.03.2023 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Mercury6 @ 17.03.2023 12:23
Nurmuižas restorāns ir labā līmenī, garšīgs ēdiens, laba apkalpošana. Viesnīcai arī nav ne vainas. Par Nurmuižu neko sliktu nevar teikt. Numuru cenas adekvātas.
Par to precēšanos gan te dramatizē. Visiem nav obligāti jāprecas. Kristīnei ir sarkastisks un savdabīgs humors, nav viss jāņem tik nopietni, ko viņa publicē. Tas Santas komentārs gan bija cringy, bet es ticu, ka nav tik vienkārši tur viss, un Santa noteikti ar kaut ko to uz sevi ir vismaz daļēji izsaukusi. Arī bagātie raud un risina strīdus, viņiem ir cits mērogs mantas dalīšani un līdzekļi, lai tiesātos, normāla prakse. Citi bagātie viens otram slepkavību pasūta. Ja jau taisījās iet prom no O, ko tad grāba visus dāvinājumus un ātri pārdāvināja tālāk? Nav viss tur tik viennozīmīgi.
Kāpēc kādai sievietei jāatdot vīram savas dāvanas? Un kāpēc kaut kāda jeļa lien tur kur viņai nav pilnīgi nekāda sakara?
17.03.2023 12:26 |
 
Reitings 10822
Reģ: 05.03.2020
Par to precēšanos gan te dramatizē. Visiem nav obligāti jāprecas.

nu nav gan visiem jāprecas, var dzīvot mierīgi arī bez laulības, ja abiem laulība neko nenozīmē, bet šis jau nav tas gadījums.
šajā gadījumā vīrietis ir bijis laulībā iepriekš ar visām sievietēm, kuras uztvēra nopietni (bija ilglaicīgas attiecības), kā arī Jelinska pameta ģimeni, lai būtu kopā ar Fiļu (protams, cerībā uz kāzām nākotnē). Oļegs labi apzinās, ka sieviete grib saņemt bildinājumu, bet to apzināti nedara. mēs jau tikai spriedelējam kādēļ.
17.03.2023 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Viņš ne tikai savas dāvinātās dāvanas grib atņemt. Bet arī VECĀKU, DZIMTAS MĀJAS! Kā nav kauns no Santas vecākiem? Miljonārs, kuram nekā netrūkst, grib atņemt mājas veciem cilvēkiem. Pfff, zemiski.
17.03.2023 12:29 |
 
Reitings 7417
Reģ: 16.02.2021
Gribētos jau visām, lai O ir nabadziņš, kuru K apmelojusi, savākusi, iežēlinājusi utt, bet viņš taču arī nav nekāds atpalikušais. Ja jau ir kopā, tad ne jau ar varu viņu K tur pie sevis. Domāju, ka viss viņiem ir labi. Kristīne šķiet laba mamma, arī O viņas dēlus pieņēmis. Un kāpēc te visas grib, lai O un K dara to pašu, ko darīja ar Santu? Šīs ir citas attiecības un visticamāk viņi tieši negrib, lai ir tas pats. Tā K un S salīdzināšana liekas par traku. Divas dažādas sievietes, divas dažādas attiecības. Par tām dāvanām arī nekomentēšu, skaitīt, cik kurai kas ticis divos dažādos periodos - bankas zelta stundā un bankas likvidācijas periodā. 😀😀😀 tad jau S bija golddigere, bet K ir labiņā, ja ir kopā ar O grūtos laikos, bet S aiztinās. 😀 man liekas, ka te brīžiem zūd objektiviāte. Ir forši visu ko ievērot, patenkot, pashēmot, bet tomēr saprāta robežās. Mani te tūlīt noēdīs bez sāls par tik nepopulāru viedokli, bet nu labi.
17.03.2023 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 5347
Reģ: 17.09.2009
Ariete @ 17.03.2023 12:29
Viņš ne tikai savas dāvinātās dāvanas grib atņemt. Bet arī VECĀKU, DZIMTAS MĀJAS! Kā nav kauns no Santas vecākiem? Miljonārs, kuram nekā netrūkst, grib atņemt mājas veciem cilvēkiem. Pfff, zemiski.
Un kristinka priecājas šo varoņdarbu! Tas ir normāli? Man šķiet ka viņi abi ir žultaini un saskanīgi.
17.03.2023 12:31 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Te ir kāda bankas bijusī darbiniece un var kaut ko smalkāk pastāstīt, kā viņiem tur viss attīstijās? :D
17.03.2023 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits