IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2987
Reģ: 09.08.2016
Man, piemēram, Freimane un Juta liekas iedomīgas, jo nekad IG neatbild uz ziņām. Vai esmu kaut ko pajautājusi vai vnk komentējusi.
Savukārt, Ķuze un Kubasova vienmēr ir jauki atbildējušas.
Kā Jums šajā sakarā? :D
07.12.2021 19:33 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Jajaja @ 07.12.2021 18:34
it kā gredzens pirkstā būtu kāda garantija vai apliecinājums. Nu ne jau mūsdienās.
nē, nav! Bet ir arī pierādījums tam, nu nav tai sievietei odziņai, ne pievienotā vērtība ar ko viņa atsķirtos Daiņas acīs.
07.12.2021 19:37 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Mc.Queen @ 07.12.2021 19:33
Man, piemēram, Freimane un Juta liekas iedomīgas, jo nekad IG neatbild uz ziņām. Vai esmu kaut ko pajautājusi vai vnk komentējusi.
Savukārt, Ķuze un Kubasova vienmēr ir jauki atbildējušas.
Kā Jums šajā sakarā? :D
a ko tu viņām raksti?
07.12.2021 19:43 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
chiepinja @ 07.12.2021 19:37
nē, nav! Bet ir arī pierādījums tam, nu nav tai sievietei odziņai, ne pievienotā vērtība ar ko viņa atsķirtos Daiņas acīs.
tipa ja būtu precējusies, tad ir vērtība/odziņa. Ja nav,tad nav.
Oi..smird pēc naftalīna.
07.12.2021 19:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Scandinavian @ 07.12.2021 18:39

Krūtis mazas, bet visādi citādi pēc Didrihsones.
Tas sarkanais outfits Tīnai briesmīgs, nepiestāv tur īss griezums un plikas kājas.

Jaaa, kurpes arī galīgi nebija īstās. Augšdaļa un apakšdaļa tam visam galīgi negāja kopā.
Bet nu viņa jau vienmēr ir uz robežas starp stilu un bezstilu
07.12.2021 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
chiepinja @ 07.12.2021 19:37
nē, nav! Bet ir arī pierādījums tam, nu nav tai sievietei odziņai, ne pievienotā vērtība ar ko viņa atsķirtos Daiņas acīs.

Gan jau tas vīrietis tā iegrimis savos darbos ka neko citu ka pagaidām pietiek ar tādu kāda ir.
Apdomāsies, būs laiks apsvērt visu, sapratīs… 😛
07.12.2021 19:58 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Mc.Queen @ 07.12.2021 19:33
Man, piemēram, Freimane un Juta liekas iedomīgas, jo nekad IG neatbild uz ziņām. Vai esmu kaut ko pajautājusi vai vnk komentējusi.
Savukārt, Ķuze un Kubasova vienmēr ir jauki atbildējušas.
Kā Jums šajā sakarā? :D

Man Juta vienmer atbild loti atri. Freimanei nekad neesmu jautajusi.
07.12.2021 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Lula @ 07.12.2021 19:48

Jaaa, kurpes arī galīgi nebija īstās. Augšdaļa un apakšdaļa tam visam galīgi negāja kopā.
Bet nu viņa jau vienmēr ir uz robežas starp stilu un bezstilu

Tīnai ir tuklas kājas, itka vizuāli slaida bet kājas. 😬
07.12.2021 20:02 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man Juta vienmēr atbild, ierēcu vai izsaku kadreiz savu viedokli, vienmēr ir atbildējusi un vēl klaču uzsitušas. Nerakstu katru dienu, bet citreiz sanāk.
07.12.2021 20:05 |
 
Reitings 4711
Reģ: 20.08.2021
Mc.Queen @ 07.12.2021 19:33
Man, piemēram, Freimane un Juta liekas iedomīgas, jo nekad IG neatbild uz ziņām. Vai esmu kaut ko pajautājusi vai vnk komentējusi.
Savukārt, Ķuze un Kubasova vienmēr ir jauki atbildējušas.
Kā Jums šajā sakarā? :D

Freimane nevar laikam visiem atbildēt, viņa viena storija pati stastija un prasīja, ka lai labāk dara! Negribot asistenti, tad nebūšot tas, jo gribot personīgi atbildēt! Risinājums pagaidām ir tie Q&A
Pieļauju iespēju, ka viņai tas vēstules ir tādos daudzumos, ka tīri fiziski nevar visiem atbildēt, jo tomēr tas ir viņas brīvais laiks, un tas nozīmētu sēdēt stundām ilgi IG, lai taisītu atbildes!
07.12.2021 20:08 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Slikti meitenes dzīvojat,ja poda berzšana jūsu vīra acīs ir lielāka vērtība nekā sevis attīstīšana.Mūsdienās ja Tu vari atļauties paņemt apkopēju un tās stundas strādāt lai nopelnītu vēl vairāk vai pēc darba atpūsties,ir tikai apsveicami.Podiem vienalga kurš viņus mazgā bet uzņēmējas gan ne visas no jums kļūs.Vienalga par apgrozījumu,uzskatu ka Linda ir radījusi skaistus un kvalitatīvus produktus un ja viņas vīrs gribētu mājsaimnieci nevis sievieti,kas iet un cīnās par savām idejām,būtu tādu apprecējis,ne?Zinu ļoti daudz turīgus vīriešus kuriem besī ka sieva gaida baigo pateicību par to ka kārto māju,lai gan var samaksāt kādai un iet strādāt nevis nodarboties ar lietu kur prātu nevajag.Un aukles?beidziet meitenes.Kurā gadsimtā jūs dzīvojat?Daudziem ir aukles,jo omes un opjo paši grib tusēt.Otrais variants ir darīt visu vienai un nojūgties.Kam tas vajadzīgs?
07.12.2021 20:11 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Kas teica ka pati neizdomās un neatradīs 10 gadus jaunāku mīļāko?Vājas sievietes te salasījušas,ja dreb lūpa par to vai patiksiet/nepatiksiet savam vīram nevis vai pašas sev patiksiet.Tā ir atšķirība starp sievietēm bez karjeras un sievieti ar savu naudu.Ja mans vīrs purkstēfu par to ka es ņemu apkopēju un reti gatavoju,ar penseli pa dirsu un atā! Es neesmu mamma.Pa tām 6 stundām es varu nopelnīt 2x vairāk kā samaksāju palīgam.Kaut vienu iemeslu,kāpēc lai es pati tīrītu?Un krīzes arī ir visiem.Cik jums gadu,lai ta rakstītu?😂
07.12.2021 20:18 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Mc.Queen @ 07.12.2021 19:33
Man, piemēram, Freimane un Juta liekas iedomīgas, jo nekad IG neatbild uz ziņām. Vai esmu kaut ko pajautājusi vai vnk komentējusi.
Savukārt, Ķuze un Kubasova vienmēr ir jauki atbildējušas.
Kā Jums šajā sakarā? :D

Man arī Juta nekad neatbild, 3x esmu jautājusi kaut ko, vienmēr ignore 😀
07.12.2021 20:20 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Slikti meitenes dzīvojat,ja poda berzšana jūsu vīra acīs ir lielāka vērtība nekā sevis attīstīšana.Mūsdienās ja Tu vari atļauties paņemt apkopēju un tās stundas strādāt lai nopelnītu vēl vairāk vai pēc darba atpūsties,ir tikai apsveicami.Podiem vienalga kurš viņus mazgā bet uzņēmējas gan ne visas no jums kļūs.Vienalga par apgrozījumu,uzskatu ka Linda ir radījusi skaistus un kvalitatīvus produktus un ja viņas vīrs gribētu mājsaimnieci nevis sievieti,kas iet un cīnās par savām idejām,būtu tādu apprecējis,ne?Zinu ļoti daudz turīgus vīriešus kuriem besī ka sieva gaida baigo pateicību par to ka kārto māju,lai gan var samaksāt kādai un iet strādāt nevis nodarboties ar lietu kur prātu nevajag.Un aukles?beidziet meitenes.Kurā gadsimtā jūs dzīvojat?Daudziem ir aukles,jo omes un opjo paši grib tusēt.Otrais variants ir darīt visu vienai un nojūgties.Kam tas vajadzīgs?

Perfekti teikts!
07.12.2021 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Redzējāt,ka Sauliete jau saka,ka plāno bērnu ar Pēteri?
Šodien rādīs Kad viņas satiekas raidījumā.
Interesanti kāda mamma viņa varētu būt kā Vucēna,bet ar 100 auklītēm vai turpretī riktīga mamma un būt kopā ar mazo.
Man jau šķiet viņai grūti būtu apvienot darbu ar mazuli, viņa pieradusi pavisam pie cita ritma un mainīt to tagad, naktī celties barot mazo,mainīt pamperus....
07.12.2021 20:40 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Sintijauzava @ 07.12.2021 20:11
Slikti meitenes dzīvojat,ja poda berzšana jūsu vīra acīs ir lielāka vērtība nekā sevis attīstīšana.Mūsdienās ja Tu vari atļauties paņemt apkopēju un tās stundas strādāt lai nopelnītu vēl vairāk vai pēc darba atpūsties,ir tikai apsveicami.Podiem vienalga kurš viņus mazgā bet uzņēmējas gan ne visas no jums kļūs.Vienalga par apgrozījumu,uzskatu ka Linda ir radījusi skaistus un kvalitatīvus produktus un ja viņas vīrs gribētu mājsaimnieci nevis sievieti,kas iet un cīnās par savām idejām,būtu tādu apprecējis,ne?Zinu ļoti daudz turīgus vīriešus kuriem besī ka sieva gaida baigo pateicību par to ka kārto māju,lai gan var samaksāt kādai un iet strādāt nevis nodarboties ar lietu kur prātu nevajag.Un aukles?beidziet meitenes.Kurā gadsimtā jūs dzīvojat?Daudziem ir aukles,jo omes un opjo paši grib tusēt.Otrais variants ir darīt visu vienai un nojūgties.Kam tas vajadzīgs?

Viņai nav vīrs, bet draugs. 😂😂😂😂
07.12.2021 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Sintijauzava @ 07.12.2021 20:11
Slikti meitenes dzīvojat,ja poda berzšana jūsu vīra acīs ir lielāka vērtība nekā sevis attīstīšana.Mūsdienās ja Tu vari atļauties paņemt apkopēju un tās stundas strādāt lai nopelnītu vēl vairāk vai pēc darba atpūsties,ir tikai apsveicami.Podiem vienalga kurš viņus mazgā bet uzņēmējas gan ne visas no jums kļūs.Vienalga par apgrozījumu,uzskatu ka Linda ir radījusi skaistus un kvalitatīvus produktus un ja viņas vīrs gribētu mājsaimnieci nevis sievieti,kas iet un cīnās par savām idejām,būtu tādu apprecējis,ne?Zinu ļoti daudz turīgus vīriešus kuriem besī ka sieva gaida baigo pateicību par to ka kārto māju,lai gan var samaksāt kādai un iet strādāt nevis nodarboties ar lietu kur prātu nevajag.Un aukles?beidziet meitenes.Kurā gadsimtā jūs dzīvojat?Daudziem ir aukles,jo omes un opjo paši grib tusēt.Otrais variants ir darīt visu vienai un nojūgties.Kam tas vajadzīgs?

Absoluti piekritu. Mūsdienu vīrietis, protams, novērtēs, ja pagatavosi maltīti un skaisti iekārtosi māju. Bet vairs novērtēs, kad sasniegsi savus sapņus, nodarbosies ar hobijiem, attīstīsi sevi.
Man ir ilgtermiņa attiecības, kas nav noslēgtas ar laulību un tam nav nozīmes. Manus plānus un vēlmes atbalsta ĻOTI, es ceļoju viena, es daru savas lietas un jo vairāk es izbaudu savu dzīvi kā personība, jo vairāk es redzu sava dzīvesbiedra atzinību un mīlestību. Viņš lepojas savu draugu un ģimenes priekšā par maniem sasniegumiem, pabeigtiem kursiem, jaunām prasmēm. Mēs esam kopā, lai augtu un papildinātu viens otru, nevis es viņam kalpotu. Es mājās daudz ko daru, arī viņš. Mēs nekad netīram māju atsevišķi, tas vienmēr ir sarunāts pasàkums abiem ērtà laikā, kad ātri izeja visam cauri un neviens nejūtas “kalpotājs”. Un ja abiem nav laiks un vēlme, tad ir dažas dienas bardaks. Pofig. Nevienam sliktāk no tā nebūs, pasutisim ēst un iečilosim. Beidziet attiecības vērtēt pēc kkàdiem smieklīgiem principiem. Tie nav pat vecmodīgi. Jo, pēc klasiska attiecību modeļa, kur sieviete kopj māju un audzina bērnus, tad vīrietis pelna tik daudz, lai 100% apmaksātu māju, auto, pārtiku, drēbes, visus saimnieciskos izdevumus utt. Pēc jūsu principa sieviete pelna un vēl vergo. Tas ir absurds un nav klasiskās ģimenes paraugs. Tas ir murgs
07.12.2021 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Sintijauzava @ 07.12.2021 20:11
Slikti meitenes dzīvojat,ja poda berzšana jūsu vīra acīs ir lielāka vērtība nekā sevis attīstīšana.Mūsdienās ja Tu vari atļauties paņemt apkopēju un tās stundas strādāt lai nopelnītu vēl vairāk vai pēc darba atpūsties,ir tikai apsveicami.Podiem vienalga kurš viņus mazgā bet uzņēmējas gan ne visas no jums kļūs.Vienalga par apgrozījumu,uzskatu ka Linda ir radījusi skaistus un kvalitatīvus produktus un ja viņas vīrs gribētu mājsaimnieci nevis sievieti,kas iet un cīnās par savām idejām,būtu tādu apprecējis,ne?Zinu ļoti daudz turīgus vīriešus kuriem besī ka sieva gaida baigo pateicību par to ka kārto māju,lai gan var samaksāt kādai un iet strādāt nevis nodarboties ar lietu kur prātu nevajag.Un aukles?beidziet meitenes.Kurā gadsimtā jūs dzīvojat?Daudziem ir aukles,jo omes un opjo paši grib tusēt.Otrais variants ir darīt visu vienai un nojūgties.Kam tas vajadzīgs?

Jums tiešām liekas ka Linda daudz pelna?
Visu sponsore viņai draugs… plānotāji ir tik dārgi, no tik dārga materiāla, un darba spēks… labi ja pa 0 izrullē. Siguldā studija… ahā, diez vai pati spēj atļauties.
07.12.2021 20:43 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jaa es redzēju, šovakar būs tas raidījums ar saulieti. Janoskatas. Nezinu, gan jai būtu ok.. izaudzinājusi jau divas meitas, ir kas palīdz, viegli jau nebūtu :D
07.12.2021 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
core @ 07.12.2021 20:44
Jaa es redzēju, šovakar būs tas raidījums ar saulieti. Janoskatas. Nezinu, gan jai būtu ok.. izaudzinājusi jau divas meitas, ir kas palīdz, viegli jau nebūtu :D

Katrīna ka mamma man šķiet ļoti laba, meiteņu sākuma tikai ar viņām dzīvojās.
Tagad arī mamma super, modīgā, stilīga meitenes aug, mamma rūpējas.
07.12.2021 20:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits