IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
cory @ 25.11.2021 11:47

Piekrītu, kādreiz bija smukās travel couple insta goals bildes un neko vairāk nevajadzēja. Izskatījās viņi kopā pietiekami instagrammīgi un domāju, ka arī daudzi uz to pavilkās uz sāka sekot viņiem. Kas ir tagad? Gints ar Jekaterinu kopā neizskatās pēc insta couple goals, būsim reāli Juta ar Juri arī nē, cilvēki tomēr instagramā joprojām mīl ar acīm. Abiem šobrīd ir diez gan viduvējas bildes, kā standarta wannabe instagrameriem un tajos ceļojumos, īsti neko jaunu viņi arī neatklāj- Juta brauc pie Jura, Gints ar Jekaterinu taisa ģimenes braucienus.

Man tieši pretēji. Kad bija kopā ar Gintu, visas bildes likās pārāk perfektas un mākslīgas. Neuzrunāja tas- tā vietā var skatīties Netflix romantiskā žanra filmas ar visu iestudējumu 😀
Tagad gan Jutas profils šķiet interesantāks, un ja pirms tam nesekoju, tad tagad piesekoju. 😊 Un man tieši saista, ka Juta ar Juri neizskatas abi kā no žurnāla vāka, bet Juris ir vienkārš vīrietis un noteikti labs cilvēks, ja jau Jutai viņš patīk- nevajag vērtēt cilvēkus pēc izskata. Lai gan paskatoties Ginta bildes, pirmais iespaids- egoists. Gan jau ta arī nav.
Bet viena dāma, kas te cepās par Jutas interviju- sirsniņ, viņu pasauca un uzdeva viņai jautājumus uz kuriem viņa arī atbildēja! Nejau pati pieteicās un pati sāka stāstīt visu. Man, piemēram, bija interesanti klausīties un neko sliktu tur nesadzirdēju. Viņa arī labu stāstija par Gintu, nejau tikai “nolika”.
25.11.2021 14:12 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Kas dzīvē svarîgāks pirkts zilais ķeksis instagram vai visu laiku staigāt ex vīra uzvārdā, kuru tu pameti, jo nebija mīlestības vairs?!
25.11.2021 14:39 |
 
Patīk
Reitings 11313
Reģ: 27.01.2021
chiepinja @ 25.11.2021 14:39
Kas dzīvē svarîgāks pirkts zilais ķeksis instagram vai visu laiku staigāt ex vīra uzvārdā, kuru tu pameti, jo nebija mīlestības vairs?!
ko viņai tagad darīt, lai tiktu vaļā no zilā ķekša un nomainītu uzvārdu, izdzēst insta profilu un taisīt jaunu? viņa to nedarīs, padomā ar galvu 😂
25.11.2021 14:47 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
chiepinja @ 25.11.2021 14:39
Kas dzīvē svarîgāks pirkts zilais ķeksis instagram vai visu laiku staigāt ex vīra uzvārdā, kuru tu pameti, jo nebija mīlestības vairs?!
Tev laikam ir uztveres problēmas :D
25.11.2021 14:48 |
 
Reitings 27865
Reģ: 11.02.2015
Nu un ja Juta intervijā uz šiem jautājumiem būtu atbildējusi, ka nekomentēs vai kā tamlīdzīgi, tad taču tāpat kāda šeit ceptos - "tātad ir, ko slēpt, par attiecībām un šķiršanos, ja jau neatbild" vai arī "ko tad ej uz interviju, ja neesi gatava atbildēt dažādiem, arī personīgākiem jautājumiem" vai "atkal neko nepateica".
Nu tak nekad visiem mums forumistiem viss nebūs labi 😁
Gribēja - atbildēja.
Ginta laikā viņai nebiju sekojusi līdzi, bet šobrīd šķiet laimīga, pozitīva un gana interesanta. Ar Juri viņi kopā izskatās labi. Jekaterinai gan acis jau nelaimīgas šķiet. Bet nu, var jau būt viņiem arī viss labi, un vnk jaunās mammas nogurums manāms..
25.11.2021 15:09 |
 
Reitings 27865
Reģ: 11.02.2015
*"atkal neko jaunu nepateica"
25.11.2021 15:10 |
 
Reitings 4700
Reģ: 20.08.2021
Jekaterina šķiet ir ļoti ladzīga meiča, pat viņai piesekoju, viņa ir tāda kāda viņa ir, bez baigam izpušķošanām!
Juta tagad liekas, ka ir tāda pa īstam laimīga, arī viņa var būt ar Juri kāda ir, nebūt vienmēr perfekta un ideāla, Juris viņai nāk par labu!
Gints, ko lai saka, tas viņa storijs, kur paņemt priekšā savu sievieti liecina par viņa intelekta līmeni, varēja vismaz savādāk to domu noformulet, tik prasts!
Viņš pats laikam nav ievērojis, ka Jekaterinai trūkst mirdzums, par kuru visticamāk viņam būtu jāparūpējas.
25.11.2021 15:20 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Paulaaaaaa @ 25.11.2021 14:12

Man tieši pretēji. Kad bija kopā ar Gintu, visas bildes likās pārāk perfektas un mākslīgas. Neuzrunāja tas- tā vietā var skatīties Netflix romantiskā žanra filmas ar visu iestudējumu ?
Tagad gan Jutas profils šķiet interesantāks, un ja pirms tam nesekoju, tad tagad piesekoju. ? Un man tieši saista, ka Juta ar Juri neizskatas abi kā no žurnāla vāka, bet Juris ir vienkārš vīrietis un noteikti labs cilvēks, ja jau Jutai viņš patīk- nevajag vērtēt cilvēkus pēc izskata. Lai gan paskatoties Ginta bildes, pirmais iespaids- egoists. Gan jau ta arī nav.
Bet viena dāma, kas te cepās par Jutas interviju- sirsniņ, viņu pasauca un uzdeva viņai jautājumus uz kuriem viņa arī atbildēja! Nejau pati pieteicās un pati sāka stāstīt visu. Man, piemēram, bija interesanti klausīties un neko sliktu tur nesadzirdēju. Viņa arī labu stāstija par Gintu, nejau tikai “nolika”.

Piekrītu! Es arī tikai pēc šķiršanās piesekoju un neko sliktu par viņu nav ko teikt. Nesaprotu arī to vīriešu izskata salīdzināšanu, Gints māk pozēt, bet nekāds topmodelis arī nav, Pāļa Bazara thumbnailā nemaz neatpazinu😁
25.11.2021 15:25 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
Daisey @ 24.11.2021 23:07
Pilnīgi ārpus tēmas- bet kad beigs rādīt Magoni “slavenības bez filtra”?? tur jau sen nav ko redzēt un kādēļ turpina filmēties ?

Mīļā, jāsarūgtina - STV tūlīt būs jauns šovs "Ķibeles mūsmājās", kur atkal priekšā, protams, būs Šutoviene. Bet nu viņa pelna ar tiem šoviem. Ja nebūtu to, nabadzīte dzīvotu kā maznodrošinātā vien ar bērnu pabalstiem.
25.11.2021 17:57 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Ko Jūs domājat par jauno ģimeni - Ģimene burka?
25.11.2021 18:24 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
JDGM @ 25.11.2021 18:24
Ko Jūs domājat par jauno ģimeni - Ģimene burka?

Atceros viņus abus no Lauku sētas.
Nezinu kapec atmiņā palicis no šova sarunām tas, ka 2019gada Lauku sētas sezonā Aigaru mājās gaidija sieva un ka viņš esot devies cinities par galveno balvu ģimenes labā.
Un te pekšņi šie abi varoņi sak koķetēt un veidot attiecibas.
Lai vai kā. Varbut cilvekiem nav ne vainas. Bet ja tiešām viņš attiecibās būdams, devies ģimenei izcinit galveno balvu un beigās apmet kažoku otradi. Tad manās acīs tas cilveks nav simpātisks. Kka neforši šķiet
25.11.2021 19:16 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
McSara @ 25.11.2021 15:20
Jekaterina šķiet ir ļoti ladzīga meiča, pat viņai piesekoju, viņa ir tāda kāda viņa ir, bez baigam izpušķošanām!
Juta tagad liekas, ka ir tāda pa īstam laimīga, arī viņa var būt ar Juri kāda ir, nebūt vienmēr perfekta un ideāla, Juris viņai nāk par labu!
Gints, ko lai saka, tas viņa storijs, kur paņemt priekšā savu sievieti liecina par viņa intelekta līmeni, varēja vismaz savādāk to domu noformulet, tik prasts!
Viņš pats laikam nav ievērojis, ka Jekaterinai trūkst mirdzums, par kuru visticamāk viņam būtu jāparūpējas.

Piekrītu katram vārdam.
25.11.2021 20:16 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Alazani @ 25.11.2021 09:45

Pārlasot savu komentāru, pašai nesametas šķērmi no savas liekulības? Pilnīgi nevietā pārmest Jutai vienu, bet pēc pāris teikumiem pretējo teikt par Gintu: "Ak, viņš regulāri mēdz paironizēt par viņu attiecībām? Tas taču nekas, bet, redz, Juta ir tāda maita tās pašas uzvedības dēļ!" Nabaga nespējīgais Gintiņš, viņš taču ir vīrietis, tāpēc nekāda atbildība un cieņpilna attieksme no viņa nav jāprasa. Bet nosodīt sievieti par katru sīkumu- lūdzu! Novēlu Tev mazāk saskatīt konkurentes citās sievietes un vairāk atbalstīt vienai otru. Cik var attaisnot cilvēka sliktos darbus tikai tāpēc, ka "boys will be boys"... savai meitai arī novēlētu cēli norīt krupi līdzīgā situācijā, kamēr bijušajam partnerim ir visas tiesības turpināt netiešos uzbraucienus un salīdzinājumus? Gints jau gadu vienu un to pašu mala, lai uzpucētu savas spalvas un sadziedētu aizskarto ego, lai gan sākotnēji nemaz tik drosmīgi nebija gatavs šķirties no savas trofejas sievas, jo kā gan jebkura sieviete varētu atteikties no tik fantastiskas dāvanas kā iespējas būt ar viņu kopā?
Ja parlasisi uzmanigak manu komentaru,tad sapratisi,ka neaizstavu Gintu. Man nepatik,ka cilveki (shobrid Juta) runa par bijusho laulibu televizija. Kad vinji shkjiras,ABI pazinjoja,ka tas ir kopigs lemums un shkjiras ka dtraugi. Ja bija kas stastams par toksiskajam attiecibam,butu uzreiz ta ari teikusi,nevis tagad to parrunatu TV! Velreiz atkartoties? Piaugusi sieviete! Nav ok attiecibas,ej prom! Ar varu rokudzelzos vinju tajas neviens netureja! Es saprotu sievietes,kuras nevar pamest viru,jo nav savu ienakumu,berni utt.,lai varetu noiret savu dzivesvietu un neciestu no vira varmakas,kursh tiesham tads ari ir! Kursh sit un pazemo! Ilgus gadus dzivoja lauliba ar Gintu. Kapec,ja bija Tik slikti??? Man riebjas,ka tagad tas tiek iznests uz publiku. Ja 5 minushu savas kare! Par Ginta ironiju izteicas komentetaja,kurai es tieshi atbildeju. Un pateicu,ka no vinja puses tas ir pashsaprotami,ja tada paspruk,jo bijusi sieva Sto arrivando! gaja ar bijusho draugu. Un bijushais draugs vel esishajai sievai palidzeja ar padomiem!
25.11.2021 20:37 |
 
Reitings 2010
Reģ: 10.09.2021
Es skatijos toreiz lauku setu. Ta bija tikai intriga, ka vinam sieva. Brivs puisis bija, priecajos, ka joprojam ir kopa ar shova iepazito meiteni. Paskatisos tad to raidijumu
25.11.2021 20:39 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
La Volpe @ 25.11.2021 20:37
Ja parlasisi uzmanigak manu komentaru,tad sapratisi,ka neaizstavu Gintu. Man nepatik,ka cilveki (shobrid Juta) runa par bijusho laulibu televizija. Kad vinji shkjiras,ABI pazinjoja,ka tas ir kopigs lemums un shkjiras ka dtraugi. Ja bija kas stastams par toksiskajam attiecibam,butu uzreiz ta ari teikusi,nevis tagad to parrunatu TV! Velreiz atkartoties? Piaugusi sieviete! Nav ok attiecibas,ej prom! Ar varu rokudzelzos vinju tajas neviens netureja! Es saprotu sievietes,kuras nevar pamest viru,jo nav savu ienakumu,berni utt.,lai varetu noiret savu dzivesvietu un neciestu no vira varmakas,kursh tiesham tads ari ir! Kursh sit un pazemo! Ilgus gadus dzivoja lauliba ar Gintu. Kapec,ja bija Tik slikti??? Man riebjas,ka tagad tas tiek iznests uz publiku. Ja 5 minushu savas kare! Par Ginta ironiju izteicas komentetaja,kurai es tieshi atbildeju. Un pateicu,ka no vinja puses tas ir pashsaprotami,ja tada paspruk,jo bijusi sieva Sto arrivando! gaja ar bijusho draugu. Un bijushais draugs vel esishajai sievai palidzeja ar padomiem!

Rakstības stils tieši kā pašam Gintam. Vai tikai Gintonkulis nav atlīdis aizstāvēt sevi. 😁
25.11.2021 20:45 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Paulaaaaaa @ 25.11.2021 14:12

Man tieši pretēji. Kad bija kopā ar Gintu, visas bildes likās pārāk perfektas un mākslīgas. Neuzrunāja tas- tā vietā var skatīties Netflix romantiskā žanra filmas ar visu iestudējumu ?
Tagad gan Jutas profils šķiet interesantāks, un ja pirms tam nesekoju, tad tagad piesekoju. ? Un man tieši saista, ka Juta ar Juri neizskatas abi kā no žurnāla vāka, bet Juris ir vienkārš vīrietis un noteikti labs cilvēks, ja jau Jutai viņš patīk- nevajag vērtēt cilvēkus pēc izskata. Lai gan paskatoties Ginta bildes, pirmais iespaids- egoists. Gan jau ta arī nav.
Bet viena dāma, kas te cepās par Jutas interviju- sirsniņ, viņu pasauca un uzdeva viņai jautājumus uz kuriem viņa arī atbildēja! Nejau pati pieteicās un pati sāka stāstīt visu. Man, piemēram, bija interesanti klausīties un neko sliktu tur nesadzirdēju. Viņa arī labu stāstija par Gintu, nejau tikai “nolika”.
Sirsninj,uz jautajumiem var ari savadak atbildet un izvairities no tieshas atbildes. Ari Madaru pasauca uz interviju un ari vinjai uzdeva jautajumus. Bet Madara maceja atbildet ta,lai neaizvainotu savu bijusho viru,pat ja vistas lops vinjai ir reali darijis pari un pazemojis. Madarai (lauku meitenei,ka vinju Ljenka nosauca) piemit daudz lielaka iedzimta inteligjence,lai necilatu parak privatas lietas publiski. Protams,ka vinja to darà ari meitu delj,jo tevs lai kads tas nebutu,meitam bus tevs un runat par vinju publiski slikti butu tikai sliktak meitam. Es neaizstavu Gintu. Man nepatik tas,ko Juta iznes publiski!
25.11.2021 20:48 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Nemierīgā @ 25.11.2021 20:45

Rakstības stils tieši kā pašam Gintam. Vai tikai Gintonkulis nav atlīdis aizstāvēt sevi. ?
Nemierīgā @ 25.11.2021 20:45

Rakstības stils tieši kā pašam Gintam. Vai tikai Gintonkulis nav atlīdis aizstāvēt sevi. ?
Ja es esmu Gints. Vari palasit manus iepriekshejos komentarus sheit foruma. Tev vispar pieleca manu komentaru doma? Es neaizstavu Gintu. Es saku,ka man nepatik tas,ka Juta par bijusho laulibu runa TV. Ja Gints tagad iztirzatu to,man nepatiktu tieshi ta pat! Kapec vispar par tadam privatam lietam ir jaruna publiski? Pie tam vel ir pagajis Tik daudz laika. Shkjiras “ka draugi” to skalji pazinjojot Instagrama. Tad esiet tadi!
25.11.2021 20:56 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
La Volpe @ 25.11.2021 20:56
Ja es esmu Gints. Vari palasit manus iepriekshejos komentarus sheit foruma. Tev vispar pieleca manu komentaru doma? Es neaizstavu Gintu. Es saku,ka man nepatik tas,ka Juta par bijusho laulibu runa TV. Ja Gints tagad iztirzatu to,man nepatiktu tieshi ta pat! Kapec vispar par tadam privatam lietam ir jaruna publiski? Pie tam vel ir pagajis Tik daudz laika. Shkjiras “ka draugi” to skalji pazinjojot Instagrama. Tad esiet tadi!
Paspruka Man ari “Sto arrivando” jo Gints,tobish es,regulari rakstu italju valoda.
25.11.2021 20:59 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
La Volpe @ 25.11.2021 20:37
Ja parlasisi uzmanigak manu komentaru,tad sapratisi,ka neaizstavu Gintu. Man nepatik,ka cilveki (shobrid Juta) runa par bijusho laulibu televizija. Kad vinji shkjiras,ABI pazinjoja,ka tas ir kopigs lemums un shkjiras ka dtraugi. Ja bija kas stastams par toksiskajam attiecibam,butu uzreiz ta ari teikusi,nevis tagad to parrunatu TV! Velreiz atkartoties? Piaugusi sieviete! Nav ok attiecibas,ej prom! Ar varu rokudzelzos vinju tajas neviens netureja! Es saprotu sievietes,kuras nevar pamest viru,jo nav savu ienakumu,berni utt.,lai varetu noiret savu dzivesvietu un neciestu no vira varmakas,kursh tiesham tads ari ir! Kursh sit un pazemo! Ilgus gadus dzivoja lauliba ar Gintu. Kapec,ja bija Tik slikti??? Man riebjas,ka tagad tas tiek iznests uz publiku. Ja 5 minushu savas kare! Par Ginta ironiju izteicas komentetaja,kurai es tieshi atbildeju. Un pateicu,ka no vinja puses tas ir pashsaprotami,ja tada paspruk,jo bijusi sieva Sto arrivando! gaja ar bijusho draugu. Un bijushais draugs vel esishajai sievai palidzeja ar padomiem!
vispār jau Gints bija pirmais,kurš sāka runāt par bijušajām attiecībām, vēl savā intervijā uzsverot to,ka tāda kā Juta nemaz nav viņa gaumē. Dubultie standarti sanāk Tev,izlaižot šo faktu,vai ne? Liec vien Jutai mieru un pilnīgi pohuj,ko viņa saka. :) Nu gadījās,ka meitene bija samīlējusies daudz gadus,nokrita rozā brilles,saprata,ka ir kopā ar narcisu un viņu vēl uztur,notinās un ir laimīga gana vienkāršākās attiecībās,kur nav jāiztaisās par nezin ko. Mani vairāk satrauc kā Gints izsakās par tagadējām attiecībām, nevis bijušajām. Tas ir vēl drausmīgāk
25.11.2021 21:26 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
isanalapsa @ 25.11.2021 21:26
vispār jau Gints bija pirmais,kurš sāka runāt par bijušajām attiecībām, vēl savā intervijā uzsverot to,ka tāda kā Juta nemaz nav viņa gaumē. Dubultie standarti sanāk Tev,izlaižot šo faktu,vai ne? Liec vien Jutai mieru un pilnīgi pohuj,ko viņa saka. :) Nu gadījās,ka meitene bija samīlējusies daudz gadus,nokrita rozā brilles,saprata,ka ir kopā ar narcisu un viņu vēl uztur,notinās un ir laimīga gana vienkāršākās attiecībās,kur nav jāiztaisās par nezin ko. Mani vairāk satrauc kā Gints izsakās par tagadējām attiecībām, nevis bijušajām. Tas ir vēl drausmīgāk
Un Juta nav labaka 🙂 Es izteicos tieshi par vinjas interviju nekada gadijuma neaizstavot Gintu. Man ir nesaprotama shi bijusho attiecibu iztirzashana publiski. Un riebjas visi shie izklaidejoshie raidijumi ar debiliem jautajumiem “Nu pastasti…” Stulbi klachu raidijumi ar vel stulbakiem komplimentiem katram raidijuma viesim “Cik tu forsh bla bla bla” Viena pateiks komplimentu vienai pusei un otreiz otrai aprunajot pirmo. Degradejoshi
25.11.2021 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits