IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Sabīni esmu vairākkārt redzējusi dzīvē, un viņa tāpat manās acīs ir ļoti skaista meitene, arī saziņā viņa ir diezgan jauka. Ja paskatās arī viņas pašas bildes, ne tik daudzas arī viņa tur baigi fotošopē- veiksmīgi rakursi- jā, noteikti.
12.07.2021 08:45 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Nu vienkārži fakts, ka cilvēks VISĀS bildēs labo degunu un tā kārtīgi. Tas ir slimi.
Tā reāli nav viņa vairāk. Pasaku tēls. Jeijbogu. 😁😁😁
12.07.2021 09:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nav nav okei katrā bildē sevi tā labot, beigās dzīvē izrādās cits cilvēks. :D
Bet tas spiediens no malas tomēr arī ir jūtams, man pēc fotosesijas fotogrāfs bija manam degunam kūkumu nolīdzinājis, piemēram. Ko pēc tam domāt? Tikai to, ka acīmredzot tas ir "neestētiski" un to vajag labot. Arī ja pats esi sagrabinājis kaut kādu pašpārliecību, tad citi cilvēki to var vienā sekundē atkal sagraut.
Nesaku, ka ir pareizi visās bildēs sevi pietjūnēt, bet saku, ka viņa noteikti par to jūtas super neērti. Drīzāk vienkārši žēl, ka tā.
12.07.2021 10:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5093
Reģ: 03.11.2012
Ja godīgi, pirmajā brīdī, kad ieraudzīju fb bildi, viņu neapazinu! Domāju vai tiešām tā ir viņa?
Un vispār, tajā fb bildē, viņa izskatās labāk nekā ig!
Protams, saprotu to, ka instagramā sevi vajag “reklamēt un pārdot”, bet viņa izskatās pēc kārtējās random meitenes no instagram.
Par viņas degunu vispār nerunājot, nekas traģisks, ir redzēti briesmīgāki deguni. Drīzāk tas deguns viņai dod tādu austrumniecisku, grieķisku odziņu - man, personīgi, pat patīk labāk tā, nekā tjūnētajās bildēs.
12.07.2021 10:41 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Kalēja fb bildē arī ir ļoti skaista! 😊
12.07.2021 11:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Piekrītu, ka tas viss, ko viņa fotoshopē nost, reāli piedod viņai odziņu.
Bet nu, ganjau ne vienu vien traumu par savu izskatu var dabūt bildējoties pie butterfly.😄 Kur blakus mis paštonējošais, silikons un piespraužamie mati.
12.07.2021 11:41 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
TeaPot @ 11.07.2021 20:57
zīdaiņiem un maziem bērniem mātes tuvums ir ļoti nepieciešams, lai izveidotos emocionālā saikne, kas ir ļoti svarīga bērna turpmākā gan fiziskā (nervu sistēma), gan mentālā nobriešanā. Vērts par to palasīt sīkāk, lai nav jādomā, ka mazi bērni neko nesaprot un viņiem neko nevajag kā pudeli mutē iegrūst un pamperu nomainīt.

Ok, lai tā ir kā tu saki. Bet iedomājies, tikai iedomājies - ja mammukam nav labi, depresija, nervu bruka, tad ko? Mēs redzam to ko mes redzam un protams katrs interpretējam pa savam. Es nevienu nenosodu un iesaku to pašu jums.
12.07.2021 11:55 |
 
Patīk
Reitings 16376
Reģ: 27.01.2021
Shameon @ 12.07.2021 11:55

Ok, lai tā ir kā tu saki. Bet iedomājies, tikai iedomājies - ja mammukam nav labi, depresija, nervu bruka, tad ko? Mēs redzam to ko mes redzam un protams katrs interpretējam pa savam. Es nevienu nenosodu un iesaku to pašu jums.
Es atbildēju uz Tavu komentāru par to, ka Vita neko nesaprot un nejūt. Ja kādi te nosoda citus par viņu izvēlēm, tā ir viņu darīšana. Es, protams, neko nezinu līdz galam par citu dzīvēm, bet, manuprāt, Vucēnai nav prioritātes sakārtotas līdz galam, un bērni noteikti nav viena no tām. Ceru, ka viņa saņems visu nepieciešamo atbalstu un palīdzību, jo tas viņai noteikti vajadzīgs un to neatrast caur mētāšanos pa pasauli, ballēšanos un dzerstīšanos.
12.07.2021 13:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5093
Reģ: 03.11.2012
Ja ir tā kā Vucena saka, ka ir problēmas un lai nesēdētu, neraudātu mājās spilvenā, viņa atrod hobijus, satiek cilvēkus un ierokas darbos (kā viņa teica-piespiež darīt utt.), tad viņa galīgi dara visu aplam. Ar šīm darbībām viņa neizdziedinās to problēmu un sliktās sajūtas, tikai noraks uz to brīdi emocijas un domas, bet realitātē problēma un sāpe netiek izārstēta, tikai nolikta maliņā.
Ja ir tiešām tik smagi, tad jāmeklē atbalsta persona (cik saprotu, viņa it kā gāja pie kaut kāda tur psihologa), jāpaņem vienreiz brīvs no visa (ko viņa diez vai darīs, jo nevar taču atļauties nestrādāt) un doties ar bērniem pie dabas, klusā vietā un atrast savu iekšējo mieru. Un tieši būšana kopā ar bērniem (ja viņa to saprastu), viņai palīdzētu .
Bet viņa jau to nedarīs, tik turpinās pa savam un problēma, emocijas, sliktās atmiņas vēl ilgi viņu vajās.
12.07.2021 13:29 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Es nesapratu, tā Agnese savus kaķus atstāja vienus mājā, kamēr pati pa Liepāju tusē?
Nav brīnums, ka izvandījuši tualeti.
12.07.2021 15:35 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Greyworld @ 12.07.2021 15:35
Es nesapratu, tā Agnese savus kaķus atstāja vienus mājā, kamēr pati pa Liepāju tusē?
Nav brīnums, ka izvandījuši tualeti.

Es vispār par viņu nebrīnos :D bezatbildīga skuķene
12.07.2021 17:04 |
 
Patīk
Reitings 16376
Reģ: 27.01.2021
Lieņuks laikam nomierināsies tikai tad, kad kārtējais ziņu portāls uzceps kādu lapeli par kārtējo Kiviču drāmu 🤦‍♀️ citādāk katru dienu q&a un live jātaisa, jāpublicē skrīni no bērnu sarakstēm 🤦‍♀️
12.07.2021 17:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Madarai vajag noalgot labu advokātu (derēs arī Skulmes ex vīrs) un aizvērt Lienei vienreiz muti. Acīmredzot Skulmes ex vīrs ir ar Lieni kārtīgi un labi izrunājies, ka par viņu un viņu meitām neko vispār nerunā, bildes nepublicē un nekādu netīro veļu nenes plašai publikai.
Liene ar šo savu rīcību tikai pastiprina savu prastās lauķes tēlu.
Bērnus žēl, patiesi. Bails domāt ko skolas biedri par visu šo epopeju apkārt runā un sačukstas.
12.07.2021 17:37 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Madarai vajag noalgot labu advokātu (derēs arī Skulmes ex vīrs) un aizvērt Lienei vienreiz muti. Acīmredzot Skulmes ex vīrs ir ar Lieni kārtīgi un labi izrunājies, ka par viņu un viņu meitām neko vispār nerunā, bildes nepublicē un nekādu netīro veļu nenes plašai publikai.

Nu ne tik uzkrītoši, bet nav arī tā, ka neko nerunā. Noklausies pēdejo pļērgurojošo ēteru un dzirdēsi, ka arī tur padalījās ar informāciju.
12.07.2021 18:02 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
AMUNA SĀC STRĀDĀT - mūžīgi sūdzas, akdievs, esmu influencers, neviens man neko nedod .
Kāda jēga CENSTIES MAN AR MAKEUP - omg, ko Tu TAGAD MULDI, MUĻĶIS UN SLIŅKU MAISS.
Cik var sūdzēties!!!
12.07.2021 18:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5093
Reģ: 03.11.2012
Liene rakstīja, ka Madarai ir zvaigžņu slimība…
Excuse me!
Kuram te ir zvaigžņu slimība, Liene?!
😅😅😅😅😅
12.07.2021 18:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Vispār jau Lienei Kivičai šoreiz ir taisnība.
Nevajag te visām par svētajām izlikties. Madara jau kopš sākta gala pasniegusi sevi par svētuli. Satrakojusies, jo meitas bija mazliet plikākas ieliktas bildēs, tikmēr pašai pilnīgi vienalga, ka meitām jau tagad ir liekais svars un ļoti redzams. Ok, var būt apaļš zīdaiņi, divgadnieks un trīs galdnieks, bet arī ne šādā mērā. Visiem posto veselīgo dzīvesveidu un tad bams - šī bilde. Tik aizņemta ar savu instagram, kur katrs otrais posts ir reklāma, ka laika meitu veselībai nav.
Par alkoholu. Ok, ir svētules, kā Didrihsone, kuras nekad nelietos alko, bet kas slikts, ja gada dzimenē ierauj alkoholu? Bērnam tajā vecumā pilnīgi vienalga viss. Labāk iedzert un aiziet gulēt, nekā pasaukt 100 viesus un visiem uz riņķi pa rokām dot un milzu kņadu taisīt. Ne jau viņi pa zemi rāpoja.
Un paskataties tos screen. Mamma neļauj ar Lieni pat runāt. Tas ir sviests. Madara necieš, ka meitām ar Lieni ir kontakts. Nevar to sagremot, jo savs ego ir pārāk augsts. Kā jau Liene saka - zvaigznes galvā. Liene rāda īstenību kādā dzīvo daudzas ģimenes, nu nav visi super stilīgie, super pareizie utt., cilvēki nav pieraduši redzēt IG realitāti, tikai samākslots, izskaistinātas bildes, bērnu mega krutās ballītes, kur kaut no ādas izlīdis ārā lai uztaisītu IG cienīgu bildi un tad, kad ierauga cilvēku ķēmā tā visi brēc. Laikam neviens nezin kā cilvēku svin dzimenes, un arī bērnu. Īpaši tik mazu, kad pašam sīkajam pilnīgi vienalga. Un tad ir idealizetais Madaras konts ar uztjunetajam bildēm, kuplinatajiem matiem, kur visas bļāva cik mākslīga bilde, viss samākslots ā kad Liene ieliek savus Latvijas vidējās sievietes matus, mazliet sausus, tā visas ķērc.
12.07.2021 18:58 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Es uzskatu, ka Liene ir neinteliģenta - ir savas ģimenes problēmas pie sevis jātur, pārkāpj robežas ar savu netīro veļu
12.07.2021 19:08 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Pistācija @ 12.07.2021 19:08
Es uzskatu, ka Liene ir neinteliģenta - ir savas ģimenes problēmas pie sevis jātur, pārkāpj robežas ar savu netīro veļu

Pilnīgi piekrītu. Un tad vēl visu laiku liek citas bērnu bildes, būtu labāk par savām meitām satraukusies!
Bet laikam jau nav miera, kamēr neliek rakstus par viņiem.
Apsriež, kas ir ļauns cilvēks, un pati dara pāri tām meitenēm, izvazājot pa visu Latviju.
12.07.2021 19:22 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Es arī domāju, ka Lienei taisnība. Madarai ir klišejiski iedeālais, neīstais instagram, taču visi zin, ka tā nav īstā dzīve. Laikam tiešām kauns palika, ka lielīgā fitnesa zvaigzne nezina, kā barot bērnus.
12.07.2021 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits