IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
ganesha @ 22.06.2021 18:34

Tur viņai vai maz to caurumu var atrast, kur iebāzt..?

Ierobežotas kustības, jāsauc kāds palīgā, lai pietur vēderu.. 😁
23.06.2021 08:28 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Piedodiet, bet Agrita tur vienkārši neiederās. Reāli bojā bikdes citiem. Kā tāda ome , ielīdusi jauniešu ballītē... Novēlu atrast motivāciju un notievēt, bet ... Nezinu, arī kā cilvēks, man viņa nesimpatizē. Iedomājaties kā tur tam viņas Jānim? Visriņķī sakoptas, slaidas sievietes, un viņam viņa Agrita , kura gan jau no greizsirdības rij vēl 3x vairāk. Ok , Jāni jau tur neviena neņems, bet šim tak acis pierē ir , un lūrēt jau lūr.
Vucēna tiešām man nepatīk, atstāj riktīgas čūskulenes iespaidu, patiesībā bez Katrīnas viņa nekur nebūtu tikusi. Un tieši savas riebīgās attieksmes dēļ.
Katrīna gan manuprāt ir labs piemērs, viņa liekas ar visām pačalo, pasmaida, māj nodalīt attiecības no darba ar meitenēm, bet nav arī sadomājusies .
Un kura te minēja, ka NL Baiba ir nu tāda skaistule , skaistāka par Katrīnu? Jūs ko ? Nopietni? Katrīnai ir dabīgi skaisti veidota seja pat bez make up. Dabīgas lūpas, Lielas acis... Kas tai baibai ir? šķībi zobi un četri dubultzodi sagājuši vienā lielā. Neko skaistu Baibā neredzu, sorry, un arī nekāds jaukais cilvēks viņa nav, divkosīga tusnīte, kura meklē savu laimi mlm kompānijās.
23.06.2021 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 3084
Reģ: 25.05.2009
Vēl nav apnicis visu laiku d*rst par Agritas aprisēm? Jā, cilvēks ir miesās liels, resns, apvēlies sauc kā gribi. Nevar vai negrib nomest svaru, bet lai taču brauc uz to Turciju un izklaidējas! Vairāk kā puse no tām NL čiepām tur nav pēc Saulietes standarta ar lielām krūtīm un tievu vidukli, smuku seju un dārgām šmotkām, bet iespējams šīm NL kategorijas dāmām izraušanās uz šādu pasākumu Turcijā ir once in a lifetime piedzīvojums, jo tālāk par savu lauku ciema kultūras namu viņas nav bijušas un viņas šo ceļojumu izbauda kā māk un viņām tas ir labākais tusiņš ever! Bet tie pēdējie komentāri šajā forumā ir vēl zemākā līmenī, kā NLiešu ballīte Turcijā.
23.06.2021 09:29 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
Es arī nesaprotu kā jūs varat tik rupji runāt par Agritu. Redzējāt, nepatikāt, miers. Ja jūs tādas neesat, tad priecājaties. Bet vai tiešām domājiet, ka te rakstot, ka viņa ir resna cūka, viņa pēkšņi tievēs un paliks slaida? Un tad varēsiet uzsist sev pa plecu un pateikt- vot, pēc mūsu komentāriem saņēmās? Sviests kaut kāds. Ja viņa šo visu lasa, tad iedomājos cik sāpīgi tas ir. Un šādiem cilvēkiem ēdiens ir mierinājums.. Ēdīs vēl vairāk, lai justos labāk. Latvieši tiešām patiesībā kļūst ar vien ļaunāki, rupjāki un cietsirdīgāki. Reāli kauns. Agrāk šāds stereotips bija par krievu tautības cilvēkiem (bērnībā, pusaudžu gados), bet pēdējos gadus jau sapratu, ka latvieši nav ne kripatiņas labāki.
23.06.2021 09:53 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Paulaaaaaa @ 23.06.2021 09:53
Es arī nesaprotu kā jūs varat tik rupji runāt par Agritu. Redzējāt, nepatikāt, miers. Ja jūs tādas neesat, tad priecājaties. Bet vai tiešām domājiet, ka te rakstot, ka viņa ir resna cūka, viņa pēkšņi tievēs un paliks slaida? Un tad varēsiet uzsist sev pa plecu un pateikt- vot, pēc mūsu komentāriem saņēmās? Sviests kaut kāds. Ja viņa šo visu lasa, tad iedomājos cik sāpīgi tas ir. Un šādiem cilvēkiem ēdiens ir mierinājums.. Ēdīs vēl vairāk, lai justos labāk. Latvieši tiešām patiesībā kļūst ar vien ļaunāki, rupjāki un cietsirdīgāki. Reāli kauns. Agrāk šāds stereotips bija par krievu tautības cilvēkiem (bērnībā, pusaudžu gados), bet pēdējos gadus jau sapratu, ka latvieši nav ne kripatiņas labāki.

Labāk palika??? 😂 😂 😂 😂
23.06.2021 10:05 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
Nemierīgā @ 23.06.2021 09:09
Piedodiet, bet Agrita tur vienkārši neiederās. Reāli bojā bikdes citiem. Kā tāda ome , ielīdusi jauniešu ballītē... Novēlu atrast motivāciju un notievēt, bet ... Nezinu, arī kā cilvēks, man viņa nesimpatizē. Iedomājaties kā tur tam viņas Jānim? Visriņķī sakoptas, slaidas sievietes, un viņam viņa Agrita , kura gan jau no greizsirdības rij vēl 3x vairāk. Ok , Jāni jau tur neviena neņems, bet šim tak acis pierē ir , un lūrēt jau lūr.
Vucēna tiešām man nepatīk, atstāj riktīgas čūskulenes iespaidu, patiesībā bez Katrīnas viņa nekur nebūtu tikusi. Un tieši savas riebīgās attieksmes dēļ.
Katrīna gan manuprāt ir labs piemērs, viņa liekas ar visām pačalo, pasmaida, māj nodalīt attiecības no darba ar meitenēm, bet nav arī sadomājusies .
Un kura te minēja, ka NL Baiba ir nu tāda skaistule , skaistāka par Katrīnu? Jūs ko ? Nopietni? Katrīnai ir dabīgi skaisti veidota seja pat bez make up. Dabīgas lūpas, Lielas acis... Kas tai baibai ir? šķībi zobi un četri dubultzodi sagājuši vienā lielā. Neko skaistu Baibā neredzu, sorry, un arī nekāds jaukais cilvēks viņa nav, divkosīga tusnīte, kura meklē savu laimi mlm kompānijās.

Diemžēl tā arī ir. Jānis skatās uz citām tur un pārsvarā arī sēž blakus citām. Gan kaut kādā ēstuvē bija abās pusēs citas čikas, gan arī vestibilā vai kur tur sēdēja blakus citām. Un, protams, blakus slaidām un jautrām.
23.06.2021 10:14 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
Žēl Agritas, bet arī no Ģimene burkā varēja saprast, ka sānsoļi ir bijuši. Ja gadu dzīvojis Anglijā viens bez sievas, tad cits nekas arī nebūtu gaidāms viņa gadījumā.
23.06.2021 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 3084
Reģ: 25.05.2009
Paulaaaaaa @ 23.06.2021 09:53
Es arī nesaprotu kā jūs varat tik rupji runāt par Agritu. Redzējāt, nepatikāt, miers. Ja jūs tādas neesat, tad priecājaties. Bet vai tiešām domājiet, ka te rakstot, ka viņa ir resna cūka, viņa pēkšņi tievēs un paliks slaida? Un tad varēsiet uzsist sev pa plecu un pateikt- vot, pēc mūsu komentāriem saņēmās? Sviests kaut kāds. Ja viņa šo visu lasa, tad iedomājos cik sāpīgi tas ir. Un šādiem cilvēkiem ēdiens ir mierinājums.. Ēdīs vēl vairāk, lai justos labāk. Latvieši tiešām patiesībā kļūst ar vien ļaunāki, rupjāki un cietsirdīgāki. Reāli kauns. Agrāk šāds stereotips bija par krievu tautības cilvēkiem (bērnībā, pusaudžu gados), bet pēdējos gadus jau sapratu, ka latvieši nav ne kripatiņas labāki.

💯💯💯💯💯
23.06.2021 10:17 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Tak aizstāvat cik gribat! pirmkārt viņu apspriež, jo viņa katru dienu savos storijos runā par veselīgajiem, ahujennajiem produktiņiem, slaidinošajiem kokteiļiem un brīnumlīdzeklīti drainiņu. paskatamies uz viņu- hej! Nekas no tā visa nedarbojas! Otrkārt tāpēc, ka viens ir būt resnam, apaļam, otrs ir būt mūžīgajai grūtniecei piektajā trimesī ! :D Nebrīnos , ka viņa sēž ar kājām plati, kājas atrofējušās, netur vēdera slidzi. Apaļumi un resnumiņš nav tas pats kas būt faking slimīgi resnai! Ja nevar pati, lai taisa operāciju, vet tas kuņģis ir jānovāc! Un tā elšana, pūšana, gārgšana! Atvainojos, bet tad vien liecina, ka viņai fizisku aktivitāšu kā tādu vienkārši NAV! vienīgās viņas aktivitātes ir kašāt savus 3 matus, uzjaukt kokču, drainiņu , nofilmēt storiju, pazāģēt savu Jāni un visbeidzot norīt treknu bļodu ar neveselīgu ēdienu. Tad nu šis ēdiens + pāris kokčas dienā, domāju kalorijas 3000 stabili uzņem viņa, un šeku reku, Agrita veļas kā muca pa pasauli riņķī, elsdama , pūsdama.
23.06.2021 10:19 |
 
Patīk
Reitings 19562
Reģ: 27.01.2021
Es piekrītu, ka Agritai ir ļoti izteikts liekais svars, kas steidzami jāmet nost, jo tas var iedzīt vēl pamatīgākās veselības problēmās. Bet tas arī nav tik viegli kā vienkārši sākt ēst mazāk un veselīgāk. Tur vispirms galva jāsakārto, jāsaprot, kāpēc un pilnībā jāmaina domāšanas veids, citādāk, cik ātri nometa, tik ātri dabūs atpakaļ. Un tas nav viegli. Ļoti novēlu Agritai atmest visu NL bulšitu un tā vietā veltīt laiku, lai sakārtotu savu veselību. Saprotu, ka tas ir naudas pelnīšanas veids, bet, nometot svaru, uzlabosies gan vispārējais veselības stāvoklis, gan fiziskā izturība, āda, pašvērtējums un iespēja pat strādāt normālu darbu, ne skriet pakaļ NL bara skaļākajām vārnām. Aiziet pie ārsta uz konsultāciju un tālāk skaidri saprast plānu, ko un kā darīt, jo pašam sākumā grūti saprast, kam pieķerties. Kaut vai pie ģimenes ārsta, tas nosūtīs tālāk, ja vajadzēs.
23.06.2021 10:27 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Pofig tas svars, ja gribaas taa izraadiities instaa, vajadzeetu piedomaat pie storiju kvalitaates. Peedeejie ir vaaks, viss bars vaaraas savaa sulaa, nu pzdc interesanti skatiities, vieniigi cringe peec 😄
23.06.2021 10:32 |
 
Patīk
Reitings 19562
Reģ: 27.01.2021
Sarēcos, kā tā Enija savos storijos skaita "four, two, two, one" 😂🤦‍♀️🤦‍♀️
23.06.2021 10:41 |
 
Reitings 890
Reģ: 03.01.2013
Saulietes Peķku kkā vakar storijos nevarēja manīt? 😄 vai es vnk nepievērsu baigi uzmanību
23.06.2021 11:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5143
Reģ: 03.11.2012
Galvenais, ka viens bars tusē atsevišķi un visas “Kač-Vucēnas tusē atsevišķi”
Baigā diskriminācija 🙈🙈
Es kādreiz strādāju lielā firmā (starpcitu Krievijas uzņēmums) un visi mūsu šefi tusēja pasākumos kopā, ar visiem darbiniekiem, neatkarīgi vai tas bija dizaineris, biroja darbinieks, noliktavas darbinieks vai apkopēja.
Vēl atcerējos par to, ka draudzene reiz stāstīja un jūsmoja, ka ir tik daudz “+”, ja strādà NL 😂, piemēram, tās pandoras rokas sprādzes un ziedi 😂😂😂
Es toreiz pateicu paldies, pandoru varu nopirkt sevi pati un man nepatīk pandora 😁😁😁😁
23.06.2021 11:07 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Kas tajās Pandorās tik labs? Tas taču nav īsts sudrabs, vai ne? Tik apsudrabota bižutērija? Es jau vienu brīdi arī grasījos pirkt, kādu kakla rotu no Pandoras, bet tad pēc apraksta sapratu, ka tas ir sūda materiāls. Vai es šaubos?
23.06.2021 12:25 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Nu, viñas tur sadalījušās 2 grupās: skaistās un otra grupa nesmukās, resnās.
23.06.2021 12:26 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.08.2020
Nemierīgā @ 23.06.2021 09:09
Piedodiet, bet Agrita tur vienkārši neiederās. Reāli bojā bikdes citiem. Kā tāda ome , ielīdusi jauniešu ballītē... Novēlu atrast motivāciju un notievēt, bet ... Nezinu, arī kā cilvēks, man viņa nesimpatizē. Iedomājaties kā tur tam viņas Jānim? Visriņķī sakoptas, slaidas sievietes, un viņam viņa Agrita , kura gan jau no greizsirdības rij vēl 3x vairāk. Ok , Jāni jau tur neviena neņems, bet šim tak acis pierē ir , un lūrēt jau lūr.
Vucēna tiešām man nepatīk, atstāj riktīgas čūskulenes iespaidu, patiesībā bez Katrīnas viņa nekur nebūtu tikusi. Un tieši savas riebīgās attieksmes dēļ.
Katrīna gan manuprāt ir labs piemērs, viņa liekas ar visām pačalo, pasmaida, māj nodalīt attiecības no darba ar meitenēm, bet nav arī sadomājusies .
Un kura te minēja, ka NL Baiba ir nu tāda skaistule , skaistāka par Katrīnu? Jūs ko ? Nopietni? Katrīnai ir dabīgi skaisti veidota seja pat bez make up. Dabīgas lūpas, Lielas acis... Kas tai baibai ir? šķībi zobi un četri dubultzodi sagājuši vienā lielā. Neko skaistu Baibā neredzu, sorry, un arī nekāds jaukais cilvēks viņa nav, divkosīga tusnīte, kura meklē savu laimi mlm kompānijās.

Katrīnes nav dabīgas lūpas, arī ir injekcijas 👌🏼pati ir stāstījusi intervijā 👏🏼
23.06.2021 12:37 |
 
Reitings 1993
Reģ: 28.04.2019
Patie @ 23.06.2021 12:25
Kas tajās Pandorās tik labs? Tas taču nav īsts sudrabs, vai ne? Tik apsudrabota bižutērija? Es jau vienu brīdi arī grasījos pirkt, kādu kakla rotu no Pandoras, bet tad pēc apraksta sapratu, ka tas ir sūda materiāls. Vai es šaubos?

Overpriced, cena par brendu, nevis par kvalitāti.
23.06.2021 12:39 |
 
Patīk
Reitings 19562
Reģ: 27.01.2021
Patie @ 23.06.2021 12:25
Kas tajās Pandorās tik labs? Tas taču nav īsts sudrabs, vai ne? Tik apsudrabota bižutērija? Es jau vienu brīdi arī grasījos pirkt, kādu kakla rotu no Pandoras, bet tad pēc apraksta sapratu, ka tas ir sūda materiāls. Vai es šaubos?
arī dzirdētas neskaitāmas sūdzības par slikto apsudrabojuma/apzeltījuma kvalitāti, 3 mēnešus panēsā un jau viss beržas nost, naudu atpakaļ nedabūt, jo Pandoras politika ir apmēram tāda, ka ar gredzenu pirkstā nedrīkst ne rokas mazgāt, ne krēmu likt, karoče ieliec kastītē un skaties virsū 😂 nekad mūžā nepirktu bižutēriju par tādu naudu, man vispār bižutērija nepatīk, uzskatu, ka tai vispār kapeikas būtu jāmaksā. Un vispār tīra sudraba rotas pat nav tik dārgas kā daži no Pandoras brīnumiem
23.06.2021 12:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5143
Reģ: 03.11.2012
TeaPot @ 23.06.2021 12:48
arī dzirdētas neskaitāmas sūdzības par slikto apsudrabojuma/apzeltījuma kvalitāti, 3 mēnešus panēsā un jau viss beržas nost, naudu atpakaļ nedabūt, jo Pandoras politika ir apmēram tāda, ka ar gredzenu pirkstā nedrīkst ne rokas mazgāt, ne krēmu likt, karoče ieliec kastītē un skaties virsū ? nekad mūžā nepirktu bižutēriju par tādu naudu, man vispār bižutērija nepatīk, uzskatu, ka tai vispār kapeikas būtu jāmaksā. Un vispār tīra sudraba rotas pat nav tik dārgas kā daži no Pandoras brīnumiem

Tieši to pašu varu teikt par Swarovski, kvalitāte ir briesmīga! Kādreiz pielūdzēji dāvināja gan gredzenus, gan auskarus un gredzeniem ļoti ātri noberzās krāsa, lai gan neko tādu nedarīju, kas varētu noberzt to krāsu.
Pati nekad nepirktu un netērētu naudu ne uz Swarovski, ne Pandoru.
Par Thomas Sabo rotām esmu dzirdējusi līdzīgus stāstus.
23.06.2021 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits