IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 816
Reģ: 29.05.2023
Nav_vispar @ 11.10.2024 11:11
Stužukai arī gadījumā nav anoreksija? Kas tas ir.... Tagad katrai trešajai šī kaite.

Kāda anoreksija, ja stāvoklī ar nākamo 😄
11.10.2024 12:20 |
 
Reitings 5484
Reģ: 10.01.2023
Merilda @ 11.10.2024 12:20

Kāda anoreksija, ja stāvoklī ar nākamo ?
točna??
11.10.2024 12:37 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.05.2024
Nav_vispar @ 11.10.2024 11:11
Stužukai arī gadījumā nav anoreksija? Kas tas ir.... Tagad katrai trešajai šī kaite.

Ja uzskati, ka tievai un sportiskai sieviete ir anoreksija, tad nu tiešām katrai trešajai šī kaite. Viss ir kārtībā ar ķermeni. Normāla, veselīga, tieva un sportiska sieviete.
11.10.2024 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 13.02.2013
Merilda @ 11.10.2024 12:20

Kāda anoreksija, ja stāvoklī ar nākamo ?

Ir, jā!😍
11.10.2024 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 4296
Reģ: 03.08.2009
22999 @ 11.10.2024 11:51
Manuprāt, Deniss ļoti labi visu pateica "Zīlonis studijā". Ja viņai nepieleca, tad turpinās ņuņāt.

Ko pateica? Neesmu redzējusi raidījumu.
11.10.2024 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 1074
Reģ: 21.08.2012
Subidubi @ 11.10.2024 09:44
Beitika ir vienkārši katastrofa. Stress viņai esot. Viņai ir mamma, kas palīdz ar bērniem, vīrs, kas apgādā. Bet viņai esot stress. Interesanti, kāds stress ir, teiksim, vientuļajai mātei ar diviem bērniem, kurai ar 1000€ algu viss jānodrošina. Izlaidusies ņuņņātāja, kurai ir dopamīna atkarība izveidojusies. Visu laiku kaut ko jaunu, kaut ko darīt, lai būtu tas pirmais sajūsmas vilnis. Tad tas noplok un aidā, meklē nākamo “problēmu”. Kā vīrs vispār viņu spēj paciest?

Es nošokējos pāris dienas atpakaļ, kad redzēju Annas Pannas storiju, kurā reklamē kaut kādus Beitikas kursus ar tekstu, ka esot Beitikas fane, jo viņa ir viens no īstākajiem cilvēkiem IG. Gandrīz apkritu! Laikam tā influencerēšanās tā sagroza realitāti, ka patiešām liekas aizkustinoši un īsti skatīties uz cilvēku, kas piestāj ceļmalā, uzriktē telefonu un filmē, kā žēli raud, veroties laukā pa logu. Katrā ziņā pārsteigums - domāju, ka ar viņu "draudzējas" tikai sadarbību nolūkos vai aiz žēluma.
11.10.2024 15:20 |
 
Reitings 544
Reģ: 07.04.2022
LivaLauva1 @ 11.10.2024 13:01

Ja uzskati, ka tievai un sportiskai sieviete ir anoreksija, tad nu tiešām katrai trešajai šī kaite. Viss ir kārtībā ar ķermeni. Normāla, veselīga, tieva un sportiska sieviete.

Kāpēc par Krastu tad un citām saka, ka anorektiķes, bet par Stužuku, kura izskatās identiski kaulaina, nevar pajautāt, vai nav tik ēšanas traucējumu?
Cik kaulainai būt ir katras pašas izvēle, vienīgais ko varu pateikt, ka tā apģērbu izvēle, kur viņa bildēs kopā ar bērniem apžmiegtos leggingos, kur vāvere apspīlēta tā, ka var padomāt, ka ta ir bezdzimuma lelle, nu gan neizskatās skaisti.
Kā tāds pusaudzis, ļoti nesolīds apģērbs, vienalga, trendīgi tas skaitās vai nē, bet pieaugušai sievietei ārpus sporta, izskatās kā nenobriedis tīnis.
11.10.2024 15:25 |
 
Reitings 1899
Reģ: 09.06.2024
Nav_vispar @ 11.10.2024 11:11
Stužukai arī gadījumā nav anoreksija? Kas tas ir.... Tagad katrai trešajai šī kaite.
Man kaut kā šķiet neloģiski uzstādīt tādas diagnozes visiem slaidajiem pēc kārtas. Es arī esmu bijusi ļoti tieva un zinu, ka tāda atkal būšu. Es vienmēr ēdu neciešu kaut minimālu izsalkumu, ēdu maz, bet ļoti bieži. Saldumi manā ēdienkārtē vispār nav, pat melnā šokolāde, tikai neliels daudzums medus. Nekādi saldie dzerekļi, nekādi miltu izstrādājumi. Izņēmums ir tikai mazsālīts lasis vai ikri ar maizīti. Aktīvam cilvēkam un tam kurš skatās uz to ko bāž mutē ir liela nozīme. Ja ir pietiekošas aktivitātes un tiek pieskatīts uzturs svars kūst pats no sevis, ja vēl ir stress tad dubultā. Tā, ka ir vairāk jāskatās šķīvī un jākontrolē katrs kumoss. Tas, ka es tikai vienu kumosiņu šodien rīt gan nē, tā tas nestrādā! Nav jādzīvo uz putrām un dārzeņiem, es gaļu,zivis ēdu vismaz 3x dienā. Man daudzas draudzenes saka, ka jāņem piemērs no manis, bet viņas to nevar😔 Es viņas saprotu tas ir reāls sadisms pret sevi, man nav viegli aizejot uz kafe ar draudzenēm. Man viņu šķīvji vienmēr liekas gardāki par manējo. Es vismaz 10 gadus neesmu ēdusi fantastisko Ziemassvētku vai Jaungada salikumu štovētus kāpostus, ceptu kartupeli, kādu cūkas kāju ar kraukšķīgu garoziņu un klāt kefīriņu. Visu jau var izņemot to cepto kartupeli, bet ne kopā. Tā, ka es vienmēr uz visām tievajām skatos ar apbrīnu un cieņu. Es zinu cik bieži ir sev jāatsaka.
11.10.2024 15:35 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.02.2023
Lielākā māksla ir nevis ģērbties trendīgi, bet gan apģērbā, kas katram cilvēkam, tā augumam komplimentē.
11.10.2024 15:42 |
 
Reitings 1899
Reģ: 09.06.2024
sinddyy @ 11.10.2024 15:25

Kāpēc par Krastu tad un citām saka, ka anorektiķes, bet par Stužuku, kura izskatās identiski kaulaina, nevar pajautāt, vai nav tik ēšanas traucējumu?
Cik kaulainai būt ir katras pašas izvēle, vienīgais ko varu pateikt, ka tā apģērbu izvēle, kur viņa bildēs kopā ar bērniem apžmiegtos leggingos, kur vāvere apspīlēta tā, ka var padomāt, ka ta ir bezdzimuma lelle, nu gan neizskatās skaisti.
Kā tāds pusaudzis, ļoti nesolīds apģērbs, vienalga, trendīgi tas skaitās vai nē, bet pieaugušai sievietei ārpus sporta, izskatās kā nenobriedis tīnis.
Kā var vispār iedomāties, ka Stužukai ir anoreksija? Viņa ir normāla, viņa pat nav ne tieva, ne kaulaina! Viņai ir pavisam normāls svars. Nez kādas tas ir tās normālās sievietes 70 kg? Resna skaitīsies no 100 kg dzīvsvara? Ja ir tādi standarti tad es saprotu no kurienes ņemās tie rupjie ārsti kuri pacientei pasaka, ka pietiek rīt teijās rīklēs. Stužuka tak pat neielīdīs jebkurā S izmērā! Normāla slaida sieviete.
11.10.2024 15:55 |
 
Reitings 1899
Reģ: 09.06.2024
LivaLauva1 @ 11.10.2024 13:01

Ja uzskati, ka tievai un sportiskai sieviete ir anoreksija, tad nu tiešām katrai trešajai šī kaite. Viss ir kārtībā ar ķermeni. Normāla, veselīga, tieva un sportiska sieviete.
Lai nu kas, bet Stužukai ir laba figūra! Viņa pat ja zaudētu vēl dažus kg būtu arī labi. Nesaprotu kā var izdomāt kaut kādas galvas kaites sievietei ar labu figūru?😳
11.10.2024 16:01 |
 
Reitings 1996
Reģ: 04.01.2022
Fleming @ 11.10.2024 15:20

Es nošokējos pāris dienas atpakaļ, kad redzēju Annas Pannas storiju, kurā reklamē kaut kādus Beitikas kursus ar tekstu, ka esot Beitikas fane, jo viņa ir viens no īstākajiem cilvēkiem IG. Gandrīz apkritu! Laikam tā influencerēšanās tā sagroza realitāti, ka patiešām liekas aizkustinoši un īsti skatīties uz cilvēku, kas piestāj ceļmalā, uzriktē telefonu un filmē, kā žēli raud, veroties laukā pa logu. Katrā ziņā pārsteigums - domāju, ka ar viņu "draudzējas" tikai sadarbību nolūkos vai aiz žēluma.

Nu tak skaidrs, kāpēc Annapanna draudzējas ar Beitiku! Tāpēc, ka Beitika reklamē Mr.Bunny un Mr.Bunny kitchen. Skaidrs, no kurienes viņas ir sirdsdraudzenītes.
11.10.2024 16:12 |
 
Reitings 5484
Reģ: 10.01.2023
Dovana @ 11.10.2024 16:01
Lai nu kas, bet Stužukai ir laba figūra! Viņa pat ja zaudētu vēl dažus kg būtu arī labi. Nesaprotu kā var izdomāt kaut kādas galvas kaites sievietei ar labu figūru??
nu te es nepiekrītu. Pirms kāda laika viņa izskatījās super, tagad jau stipri mazāks dibens utt. Bet viņa vismaz nerāda, kā ēd, pretstatā Didrihsonei
11.10.2024 16:52 |
 
Reitings 269
Reģ: 12.07.2022
Kas tai silga_sin par drāmām- mūždien kaut ko raud, ka viss slikti, bet līdz galam neko nepasaka. Kaut kad kaut ko bija “it kā” pazaudējusi, nedēļu raudāja savā Ig, bet tā arī nepateica, ko tik cītīgi meklē. Pēc nedēļas viss ok. Pazaudēto lietu atrada, var dzīvot tālāk😂 Tad raud, ka nav laika visu paspēt, paciņas kalniem jāpako utt. Kas gan kalniem jāpako, ja tirgo vēl arvien pag.gada Zsvētku kleitas un ultra ātri nopārdeva max 10 vienīgās vienības ar leo biksēm😂
Tagad viņai “it kā” balta-melna,balta-melna strīpa dzīvē, cik daudzas viņai raksta, padomus dod vai interesējas. Nu neticu😃 kas viņai raksta? Ne viņa slavena influencere, ne kāda slavenība Latvijā. Tāda pati lupatniece kā D, kura tirgo amorāli dārgi poļu lupatas. Mums katrai ir tā melnā- baltā strīpa dzīvē ik pa laikam- ja gribi, runā un stāsti. Ja negribi- tad vispār ko sāc ņaudēt savā Ig un liec beigās visām neko nerakstīt, nejautāt utt.😂
Tas, ja vīrs štatos citu atrada, ar to bija jārēķinās, laižot vīru gadiem prom no mājām. It sevišķi uz Ameriku
11.10.2024 17:34 |
 
Reitings 108
Reģ: 15.02.2023
Man arī šķiet, ka Silgas vīrs ir atradis citu tur Amerikā.
11.10.2024 19:50 |
 
Reitings 1041
Reģ: 09.01.2024
Dovana @ 11.10.2024 15:35
Man kaut kā šķiet neloģiski uzstādīt tādas diagnozes visiem slaidajiem pēc kārtas. Es arī esmu bijusi ļoti tieva un zinu, ka tāda atkal būšu. Es vienmēr ēdu neciešu kaut minimālu izsalkumu, ēdu maz, bet ļoti bieži. Saldumi manā ēdienkārtē vispār nav, pat melnā šokolāde, tikai neliels daudzums medus. Nekādi saldie dzerekļi, nekādi miltu izstrādājumi. Izņēmums ir tikai mazsālīts lasis vai ikri ar maizīti. Aktīvam cilvēkam un tam kurš skatās uz to ko bāž mutē ir liela nozīme. Ja ir pietiekošas aktivitātes un tiek pieskatīts uzturs svars kūst pats no sevis, ja vēl ir stress tad dubultā. Tā, ka ir vairāk jāskatās šķīvī un jākontrolē katrs kumoss. Tas, ka es tikai vienu kumosiņu šodien rīt gan nē, tā tas nestrādā! Nav jādzīvo uz putrām un dārzeņiem, es gaļu,zivis ēdu vismaz 3x dienā. Man daudzas draudzenes saka, ka jāņem piemērs no manis, bet viņas to nevar? Es viņas saprotu tas ir reāls sadisms pret sevi, man nav viegli aizejot uz kafe ar draudzenēm. Man viņu šķīvji vienmēr liekas gardāki par manējo. Es vismaz 10 gadus neesmu ēdusi fantastisko Ziemassvētku vai Jaungada salikumu štovētus kāpostus, ceptu kartupeli, kādu cūkas kāju ar kraukšķīgu garoziņu un klāt kefīriņu. Visu jau var izņemot to cepto kartupeli, bet ne kopā. Tā, ka es vienmēr uz visām tievajām skatos ar apbrīnu un cieņu. Es zinu cik bieži ir sev jāatsaka.

Un vai ir vērts laist garām gardus dzīves mirkļus? Pat uztura speciālisti ir pret tādu kategorisku atteikšanos no svētku ēdieniem, saldumiem, specifiskām produktu grupām. Nav jau katru dienu tā jāēd, bet tici man, nekas nenotiks, ja Vecgada vakarā apēdīši ceptus kartupeļus, treknu cepeti, štovētus kāpostus un vēl siļķi kažokā. Pat nekas nenotiktu, ja reizi nedēļā vai pat vairāk tādu ēdienu ēstu. Ar nosacījumu, ka cilvēks nesēž visu dienu dīvānā.
11.10.2024 22:03 |
 
Reitings 197
Reģ: 13.02.2024
Uzğērbiet Stužukai krosenes tos 15-20 cm papēžu zābaku vietā un publicējiet bildi bez filtriem 🤣🤣🤣 Rezultāts pārsteigs 🤣
Vnk slaida sieviete un viss. Un 29 gadi būtu baigais vecums? Stabils 36.izmērs, silikona pupi varbūt pat vēl neielien 36. Nu gan anoreksiju atradušas 🤣 Man esot desmi gadus vecākai ir tāds pats izmērs un ēdu, ko gribu un cik gribu 🤣 Te tauku pikas savākušās? 🤣🤣🤣
11.10.2024 23:39 |
 
Reitings 5484
Reģ: 10.01.2023
GlorijaGrevcova @ 11.10.2024 23:39
Uzğērbiet Stužukai krosenes tos 15-20 cm papēžu zābaku vietā un publicējiet bildi bez filtriem ??? Rezultāts pārsteigs ?
Vnk slaida sieviete un viss. Un 29 gadi būtu baigais vecums? Stabils 36.izmērs, silikona pupi varbūt pat vēl neielien 36. Nu gan anoreksiju atradušas ? Man esot desmi gadus vecākai ir tāds pats izmērs un ēdu, ko gribu un cik gribu ? Te tauku pikas savākušās? ???
jopcik bumbiņ, es Stužukai sekoju jau sen- pat tad, kad LV vēl nebija.
Viņa ir palikusi kārāka. Nepiekrītu par anoreksiju, bet šobrīd neveselīgi tieva
11.10.2024 23:47 |
 
Reitings 197
Reģ: 13.02.2024
Dovana @ 11.10.2024 15:35
Man kaut kā šķiet neloģiski uzstādīt tādas diagnozes visiem slaidajiem pēc kārtas. Es arī esmu bijusi ļoti tieva un zinu, ka tāda atkal būšu. Es vienmēr ēdu neciešu kaut minimālu izsalkumu, ēdu maz, bet ļoti bieži. Saldumi manā ēdienkārtē vispār nav, pat melnā šokolāde, tikai neliels daudzums medus. Nekādi saldie dzerekļi, nekādi miltu izstrādājumi. Izņēmums ir tikai mazsālīts lasis vai ikri ar maizīti. Aktīvam cilvēkam un tam kurš skatās uz to ko bāž mutē ir liela nozīme. Ja ir pietiekošas aktivitātes un tiek pieskatīts uzturs svars kūst pats no sevis, ja vēl ir stress tad dubultā. Tā, ka ir vairāk jāskatās šķīvī un jākontrolē katrs kumoss. Tas, ka es tikai vienu kumosiņu šodien rīt gan nē, tā tas nestrādā! Nav jādzīvo uz putrām un dārzeņiem, es gaļu,zivis ēdu vismaz 3x dienā. Man daudzas draudzenes saka, ka jāņem piemērs no manis, bet viņas to nevar? Es viņas saprotu tas ir reāls sadisms pret sevi, man nav viegli aizejot uz kafe ar draudzenēm. Man viņu šķīvji vienmēr liekas gardāki par manējo. Es vismaz 10 gadus neesmu ēdusi fantastisko Ziemassvētku vai Jaungada salikumu štovētus kāpostus, ceptu kartupeli, kādu cūkas kāju ar kraukšķīgu garoziņu un klāt kefīriņu. Visu jau var izņemot to cepto kartupeli, bet ne kopā. Tā, ka es vienmēr uz visām tievajām skatos ar apbrīnu un cieņu. Es zinu cik bieži ir sev jāatsaka.

Ja es piekoptu tādu sevis spīdzināšanu, būtu vai nu ar ādu apvilkts skelets vai nu jau sen mirusi bada nāvẽ. Tev vielmaiņa vai hormoni ir dirsā, jo normāli tas neizklausās.
11.10.2024 23:47 |
 
Reitings 197
Reģ: 13.02.2024
Vārdotāja @ 11.10.2024 23:47
jopcik bumbiņ, es Stužukai sekoju jau sen- pat tad, kad LV vēl nebija.
Viņa ir palikusi kārāka. Nepiekrītu par anoreksiju, bet šobrīd neveselīgi tieva

Viņa ir tieva nevis neveselīgi tieva. Āmen.
11.10.2024 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits