IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
sauliiite.paula @ 16.09.2024 07:33
Ceriņai laulību riņķis atkal pirkstā? Aizdomīgi izskatījās šī rīta laika ziņās

Viņai ir vienkārši gredzens tajā pirkstā. Arī pasākumus vadot. Tas ir normāli, jo bija jau pierasts, ka ir laulību gredzens. Noņemot ir "tukša" dajūta. Daudzas sievieymtes to aizstāj ar vienkārši citu gredzenu.
16.09.2024 07:59 |
 
Reitings 342
Reģ: 14.05.2024
pavasarazieds @ 15.09.2024 23:09

Es tev pilnībā piekrītu, bet ne gadījumā kad sieviete to izbļauj pa visu Rīgu. Viņas gadījumā tā bija agresīva uzmākšanās un ar to arī panāca savu. Tāpat kā šobrīd agresīvi visiem metas par draudzeni. Nezinu nevienu personu kura tik uzkrītoši visus taggotu un atrādītu sekotājiem. Nu visi pēkšņi viņai draugi kļuvuši? patiesībā visiem raksta un uzmetas par draugiem, bet priekšā liekot savu uzvārdu. Neaizmirsīsim,ka pati Laura nosūtīja dzeltanajai presei informāciju, ka Mihelsonam pie sāniem tieši viņa??

Man viena draudzene gāja augstskolā kopā ar šo dāmu.
Viņa visiem vairākas reizes jautāja, vai patīkot PV. Ir cilvēki, kam nepatīk un arī godīgi atbildēja. Tik cik man stāstīja, viņa bija ļot izbrīnīta par to!
Kā arī, visiem bija jāzina ar ko viņa tiekās. Ja godīgi, es pati arī atpazīstu tikai Kauperu un Jāni, par pārējiem pat nezināju, kurš ir kurš. Bet kopumā, cik dzirdēju, viņa nav ne draudzīga, ne laipna, bet galvenais, ka ir attiecībās ar PV dalībnieku.
16.09.2024 08:38 |
 
Reitings 342
Reģ: 14.05.2024
beReal @ 15.09.2024 22:48

Pat bildes ir izņemtas no Lauras instagrama ar Esteri kopā, wow.

Dažreiz ir labi, ja šādas situācijas notiek, vismaz var redzēt, kuri ir tiešām īstie draugi! :)
Skatījos, ka Laura arī izņēma laukā atkailinātās IG bildes. Varbūt saprata, ka šo arī nevajag.
16.09.2024 08:40 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
LivaLauva1 @ 16.09.2024 08:38

Man viena draudzene gāja augstskolā kopā ar šo dāmu.
Viņa visiem vairākas reizes jautāja, vai patīkot PV. Ir cilvēki, kam nepatīk un arī godīgi atbildēja. Tik cik man stāstīja, viņa bija ļot izbrīnīta par to!
Kā arī, visiem bija jāzina ar ko viņa tiekās. Ja godīgi, es pati arī atpazīstu tikai Kauperu un Jāni, par pārējiem pat nezināju, kurš ir kurš. Bet kopumā, cik dzirdēju, viņa nav ne draudzīga, ne laipna, bet galvenais, ka ir attiecībās ar PV dalībnieku.

Viņa bija un ir apsēsta ar PV. Stalkoja visus viņus tur. Tā arī ir kā tu saki, nav ne draudzīga, ne laipna. Pašlabuma meklētāja. Viņa ir darījusi ļoti sliktas lietas, lai noturētu pie sevis bagātus vīriešus. Galvenais uzstādījums, lai bagāts, ar labu automašīnu un statusu sabiedrībā. Vienmēr čīkstējusi cik viņai slikta dzīve bijusi, nesmuki izmantojusi savus "draugus". Cenšas no sevis pataisīt baigo sabiedrības dāmu, bet patiesībā ir ļoti prasta. Un tas fakts, ka viņa pati raksta dzeltenai presei, lai tikai viņa tiktu žurnālā ar Mihelsonu, ir slimi.
16.09.2024 10:11 |
 
Reitings 553
Reģ: 04.09.2024
It kā tas Mihelsons būtu kaut kāds vov elements PV. Vairums nezina neko vairāk par Kauperu grupā. Varbūt Jubaltu vēl, par cik tas ir vairāk pamanāms. 😀
16.09.2024 10:25 |
 
Reitings 169
Reģ: 22.06.2023
Mashka Kakashka @ 16.09.2024 10:11

Viņa bija un ir apsēsta ar PV. Stalkoja visus viņus tur. Tā arī ir kā tu saki, nav ne draudzīga, ne laipna. Pašlabuma meklētāja. Viņa ir darījusi ļoti sliktas lietas, lai noturētu pie sevis bagātus vīriešus. Galvenais uzstādījums, lai bagāts, ar labu automašīnu un statusu sabiedrībā. Vienmēr čīkstējusi cik viņai slikta dzīve bijusi, nesmuki izmantojusi savus "draugus". Cenšas no sevis pataisīt baigo sabiedrības dāmu, bet patiesībā ir ļoti prasta. Un tas fakts, ka viņa pati raksta dzeltenai presei, lai tikai viņa tiktu žurnālā ar Mihelsonu, ir slimi.

Burtiski pirms kaut kādas nedēļas šeit par šo pašu personu rakstīja, ka viņa bija ļoti jauka, un apbēra viņu ar komplimentiem, kur piebalsoja vēl pāris pozitīvie komentāri un vairāki pirksti uz augšu.
Dubultie standarti.
16.09.2024 10:26 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Zilais Valis @ 16.09.2024 10:26

Burtiski pirms kaut kādas nedēļas šeit par šo pašu personu rakstīja, ka viņa bija ļoti jauka, un apbēra viņu ar komplimentiem, kur piebalsoja vēl pāris pozitīvie komentāri un vairāki pirksti uz augšu.
Dubultie standarti.

Es atceros tos komentārus. Tur gan vairāk bija pozitīvisms par to, ka viņa šeit forumā bijusi kā lietotāja un likusies jauka. Bet, diemžēl, tie kas viņu pazīst dzīvē, tā nedomā un pieredze ir gluži pretēja. Man ar viņu ir kopīgas paziņas, tāpēc es no savas pieredzes un dzirdētā nevaru teikt neko jauku par viņu.
16.09.2024 10:32 |
 
10 gadi
Reitings 1435
Reģ: 06.04.2010
LivaLauva1 @ 16.09.2024 08:40

Dažreiz ir labi, ja šādas situācijas notiek, vismaz var redzēt, kuri ir tiešām īstie draugi! :)
Skatījos, ka Laura arī izņēma laukā atkailinātās IG bildes. Varbūt saprata, ka šo arī nevajag.
kadas tad atkailinatas bildes iznemtas ? skatos visas vecas peldkostimos vai pusplikas visas ir ig atstatas, saubos ka dzesis tadas ara :D
16.09.2024 11:20 |
 
Reitings 747
Reģ: 31.01.2023
amareto @ 16.09.2024 01:02
bija gan! Bet kāpēc šī tēma šeit - varbūt esmu palaidusi garām, bet Mārtīņš un Santa Pīlēni šķīrušies?
Tā baumo...
16.09.2024 11:25 |
 
Reitings 1313
Reģ: 03.11.2023
krmmm @ 15.09.2024 22:15
Vai Rojs nav izšķīries no Modra? Vismaz no ig satura jau nedēļām ilgi rodas iespaids, ka Rojs tik pa Rīgu un visur citur, tikai ne laukos

žēl, ja tā
16.09.2024 11:53 |
 
Reitings 1313
Reģ: 03.11.2023
Otiiilija @ 15.09.2024 20:49
Godīgi sakot, esmu vēl šokā par to, cik lielu vilšanos radīja gan Tonnes grupa, gan Puncules šopinga liste. Tonne izskatās, ka viņa domā tikai par cilvēkiem, kas izskatās tieši kā viņa – slaidi un bez mazākajām formām. Ja tev ir kaut mazākās formas, lielākas krūtis vai gurni, tad vari droši mest viņas ieteikumus miskastē. Vienalga, cik foršs apģērbs izskatās uz viņas, uz normāliem ķermeņiem tas bieži vien izskatās vienkārši briesmīgi.
Bet Puncule? Tas ir pavisam cits stāsts – viņas šopinga liste ir apkaunojoši slikta. Tikai iemet bildes un linkus uz briesmīgi dārgiem apģērbiem, bez jebkāda saprāta vai loģikas. Nav nekādu norādījumu, kā kaut ko sakombinēt, kādiem auguma tipiem tas der – nekā! Tīra naudas izsviestuve. Es pilnīgi nesaprotu, kā viņa var uzskatīt, ka tas ir kaut kas vērtīgs. Tu būtībā maksā par pilnīgu tukšumu, ko vari pats salasīt internetā 15 minūšu laikā.
Un kas attiecas uz viņas personību, tas ir vēl trakāk. Puncule izklausās kā totāli nogribējusies marta kaķene, kas tikai gaudo un nemitīgi cenšas pievērst sev uzmanību. Viņas visa tā pieeja un attieksme liecina par pilnīgu nespēju saprast, ko citi cilvēki patiesībā vēlas vai vajag.

njā, es vēl nesen viņām sekoju un pat forumā ieteicu, bet beigās izbesīja un atsekoju.
Regulāri uzdirš meitenēm, kas kaut ko jautā jautājumu lodziņā, uzspiež nenormālāko pašpārliecinātību un seksapīlu, bet ik pa laikam raksta, ka ir breakdowns un panikas lēkmes. Kaut kā vairs nespēju ticēt viņai. Kronis visam laikam bija garie penteri par to, kā viņai "cepī" krievu valoda un krievu stils un vēl citos storijos stāstīja, ka vispār viņa neesot patriote. Protams, valoda var patikt atrauti no politikas, bet nu šis galīgi nav īstais laiks izvēlēties ar to publiski dalīties.
16.09.2024 12:02 |
 
Reitings 342
Reģ: 14.05.2024
Džinga @ 16.09.2024 12:02

njā, es vēl nesen viņām sekoju un pat forumā ieteicu, bet beigās izbesīja un atsekoju.
Regulāri uzdirš meitenēm, kas kaut ko jautā jautājumu lodziņā, uzspiež nenormālāko pašpārliecinātību un seksapīlu, bet ik pa laikam raksta, ka ir breakdowns un panikas lēkmes. Kaut kā vairs nespēju ticēt viņai. Kronis visam laikam bija garie penteri par to, kā viņai "cepī" krievu valoda un krievu stils un vēl citos storijos stāstīja, ka vispār viņa neesot patriote. Protams, valoda var patikt atrauti no politikas, bet nu šis galīgi nav īstais laiks izvēlēties ar to publiski dalīties.

Es dažreiz skatos uz šiem stilistiem un domāju. Māksla jau nav sekot līdzi trendiem un aktualitātēm. Ja es stilists, Tev ir jāprot sameklēt tas, kas ir gaumīgs, piemērots augumam, piemērots dzīves veidam, piemērots ādas tonim. Protams, ja klients grib, lai ir trendā, tik un tā ir jāseko līdzi visiem punktiem, kurus uzrakstīju. It īpaši ādas tonis un augums.
Vēl pie tam, nav māksla atrast super dārgas drēbes un "šeit ir links uz šo preci". Māksla ir atrast ne tikai zīmola drēbes, bet gan skatīties uz auduma kvalitāti, ne zīmolu un cenu (Cena arī, atkarībā, kādas katram ir finanses).
Ja Tev vienkārši patīk mode un rādi, ko pati velc un ko dari, tad ir fine, bet ja kāda dēvē sevi par stilisti, tikai tāpēc, ka pati sevi pasludini, tad nu...
16.09.2024 12:16 |
 
Reitings 747
Reģ: 31.01.2023
Vai Džeina Šteinberga vēl ir kopā ar vīru? Arī nav kopīgu jaunu bilžu, mēbeles pērk pati, jautā par iešanu vienītī uz kino utt.
16.09.2024 12:56 |
 
Reitings 3678
Reģ: 09.04.2023
Pūce Pūcīgā @ 16.09.2024 10:25
It kā tas Mihelsons būtu kaut kāds vov elements PV. Vairums nezina neko vairāk par Kauperu grupā. Varbūt Jubaltu vēl, par cik tas ir vairāk pamanāms. ?

Mihelsonam bija diezgan publiskas attiecības ar ex sievu, bieži bija presē, tik traki jau nav
16.09.2024 13:15 |
 
Reitings 1313
Reģ: 03.11.2023
LivaLauva1 @ 16.09.2024 12:16

Es dažreiz skatos uz šiem stilistiem un domāju. Māksla jau nav sekot līdzi trendiem un aktualitātēm. Ja es stilists, Tev ir jāprot sameklēt tas, kas ir gaumīgs, piemērots augumam, piemērots dzīves veidam, piemērots ādas tonim. Protams, ja klients grib, lai ir trendā, tik un tā ir jāseko līdzi visiem punktiem, kurus uzrakstīju. It īpaši ādas tonis un augums.
Vēl pie tam, nav māksla atrast super dārgas drēbes un "šeit ir links uz šo preci". Māksla ir atrast ne tikai zīmola drēbes, bet gan skatīties uz auduma kvalitāti, ne zīmolu un cenu (Cena arī, atkarībā, kādas katram ir finanses).
Ja Tev vienkārši patīk mode un rādi, ko pati velc un ko dari, tad ir fine, bet ja kāda dēvē sevi par stilisti, tikai tāpēc, ka pati sevi pasludini, tad nu...

Nē nu man liekas, ka Laura ir normāla stiliste, skatās arī augumam atbilstošas lietas nevis tikai trendus, vienkārši pasniegšanas stils ir ļoti uzspēlēts, liekas, ka kompensē kaut kādus komplekus
16.09.2024 13:37 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.08.2024
LivaLauva1 @ 16.09.2024 12:16

Es dažreiz skatos uz šiem stilistiem un domāju. Māksla jau nav sekot līdzi trendiem un aktualitātēm. Ja es stilists, Tev ir jāprot sameklēt tas, kas ir gaumīgs, piemērots augumam, piemērots dzīves veidam, piemērots ādas tonim. Protams, ja klients grib, lai ir trendā, tik un tā ir jāseko līdzi visiem punktiem, kurus uzrakstīju. It īpaši ādas tonis un augums.
Vēl pie tam, nav māksla atrast super dārgas drēbes un "šeit ir links uz šo preci". Māksla ir atrast ne tikai zīmola drēbes, bet gan skatīties uz auduma kvalitāti, ne zīmolu un cenu (Cena arī, atkarībā, kādas katram ir finanses).
Ja Tev vienkārši patīk mode un rādi, ko pati velc un ko dari, tad ir fine, bet ja kāda dēvē sevi par stilisti, tikai tāpēc, ka pati sevi pasludini, tad nu...

Nez, man Puncule patīk. Jā, ir viņai īpatnības, protams, bet kuram stilistam nav? Man šķiet ļoti svētīgs tas viņas spēriens pa pakaļu, ka jā, morāli nokalpojušās lietas ir jāizmet, un nē, nav veida, kā savilkt skinny džinsus, krokšu jēzenes un vecu sabumbuļotu jaku tā, lai ir stilīgi (tā dara Liene Kiviča un mēs zinām, kā tas izskatās). Regulāri redzu arī budžetīgus ieteikumus no H&M un Reserved, par kuriem lētāks ir laikam tikai Shein un humpalas. Tāpat ir ieteikumi dažādām figūrām un garumiem.
16.09.2024 14:29 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.09.2023
Otiiilija @ 15.09.2024 20:49
Godīgi sakot, esmu vēl šokā par to, cik lielu vilšanos radīja gan Tonnes grupa, gan Puncules šopinga liste. Tonne izskatās, ka viņa domā tikai par cilvēkiem, kas izskatās tieši kā viņa – slaidi un bez mazākajām formām. Ja tev ir kaut mazākās formas, lielākas krūtis vai gurni, tad vari droši mest viņas ieteikumus miskastē. Vienalga, cik foršs apģērbs izskatās uz viņas, uz normāliem ķermeņiem tas bieži vien izskatās vienkārši briesmīgi.
Bet Puncule? Tas ir pavisam cits stāsts – viņas šopinga liste ir apkaunojoši slikta. Tikai iemet bildes un linkus uz briesmīgi dārgiem apģērbiem, bez jebkāda saprāta vai loģikas. Nav nekādu norādījumu, kā kaut ko sakombinēt, kādiem auguma tipiem tas der – nekā! Tīra naudas izsviestuve. Es pilnīgi nesaprotu, kā viņa var uzskatīt, ka tas ir kaut kas vērtīgs. Tu būtībā maksā par pilnīgu tukšumu, ko vari pats salasīt internetā 15 minūšu laikā.
Un kas attiecas uz viņas personību, tas ir vēl trakāk. Puncule izklausās kā totāli nogribējusies marta kaķene, kas tikai gaudo un nemitīgi cenšas pievērst sev uzmanību. Viņas visa tā pieeja un attieksme liecina par pilnīgu nespēju saprast, ko citi cilvēki patiesībā vēlas vai vajag.

Piekrītu vārds vārdā par Punculi. Biju abonējusi viņas Telegram stila kanālu un pārtraucu pēc viena mēneša. Ļoti švaks saturs un ož pēc haltūras no Puncules puses - to kanālu izvelk tikai tā kosmetoloģe Darja, kura tiešām lika vērtīgus produktu apskatus. Principā vējā izmesta nauda. Nemaz nerunājot par Lauras personību - neviens viņai nav pateicis, ka augstprātība un riebīgums komunikācijā pret citiem galīgi nav seksapīla pazīme.
Salīdzinājumam - šobrīd esmu arī Signes Sprogas un Jūlijas Verbickas stila projektos, abi ir galvas tiesu augstāk par Puncules kanālu. Signe ļoti patīk savas foršās personības un stila izjūtas dēļ, savukārt Verbicka ir maksimāli profesionāla. Meitenes, ja gribat vērtīgāko stila kanālu, tad viennozīmīgi tas ir pie Verbickas.
16.09.2024 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 623
Reģ: 10.01.2012
Kas Klezei par skandālu ar fotogrāfiem?
16.09.2024 15:08 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
baigi šķidrais pasākums tikko aizvadīts nurmuižā. Sadarbības partneri, draugi. Ok, tas tā. Bet var redzēt, ka šo ražas svētku uzrīkošana ir prasījusi milzu piķi, galīgi ne lētais gals. Baigi sālīts pasākums, principā, tikai savējiem cilvēkiem. labi, ne mana nauda ,lai tērē kā grib, tikai uz šī pasākuma fona tiešām šķiet dīvaini, ka Jeļkai to Taikanu nedāvina un neiepriecina mīļoto. Tik daudz publisku namjoku no Jeļas, bet kā nav, tā nav. A te tādi nereāli milzīgi tēriņi ražas svētkiem tā easy, piesaistot aģentūru. Vienu gadu nepašiko un Taikans rokā!
16.09.2024 15:47 |
 
Reitings 27294
Reģ: 06.11.2022
Mežezera delīrijs @ 16.09.2024 14:29

Nez, man Puncule patīk. Jā, ir viņai īpatnības, protams, bet kuram stilistam nav? Man šķiet ļoti svētīgs tas viņas spēriens pa pakaļu, ka jā, morāli nokalpojušās lietas ir jāizmet, un nē, nav veida, kā savilkt skinny džinsus, krokšu jēzenes un vecu sabumbuļotu jaku tā, lai ir stilīgi (tā dara Liene Kiviča un mēs zinām, kā tas izskatās). Regulāri redzu arī budžetīgus ieteikumus no H&M un Reserved, par kuriem lētāks ir laikam tikai Shein un humpalas. Tāpat ir ieteikumi dažādām figūrām un garumiem.

Es atvainojos, bet kādai garīgi veselai sievietei tiešam vajag stilistu, lai neģērbtos kā Kiviča? :D Tur, man liekas, pietiek izberzēt acis. :D
16.09.2024 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits