IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 623
Reģ: 10.01.2012
Vārdotāja @ 28.07.2024 21:49
Skatos Evelīnas Ķimenes postu un nevarēju saprast kas ir tā sieviete pie galda. Tiešām mamma? Ja tā, tad viņa tur pat labāk izskatās kā pati gaviļniece…
Ķimenei vīra nav?
Tas gan. Evelīna izskatatās daudz daudz vecāka . Nauda tak daudz , virietis , kā Jūs te minējāt, Milānā tikai ne feikos ysl un Dior pērk😀. Ja cilvēkam ir tik lielas finanses , tad sejas ādu un matus var savest kārtībā
29.07.2024 07:39 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Tas gan. Evelīna izskatatās daudz daudz vecāka . Nauda tak daudz , virietis , kā Jūs te minējāt, Milānā tikai ne feikos ysl un Dior pērk😀. Ja cilvēkam ir tik lielas finanses , tad sejas ādu un matus var savest kārtībā

Atbildot uz šo komentāru, man nešķiet, ka Evelīna izskatās daudz vecāka kā viņas mamma. Simpātiska sieviete, sekoju viņai ig, man patīk viņas domu gājiens, ko esmu uztvērusi - viņai nauda un viss, ko vēlas, ir. Viņa netērē laiku un enerģiju uz lietām un cilvēkiem, ar kuriem nesapas. Kāpēc citi/mēs tērē laiku, lai, piemēram, skatītos Didrihsoni un šausminātos par audzināšanu, izskatu utt? Es atbildu sev uz jautājumu - ko man tas labu dos? Ja nevaru nosaukt labo, tad unfollow. Kāpēc novadīt SAVU enerģiju miskastē cepoties par citu izvēlēm?
Par sejas ādu - man nešķiet, ka viņas sejas āda ir slikta un matus viņa katru pārdienu sakopj pie friziera. Kādus daba ir devusi, ar tādiem staigā, vai arī jūs iesakāt pārstādīt visus matus, lai būtu jums pa prātam?
Katram tā mēraukla ir atšķirīga.. manuprāt, cilvēkiem vajadzētu kļūt pieņemošākiem. Labi, ka vēl neiekomentēja kājas izmēru - tad, pasarg Dievs, būtu jāgriež pirksti nost, lai iekļautos kāda komentētāja perfektajā mērauklā.
29.07.2024 09:12 |
 
Reitings 1997
Reģ: 21.04.2024
Rosèy @ 29.07.2024 09:12

Atbildot uz šo komentāru, man nešķiet, ka Evelīna izskatās daudz vecāka kā viņas mamma. Simpātiska sieviete, sekoju viņai ig, man patīk viņas domu gājiens, ko esmu uztvērusi - viņai nauda un viss, ko vēlas, ir. Viņa netērē laiku un enerģiju uz lietām un cilvēkiem, ar kuriem nesapas. Kāpēc citi/mēs tērē laiku, lai, piemēram, skatītos Didrihsoni un šausminātos par audzināšanu, izskatu utt? Es atbildu sev uz jautājumu - ko man tas labu dos? Ja nevaru nosaukt labo, tad unfollow. Kāpēc novadīt SAVU enerģiju miskastē cepoties par citu izvēlēm?
Par sejas ādu - man nešķiet, ka viņas sejas āda ir slikta un matus viņa katru pārdienu sakopj pie friziera. Kādus daba ir devusi, ar tādiem staigā, vai arī jūs iesakāt pārstādīt visus matus, lai būtu jums pa prātam?
Katram tā mēraukla ir atšķirīga.. manuprāt, cilvēkiem vajadzētu kļūt pieņemošākiem. Labi, ka vēl neiekomentēja kājas izmēru - tad, pasarg Dievs, būtu jāgriež pirksti nost, lai iekļautos kāda komentētāja perfektajā mērauklā.

Nu par matiem runājot, tās dienas, kad nemazgā un nesakopj pie friziera, pati viņa baigi tos nesavāc, ir diezgan nesakopti un nevīžīgi. Lai piedod Ķimene, bet sievietei ir jāspēj arī pašai savākt un saķemmēt smuki matus, pirms iziešanas instagramā, reklamējot savus produktus. Man atsit viņas nevīžīgums tos storijus līdz galam noskatīties.
A par sejas ādu - nu ja turpinās dzert alkoholu tādos apmēros un biežumā kā tagad, tad par skaistu sejas ādu var aizmirst. Alkohols pasteidzina visus novecošanās procesus, sevišķi sievietēm.
Un Loccitane kosmētika ir pārvērtērta. Pret grumbām tie serumi un krēmi ņifiga nepalīdz.
29.07.2024 11:00 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Vārdotāja @ 28.07.2024 21:49
Skatos Evelīnas Ķimenes postu un nevarēju saprast kas ir tā sieviete pie galda. Tiešām mamma? Ja tā, tad viņa tur pat labāk izskatās kā pati gaviļniece…
Ķimenei vīra nav?
Mātei seja savilkta un visas ekstras. Bet jautājums, vai to tiešām vajag?
29.07.2024 11:17 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
sievietei ir jāspēj arī pašai savākt un saķemmēt smuki matus, pirms iziešanas instagramā, reklamējot savus produktus. Man atsit viņas nevīžīgums tos storijus līdz galam noskatīties.

Laikam ir grūti pieņemt, ka ir cilvēki, kuriem tas nepadodas. Vai arī viņai tādi patīk. Who cares?
A par sejas ādu - nu ja turpinās dzert alkoholu tādos apmēros un biežumā kā tagad, tad par skaistu sejas ādu var aizmirst. Alkohols pasteidzina visus novecošanās procesus, sevišķi sievietēm.

Un kas tieši Tavā dzīvē no šī mainās? Vai par apmēriem spried pēc tā, ka nofočēta un ielikta pudele? Tas nenozīmē, ka ir izdzerta visa pudele - tas ir pieņēmums, kas, iespējams, ir aplams.
Es nesaprotu to, kāpēc ir jāanalizē, cik glāzes vai pudeles kāds CITS cilvēks dzer.
Sanāk baigā Evelīnas aizstāvēšana, bet galvenā doma viscaur maniem komentāriem ir - kāpēc jūs par to domājat? Kāpēc tas izraisa trigeri? Kāpēc jums ir jādomā par svešas sievietes sejas ādas kvalitāti un alkohola ietekmi uz to? Tā nav jūsu āda, tā vietā domājiet par savu ādu :)
Sex, love & peace.
29.07.2024 11:38 |
 
Reitings 202
Reģ: 13.07.2023
LuckyStrike @ 29.07.2024 11:17
Mātei seja savilkta un visas ekstras. Bet jautājums, vai to tiešām vajag?

Kā Tu zini? Bet es arī skatijos, ka nedabīgi gluda savam vecumam. Bet tas patēvs arī baigi vecs neizskatas, jaunāks par tēvu, kur arī izskatās pēc alko mīlētāja 😀
29.07.2024 11:41 |
 
Reitings 202
Reģ: 13.07.2023
susla @ 29.07.2024 11:00

Nu par matiem runājot, tās dienas, kad nemazgā un nesakopj pie friziera, pati viņa baigi tos nesavāc, ir diezgan nesakopti un nevīžīgi. Lai piedod Ķimene, bet sievietei ir jāspēj arī pašai savākt un saķemmēt smuki matus, pirms iziešanas instagramā, reklamējot savus produktus. Man atsit viņas nevīžīgums tos storijus līdz galam noskatīties.
A par sejas ādu - nu ja turpinās dzert alkoholu tādos apmēros un biežumā kā tagad, tad par skaistu sejas ādu var aizmirst. Alkohols pasteidzina visus novecošanās procesus, sevišķi sievietēm.
Un Loccitane kosmētika ir pārvērtērta. Pret grumbām tie serumi un krēmi ņifiga nepalīdz.

Bet savu darbiņu Evelīna prot, LV Loccitane uztaisīts kā kaut kāds brīnum brends. Pašā FR tas ir parasts Dzintara tipa veikaliņš, neviens tur rindas nestāv un īpaši jāmeklē, lai veikalos viņu vispār atrastu.
29.07.2024 11:43 |
 
Reitings 1997
Reģ: 21.04.2024
Lupinlups @ 29.07.2024 11:43

Bet savu darbiņu Evelīna prot, LV Loccitane uztaisīts kā kaut kāds brīnum brends. Pašā FR tas ir parasts Dzintara tipa veikaliņš, neviens tur rindas nestāv un īpaši jāmeklē, lai veikalos viņu vispār atrastu.

No nulles viņa neko neiesāka. Ieviesa LV brendu, kurš jau zināms ārzemēs un iet pēc visiem standartiem. Franšīze. Nekāda brīnumdare vai baigā guru viņa nav, tikai tik, cik ir ļoti aktīva instagramā un aktīvi piesaista influencerus, kuri reklamē Loccitane produktus. Savu darbu prot, tāpat kā daudzas citas. Bet bez influenceru piesaistes nekā. Biznesu LV uzbūstoja adventes kalendāri. Un tos arī viņa neieviesa. Tos ieviesa pats Loccitane un ir visos veikalos visā pasaulē.
29.07.2024 12:44 |
 
Patīk
Reitings 3299
Reģ: 09.08.2016
Pag, kura Rozīte šķīrusies?
No sākuma domāju,ka Maija. Bet tikko izlasīju ziņu virsrakstu, ka Annai Rozītei šķiršanās process...
29.07.2024 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 883
Reģ: 17.12.2010
Anna Rozīte šķīrusies, jau sen to rakstīju te , ka tikai ar meitu pavada laiku, gan jau šķīrusies, un dabūju daudz mīnusus par to 😄
Kramiņa izskatās citāda, tāda mammīgāka, bet piekrītu ka jauka ģimene, skaistas bildes, man patīk. Ceru, ka te tas senais info, ka vīram esot sakars ar narkotikām, nebija patiess.
29.07.2024 13:38 |
 
Reitings 291
Reģ: 26.04.2024
Fargerike @ 28.07.2024 22:43

Ar tādiem botoxiem un filleriem grūti par krieveni nenoturēt ?

Dzenītes jaunais tēls vairāk atgādina Mean girls. Vairāk atbilstošs viņas dabai.
29.07.2024 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2354
Reģ: 05.08.2010
Magnolija @ 29.07.2024 13:38
Anna Rozīte šķīrusies, jau sen to rakstīju te , ka tikai ar meitu pavada laiku, gan jau šķīrusies, un dabūju daudz mīnusus par to ?
Kramiņa izskatās citāda, tāda mammīgāka, bet piekrītu ka jauka ģimene, skaistas bildes, man patīk. Ceru, ka te tas senais info, ka vīram esot sakars ar narkotikām, nebija patiess.

Kur tad citur viņi naudu var dabūt? 😀
29.07.2024 15:07 |
 
Reitings 320
Reģ: 16.11.2023
Nooopietni? Tā jūsu nesen apjūsmotā Marita Liepiņa seko kivičlienei un pie info par gaidāmo tefteļa koncertu Bejās ir iekomentējusi savu atbalstu tam cirkam? Unfollow! Biju par viņu labākās domās.
29.07.2024 15:29 |
 
Reitings 445
Reģ: 16.06.2024
Hermiine89 @ 27.07.2024 16:30
Nu kā, līdz ko uzzināja, ka bērnu tēvu laidīs laukā no cietuma, jaunais draugs tika fiksi pamests.

Drausmas, man domas mainijās pamatīgi par Elīnu. Es vēl uzrakstiju viņai privāti kad Artjomu iebāza cietumā, pārdzīvoju par šo situāciju, un domāju vot cik daudz viena sieviete var nest uz saviem pleciem, novēlēju būt stiprai un laimīgai un galvenais brīvai no šīm toksiskajām attiecībām, viņa arī atbildēja ar sirsnīgu paldies un šo to vēl...
Kā ieraudziju storijus ar drausmoni Artjomu nobloķēju Elīnu, , tur tiešām būtis meitenei tukšs , pašlepnuma nekāda, aizskrien vēl pakaļ savam abuserim ar ziediem pretī uz cietumu. Negribu vairs par šo slimo ģimeni neko zināt, slimi , ļoti slimi. Ja viņa pinās ar Endziņu vēl, tad man vispār vairs nav vārdu...
29.07.2024 15:59 |
 
Reitings 10856
Reģ: 21.09.2023
Berta92 @ 29.07.2024 15:59

Drausmas, man domas mainijās pamatīgi par Elīnu. Es vēl uzrakstiju viņai privāti kad Artjomu iebāza cietumā, pārdzīvoju par šo situāciju, un domāju vot cik daudz viena sieviete var nest uz saviem pleciem, novēlēju būt stiprai un laimīgai un galvenais brīvai no šīm toksiskajām attiecībām, viņa arī atbildēja ar sirsnīgu paldies un šo to vēl...
Kā ieraudziju storijus ar drausmoni Artjomu nobloķēju Elīnu, , tur tiešām būtis meitenei tukšs , pašlepnuma nekāda, aizskrien vēl pakaļ savam abuserim ar ziediem pretī uz cietumu. Negribu vairs par šo slimo ģimeni neko zināt, slimi , ļoti slimi. Ja viņa pinās ar Endziņu vēl, tad man vispār vairs nav vārdu...
Zinu arī vēl kādu, ar ko viņa pinusies paralēli sava Artjomam. Un tas tiešām mani nepatījami pārsteidza, maigi sakot.
29.07.2024 16:06 |
 
Reitings 440
Reģ: 03.08.2022
Magnolija @ 29.07.2024 13:38
Anna Rozīte šķīrusies, jau sen to rakstīju te , ka tikai ar meitu pavada laiku, gan jau šķīrusies, un dabūju daudz mīnusus par to ?
Kramiņa izskatās citāda, tāda mammīgāka, bet piekrītu ka jauka ģimene, skaistas bildes, man patīk. Ceru, ka te tas senais info, ka vīram esot sakars ar narkotikām, nebija patiess.

Man arī tas ir lielais jautājums, no kurienes Kramiņiem nauda, jo izskatās, ka abi nestrādā. Vai nu vecāki sponsorē vai kkas nelegāls.
29.07.2024 16:11 |
 
Reitings 42
Reģ: 10.06.2024
izskatās, ka abi nestrādā

Vai tad viņa nepelna naudu ar sadarbībām instagramā? Es domāju, ka tur var ļoti labi nopelnīt.
29.07.2024 16:46 |
 
Reitings 141
Reģ: 02.04.2022
Kazanoviski izskatās abi bijuši "Laima Rendezvous Jūrmala 2024" pasākumā Dzintaru koncertzālē un pie tam vēl abi tajā vip zonā (?), kur ir galdińi. Kā tur neizveidojās publisks skandāls pie tādiem apstākłiem? 😂
29.07.2024 16:47 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
Inna86 @ 29.07.2024 16:11

Man arī tas ir lielais jautājums, no kurienes Kramiņiem nauda, jo izskatās, ka abi nestrādā. Vai nu vecāki sponsorē vai kkas nelegāls.

Neticu, ka tik atklati atraditu savu dzivesveidu, ja naudu pelnitu nelegali. Sliecos, ka tomer vecaki sponsore, jo labi dzivo vini jau kopsh paradijas publiski un draudzejas ar Dzeniti. Toreiz Dzenitei vel gana biezhi bija passive aggressive ieraksti par to, ka vini visu pashi, no nulles pashi buve dzivi, vecaki nepalidz, neko nesponsore u.t.t. Gan jau grauza, ka draudzenei virs majas, dziivo kaa kungi, viss uz paplates, kamer pashai vienai ar dviniem jaaraujas divistabu dzivoklii plavniekos, jo virs darbaa. Bet re kaa tiesam to dzivi uzbuveja, tada zinaa malachi 👍 Var kritizet Dzeniti par izskatu un raksturu, bet naudu pelnit vinji prot un dzivo tiesam apskauzhami skaisti
29.07.2024 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 1424
Reģ: 29.01.2009
kumelite15 @ 29.07.2024 17:01

Neticu, ka tik atklati atraditu savu dzivesveidu, ja naudu pelnitu nelegali. Sliecos, ka tomer vecaki sponsore, jo labi dzivo vini jau kopsh paradijas publiski un draudzejas ar Dzeniti. Toreiz Dzenitei vel gana biezhi bija passive aggressive ieraksti par to, ka vini visu pashi, no nulles pashi buve dzivi, vecaki nepalidz, neko nesponsore u.t.t. Gan jau grauza, ka draudzenei virs majas, dziivo kaa kungi, viss uz paplates, kamer pashai vienai ar dviniem jaaraujas divistabu dzivoklii plavniekos, jo virs darbaa. Bet re kaa tiesam to dzivi uzbuveja, tada zinaa malachi ? Var kritizet Dzeniti par izskatu un raksturu, bet naudu pelnit vinji prot un dzivo tiesam apskauzhami skaisti

Tiešām, tiešām tā var dzīvot tikai no sadarbībām instagramā? Ar ko KDz ir tik īpaša. Viņai joprojām kapes uz zobiem, ka tā mute tāda vai arī nogājis greizi ar filleriem?
29.07.2024 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits