IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 10748
Reģ: 15.03.2012
Par Danenbergsoni runājot, kaut kā tiešām sāk šķist, ka tur pamatīgi skeleti skapī, jo tā savas perfektās ģimenes, ideālo attiecību reklamēšanu ir tik ļoti par daudz. Var jau būs viss forši, bet, kad gandrīz jau katru dienu ir sīrupaini teksti un attiecību apjūsma, gatava pat dot padomus, tad kaut kā rodas jautājums, nu kāpēc tas tik ļoti jāstāsta, lai viņus apjūsmotu, lai apskaustu? 🤔
22.07.2024 17:00 |
 
Reitings 5083
Reģ: 06.08.2014
Krizdole @ 22.07.2024 17:00
Par Danenbergsoni runājot, kaut kā tiešām sāk šķist, ka tur pamatīgi skeleti skapī, jo tā savas perfektās ģimenes, ideālo attiecību reklamēšanu ir tik ļoti par daudz. Var jau būs viss forši, bet, kad gandrīz jau katru dienu ir sīrupaini teksti un attiecību apjūsma, gatava pat dot padomus, tad kaut kā rodas jautājums, nu kāpēc tas tik ļoti jāstāsta, lai viņus apjūsmotu, lai apskaustu? ?

Ojā, šķebinoši pat skatīties tos reelus, storijus, bildes kur abi ar vīru kā it kā tikko iemīlējušies tīneidžeri. Skaidrs, ka aiz visa tā ir - “Davaj, Edža, tagad dari šitā. Tagad nobučo mani tur. Tagad davaj šito. Nē, tomēr dari šitā, lai izskatās ticamāk!” Mani godīgi sakot, piilnīgi un galīgi neuzrunā tie salkanie, banālie un tēlotie storiji, kur viņiem ķipa anormālā mīlestība. Nu tik uzspēlēti viss. Manuprāt tomēr visam jābūt ar mēru. Kas ir par daudz, tas sāk šķist aizdomīgi..🫣 Tādi paši tupi storiji ar baigo mīlestību ir Karlīnai Kramiņai. Kam un kāpēc tie pāri mēģini kaut ko pierādīt?
22.07.2024 17:40 |
 
Patīk
Reitings 22330
Reģ: 27.01.2021
Beitika atkal izpildās - kaut kādu random threads ierakstu noprojicējusi uz sevi un tagad storijos ņaud. Žēl, ka čīkstēšana nededzina kalorijas, sen jau būtu kā skaliņš.
22.07.2024 21:10 |
 
Reitings 102
Reģ: 01.06.2022
Zanemuahh @ 22.07.2024 15:30

Viņa dzer kā nelabā! Tāpēc maskējas storijos aiz bezalko koktēļiem. Viņas IG ar realitāti nesakrīt it nemaz. Redzēju 1x no malas kā pilnīgā pālī tādu drāmu taisijā... un viņai kaimiņos dzīvo mana paziņa, stāstīja kas tur par dzerstiņiem un skandāliem pālī konstanti notiek. ?

Šis jau izklausās interesanti .
Es ticu mīlestībai utt, bet ka tiešām tāda kādu viņi izrada story nu nezinu .! Pati stāstīja kā pirmsākumos ir strīdējušies utt, un tagad šķiet tā samīlējušies, ka bail 😀
Pastāsti ko vairāk ja zini - interesanti šķiet .
Ka no malas abi izskatās . Staigā rociņas sadevusies ?
22.07.2024 21:46 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Krizdole @ 22.07.2024 17:00
Par Danenbergsoni runājot, kaut kā tiešām sāk šķist, ka tur pamatīgi skeleti skapī, jo tā savas perfektās ģimenes, ideālo attiecību reklamēšanu ir tik ļoti par daudz. Var jau būs viss forši, bet, kad gandrīz jau katru dienu ir sīrupaini teksti un attiecību apjūsma, gatava pat dot padomus, tad kaut kā rodas jautājums, nu kāpēc tas tik ļoti jāstāsta, lai viņus apjūsmotu, lai apskaustu? ?
tieši manas doma ja uzsver visu laiku bezalko, tad ir reālas alko problēmas! Es gan to dāmu nezinu.
22.07.2024 21:54 |
 
Reitings 481
Reģ: 23.09.2023
TeaPot @ 22.07.2024 21:10
Beitika atkal izpildās - kaut kādu random threads ierakstu noprojicējusi uz sevi un tagad storijos ņaud. Žēl, ka čīkstēšana nededzina kalorijas, sen jau būtu kā skaliņš.

Beitikai jābūt tievai bez buldoga vaigiem?
22.07.2024 22:53 |
 
Reitings 1578
Reģ: 25.01.2023
TeaPot @ 22.07.2024 21:10
Beitika atkal izpildās - kaut kādu random threads ierakstu noprojicējusi uz sevi un tagad storijos ņaud. Žēl, ka čīkstēšana nededzina kalorijas, sen jau būtu kā skaliņš.
yo es kautkā nesapratu,kapēc padomāja,ka uz viņu.Diezgan agresivi autorei uzbrauca,ka zākā viņu,kaut nekur netika teikts,ka par viņu.Vienkārši ieraksts🤷‍♀️
22.07.2024 23:02 |
 
Reitings 147
Reģ: 02.11.2023
Nu redz, tie bezalko dzērieni laikam man viņas profilā šķiet interesantākie, jo neko citu baigi nebiju ievērojusi. Vispār pēdējā laikā daudz pāršķiru viņas story un postus, jo nu par daudz tās fotosesijas un lielā mīla.
22.07.2024 23:33 |
 
Reitings 202
Reģ: 13.07.2023
Kenty @ 22.07.2024 23:02
yo es kautkā nesapratu,kapēc padomāja,ka uz viņu.Diezgan agresivi autorei uzbrauca,ka zākā viņu,kaut nekur netika teikts,ka par viņu.Vienkārši ieraksts?‍♀️

Tagad Threads tā pati meitene nopublicējusi Kristines storija skrīnšotu. Un cilvēki ar īstajiem vārdiem metās riet, kas pa ņuņņu ir Beitika 😁 Ai, Ai, Ai
23.07.2024 10:02 |
 
Reitings 1956
Reģ: 04.01.2022
Lupinlups @ 23.07.2024 10:02

Tagad Threads tā pati meitene nopublicējusi Kristines storija skrīnšotu. Un cilvēki ar īstajiem vārdiem metās riet, kas pa ņuņņu ir Beitika ? Ai, Ai, Ai

Bet viņa arī ir šausmīga ņuņņa, pie tam pasīvi agresīva ņuņņa! Mūžīgā tievētāja, kurai ne ar vienu treneri neizdodas nomest savus taukus. Jo ieņēmusi upura lomu, kurā ir tik ērti.
23.07.2024 10:28 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.05.2024
Kas tur bija par izgājieniem Danebergsones vīram ? Laikam kaut ko esmu palaidusi garām
23.07.2024 10:33 |
 
Reitings 5265
Reģ: 10.01.2023
Kādā sakarā Gluzunovas meita talantu konkursā dzied krieviski? Mož pārklausījos?
23.07.2024 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 958
Reģ: 23.04.2014
Lupinlups @ 23.07.2024 10:02

Tagad Threads tā pati meitene nopublicējusi Kristines storija skrīnšotu. Un cilvēki ar īstajiem vārdiem metās riet, kas pa ņuņņu ir Beitika ? Ai, Ai, Ai

Valujeva iet to pašu ceļu. Kaut ko baigi mēģina veselīgi ēst, tas viss ok, bet kad reiz viņām abām būs skaidrs, ka ēst veselīgi nenozīmē notievēt. Kaloriju deficītu jāievēro kādus 2-3 mēnešus un tad dzīvo veselīgi uz lielākām kalorijām svara noturēšanai. Pārāk sevi žēlo.
23.07.2024 11:00 |
 
Reitings 809
Reģ: 29.05.2023
Standby @ 23.07.2024 11:00

Valujeva iet to pašu ceļu. Kaut ko baigi mēģina veselīgi ēst, tas viss ok, bet kad reiz viņām abām būs skaidrs, ka ēst veselīgi nenozīmē notievēt. Kaloriju deficītu jāievēro kādus 2-3 mēnešus un tad dzīvo veselīgi uz lielākām kalorijām svara noturēšanai. Pārāk sevi žēlo.

Es īpaši nesekoju Kristīnes gaitām, bet jāsāk ar psihologu, nevis ar treneri. Jo ēšana ir tikai un vienīgi galvā, it īpaši emocionālā ēšana, nekāds veselīgais uzturs vai kcal samazināšana, ento stundu sportošana nepalīdzēs.
23.07.2024 11:05 |
 
Reitings 1578
Reģ: 25.01.2023
Standby @ 23.07.2024 11:00

Valujeva iet to pašu ceļu. Kaut ko baigi mēģina veselīgi ēst, tas viss ok, bet kad reiz viņām abām būs skaidrs, ka ēst veselīgi nenozīmē notievēt. Kaloriju deficītu jāievēro kādus 2-3 mēnešus un tad dzīvo veselīgi uz lielākām kalorijām svara noturēšanai. Pārāk sevi žēlo.
Elizabeti gan neuzskatu,ka jasalīdzina ar Kristīni.Elizabete ēd garšīgi un sabalansēti,arī vingro,,mācās,audzina mazo izdeva savu grāmatu.Un nelien katrai pudelei par korķi,Izsaka savas domas adekvāti,nevis metās visiem virsū,un attiecina uz sevi.Beitikai tas kafijas trigeris uznāca,jo pie tās pienainās kafijas,praktiski vienmer nāk līdzi pamatīga plaukstas lieluma bulka,vai kautkas ļoti trekns.Un ar to netiek galā.Viņai tiešām būtu japaskaita kalorijas,ko blakus uzkodas sakrāj.Jo izskatās ka tā nabaga kafija ar bulku neskaitās ediens, bet dzēriens.Un tas nav pareizi ikdienā.Lai ko modīgie cilvēki teiktu.
23.07.2024 11:31 |
 
Reitings 291
Reģ: 26.04.2024
garsigs_persiks @ 22.07.2024 16:07
Danenbergsonei ir gana daudz bilžu profilā ar kokteiļu/šampanieša glāzēm, un arī alko zīmolus un bārus ir ne reizi vien vēl ne tik senā pagātnē reklamējusi. Kaut kā neesmu piefiksējusi, ka tagad pēkšņi kļuvusi par atturībnieci, bet nav arī tā, ka ikdienā aktīvi sekoju viņas gaitām. Nebrīnītos gan, ja publiski kādu fake tēlu censtos ar to iznest. Viņas vīra izgājieni ir labs apliecinājums tam, ka aiz perfektās ģimenes tēla viss kas var slēpties

Ideālu ģimeņu nav. Visur būs savas problēmas un konflikti. Vienkārši, šis te situācijas un momenti neiztur skarbo Danenbergsones "ideālas un paraug ģimenes" foto un storiju atlasi.
Viņas vīrs nekad nav paticis, liekas tāds ļoti glums tips.
23.07.2024 11:36 |
 
Reitings 3233
Reģ: 05.12.2021
Un pat ja tas Thread bija par Beitiku, vārds jau nebija minēts. Bet tas ka viņa aizsvilās,parāda cik nestabila viņa ir un cik labi saprot, ka ir mūžīgā tievētāja. Ja cilvēks pat ar vairākiem treneriem nevar nomest liekos kg, nu sorry, beidz rīt. Nu pasēdi tos pāris mēnešus uz diētas normālas un tad ed veselīgi, nevis trenējies ar trenerēm un IG rādi ka tu rij un dzer lielās lattes. Kāpēc cilvēki pie tās pašas Madaras Meieres šovā varēja nez cik kg nomest. Elementāri... Viņi tieveja, centās. Un tā aizbildināšanās un mūžīgā, tiešām, ņuņņēšana par to, ka viņa taču 2 dzemdējusi. Da kaut 5. Ja tu esi negausīga rijēja, tad tāda esi. Nevis tēlo tievētāju. Treniņi, pastaigas, itka veselīgs uzturs, bet man šķiet pat vienreiz bija kg klāt. Un visi zina kā 80 %ir ēdiens un tikai 20 %sports. Daaaaa
Un nē, es neesmu heitere, man ir liekie kg un es godīgi zinu, ka ēdu par daudz. Bet es to arī atzīstu un pagaidām mani tas apmierina.
23.07.2024 11:39 |
 
Reitings 1956
Reģ: 04.01.2022
Merilda @ 23.07.2024 11:05

Es īpaši nesekoju Kristīnes gaitām, bet jāsāk ar psihologu, nevis ar treneri. Jo ēšana ir tikai un vienīgi galvā, it īpaši emocionālā ēšana, nekāds veselīgais uzturs vai kcal samazināšana, ento stundu sportošana nepalīdzēs.

Viņa taču regulāri iet uz terapiju. Tak pirms kāda laika bija storijs, ka terapeits esot licis atbildēt uz jautājumu “ko es īsti gribu”. Viņa ir tas gadījums, kad viss ir salaists tādā ķīselī, ka pat terapija vairs neņem 😂
23.07.2024 11:47 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.11.2023
Kādreiz man Beitikas profils patika , bija interesants . Kopš viņa ir kļuvusi par mamma, tas ir murgs . Kopš viņai ir bērni ne ko citu jau viņas IG nedzird , to mūžīgo nīdēšanu , ka viss grūti , nakti negulētas . Bet ko Tu pieaugusi sieviete gaidīji , ka bērnus audzināt būs viegli ???? Tā publiskā asaru izspiešana , nezinu man šī mūžīga čīkstēšana sauc pēc psihologa , vai pat kādu nopietnāku speciālistu . Un tam vīram var iedot ordeni , ka viņš tādu sievu var izturēt !!! Jo var tik iedomāties , kas tam vīram tur ir jānoklausās . Un palīgi viņai priekšā un pakaļā , bet tagad jau moderni čīkstēt.
23.07.2024 11:53 |
 
Patīk
Reitings 11212
Reģ: 18.09.2021
krixis3 @ 23.07.2024 11:39
Un pat ja tas Thread bija par Beitiku, vārds jau nebija minēts. Bet tas ka viņa aizsvilās,parāda cik nestabila viņa ir un cik labi saprot, ka ir mūžīgā tievētāja. Ja cilvēks pat ar vairākiem treneriem nevar nomest liekos kg, nu sorry, beidz rīt. Nu pasēdi tos pāris mēnešus uz diētas normālas un tad ed veselīgi, nevis trenējies ar trenerēm un IG rādi ka tu rij un dzer lielās lattes. Kāpēc cilvēki pie tās pašas Madaras Meieres šovā varēja nez cik kg nomest. Elementāri... Viņi tieveja, centās. Un tā aizbildināšanās un mūžīgā, tiešām, ņuņņēšana par to, ka viņa taču 2 dzemdējusi. Da kaut 5. Ja tu esi negausīga rijēja, tad tāda esi. Nevis tēlo tievētāju. Treniņi, pastaigas, itka veselīgs uzturs, bet man šķiet pat vienreiz bija kg klāt. Un visi zina kā 80 %ir ēdiens un tikai 20 %sports. Daaaaa
Un nē, es neesmu heitere, man ir liekie kg un es godīgi zinu, ka ēdu par daudz. Bet es to arī atzīstu un pagaidām mani tas apmierina.

Par kafiju ar pienu runājot, var iedzert parastu kafiju bez cukura ar 2% pienu (tur būs 50-60 kalorijas), bet var jau arī iedzert bagātīgu latti ar putukrējuma kalnu pa virsu, un tur kalorijas aizies simtos.
Un Kristīnei izskatās, ka vairāk iet pie sirds otrais variants 🙃
23.07.2024 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits