IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 804
Reģ: 13.05.2022
Dovana @ 18.06.2024 21:50
Citi te šad tad krīt stresā par to mīnēšanu? es citreiz tā domāju viņi kā viņus skaita, vai pa 10 reizēm pārskata savus komentus un skatās + un -?? Par to klāt nelaiž man arī šķiet, ka nelaiž nevienu. Pie manis daktere nāca pati. Jo biju ar katetru urīnpūslī un citiem pričendāļiem. Brālis nāca tikai dēļ tā, ka ir ārsts, nu tak neviens nekad neprasītu kādēļ viens vai otrs ārsts nāk pie pacienta un skatās viņa stāvokli un rādījumus. To, ka bija kaut kāda mistiska karantīna īsti neticu tak kovids sen beidzies. Kāda tad jēga intensīvās terapijas nodaļai ja tur bariem ļautu staigāt? ? Pārsvarā visi ir novārguši, tak visi pēc operācijām ar švaku imunitāti, ja viss tik caurstaigājams būtu tak tur lielākai daļai pat veselie apmwklētāji pienestu gripas un vīrusus. Tur tak visi mēģina gulēt un viņiem ir jāguļ lai atlabtu. Visi tak vēl zem medikamentiem un šitā tur ļautu visiem staigāt tak ras pacientiem citiem tāpat traucētu. Nu kādi apmeklētāji tur tak citiem pat ēst nedod!
laiž klāt, bet pa vienam.
18.06.2024 22:06 |
 
Reitings 383
Reģ: 09.06.2024
Zebradivi @ 18.06.2024 21:37

Mani izbrīna tas , ka katru dienu iet vairāki draugi uz intensīvo terapiju. Diez vai ievazāt kādu vīrusu tagad vēl klāt būtu labi…
Tur jau tā lieta, vīrusi ir visu cauru gadu. Tie kas tur atrodās tāpat ir ļoti vāji, arī tad ja ir bez komas. Tur tak pirmajā diennaktī cilvēks pat piecelties nevar un arī nedrīkst.. Tur tak jebkurš mazākais bacilītis var būt ar smagām sekām. Tur visi guļ daudziem ir sāpju sajūtas jāievēro miers un klusums. Tas vietu skaits jau arī ierobežots, lai riskētu ar to, ka dēļ stulbuma laiks kādam tur var pagarināties.
18.06.2024 22:21 |
 
Reitings 346
Reģ: 31.12.2022
gii_star @ 18.06.2024 19:10
Nu nav tam Dāvim pilns rublis - draugs slimnīcā komā, bet šis filmē savu pakaļu, rāda ''tjip, paskatās, esmu baigi labais draugs, es bēdīgi ņemu nost veļiņu, lieku puķītes'', katru storiju sāk ar - es, man man man es es es šodien jūtos tā un tā... Nenormāls uzmanības deficīts. Un kā viņš var būt ''nenormāli priecīgs'' par faktu, ka jāiet uz policiju sniegt liecību? - tas jau nemaina Jāņa veselības stāvokli, kas, manuprāt, ir svarīgākais. Jā, Dāvis palīdz, bet nu ļoti pietēlo uz publiku un visu pataisa par ME ME MEEEE. ''Nenāciet man klāt uz ielas, esmu tik slavens, bet nevēlos runāt''. Nav man saprotami tik egocentriski cilvēki.

Jā! Man arī baigi krīt acīs tas - es, es, es! Esmu noguris, jutos labāk, nenāciet klāt, tik grūti iziet uz ielas, kad esi slavens… bet tāpat bija SBF, viņš arī bija mega apsēsts ar sevi un pārliecināts, ka ir baigā slavenība un mega daudz sasniedzis.. cerams, ka palīdz no tīras sirds, bet nu noteikti sakačās statistiku sev ar šo.
18.06.2024 22:31 |
 
Reitings 855
Reģ: 03.10.2021
Nitaris @ 18.06.2024 21:59
tik ilgi! vai viņš kautko stastija par to? kautko juta, dzirdēja, redzēja?

Cik no viņa mammas uzzināju ( mēs pirms notika nelaime, jau krietnu laiku bijām katrs savā dzīvē) ...principā neko. Pat neatceras to posmu. Un, ņemot vērā, kādā stāvoklī bija pēc komas, viņš parunāt nevarēja īsti. Viss bija jāmācās no jauna. Kā ārsts teica, smadzenes atsistas atpakaļ kā zīdainim. Runāšana, staigāšana, ēšana utt. Teiksim tā, šobrīd viņš ir, cik zinu, nedaudz labākā stāvoklī kā Ūdrītis.
Jācer, ka Janīnai būs citādi, bet man viekārši nepatīk tās komas, tie daudzie galvas sasitumi utt. Tā ir traka trauma, kura sekas mēs neviens nevaram pateikt. Kā viens labs dakters teica, galva nav nekāda kumode, kuru Tu atver, sakārto un aizver un viss ir kārtībā.
Amuna tik ļoti cer utt, tas viss ir labi, bet drusciņ jābūt mazliet reālistiskam, lai būtu gatavam jebkam.
18.06.2024 22:33 |
 
Reitings 383
Reģ: 09.06.2024
sidzha @ 18.06.2024 22:05
https://aslimnica.lv/stacionari/gailezers/intensivas-terapijas-klinika/intensivas-terapijas-nodala/
Šeit arī norādīti apmeklētāju laiki. Tātad kaut kas ir iespējams no apmeklējumiem. Bet nu tieši kādu baciļu ievazāšana gan mani biedētu.
Paldies tad es sapratu, ja tam vēl papildus jāsaskaņo ne tikai laiki, bet vēl atļauja nepieciešama tad iespējams tam ārstam ir vieglāk un noteikti drošāk atteikt. Jo es skaidri zinu, ka pie mums nelaida ne pie viena visi gaidīja kad pārvedīs uz parasto palātu. Par tām 23 gultām es zināju un zinu, ka bieži vien nepietiek vietas lai nodrošinātu visus pacientus. Ārstu un personāla tur tiešām ir daudz man pat šķita, ka vairāk kā 12, bet tā jau arī sanāk jo katram ir vēl savs operējošais ārsts. Vispār vai nevarētu būt tā, ka viņš nav intensīvās terapijas nodaļā? Tādēļ ļauj apmeklēt? Tak viņš nav vienīgais pacients medikamentozā komā un es nekā neticēšu, ka viņus visus tur intensīvajā nodaļā un ļauj tik ilgi aizņemt gultu. Tur tak par viņām ir diez gan liela cīņa. Vispār tur ja nemaldos oficiāli atvēlētais maks laiks skaitās diennakts. Citiem sanāk ilgāk drusku, bet arī tikai tad ja uz gultu nav rinda.
18.06.2024 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 5639
Reģ: 17.09.2009
Labākais draugs cīnās par dzīvību, bet Amuns : " Es esmu tik noguris... Es... Man, man. "
18.06.2024 23:38 |
 
Reitings 882
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 18.06.2024 18:31
Es laikam īsti nebiju pamanījusi, ka tekāda dirš par Jāņa veselību. Piedod, bet tie ir tavi vārdi!

Nu dirš jau gan, un bez apstājas. Bet ja tu gribi to spriedelēšanu saukt kaut kā pieklājīgāk, tad droši. Man gan tas viss izklausās tā, kā iepriekš jau minēju.
18.06.2024 23:43 |
 
Reitings 152
Reģ: 28.01.2022
Ariete @ 18.06.2024 23:38
Labākais draugs cīnās par dzīvību, bet Amuns : " Es esmu tik noguris... Es... Man, man. "

Ja Tavam tuviniekam notiktu nelaime, ticu,kā arī Tu būtu nogurusi. Gan fiziski,gan emocionāli un tas ir tikai normāli!
Es,Dāvja storijos,saskatu pozitīvi!
1. Pirmajā rītā nepalika vienaldzīgs un rikojās.
(Tieši viņs, ne ģimene.)
2. Katru dienu iet uz slimnīcu.
3.Meklē lieciniekus, jebkādu info par notikušo.
4. Sakārto drauga dzīves vietu.(Viņs,ne ģimene!)
5. Vāc ziedojumus. ( Pieļauju,kā arī viņš nepeld nauda un tā pēkški var maksāt vēlvienu dzīvokli un apmaksāt rēķinus). Varam jau teikt, ka primarākās lietas var nosegt draugi un ģimene, bet ja paskatāmies,kurš bija tas,kurš 1. uztraucās un rikojās-Davis! Dāvis grib tikai izdarīt labu un labākais veids,ka uzrunāt Jāņa draugus un radus ir caur soc.tikliem. Ja ir tā,ka Jānim nav ģimeniskās attiecības ar ģimeni, tad šaubos,kā arī Dāvis pārzin viņa radus,lai uzrunātu individuāli.tapat draugus. Un kāpēc neizmantot IG platformu,lai visus uzrunātu vienuviet? Kurš gribēs-ziedoa,kurš nē- neziedos!
19.06.2024 00:50 |
 
10 gadi
Reitings 5639
Reģ: 17.09.2009
Mmaija @ 19.06.2024 00:50

Ja Tavam tuviniekam notiktu nelaime, ticu,kā arī Tu būtu nogurusi. Gan fiziski,gan emocionāli un tas ir tikai normāli!
Es,Dāvja storijos,saskatu pozitīvi!
1. Pirmajā rītā nepalika vienaldzīgs un rikojās.
(Tieši viņs, ne ģimene.)
2. Katru dienu iet uz slimnīcu.
3.Meklē lieciniekus, jebkādu info par notikušo.
4. Sakārto drauga dzīves vietu.(Viņs,ne ģimene!)
5. Vāc ziedojumus. ( Pieļauju,kā arī viņš nepeld nauda un tā pēkški var maksāt vēlvienu dzīvokli un apmaksāt rēķinus). Varam jau teikt, ka primarākās lietas var nosegt draugi un ģimene, bet ja paskatāmies,kurš bija tas,kurš 1. uztraucās un rikojās-Davis! Dāvis grib tikai izdarīt labu un labākais veids,ka uzrunāt Jāņa draugus un radus ir caur soc.tikliem. Ja ir tā,ka Jānim nav ģimeniskās attiecības ar ģimeni, tad šaubos,kā arī Dāvis pārzin viņa radus,lai uzrunātu individuāli.tapat draugus. Un kāpēc neizmantot IG platformu,lai visus uzrunātu vienuviet? Kurš gribēs-ziedoa,kurš nē- neziedos!
Tas ka viņš palīdz un ir draugs labs, tas ir redzams un super. Bet mazliet pārāk dramatiski tie storiji jau no viņa puses. Kā arī domāju dzīvokli var vienmēr izīrēt atkal, tā nav problēma. Tāpat Jānis diez vai tik drīz spētu dzīvot viens pats, bez palīdzības. Domāju ka par īrēta dzīvokļa saglābšanu šobrīd vispār nebūtu jādomā.
19.06.2024 01:42 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 25.05.2009
Spriežot pēc KP jaunās sirdsdāmas tiktokiem, šī tiešām ir 'next level', ja salīdzina ar Lauru. Sūkija salikusi video, kur šopingo Hermes veikalā un pēc tam atrāda savus pirkumus, esot pie KP dzīvoklī, jo uz pakaramajiem var redzēt KP drēbes, ieskaitot Bostonas jaku. Laurai, pēc pāris gadiem attiecībās un pat dzīvojot kopā ar KP, ne Chanel, ne Hermes, bet te dāma jau pēc pusgada (?) attiecībām šiverē pa pašu augstāko brendu gala veikaliem 😁
19.06.2024 03:26 |
 
Patīk
Reitings 3174
Reģ: 09.08.2016
Un Dāvis nav muļķis, redz, ka engagement aug, liekot storijus par Jāni. Un labi, ka tā, jo laba antireklāma Bolt skūteriem. Ceru, ka vismaz kāds no sekotājiem aizdomāsies pirms kāps uz skūtera.

Tikai būtu labi, ja Dāvis kaut vienā vārdā pieminētu to, ka braukt ar skūteriem un īpaši bez ķiverēm nav labi. Bet par to jau neviena vārda. Visur vainīgs autovadītājs un ir tikai “es, es, man ir tik slikti, es nevaru gulēt”. Egoisms tik liels, ka spiežas jau ārā pa to pakaļu.
19.06.2024 07:19 |
 
Reitings 215
Reģ: 14.05.2024
cory @ 19.06.2024 03:26
Spriežot pēc KP jaunās sirdsdāmas tiktokiem, šī tiešām ir 'next level', ja salīdzina ar Lauru. Sūkija salikusi video, kur šopingo Hermes veikalā un pēc tam atrāda savus pirkumus, esot pie KP dzīvoklī, jo uz pakaramajiem var redzēt KP drēbes, ieskaitot Bostonas jaku. Laurai, pēc pāris gadiem attiecībās un pat dzīvojot kopā ar KP, ne Chanel, ne Hermes, bet te dāma jau pēc pusgada (?) attiecībām šiverē pa pašu augstāko brendu gala veikaliem ?

Cik skatījos un sapratu, ka viņa pirms KP labi pelnīja un labi dzīvoja, tādēļ gan jau šāda sieviete vairāk piesaista, kura var pati parūpēties par sevi.
19.06.2024 07:30 |
 
Reitings 804
Reģ: 13.05.2022
Mc.Queen @ 19.06.2024 07:19

Tikai būtu labi, ja Dāvis kaut vienā vārdā pieminētu to, ka braukt ar skūteriem un īpaši bez ķiverēm nav labi. Bet par to jau neviena vārda. Visur vainīgs autovadītājs un ir tikai “es, es, man ir tik slikti, es nevaru gulēt”. Egoisms tik liels, ka spiežas jau ārā pa to pakaļu.
nu tie skūteristi brauc briesmīgi un neievēro nekādus noteikumus
19.06.2024 08:59 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.10.2023
cory @ 19.06.2024 03:26
Spriežot pēc KP jaunās sirdsdāmas tiktokiem, šī tiešām ir 'next level', ja salīdzina ar Lauru. Sūkija salikusi video, kur šopingo Hermes veikalā un pēc tam atrāda savus pirkumus, esot pie KP dzīvoklī, jo uz pakaramajiem var redzēt KP drēbes, ieskaitot Bostonas jaku. Laurai, pēc pāris gadiem attiecībās un pat dzīvojot kopā ar KP, ne Chanel, ne Hermes, bet te dāma jau pēc pusgada (?) attiecībām šiverē pa pašu augstāko brendu gala veikaliem ?

Kas ir KP draudzene?
19.06.2024 09:06 |
 
Reitings 215
Reģ: 14.05.2024
Eva 33 @ 19.06.2024 09:06

Kas ir KP draudzene?

Sūkija Hola.
Es domāju, ka viņi kopā ir ilgāk par 6 mēnešiem, jo mana draudzene viņu satika 2023. gada vasarā, un esot teicis, ka viss ir cauri ar Lauru.
19.06.2024 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 25.05.2009
LivaLauva1 @ 19.06.2024 07:30

Cik skatījos un sapratu, ka viņa pirms KP labi pelnīja un labi dzīvoja, tādēļ gan jau šāda sieviete vairāk piesaista, kura var pati parūpēties par sevi.

Var jau būt, ka ar savu darbošanos skaistumkopšanas jomā + only fans, nav problēmu šopingot pa Hermes 🤷🏼‍♀️ Bet viņai tas tiktok kontents manuprāt ir pamainījies uz tādu izteiktāku luxus izrādīšanu (ja salīdzina ar vecākiem video) kopš parādījās ziņas, ka ar KP kopā. Vecākos tiktok video aktīvi izrādīja savu ķermeni, tagad vairāk somiņas, restorānus un šopingu.
19.06.2024 09:29 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.10.2023
LivaLauva1 @ 19.06.2024 09:18

Sūkija Hola.
Es domāju, ka viņi kopā ir ilgāk par 6 mēnešiem, jo mana draudzene viņu satika 2023. gada vasarā, un esot teicis, ka viss ir cauri ar Lauru.

Paldies. :) kā var atrast tik tok viņas?
19.06.2024 09:31 |
 
Reitings 215
Reģ: 14.05.2024
cory @ 19.06.2024 09:29

Var jau būt, ka ar savu darbošanos skaistumkopšanas jomā + only fans, nav problēmu šopingot pa Hermes ??‍♀️ Bet viņai tas tiktok kontents manuprāt ir pamainījies uz tādu izteiktāku luxus izrādīšanu (ja salīdzina ar vecākiem video) kopš parādījās ziņas, ka ar KP kopā. Vecākos tiktok video aktīvi izrādīja savu ķermeni, tagad vairāk somiņas, restorānus un šopingu.

Nesen skatījos IG, neredzēju vairs onlyfans, varbūt arī vairs nenodarbojās.
Par saturu - gan jau tādēļ, ka ir attiecībās.
Varbūt, ja esi attiecībās ar slavenu sportistu, gan jau ir jāseko arī kādām vadlīnijām, lai nav vulgāri vai kauns.
19.06.2024 09:34 |
 
Reitings 383
Reģ: 09.06.2024
Es to Amūnu apbrīnoju, nu cik var, viņam viss slikti! Sākumā ugunsdzēsēji, tad viss Gaiļezers slikts neko nezibo, neko nestāsta😳 ar kuru vietu viņš vispār domāja, ka storijos nolika ārstus? Kā var būt tāds mudaks ja sāk kasīties ar mediķiem. Labi var tur kasīties ar ģimenes ārstu, bet nostāties pret slimnīcu ir jābūt trakam un pludonāt storojus nomelnojošus. Ar to nu viņš viņam nav palīdzējis. Radu vietā Amunam pa galvu riktīgi sadotu. Dēļ tādiem stulbiem draugiem ārsta un med personāla nostāja arī mainās. Tad viņam policija slikta neko nedara, nekomunicē, kas viņš tāds ir lai ar viņu komunicētu. Tagad jau prese vainīga, neprofesionāla utt.🙈 vienīgi Amuns ir labs😀 Kurš būs nākamais sliktais?
19.06.2024 10:04 |
 
Reitings 804
Reģ: 13.05.2022
Dovana @ 19.06.2024 10:04
Es to Amūnu apbrīnoju, nu cik var, viņam viss slikti! Sākumā ugunsdzēsēji, tad viss Gaiļezers slikts neko nezibo, neko nestāsta? ar kuru vietu viņš vispār domāja, ka storijos nolika ārstus? Kā var būt tāds mudaks ja sāk kasīties ar mediķiem. Labi var tur kasīties ar ģimenes ārstu, bet nostāties pret slimnīcu ir jābūt trakam un pludonāt storojus nomelnojošus. Ar to nu viņš viņam nav palīdzējis. Radu vietā Amunam pa galvu riktīgi sadotu. Dēļ tādiem stulbiem draugiem ārsta un med personāla nostāja arī mainās. Tad viņam policija slikta neko nedara, nekomunicē, kas viņš tāds ir lai ar viņu komunicētu. Tagad jau prese vainīga, neprofesionāla utt.? vienīgi Amuns ir labs? Kurš būs nākamais sliktais?
datu aizsardzība, nevienam viņam nav jasniedz nekāda info, tā tiek sniegta tikai radiniekiem un punkts. Vīņš tagad cenšas tik savu reitingu celt...
19.06.2024 10:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits