IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 10836
Reģ: 18.09.2021
Huppoo @ 07.09.2022 18:14
kas Račko ir īpašs? Sorry, nav manā gaumē, man viņa nešķiet ne simpātiska, ne harizmātiska-pilnīgi nekāda ?

Par izskatu - jā, manuprāt, viņa ir no tām sievietēm, kas būtu pilnīgi nekāda, ja nepucētos.
Par grāmatām - neesmu lasījusi un esmu 99% droša, ka mani nesaistītu. Viens džeks kaut kad labi pateica par "Saplēstajām mežģīnēm" - grāmata ar nosaukumu, kas atgādina iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram :D
07.09.2022 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 3021
Reģ: 25.05.2009
Laurai Vizlai nu gāāāāālīg nesanāk sadarbību reklāmas, nu tā, ka bez izdomas un tā, ka ļoti basic! Tagad arī ar Citadeles karti, nofočējusi turpat uz dīvāna atvērtu aploksni un karti rokās. Ja par karti raksta, ka tā ir "karte dzīves baudīšanai ikdienā un ceļojumos", nu tak kaut vai nofočē to karti uz galda starp austerēm, kādā no tiem dārgajiem restorāniem uz kuriem tevi KP ved, lai redz, ka tiešām "baudi dzīvi". Tā aploksne uz dīvāna starp spilveniem galīgi nenolasa to domu, ko Citadele mēģina pasniegt ar to karti.
07.09.2022 23:21 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
cory @ 07.09.2022 23:21
Laurai Vizlai nu gāāāāālīg nesanāk sadarbību reklāmas, nu tā, ka bez izdomas un tā, ka ļoti basic! Tagad arī ar Citadeles karti, nofočējusi turpat uz dīvāna atvērtu aploksni un karti rokās. Ja par karti raksta, ka tā ir "karte dzīves baudīšanai ikdienā un ceļojumos", nu tak kaut vai nofočē to karti uz galda starp austerēm, kādā no tiem dārgajiem restorāniem uz kuriem tevi KP ved, lai redz, ka tiešām "baudi dzīvi". Tā aploksne uz dīvāna starp spilveniem galīgi nenolasa to domu, ko Citadele mēģina pasniegt ar to karti.
viņa vismaz nemelo, ka par visu maksā pati😁😁
07.09.2022 23:56 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
cory @ 07.09.2022 23:21
Laurai Vizlai nu gāāāāālīg nesanāk sadarbību reklāmas, nu tā, ka bez izdomas un tā, ka ļoti basic! Tagad arī ar Citadeles karti, nofočējusi turpat uz dīvāna atvērtu aploksni un karti rokās. Ja par karti raksta, ka tā ir "karte dzīves baudīšanai ikdienā un ceļojumos", nu tak kaut vai nofočē to karti uz galda starp austerēm, kādā no tiem dārgajiem restorāniem uz kuriem tevi KP ved, lai redz, ka tiešām "baudi dzīvi". Tā aploksne uz dīvāna starp spilveniem galīgi nenolasa to domu, ko Citadele mēģina pasniegt ar to karti.

Nu man sāk izskatīties ka viņa arvien izmisīgāk cenšas izdomāt jaunu kontentu lai spētu noturēt interesi par sevi ...un tik grozās ...caurspīdīga veļ nav bijusi -tagad ir ✅ nezinu bet man reāli izskatās ka viņai ir tukšs skatiens...gaismas deg bet neviena nav mājās...visa tā perfekti sapumpētā seja padara trulu pēc skata...fasāde tiek uzlabota bet galviņā nekā nav
08.09.2022 00:02 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
Vbrāle ir ubersterva, kurai regulāri ir slikts garīgais, pie tam kategoriska un ar sliktām manierēm.
Jā, nevajag klusēt, ja nepatīk kkas, bet ir taču svarīgi kā to pasaka.
Atceros bija drausmīgi rupjš uzbrauciens vecākiem ( nezinu tikai vai viņas vai vīra, laikam jau vīra), ka dzīvo blakus un nenāk ciemos mazbērnus auklēt.
Tieši nodomāju, ka tie cilvēki nenāk ne jau mazbērnu dēļ, bet tādas rupjas sievas dēļ.
Totāla rupekle. Eiropā viņu nevar laist, jo problēmas risina histēriski un prasti.
08.09.2022 00:14 |
 
Reitings 767
Reģ: 14.05.2019
cory @ 07.09.2022 23:21
Laurai Vizlai nu gāāāāālīg nesanāk sadarbību reklāmas, nu tā, ka bez izdomas un tā, ka ļoti basic! Tagad arī ar Citadeles karti, nofočējusi turpat uz dīvāna atvērtu aploksni un karti rokās. Ja par karti raksta, ka tā ir "karte dzīves baudīšanai ikdienā un ceļojumos", nu tak kaut vai nofočē to karti uz galda starp austerēm, kādā no tiem dārgajiem restorāniem uz kuriem tevi KP ved, lai redz, ka tiešām "baudi dzīvi". Tā aploksne uz dīvāna starp spilveniem galīgi nenolasa to domu, ko Citadele mēģina pasniegt ar to karti.
cerams, ka nebija maksas sadarbība. 😀
08.09.2022 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 3021
Reģ: 25.05.2009
mangos @ 08.09.2022 00:51
cerams, ka nebija maksas sadarbība. ?

Kādreiz KP jau reklamēja vienu no Citadeles bankas kartēm, varbūt šoreiz piespēlēja KP mīļotajai dāmai, jo KP sāk palikt par dārgs.
Atstāšu te, ja nu kāda grib aizņemties orģinālo ideju un lai nav jāiet meklēt pa instagram.
08.09.2022 01:26 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Chikitita @ 07.09.2022 17:55
Račko vīrs izskatās pietiekoši sakarīgs, domāju, ka viņam viss būs labi un savu sievieti vēl satiks. Latiņa gan augsta jo Račko nekāda parastā sieviete nav

piekrītu, ka ja nepucētos, tad diez kas nebūtu. nav jau arī visām jābūt klasiskām skaistulēm, bet tie outfiti, kurus viņa izvēlas ļoti paspilgtina to..khm.. neglītumu?!
08.09.2022 01:48 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
cory @ 08.09.2022 01:26

Kādreiz KP jau reklamēja vienu no Citadeles bankas kartēm, varbūt šoreiz piespēlēja KP mīļotajai dāmai, jo KP sāk palikt par dārgs.
Atstāšu te, ja nu kāda grib aizņemties orģinālo ideju un lai nav jāiet meklēt pa instagram.

Un ja ieliktu starp austerem dārga restorānā ,tad visi parmestu,ka viņa tak pati neko nevar atļauties. Eh, nesaprotu kāpēc viņu tā heito ? Tas ka viņi abi izlēmuši vienoties ir viņu pašu lieta,nav jau tas kp tāds muļķis,kas viņam likt meitenei strādāt pa kaut štuku veikalā kamēr pats pelna miljonus. Tas izskatītos labāk?
Pus lv sieviešu dzivo neatradajot,cik meitenes aiziet bka bez iepriekšējas darba pieredzes un visiem tās šķiet ok . Tur viss ok ,ka vīrs uztur .bet te. Nu pieņemsim ka viņa sāka tikties ar viņu dēļ naudas.bet nu ar laiku cilvēks jau tāpat var iepatikties. Šaubos ,ka viņš ir tik briesmīgs ,ka tikai naudas dēļ vajadzētu zem viņa gulties. Nav viņš pats simpatiskākais,bet nešķiet arī nekāds briesmonis... Ja godīgi paskatās pusei influenceri tie vīri ir nekas īpašs un vēl lielākai daļai papuči gados.
Tā uz sitiena par nevaru iedomāties,kurai būtu tāds vīrs,ko ar mieru gribētos nocelt.
08.09.2022 06:44 |
 
10 gadi
Reitings 3021
Reģ: 25.05.2009
Meitenearputniem @ 08.09.2022 06:44

Un ja ieliktu starp austerem dārga restorānā ,tad visi parmestu,ka viņa tak pati neko nevar atļauties. Eh, nesaprotu kāpēc viņu tā heito ? Tas ka viņi abi izlēmuši vienoties ir viņu pašu lieta,nav jau tas kp tāds muļķis,kas viņam likt meitenei strādāt pa kaut štuku veikalā kamēr pats pelna miljonus. Tas izskatītos labāk?
Pus lv sieviešu dzivo neatradajot,cik meitenes aiziet bka bez iepriekšējas darba pieredzes un visiem tās šķiet ok . Tur viss ok ,ka vīrs uztur .bet te. Nu pieņemsim ka viņa sāka tikties ar viņu dēļ naudas.bet nu ar laiku cilvēks jau tāpat var iepatikties. Šaubos ,ka viņš ir tik briesmīgs ,ka tikai naudas dēļ vajadzētu zem viņa gulties. Nav viņš pats simpatiskākais,bet nešķiet arī nekāds briesmonis... Ja godīgi paskatās pusei influenceri tie vīri ir nekas īpašs un vēl lielākai daļai papuči gados.
Tā uz sitiena par nevaru iedomāties,kurai būtu tāds vīrs,ko ar mieru gribētos nocelt.

Man prieks, ka KP ir kopā ar latviešu dāmu un kā viņi dala finanses man ir pilnīgi vienalga, lai gan tas tāpat ir acīmredzams un pašsaprotams. Šoreiz vairāk par to, ka Vizlai liela daļa seko nevis tāpēc, ka Vizla būtu influencere pati par sevi, bet gan tāpēc, ka grib redzēt, kā KP dzīvo, jo KP ir diez gan privāts, kad runa iet par privātās dzīves atspoguļošanu soc tīklos. Un pat tad, kad Vizla tiek pie sadarbības, kas balstās ir tīri uz sekotāju skaita, ko viņai devis tituls “KP draudzene”, pat tad viņa īsti neieliek nekādu piepūli, lai šī sadarbība izskatītos labi un atbilstoši tam vēstījumam, ko cenšas nodot ar produktu. Kopumā slikta sadarbība, arī produkta izvēlē. Bankas karte viņas gadījumā vispār nav īstais produkts, ko viņai vajadzētu reklamēt, jo sabiedrībā tāpat visi ir pieņēmuši, ka KP par visu maksā un Vizla ar bankas karti ir apmēram tas pats, kas lielā Sandra no NL ar NL tievēšanas produktiem😄
08.09.2022 07:23 |
 
Patīk
Reitings 10836
Reģ: 18.09.2021
Jelly @ 08.09.2022 00:02

Nu man sāk izskatīties ka viņa arvien izmisīgāk cenšas izdomāt jaunu kontentu lai spētu noturēt interesi par sevi ...un tik grozās ...caurspīdīga veļ nav bijusi -tagad ir ✅ nezinu bet man reāli izskatās ka viņai ir tukšs skatiens...gaismas deg bet neviena nav mājās...visa tā perfekti sapumpētā seja padara trulu pēc skata...fasāde tiek uzlabota bet galviņā nekā nav

"gaismas deg bet neviena nav mājās" - tik labi pateici :)))))))))))))))))))))
08.09.2022 08:01 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
daizy @ 07.09.2022 22:01

Viņai slēgtais profils, negribās piesekot. ?

tieši tā.
08.09.2022 08:11 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
cory @ 08.09.2022 07:23

Man prieks, ka KP ir kopā ar latviešu dāmu un kā viņi dala finanses man ir pilnīgi vienalga, lai gan tas tāpat ir acīmredzams un pašsaprotams. Šoreiz vairāk par to, ka Vizlai liela daļa seko nevis tāpēc, ka Vizla būtu influencere pati par sevi, bet gan tāpēc, ka grib redzēt, kā KP dzīvo, jo KP ir diez gan privāts, kad runa iet par privātās dzīves atspoguļošanu soc tīklos. Un pat tad, kad Vizla tiek pie sadarbības, kas balstās ir tīri uz sekotāju skaita, ko viņai devis tituls “KP draudzene”, pat tad viņa īsti neieliek nekādu piepūli, lai šī sadarbība izskatītos labi un atbilstoši tam vēstījumam, ko cenšas nodot ar produktu. Kopumā slikta sadarbība, arī produkta izvēlē. Bankas karte viņas gadījumā vispār nav īstais produkts, ko viņai vajadzētu reklamēt, jo sabiedrībā tāpat visi ir pieņēmuši, ka KP par visu maksā un Vizla ar bankas karti ir apmēram tas pats, kas lielā Sandra no NL ar NL tievēšanas produktiem?
Nevajag jau pārspīlēt, ka sievietēm kuras uztur vīrieši nevajag bankas karti. Maku arī varbūt nevajag? 😁 Bankas karte ir tāds pats produkts kā wc papīrs, pilnīgi ildienišķs, kas pamatā nepieciešams normālam iedzīvotājam gan ar 100, gan 100000 euro ienākumiem.
Daļa vīrieši savām sievietēm dod naudu ar mērķi “tērēt kā gribi” un vienkārši, lai sievietei makā būtu x summa. Ja vīrietis ir labi situēts tāda būs arī viņa sieva!
Nesaprotu par ko Vizlai piesējāties, viņas ig bildes ir pilnīgi normālas, arī visām reklāmām nav jābūt banālām ar dārgiem šampjiem un austerēm. Varu saderēt ka tās kas bļauj, ka Vizlai nekā nav tām vīri nevienu lieku kapeiku neieod tāpat vien.
08.09.2022 09:18 |
 
Reitings 102
Reģ: 06.08.2014
Apple of my eye @ 07.09.2022 22:31

Par izskatu - jā, manuprāt, viņa ir no tām sievietēm, kas būtu pilnīgi nekāda, ja nepucētos.
Par grāmatām - neesmu lasījusi un esmu 99% droša, ka mani nesaistītu. Viens džeks kaut kad labi pateica par "Saplēstajām mežģīnēm" - grāmata ar nosaukumu, kas atgādina iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram :D

Attiecībā uz K. Račko grāmatām: būs diezgan interesanti paskatīties vai K. Račko nākamās grāmatas vēl būs tik pat populāras, kā iepriekšējās, jo vīrs (bijušais) vienā rakstā dod interesantu mājienu, proti, "Bijušās sievas grāmatas Kristaps gan vairs nesponsorēšot: "Tagad Karīna pati nodarbosies ar šīm lietām," norāda Kristaps Račko." (avots - https://www.apollo.lv/7599258/nav-ne-mazakas-iespejas-ka-mes-varetu-salabt-kristaps-racko-par-skirsanos-no-erotisko-dizpardoklu-autores).
08.09.2022 10:27 |
 
Patīk
Reitings 3181
Reģ: 09.08.2016
Man nešķiet simpātiska ne pati Karīna, ne viņas vīrs. Vēl tagad atceros kā vienas grāmatas prezentācijā bija apģēries kā tirliņš.
08.09.2022 10:40 |
 
Patīk
Reitings 3181
Reģ: 09.08.2016

Skaistulis! :D
08.09.2022 10:41 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Danenbergsone arī nestrādā,bet kāpēc te dažas brīnījās ka viņai nav maks līdzi .sanāk tā ka ja vīrs pelna vidēji ir ok uzturēt sievu,ja vīrietis pelna virs vidējā nav ok🤣
08.09.2022 10:43 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
Man arī patīk L.V. Viņa ir ļoti jauka ar foršu balss tembru.
Nu, ko vēl turīgam vīrietim vajag? Un man patīk, ka KP ir neplātīgs. Tik vīrišķīgi!
Lai viņiem viss labi!
08.09.2022 12:32 |
 
Reitings 687
Reģ: 18.06.2018
Mc.Queen @ 08.09.2022 10:41

Skaistulis! :D

Gribēja līdzināties brutālam mačo vīrietiem kā Karīnas aprakstītājās grāmatās. :D
Abi bez apģerbā un visiem papildinājumiem nekas īpašs nebūtu..
08.09.2022 13:34 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Mc.Queen @ 08.09.2022 10:40
Man nešķiet simpātiska ne pati Karīna, ne viņas vīrs. Vēl tagad atceros kā vienas grāmatas prezentācijā bija apģēries kā tirliņš.

Konkrēto bildi nekomentēšu, bet ar standarta apģērbu viņš izskatās pēc tipiska skaisto sieviešu vīra/drauga, tā ka laikam viņš objektīvi ir izskatīgs :)
08.09.2022 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits