IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Nevar aizliegt jau cilvēkam stāstīt par savu pieredzi, bet, ja to dēvē par veselības un laimes atslēgu, prasot par to naudu, tad gan ... 🥴
30.08.2022 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Par Kristīni, pat ja viņa viņam skrēja pakaļ, viņa ar viņu apprecējās un ir ģimenē. Katram sava laime jāizcīna, citai izdodas, citai nē, viņa bija gudrāka un izdevās, tika pie laba vīra un tēva, un viņa ir skaista, aktīva sieviete. Kuru vairs uztrauc kas bija pagātnē, kas bija, bija.. Iespējams ka tamdēļ ka vińš viņai neizklājās un nedziedāja balagānus pilnas ausis, viņa vairāk viņu mīlēja un iekāroja, viņš nav ne dzērājs ne pļurzaks.
30.08.2022 12:17 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Es arī nesaprotu šos bakstienus par pagātni, pieminēšanu, uzdošanu par tagadni. Nu un, pat, ja bija nedaudz ar aprēķinu iekritusi, kā tad sanāk, ka Edgars viņu nepameta ne tad, ne tagad, bet tieši otrādāk iemīlēja tik ļoti, ka joprojām dzīvo kopā?! Ja jau tik ilgus gadus kopā, tad jau mīlestība tur ir un pilnīgi vienalga, kurš kuru tur nocopēja kaut kad pirms 10 gadiem.
Šitādas, kuras visu laiku piemin par pagātni, šķiet pašas nekur neaug, neizaug ne no tā pirms 15-10 gadu līmeņa, ne arī pašām kaut kas mainās dzīvē. Var tikai pažēlot, cik tā dzīve nožēlojama, ka jārakājas pa pagātni.
Ir tikai normāli, ka ar gadiem cilvēks kļūst viedāks, mainās iekšējā pasaule, uzlabojas apstākļi un arī citreiz mainās vispār intereses.
Skumīgi, ja pagātņu bakstītājām nav bijis nekāds progress dzīvē, ka vienīgās asociācijas par visu ir pa ausu galam dzirdētas baumas pirms 10 un vairāk gadiem.
30.08.2022 12:33 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Chikitita @ 30.08.2022 12:17
Par Kristīni, pat ja viņa viņam skrēja pakaļ, viņa ar viņu apprecējās un ir ģimenē. Katram sava laime jāizcīna, citai izdodas, citai nē, viņa bija gudrāka un izdevās, tika pie laba vīra un tēva, un viņa ir skaista, aktīva sieviete. Kuru vairs uztrauc kas bija pagātnē, kas bija, bija.. Iespējams ka tamdēļ ka vińš viņai neizklājās un nedziedāja balagānus pilnas ausis, viņa vairāk viņu mīlēja un iekāroja, viņš nav ne dzērājs ne pļurzaks.

Tieši tā.
Es domāju pat ja Edgaram nebūtu turīga ģimene (nezinu bet pēc rakstīta noprotu),domāju tāpat gribētu sev tādu draugu/vīru.
Simpātisks vīrietis,ar humora izjūtu utt.,kura gan negribētu sev tādu ?
Neviena tāpat nezina un nevar ielīst cilvēka galva un teikt uz visiem 100% ka tas bija speciāli.Ka vispār var teikt ka palika speciāli stāvokli,pat ja nejauši.Edgars ir ļoti labs tēvs,vīrs un noteikti draugs.Īsts vīrietis kuram blakus ir skaista,gudra un lieliska sieviete.
30.08.2022 12:43 |
 
Reitings 346
Reģ: 30.03.2022
karenmil @ 30.08.2022 12:33
Es arī nesaprotu šos bakstienus par pagātni, pieminēšanu, uzdošanu par tagadni. Nu un, pat, ja bija nedaudz ar aprēķinu iekritusi, kā tad sanāk, ka Edgars viņu nepameta ne tad, ne tagad, bet tieši otrādāk iemīlēja tik ļoti, ka joprojām dzīvo kopā?! Ja jau tik ilgus gadus kopā, tad jau mīlestība tur ir un pilnīgi vienalga, kurš kuru tur nocopēja kaut kad pirms 10 gadiem.
Šitādas, kuras visu laiku piemin par pagātni, šķiet pašas nekur neaug, neizaug ne no tā pirms 15-10 gadu līmeņa, ne arī pašām kaut kas mainās dzīvē. Var tikai pažēlot, cik tā dzīve nožēlojama, ka jārakājas pa pagātni.
Ir tikai normāli, ka ar gadiem cilvēks kļūst viedāks, mainās iekšējā pasaule, uzlabojas apstākļi un arī citreiz mainās vispār intereses.
Skumīgi, ja pagātņu bakstītājām nav bijis nekāds progress dzīvē, ka vienīgās asociācijas par visu ir pa ausu galam dzirdētas baumas pirms 10 un vairāk gadiem.

te ik pa laikam iepeld kada gudrite, kurai par kadu no ietekmelem ir karstakais gossips par notikumiem no skolas laikiem vai no serijas ‘’es vinju drusku zinu vai agrak masicas puisha masa ar vinu draudzejas’’ un tad naski piegada to info kaa sodienas patiesibu, lai gan mes tachu pashas saprotam, ka cilveks var mainities pa diviem gadiem, kur nu vel pieciem, desmit un kopsh skolas laikiem.
bet nu es atzishu, man jau pashai ari interesanti palasit ari pilnigi novecojosas un apsaubamas baumas, galvenais ieslegt kritisko domasanu un nepieshut to automatiski shodienai
30.08.2022 13:04 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
ir svarīgi nejaukt divas tēmas
neviens nesaka kaut ko par Edgaru. Manuprāt visi saka,ka Edgars ir labs tēvs un nepametīs savas meitenes lai tur vai kas..jo citādāk nemaz nebūtu kopā..labi te viena vai divas kaut ko tik stulbu pateica :D tas ir absurds
otra tēma ir par to, ka nav Kristīne tik svēta kā viņu šeit viena lietotāja mālē un tam nav sakars ar pagātni
daudziem cilvēkiem ir problēmas ar viņu sadarboties jo princesei viss pienākas un viņa pati dīc visiem visu bet kad kaut ko jādod pretī tā neko
cilvēks ir pieradis ka nekas nav jādara un viss uzrodas pats
30.08.2022 13:10 |
 
Reitings 7552
Reģ: 13.04.2022
Danenbergsonu ģimene ir forša...ja nav Kristīnes klāt. Edgars ir superīgs džeks, kas tiešām visu dara savai ģimenei, meitas arī ļoti forši uzvedās, kad ir Edgars, nevis Kristīne. Kristīne pēdējos gadus kļuvusi ļoti "izlutināta", un izturās tā itkā viņai viss šajā pasaulē pienāktos, un viņas meitas, kad mamma blakus - tieši tādas pašas. Edgars gan tāds prasts (labākajā šī vārda nozīmē) džeks.
30.08.2022 13:15 |
 
Reitings 346
Reģ: 30.03.2022
amoreamore @ 30.08.2022 13:15
Danenbergsonu ģimene ir forša...ja nav Kristīnes klāt. Edgars ir superīgs džeks, kas tiešām visu dara savai ģimenei, meitas arī ļoti forši uzvedās, kad ir Edgars, nevis Kristīne. Kristīne pēdējos gadus kļuvusi ļoti "izlutināta", un izturās tā itkā viņai viss šajā pasaulē pienāktos, un viņas meitas, kad mamma blakus - tieši tādas pašas. Edgars gan tāds prasts (labākajā šī vārda nozīmē) džeks.

labi, tev nepatiik Kristiine. bet iedomajies, cik vinai nepatikami ko sadu lasit? gimenite baigi forsa, bet tikai tad, kad nav Kristine. meitenes labak uzvedas ar teti, Edgars superigs dzeks, tik taa Kristiine… nez, nesaprotu kapec tik riebigi jaizsakaas, zinot, ka vina sho lasa. man personigi butu abidna, ja par manu gimeni ta runatu, ka visi ir baigi forsinie, bet tikai tad, kad es neesmu klat. fu
30.08.2022 13:36 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
amoreamore @ 30.08.2022 13:15
Danenbergsonu ģimene ir forša...ja nav Kristīnes klāt. Edgars ir superīgs džeks, kas tiešām visu dara savai ģimenei, meitas arī ļoti forši uzvedās, kad ir Edgars, nevis Kristīne. Kristīne pēdējos gadus kļuvusi ļoti "izlutināta", un izturās tā itkā viņai viss šajā pasaulē pienāktos, un viņas meitas, kad mamma blakus - tieši tādas pašas. Edgars gan tāds prasts (labākajā šī vārda nozīmē) džeks.

Paņemsim šo faktu,ka jebkurš gandrīz bērns ar mammu uzvedās (sliktāk/savādāk) nekā ar to pašu tēti. 🤦🏽‍♂️
30.08.2022 13:39 |
 
Reitings 1370
Reģ: 01.08.2021
Interesanti, Sprinģes, laikam jau ex sirdsdraudzene- Dārta, vairs neseko Ingai un Inga neseko Dārtai. Toties Dārta seko Uresinai. Laikam draudzība izbeidzās.
30.08.2022 13:39 |
 
Reitings 9577
Reģ: 05.07.2020
kumelite15 @ 30.08.2022 13:36

labi, tev nepatiik Kristiine. bet iedomajies, cik vinai nepatikami ko sadu lasit? gimenite baigi forsa, bet tikai tad, kad nav Kristine. meitenes labak uzvedas ar teti, Edgars superigs dzeks, tik taa Kristiine… nez, nesaprotu kapec tik riebigi jaizsakaas, zinot, ka vina sho lasa. man personigi butu abidna, ja par manu gimeni ta runatu, ka visi ir baigi forsinie, bet tikai tad, kad es neesmu klat. fu
var teikt tikai labo bet slikto nedrīkst? Šis taču ir klaču forums , Kristīne var droši nenākt šeit lasīt un nebūs abidna.
30.08.2022 13:40 |
 
Reitings 2047
Reģ: 21.02.2015
Lol, teju visi bērni labāk uzvedās ar tēti nevis mammu cilvēkos. :D Cik esmu novērojusi gan no sava, gan apkārtējiem bērniem
30.08.2022 13:45 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
man varbūt nepatīk Kristīne jo vispār nepatīk izlutināti cilvēki kuriem viss pienākas un var dzīvot kādam uz kakla , bet kaut ko teikt par ģimeni nu nezinu. Normāla ģimene , visi viens otru mīl, pavada daudz laiku kopā
tas jau forši
30.08.2022 13:54 |
 
Reitings 7552
Reģ: 13.04.2022
kumelite15 @ 30.08.2022 13:36

labi, tev nepatiik Kristiine. bet iedomajies, cik vinai nepatikami ko sadu lasit? gimenite baigi forsa, bet tikai tad, kad nav Kristine. meitenes labak uzvedas ar teti, Edgars superigs dzeks, tik taa Kristiine… nez, nesaprotu kapec tik riebigi jaizsakaas, zinot, ka vina sho lasa. man personigi butu abidna, ja par manu gimeni ta runatu, ka visi ir baigi forsinie, bet tikai tad, kad es neesmu klat. fu

nu, vēl vienmēr ir iespēja neuzvesties tā, lai cilvēki tā runātu. :)
30.08.2022 15:15 |
 
Reitings 731
Reģ: 11.08.2022
Jeziń, Kristīne vel nevar nomierinàties, par to, ko nelaimīgàs zosis klaču forumà klačo😁K story :” Es tam visam stàvu pàri” , bet neskaitamos storijos taisnojàs un stasta kada milestiba, saticiba valda vinas attiecibas un gimenè. mauahaha plkst 14 sèž nesaklàtà gultà un skaidrojàs par to ko stulbàs aitas debilà forumà runà 😁 Iedvesmojoši 😁
30.08.2022 15:51 |
 
Reitings 731
Reģ: 11.08.2022
Nepatīkami ko šàdu lasīt? Cilveks, kurš 25tk izliek uz paplàtes savu personīgo dzīvi, attiecības,bèrnus, gimeni tiešàm neiedomàjas, ka par vińu runàs??? Un runàs visu ko, ne tikai plaukstińas sajūsmà plaukśkinàs. Debili tie sekotàji, kas sūta savai dīvai šàdus skrīnšotus, kas sirsnińà dur. Viss 😁
30.08.2022 15:55 |
 
Patīk
Reitings 3189
Reģ: 09.08.2016
Un te pāris lapas atpakaļ bija, ja Edgars māca meitai lasīt, rēķināt. Še kur reku - šodien abas ar Patrīciju mācās. :D
30.08.2022 15:57 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Mc.Queen @ 30.08.2022 15:57
Un te pāris lapas atpakaļ bija, ja Edgars māca meitai lasīt, rēķināt. Še kur reku - šodien abas ar Patrīciju mācās. :D

Sieviete Dieviete lūdzu nomierinies.
Kas tas par murgu,vai tiešām instagramā ja kautko ne parādi tad tas nav bijis????Nu šodien nofilmēja ka kopā mācās,vēl 10 iepriekšējās reizes nē.
Nu lieciet Jūs viņu mierā.
30.08.2022 16:16 |
 
Reitings 7552
Reģ: 13.04.2022
Keitonsss @ 30.08.2022 16:16

Sieviete Dieviete lūdzu nomierinies.
Kas tas par murgu,vai tiešām instagramā ja kautko ne parādi tad tas nav bijis????Nu šodien nofilmēja ka kopā mācās,vēl 10 iepriekšējās reizes nē.
Nu lieciet Jūs viņu mierā.

Nesaprotu, ko tu dari klaču portālā? Vai mums šeit ir jāslavē visas ietekmeles, jo Tev tā cepī? Pierodi, rozā foruma lezbes ir toksiskas, un mēs šeit apspriežam/aprunājam visu. Ja sirds par maigu - nelieto internetu.
30.08.2022 16:18 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
amoreamore @ 30.08.2022 16:18

Nesaprotu, ko tu dari klaču portālā? Vai mums šeit ir jāslavē visas ietekmeles, jo Tev tā cepī? Pierodi, rozā foruma lezbes ir toksiskas, un mēs šeit apspriežam/aprunājam visu. Ja sirds par maigu - nelieto internetu.

1.Ko es daru???Izsaku savu viedokli par vienu cilvēku,kurš tiešām katru dienu dot par sevi iemeslu runāt.
2.Tak darāt ko Jūs gribat ar savam ietekmelem.Tas ka kadam ir vairāki t sekotāju nenozīmē ka tagad gaida ietekmeļu titulu,pašas vien uztaisat viņas par tādam.
3.Man sirds nav tā maigākā un jaukākā bet ir robežas kuras daudzas no Jums pārkāpj.
4.Iesaku padomāt par savu dzīvi,paskatīties no malas uz sevi,pirms vispār kautko teikt par citiem.Žēl ka ne vienmēr šeit runā konkrētu un adekvātu kritiku.
30.08.2022 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits