IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Tad kad dzene visu Šrilanku bez krēsliem izbraukāja visiem poh bija, priecājas kādi smuki storiji :D
Beitikai man šķie vajag kkadas ārsta konsultācijas. Saprotu, var būtu jūtīgs cilvēks, bet tā raudāšana par bernkopibu man nes galva ārā. Vispār kaitina cikstoshas muteres.
Sandas sporta tērpi man patīk, patīk ka koši, tāda ziņā dzenes daudz garlaicīgaki, diez cik maksā.
30.03.2022 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Man ļoti patīk gan Ceriņi, gan Zeltiņi. Sekoju līdzi ar lielu interesi, ļoti skaistas ģimenes. Strēlei tikko vīrs auto uzdāvināja. Nu super. Par viņiem arī liels prieks. Arī patīk.
30.03.2022 21:23 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
apskaujmani @ 30.03.2022 21:00
Tad kad dzene visu Šrilanku bez krēsliem izbraukāja visiem poh bija, priecājas kādi smuki storiji :D
Beitikai man šķie vajag kkadas ārsta konsultācijas. Saprotu, var būtu jūtīgs cilvēks, bet tā raudāšana par bernkopibu man nes galva ārā. Vispār kaitina cikstoshas muteres.
Sandas sporta tērpi man patīk, patīk ka koši, tāda ziņā dzenes daudz garlaicīgaki, diez cik maksā.

Dzenei nesekoju. Būtu redzējusi arī būtu nosodījusi. Te nekādi dubultie standarti nav. + Dzene nav bērnu audzināšanas konts.
30.03.2022 21:28 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
apskaujmani @ 30.03.2022 21:00
Tad kad dzene visu Šrilanku bez krēsliem izbraukāja visiem poh bija, priecājas kādi smuki storiji :D
Beitikai man šķie vajag kkadas ārsta konsultācijas. Saprotu, var būtu jūtīgs cilvēks, bet tā raudāšana par bernkopibu man nes galva ārā. Vispār kaitina cikstoshas muteres.
Sandas sporta tērpi man patīk, patīk ka koši, tāda ziņā dzenes daudz garlaicīgaki, diez cik maksā.

Tici man, te nebija neviena, kas priecājās par Dzenes Šrilankas storijiem.
30.03.2022 21:52 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Beitika! Nu, tā gribēja to bērnu. Ir! Viens! Un ir tik grūti!
Bāc, sieviete, nu, ko var čīkstēt un ņemties?! Paņem aukli uz pilni slodzi un ej strādāt, vai kkur citur, bet ej, ja jau ir jājuk prātā no viena maza bērna!
Kā viņu vīrs var izturēt vispār?
30.03.2022 22:06 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
Kaijulens @ 30.03.2022 22:06
Beitika! Nu, tā gribēja to bērnu. Ir! Viens! Un ir tik grūti!
Bāc, sieviete, nu, ko var čīkstēt un ņemties?! Paņem aukli uz pilni slodzi un ej strādāt, vai kkur citur, bet ej, ja jau ir jājuk prātā no viena maza bērna!
Kā viņu vīrs var izturēt vispār?

man skiet, ka vina pati sevi nedaudz uzkurina un pietelo vienkarsu tapec, lai parejam izskatitos relatable un butu ko likt ig. jo es saprotu, ka vinai mamma brauc katru dienu paliga un lidzi uz visam filmesanam un pasedesanam? kur tur var netikt gala ar vienu bernu divas sievietes + tevs pa vakariem. domaju, ka tas emocijas ir drusku piepuskotas instagramam
30.03.2022 22:19 |
 
Reitings 748
Reģ: 16.02.2022
Man šķiet, ka tādas, kā Beitika tik tiešām ir nepieauguši bērni savā būtībā. Interesantākais, ka šim tipam parasti ir diezgan plašs atbalsta personāls, bet tik un tā visu laiku čīkst, ka ir grūti. Kā saka- ot žita besitsa.
Varbūt pārāk daudz brīva laika kaut kādas drāmas taisīt?
30.03.2022 22:32 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Saulietes vecākajai meitai gan skaista valodiņa ar mammu runājot. 😂
30.03.2022 22:38 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
blacke @ 30.03.2022 22:38
Saulietes vecākajai meitai gan skaista valodiņa ar mammu runājot. ?
Kur kas kā?
30.03.2022 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 10956
Reģ: 15.03.2012
Kaijulens @ 30.03.2022 22:06
Beitika! Nu, tā gribēja to bērnu. Ir! Viens! Un ir tik grūti!
Bāc, sieviete, nu, ko var čīkstēt un ņemties?! Paņem aukli uz pilni slodzi un ej strādāt, vai kkur citur, bet ej, ja jau ir jājuk prātā no viena maza bērna!
Kā viņu vīrs var izturēt vispār?

Vai ne! Un saka, ka mamma mammu sapratīs, bet nu točna nesaprotu, vēl jo vairāk, ka nav taču viņa viena, vajag nolaisties no tiem saviem perfektās mammas iedomu mākoņiem!
30.03.2022 23:12 |
 
Reitings 2139
Reģ: 16.06.2017
Runājot par Lindas Ķuzes(Krūzes) fake insta mom dzīves piekopšanu.. Minēšu faktu iz dzīves...kad Lizete bija vēl ļoti maziņa , viņa rādija tik skaistus un krāsainus storijus, cik ļoti mīl meitiņu un viss ir uķi puķi, un tad Tu šo mammīti ieraugi Cēsu parciņā pilsētas svētkos , kur sīkā rīko trādi rīdi un dancina mammīti. Kapēc to nevar iefilmēt?
Sīkā viņai arī izaugusi par tik pat liebu snobi kā viņa pati. Viņa vēl ir bērns , bet no tiem dažiem storijiem jau zosāda metas , cik izlutināts un kaprīzs skuķis. Nedod dievs maammite neiedos kristāla glāzi kurā ieliet un padzerties ūdeni
30.03.2022 23:13 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
blacke @ 30.03.2022 22:38
Saulietes vecākajai meitai gan skaista valodiņa ar mammu runājot. ?

No malas izskatās, ka meitām ir līdz kaklam tā IG dzīve un mūžīgā filmēšana. Nekad neesmu redzējusi, kad viņas meitas būtu labā omā, smaidītu vai mammu nosauktu mīļvārdiņā.
Viņām vienkārši nav dzīvesprieka- ceļojums, šopings, restorāni… viss ir bijis, neinteresanti, pierasti, jo visur tas telefons filmē.
Bet es saprotu viņas, ja tas ir iemesls viņu neapmierinātībai.
30.03.2022 23:27 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Cilveeks @ 30.03.2022 14:01

Dabiskà pieeja. Redziet àtrums cits un tā tālāk. Mašīna var apgāzties arī nelielā ātrumā. Bet šī kundzīte ir tā pati, kura sava bērna bojātos zobus noveļ uz ģenētiku nevis tīrīšanu ar eko zobpastām bez “kaitīgā” fluora.

Tur tām eko mammām pusei no viņām zobi ir ar kariesu sabojājušies. Gan pašai miss “nav vajadzīgs krēsls”, gan viņas bērnam, gan tam Zanes bērnam.
Man no viņām vienīgā patīk Egija.
31.03.2022 00:19 |
 
Reitings 28
Reģ: 19.01.2022
Kaijulens @ 30.03.2022 23:27

No malas izskatās, ka meitām ir līdz kaklam tā IG dzīve un mūžīgā filmēšana. Nekad neesmu redzējusi, kad viņas meitas būtu labā omā, smaidītu vai mammu nosauktu mīļvārdiņā.
Viņām vienkārši nav dzīvesprieka- ceļojums, šopings, restorāni… viss ir bijis, neinteresanti, pierasti, jo visur tas telefons filmē.
Bet es saprotu viņas, ja tas ir iemesls viņu neapmierinātībai.

Nu tā jau arī nav. Kerijai sācies kārtīgs tīņu posms, negrib vairs gozēties kameras priekšā un kā jau īstai tīnei viss kaitina, to esmu novērojusi šajā periodā, kad sekoju Katrīnei. Kad viņi piedalījās šovā, ģimene burkā, ja nemaldos, arī tad meitenes bija ļoti jaukas gan pret mammu, gan viena pret otru, visu laiku bija "mammīt, mammīt".
Kortnija šobrīd vairāk pavada laiku ar Katrīni, dzīvojās, darās, bet sāksies tīņi - kas zina kā būs.
Nezinu, meitenes, var jau visu ko teikt par Saulieti, var nepatikt viņas nodarbošanās, reaģēšana uz nevēlamiem viedokļiem u.c. bet kā mamma, manuprāt, viņa ir ar lielo M.
31.03.2022 00:24 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
minkumince @ 31.03.2022 00:24

Nu tā jau arī nav. Kerijai sācies kārtīgs tīņu posms, negrib vairs gozēties kameras priekšā un kā jau īstai tīnei viss kaitina, to esmu novērojusi šajā periodā, kad sekoju Katrīnei. Kad viņi piedalījās šovā, ģimene burkā, ja nemaldos, arī tad meitenes bija ļoti jaukas gan pret mammu, gan viena pret otru, visu laiku bija "mammīt, mammīt".
Kortnija šobrīd vairāk pavada laiku ar Katrīni, dzīvojās, darās, bet sāksies tīņi - kas zina kā būs.
Nezinu, meitenes, var jau visu ko teikt par Saulieti, var nepatikt viņas nodarbošanās, reaģēšana uz nevēlamiem viedokļiem u.c. bet kā mamma, manuprāt, viņa ir ar lielo M.

Es domāju, ka viņa nebūtu mamma ar lielo M, ja tam visam pamatā nestāvētu nauda. Vai meitenes būtu tik laimīgas, ja ģimenei nebūtu tādi ienākumi? Šaubos. Variet teikt, cik gribat, ka nauda dzīvē nav galvenais, bet paskatieties uz šo ģimeni. Ko nauda ir izdarījusi ar meitenēm. Ko nauda ir izdarījusi ar Katrīnu. Katrīna spēj dot meitenēm visu, ko viņas vēlas. Meitenes jau tagad aug 5x "sātīgāk", nekā cita vidējā ģimene. Ceļojumi, šmotkas, dažādas ekstras. Meitenes aug laimīgas. Tikai tāpēc, ka Sauliete var viņām dot to, ko vi!as vēlas. Jā, tāds ir mans viedoklis.
Un diez vai jūs teiktu uz random citu mammu, ka tā ir Mamma ar burtu M, ja ģimenei nebūtu tik daudz līdzekļu, ja mammai nāktos atteikt bērnam nopirkt lellīti, jo nav liekas naudas, ja bērns nebūtu vests ceļojumā, ja bērnam netiktu izpildītas visas viņa iegribas un vēlējumus. Tā nebūtu mamma ar lielo M. Jo viņai vienkārši nav naudas.
31.03.2022 03:25 |
 
Reitings 812
Reģ: 16.09.2021
Beitika nevar tikt galā ar sevi un savām ekspektācij pret visu. Viņai ir vesels bērns, vīrs, nedzīvo zem nabadzības sliekšņa, ir pat darbs, kur sevi realizēt. Bet tur galvā ir ķīselis, tāda, kā fanošana par to, ka ir mamma un attiecīgi kaut kāda sevis nepamatota uzkurināšana un graušana. Bērns jau ir paaudzies, hormoni stabilizējas, bet te ir vai nu teātris, vai ķīselis. Jā, tikko piedzimis, tad hormoni iet vaļā, kamēr pierod ar visu un tā, bet te jau iet šķērsām.
31.03.2022 06:00 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Brendija @ 31.03.2022 03:25

Es domāju, ka viņa nebūtu mamma ar lielo M, ja tam visam pamatā nestāvētu nauda. Vai meitenes būtu tik laimīgas, ja ģimenei nebūtu tādi ienākumi? Šaubos. Variet teikt, cik gribat, ka nauda dzīvē nav galvenais, bet paskatieties uz šo ģimeni. Ko nauda ir izdarījusi ar meitenēm. Ko nauda ir izdarījusi ar Katrīnu. Katrīna spēj dot meitenēm visu, ko viņas vēlas. Meitenes jau tagad aug 5x "sātīgāk", nekā cita vidējā ģimene. Ceļojumi, šmotkas, dažādas ekstras. Meitenes aug laimīgas. Tikai tāpēc, ka Sauliete var viņām dot to, ko vi!as vēlas. Jā, tāds ir mans viedoklis.
Un diez vai jūs teiktu uz random citu mammu, ka tā ir Mamma ar burtu M, ja ģimenei nebūtu tik daudz līdzekļu, ja mammai nāktos atteikt bērnam nopirkt lellīti, jo nav liekas naudas, ja bērns nebūtu vests ceļojumā, ja bērnam netiktu izpildītas visas viņa iegribas un vēlējumus. Tā nebūtu mamma ar lielo M. Jo viņai vienkārši nav naudas.

Tu taču murgo!
31.03.2022 07:53 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.10.2021
Cilveeks @ 31.03.2022 06:00
Beitika nevar tikt galā ar sevi un savām ekspektācij pret visu. Viņai ir vesels bērns, vīrs, nedzīvo zem nabadzības sliekšņa, ir pat darbs, kur sevi realizēt. Bet tur galvā ir ķīselis, tāda, kā fanošana par to, ka ir mamma un attiecīgi kaut kāda sevis nepamatota uzkurināšana un graušana. Bērns jau ir paaudzies, hormoni stabilizējas, bet te ir vai nu teātris, vai ķīselis. Jā, tikko piedzimis, tad hormoni iet vaļā, kamēr pierod ar visu un tā, bet te jau iet šķērsām.

Beidz radīt savus kompleksus caur citu ģimenes dzīvi.
Nauda nav pamats visam, galvenais lai ģimenē viens otru saprot un atbalsta. Bagātiem bērniem bieži tas nav.
31.03.2022 07:57 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.10.2021
Varenaes @ 31.03.2022 07:57

Beidz radīt savus kompleksus caur citu ģimenes dzīvi.
Nauda nav pamats visam, galvenais lai ģimenē viens otru saprot un atbalsta. Bagātiem bērniem bieži tas nav.

Sorry, šis bija par Saulieti un naudu
31.03.2022 07:58 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Silla @ 30.03.2022 23:00
Kur kas kā?

Storijos Saulietei. Mēra apavus un saka apmēram "mammu es tev teicu bleģ lielāku izmēru vajag" 😅😅
31.03.2022 08:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits