IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
amaia @ 20.02.2022 17:27

Es Jums tiešām ieteiktu piesaistīt ķīmiķi, kad Jūs rakstat atšifrējumus sastāviem.
Kā tieši Disodium Laureth Sulfosuccinate, kas ir nātrija sāls, ir nejonu virsmaktīvā viela?
Tieši tā pat kā vienreiz redzēju, ka draineffect sastāvā esošajam cukuram, piesaista kofeīnam līdzīgu efektu.
Brīžiem diezgan apkaunojoši, bet NL veicas, ka lielākā daļa ķīmijas stundās neklausijās.

Šo nerakstiiju es, sho man atsuutija,kad arii pati painteresejos par Butylphenyl methylpropional.
Probleema jau ir tajaa,ka daudzi jauninie netiek labi apmaciti,viniem iedod kkadu copy paste materialu un buries pats, man taa draudzenei bija kad pieregistrejas pie tas Kristas par kuru jums toreiz prasiiju. Pati izvelejos zinoosaku mentori kuru man ieteica un sanemu par visu informaaciju un paskaidrojumus.
Vaina nav kompanijaa un taas produktus,bet gan taados muljkos kas iedomajas kas ir afigenieee mentori,bet patiesibaaa ne suuda pashi nezin.. to es sapratu,kad pati sheit pieregistrejos un individuali parunaaju ar savu mentori
20.02.2022 17:33 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
zakeec @ 20.02.2022 17:28
Nepaslinkoju un tīri intreses pēc - slaveno paču sastāvs, kas pieejams publsiki.. nav arī tas sliktākais variants. https://nlstar.com/lv/eu/products/belovedoriental/73176/
Sastāvs -> https://failiem.lv/f/j72mqyhmt

Par to jau arii iet runa, ka ne produktaa vaina,bet tajaa kas tos izplata, un parsvara kaa izplatiitaji ir tie kas neko nejedz, uztaisa copy paste un viss, jo vainigi ir vinu mentori kas grib tik uzpelniitis nevis paskaidrot kko cilvekam, lasiju kompanijas noteikumus, un tas ir viens no parkapumiem,ka piesaista biznesaa tadus cilvekus..
20.02.2022 17:35 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Katram produktam ir sastavs un no kompanijas ir informacija par to kam tas produktus domaats, ir arii nbs skolaa kuraa ir informacijaa par produktiem, iedzilinoties tajaa visaa, es sapratu ka tiesham daudz nlšicas nejedz neko un raksta tikai ko iedot , jo kaa jau sheit mineeja viena, kaads sakars draineffectam ar kofeinu ,vinjs nedod nekaada veida energiju.. murgs.. pilnigi kauns par tiem cilvekiem kas to izplata..
20.02.2022 17:37 |
 
Reitings 19
Reģ: 20.01.2022
Ok, lai nu iet... detaļās neieslīgšu, lai mani neatšifrē mentore 😎 Kad līgums beigsies (tas ir uz pusgadu) un mani no visurienes izmetīs, varēšu ko vairāk pastāstīt. Es piereģistrējos nl pirms laika, lai pamēģinātu produktus un man būtu savs personīgais viedoklis, ir man tāds "niķis" pārbaudīt un tad runāt. Notievēt man nevajag, vienkārši daļu savas prēmijas ieguldīju produktos, kuri interesēja. Pagaidām nekas īpašu sajūsmu nav radījis un mega efektu nav devis, nu vienīgais - matu maska, bet pieņemu, ka jebkura matu maska tādu dotu. Lūpenes ar ok. Tie kokčiki man sākumā reāli rāva uz augšu 🙈 Bet nu ārā nemetīšu, derīguma termiņš paliels, šad tad uztaisu vai turu rezervē darbā, ja neparedzēti ilgāk palieku. Esmu iefiltrējusies visos čatos un IG profilos, kuros mani punkti to ļāva, līderu čatos neesmu, jo žēl bija naudu, lai tiktu tajos 😁 Ir interesanti paklausīties, ko stāsta līderes, ir, kur pavīd 2 dabas, bet tās īstās klačas noteikti ir tajos čatos, kur tusē virs star kvalifikācijas. Ko es sapratu - sanāk tām, kam deg acis par nl un kuras 100% tic tam visam, vai arī ir ieguldīts tik daudz piķis, ka vienkārši nav atpakaļceļa to visu neturpināt. Visa sāls ir jaunie cilvēki komandā, jo vairāk cilvēku komandā, jo mazāk jādara pašam (mazāk jāpērk produkti, bet darbs nepaliek mazāk, jo jāatbild uz ntajiem menedžeru un klientu jautājumiem, jāmotivē komanda rukāt, visas tās paciņu pakošanas un sūtīšanas klientiem, tad vēl problēmas ar piegādēm, kad klients grib uzreiz, bet prece aizkavējas, vai arī prece ir no dažādiem veikaliem plus vēl atmuitošana, ja sūta no Krievijas, Kazahstānas). Kad ir vismaz 15 aktīvi cilvēki komandā, taisi savu otro līgumu, kas esi ķip tu, uzaudzē tur 15 cilvēkus un cep nākamo savu līgumu, tā dzimst zvaigznes un krutās kvalifikācijas. Kādēļ aicina jaunus cilvēkus visu laiku? Jo ir tādi kā es, kas piereğistrējas, bet neko neplāno tirgot, pamēģina, bet negrib turpināt, pv ir tuvu nullei vai nulle un mentoram jāmeklē jauni cilvēki. Dažas mentores ir vnk užas 🙈 attieksmes ziņā...
20.02.2022 17:42 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
HannaAnna. @ 20.02.2022 13:06
Kas zina sīkāk kaut ko par Agniju Griguli? Izņemot HoneyMoon, influ, ar ko viņa nodarbojas?

Es arī gribu zināt, bet te viss tik par NL 😅
20.02.2022 17:44 |
 
Reitings 48
Reģ: 20.02.2022
Un tīri intreses pēc paskatījos pirmo šampūnu viņu veikalā -> https://nlstar.com/lv/eu/products/occuba/73410/ sastāvs -> https://failiem.lv/f/nancffy9x
Šeit gan sastāvs krāsaināks, bet jau nav atrodama aizliegtā viela :D Bet nu manā plauktiņā ir krietni "zaļāki" šampūni..
20.02.2022 17:46 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Zinkaariigaa @ 20.02.2022 17:42
Ok, lai nu iet... detaļās neieslīgšu, lai mani neatšifrē mentore ? Kad līgums beigsies (tas ir uz pusgadu) un mani no visurienes izmetīs, varēšu ko vairāk pastāstīt. Es piereģistrējos nl pirms laika, lai pamēģinātu produktus un man būtu savs personīgais viedoklis, ir man tāds "niķis" pārbaudīt un tad runāt. Notievēt man nevajag, vienkārši daļu savas prēmijas ieguldīju produktos, kuri interesēja. Pagaidām nekas īpašu sajūsmu nav radījis un mega efektu nav devis, nu vienīgais - matu maska, bet pieņemu, ka jebkura matu maska tādu dotu. Lūpenes ar ok. Tie kokčiki man sākumā reāli rāva uz augšu ? Bet nu ārā nemetīšu, derīguma termiņš paliels, šad tad uztaisu vai turu rezervē darbā, ja neparedzēti ilgāk palieku. Esmu iefiltrējusies visos čatos un IG profilos, kuros mani punkti to ļāva, līderu čatos neesmu, jo žēl bija naudu, lai tiktu tajos ? Ir interesanti paklausīties, ko stāsta līderes, ir, kur pavīd 2 dabas, bet tās īstās klačas noteikti ir tajos čatos, kur tusē virs star kvalifikācijas. Ko es sapratu - sanāk tām, kam deg acis par nl un kuras 100% tic tam visam, vai arī ir ieguldīts tik daudz piķis, ka vienkārši nav atpakaļceļa to visu neturpināt. Visa sāls ir jaunie cilvēki komandā, jo vairāk cilvēku komandā, jo mazāk jādara pašam (mazāk jāpērk produkti, bet darbs nepaliek mazāk, jo jāatbild uz ntajiem menedžeru un klientu jautājumiem, jāmotivē komanda rukāt, visas tās paciņu pakošanas un sūtīšanas klientiem, tad vēl problēmas ar piegādēm, kad klients grib uzreiz, bet prece aizkavējas, vai arī prece ir no dažādiem veikaliem plus vēl atmuitošana, ja sūta no Krievijas, Kazahstānas). Kad ir vismaz 15 aktīvi cilvēki komandā, taisi savu otro līgumu, kas esi ķip tu, uzaudzē tur 15 cilvēkus un cep nākamo savu līgumu, tā dzimst zvaigznes un krutās kvalifikācijas. Kādēļ aicina jaunus cilvēkus visu laiku? Jo ir tādi kā es, kas piereğistrējas, bet neko neplāno tirgot, pamēģina, bet negrib turpināt, pv ir tuvu nullei vai nulle un mentoram jāmeklē jauni cilvēki. Dažas mentores ir vnk užas ? attieksmes ziņā...

Es Tev pilniigi piekritu, nebrinoos ka Tev bija taa pati mentore kas manai draudzenei, nu tiesham kaa tik uzpelniitis, atnaca, neko nepaskaidro,visur samet un ar to viss beidzas, taisi sutijumus un meklee visu pati, lidz ar to es pati kad registrejos,mekleju taadu mentori kas man kaut ko paskaidros ,pieregistrejos un uzzinaju ka daudziem produktiem nav nemaz tada iedarbiba ka kladzina jaunijie, tagad turmapk kad taadus redzeshu uzreiz sutishu kompanijai, jo taa skaitas ka kompanijas nomelnoshana .
(Uzņēmums informē, ka tad, ja tiks konstatētas NL Standartiem neatbilstošas darbības, to vadītāju, kuri pielietos nelikumīgas un negodīgas metodes, kontakti tiks bloķēti.)
Noteikti katram jauninjama vajadzeetu izlasiit nl ligumaa noteikumus, savadak tiesham kaa kkadas dumjas aitas, apmacam pec taam citus to murgu un tad visi runaa cik tas nl un tie produkti ir slikti
20.02.2022 17:47 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sanai piestav tas baker boy cepures.
20.02.2022 17:50 |
 
Reitings 3772
Reģ: 30.01.2022
Es vienīgā nesaprotu Dvinskas ģērbšanās stilu? 🤯
20.02.2022 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
AnnaStokholm @ 20.02.2022 17:44

Es arī gribu zināt, bet te viss tik par NL ?
Es nesaprotu kāpēc te tik daudz runā par NL. Garlaicīgi.
20.02.2022 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Ilutas Juscenko otras posts. Somas unpacking. Tās lūpas un smaids. Fuuj.
20.02.2022 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
HannaAnna. @ 20.02.2022 18:12
Ilutas Juscenko otras posts. Somas unpacking. Tās lūpas un smaids. Fuuj.
smaida kā sūdā iekāpusi
20.02.2022 18:13 |
 
Patīk
Reitings 22848
Reģ: 27.01.2021
leldinjaaa @ 20.02.2022 16:40

“ Butylphenyl methylpropional may cause harm to a fetus during pregnancy and could affect fertility. In 2020, the European Union (EU) classified butylphenyl methylpropional as a CMR 1B reproductive toxin. As a result, the chemical will be banned from cosmetics and cleaning products in the EU as of 2022”
Nav nekāda nepatiesa informācija. Tā ir oficiāla informācija. Arī visas aplikācijas, kas nosaka produkta sastāva kaitīgumu/nekaitīgumu norāda šo vielu “BANNED IN EUROPE FROM 1 MARCH 2022”
Kā arī visi patči no 1.marta nebūs, jo ķip tiks “uzlaboti”, lai nav aizliegtās vielas sastāvā - tā man teica viena cita NL bitīte šodien.
Tava bišu mamma slikti info nodod.
Adrija89 @ 20.02.2022 16:50

nu tad shii viela ir arii daudzos produktus kad ir drogas, un daudzi peerk nezinot, ja nu kaa…. :) Patchi netiek nemti lauka, iznem tikai zalos un rozaa, jo vini jau bija limiteetaa daudzuma, paliks melnie un zelta,ka arii bus vel citi jaunie. To man paskaidroja mana mentore, pirms tam bijusi ari lavandas, kas bija limiteetaa daudzuma. Occuba netiks mainita un paliks vislaik.
nu paga, kā Occuba netiks mainīta, ja tās dažu produktu sastāvā ir AIZLIEGTA viela, kas ir AIZLIEGTA pārdot no šī gada marta - jūs viņu nelegāli pa kluso pārdosiet vai kā tas ir domāts? varbūt šo savai mentorei labāk pajautā?
20.02.2022 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 379
Reģ: 29.01.2009
DOLLYDOLL
cloud10beauty? Vai jebkur kur tirgo pixie. Viņiem ir bundżińa,śķiet kàdi 30 pàri iekśà
20.02.2022 18:34 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
TeaPot @ 20.02.2022 18:17
nu paga, kā Occuba netiks mainīta, ja tās dažu produktu sastāvā ir AIZLIEGTA viela, kas ir AIZLIEGTA pārdot no šī gada marta - jūs viņu nelegāli pa kluso pārdosiet vai kā tas ir domāts? varbūt šo savai mentorei labāk pajautā?
jautaaju, teica produkts paliek, nekas netiks mainiiits, bus gan latvijas,gan somijas,gan krievijas veikalos,nekadu problemu ar to vielu neesot,tapec isti nesaprotu shoo, gan jau martaa redzes kaa tur buus, buss occubai jauna versija, vai nebuus pa visam
20.02.2022 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 07.10.2010
TeaPot @ 20.02.2022 18:17
nu paga, kā Occuba netiks mainīta, ja tās dažu produktu sastāvā ir AIZLIEGTA viela, kas ir AIZLIEGTA pārdot no šī gada marta - jūs viņu nelegāli pa kluso pārdosiet vai kā tas ir domāts? varbūt šo savai mentorei labāk pajautā?

Uzštancēs jaunu marķējumu un aizies vecais sastāvs.
No kompānijas, kur produktos sastāvdaļas ir vislētākas, daudz jau nevar gaidīt. Domā viņi satraucas par to, ka tas būs aizliegts? Kā redzams, dāmām pat info nav, ka tūliņ jau vairs tirgot nevarēs. Jo ar 1.martu ir jāizņem no apgrozības, bet te jau izskatās, ka mēģinās iztirgot ar tekstu “nevar jaunus ražot, bet vecos var iztirgot” bla bla bla.
20.02.2022 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 07.10.2010
Adrija89 @ 20.02.2022 18:47
jautaaju, teica produkts paliek, nekas netiks mainiiits, bus gan latvijas,gan somijas,gan krievijas veikalos,nekadu problemu ar to vielu neesot,tapec isti nesaprotu shoo, gan jau martaa redzes kaa tur buus, buss occubai jauna versija, vai nebuus pa visam

Visa NL saime - tak pagooglējiet kārtīgi pirms runājat muļķības!!! Tā viela ar 1.03.2022. būs aizliegta visā EIROPAS SAVIENĪBĀ!
20.02.2022 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Taisiet jaunu diskusiju ar saviem NLiem. Jau apnicis.
20.02.2022 19:12 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
leldinjaaa @ 20.02.2022 19:12

Visa NL saime - tak pagooglējiet kārtīgi pirms runājat muļķības!!! Tā viela ar 1.03.2022. būs aizliegta visā EIROPAS SAVIENĪBĀ!

Bez tubu 🗣📞
20.02.2022 19:17 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
HannaAnna. @ 20.02.2022 19:12
Taisiet jaunu diskusiju ar saviem NLiem. Jau apnicis.

Piekrītu!
Labprāt lasītu šo diskusiju biežāk, bet kā ienāku tā te runā tikai par NL un viņa izplatītājiem. Tak visiem sen skaidrs, ka tas ir neveselīgs sūds, ko smērē iekšā tupiem cilvēkiem. Ar ko vēl tās visas Vucēnas, Egitas, u.c. ir īpašas? Ne ar ko. Reāli garlaicīgi.
Labāk paklačoties par visādām eskortenēm, sapumpētām, kūsām, kkādiem failiem ko tās ietekmeles dara/saka. Nu reāli tas būtu waaay more funny :D
Lūdzu pārstājat te rakstīt par NL. Un kāda atbildat ko dara Grigule? Kas ir honeymoon? Ir kādai reāla saskarsme dzīvē ar viņu bijusi? Kāda viņa ir? Jo izskatās pēc totālas bitch pēc sejas :D
20.02.2022 20:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits