IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
MjauMjau @ 01.02.2022 21:00
Par Miglānes problēmu, varbūt palaidi garām, par ko cepiens no uzņēmuma puses? Taisījās to Miglānei sūtīto kostīmu kādam pārdot tālāk?? Tiešām fui tam uzņēmumam.

Man jau vien likās aizdomīgi, ka tikai 600 sekotāju superīgajam uzņēmumam..
01.02.2022 21:24 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Amber @ 01.02.2022 21:13

Ja viņa naudu pelnītu tirgojot pačus vai dēļus, kā Tu saki, nebūtu pilnīgi nekāda problēma! Problēma ir tajā, ka viņa čakarē lētticīgus cilvēkus un plātās ar dzīves stilu, kura viņai nemaz nav. Tu pati izklausies pēc prātā atpalikušās Lienes Kivičas, kurai tiklīdz kā vairs nav ko atbildēt, vai neglauda pa spalvai, tā uz reiz viss - Tev skauž! Nu neskauž man tādas amorālas tirgus vecenes kā Sauliete un Kiviča, galīgi ne pavisam neskauž, jo tur nav ko skaust.
nu neizskatās ka viņa kādu čakarētu.kas paši grib iesaistās tur. Nevienu ar varu viņa nu gan nevelk.
01.02.2022 21:29 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Amber @ 01.02.2022 21:13

Ja viņa naudu pelnītu tirgojot pačus vai dēļus, kā Tu saki, nebūtu pilnīgi nekāda problēma! Problēma ir tajā, ka viņa čakarē lētticīgus cilvēkus un plātās ar dzīves stilu, kura viņai nemaz nav. Tu pati izklausies pēc prātā atpalikušās Lienes Kivičas, kurai tiklīdz kā vairs nav ko atbildēt, vai neglauda pa spalvai, tā uz reiz viss - Tev skauž! Nu neskauž man tādas amorālas tirgus vecenes kā Sauliete un Kiviča, galīgi ne pavisam neskauž, jo tur nav ko skaust.
Kādēļ tad Tu viņai seko?
01.02.2022 21:32 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Mellenite @ 01.02.2022 21:29
nu neizskatās ka viņa kādu čakarētu.kas paši grib iesaistās tur. Nevienu ar varu viņa nu gan nevelk.

Jūs pašas sevi tajā NL sektā šādi mieriniet?
Vai tad cilvēku čakarēšana un apkrāpšana notiek tikai un vienīgi pie deniņiem pieliekot šaujamieroci?
01.02.2022 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
Nācās vēlreiz noskatīties Saulietes storijus, lai saprastu, par ko runa. Vienīgais, pēc kā sapratu, pēc te pieminētās frāzes, ka ir 6 vakarā. Nu, kur jūs vienmēr Saulieti atrodiet KONKRĒTĀ PĀLĪ? 😄 Es kaut kā nekad nevaru ieraudzīt.
01.02.2022 21:39 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Interesanti fakti,bet Amber vakar ļoti deklarēja, cik iespaidīga ceļojumu pieredze viņai ir,paralēli iepinot,ka ir augsta inteliģence. Šodien jau uzzinam, ka ir neskaitāmi īpašumi un atkal iepinam inteliģenci, noniecinot citus. Es zinu, ko Amber par naudu nenopirks - laimi.
Kā redzam, ka materiālisms un ārišķības laimi atnesis arī nav.
Liec mieru citu cilvēku dzīvēm un neizfantazē to, kas tur nav par Saulieti.
01.02.2022 21:42 |
 
Reitings 22
Reģ: 27.06.2017
Cik jūs tomēr esat apmāktas ar tām meitenēm, kuru dzīvēm visu laiku sekojat līdzi, paralēli rakstot, cik viņas ir neinteresantas, bezgaumīgas, lētas, sliktas un vientuļas mātes u.t.t. Pastāstiet, kā pašas savu dzīvi dzīvojiet un cik laimīgas patiesi esat, ja iekšā tik daudz negāciju pret cilvēkiem, kurus dzīvē pat neesat satikušas 👀
01.02.2022 21:43 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Amber @ 01.02.2022 21:13

Ja viņa naudu pelnītu tirgojot pačus vai dēļus, kā Tu saki, nebūtu pilnīgi nekāda problēma! Problēma ir tajā, ka viņa čakarē lētticīgus cilvēkus un plātās ar dzīves stilu, kura viņai nemaz nav. Tu pati izklausies pēc prātā atpalikušās Lienes Kivičas, kurai tiklīdz kā vairs nav ko atbildēt, vai neglauda pa spalvai, tā uz reiz viss - Tev skauž! Nu neskauž man tādas amorālas tirgus vecenes kā Sauliete un Kiviča, galīgi ne pavisam neskauž, jo tur nav ko skaust.

Sauliete nevuenu nečakarē, meitenes pašas pie viņas līp, jo tā ir Katrīna Sauliete! Tā arī viņai tā lieta aizgāja, kā viņa pati saka, viņas vārds ir viņas brends! Kur viņa čakarē lētticīgas muļķes? Ja tās meitenes ir gana stulbas, lai domāju, ka no viņām pirks tāpat kā no Saulietes, tā ir pašu meiteņu vaina, bet būsim godīgas? Ne vienai vien sanāk, labi, varbūt ne visas sasniedz to dzīves līmeni jā Sauliete, bet tā pati Tatjana vai Egija , lai arī nepērk Jahtas un villas uzreiz, tāpat atļaujas labus ceļojumus, tās pašas krūtis, lūoas utt, ko veikalā strādājot un desu tirgojot īsti nenopirksi. Lai arī pati vienmēr esmu bijusi skeptiska, izskatās ka NL ir aizgājis, patīk tas vai nē! Skatos savā paziņu lokā, arī turīgu vīru sievas pērk( un neizplata) tos pašus drainus, pačus, kremus un pat smaržas, taka nav jau tas velns tik melns kā viņu mālē! Tas ka viņu vidū ir vairākas ar novirzēm un pamatīgiem ēšanas traucējumiem , liekā svara problēmām, jā tā ir tāda antireklāma, bet kopumā- Sauliete ir labs cilvēks, bidarbojas ar labdarību, un no viņas izstaro laba, patīkama enerģija( piemēram šodien labdarības projektā piedalījās Juta, un te varu teikt visu pretējo- auksta kā zivs, bez emocijām… )
01.02.2022 21:44 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Izskatas, ka Juta taja live tulin aizmigs no garlaicibas.😄
01.02.2022 21:46 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
isanalapsa @ 01.02.2022 21:32
Kādēļ tad Tu viņai seko?

Tāpēc, ka man rūp mani tautieši un es esmu pret piramīdshēmām/sektām, kurās no cilvēkiem izkrāpj naudu. Gluži tāpat, kā šobrīd visa Pasaule seko līdzi tam, ko dara tas neaprēķināmais Latvijas kaimiņ-lielvalsts prezidents, un nebūt ne jau tāpēc, ka viņš kādam baigi simpatizē!
01.02.2022 21:50 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Varbūt Tiktok kāda skatās @benchiks6? Kaut kur redzēta seja. Agrāk nebija kaut kāda ietekmele? 😄😄
01.02.2022 21:53 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Amber @ 01.02.2022 20:36

Jā, man ir vairāki savi īpašumi un viņi visi ir iegādāti par godīgi nopelnītu naudu, nevis kādu apčakarējot, vai izmantojot, kā to dara NL sektantes ar visu Saulieti priekšgalā. Atpūta arī mūsu ģimenē neasocējās ar piedzeršanos.
ja tev būtu tie miljonu īpašumi, piedod atvaino, bet tad tu te nesēdētu un neapdirstu citus.
01.02.2022 21:57 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Amber @ 01.02.2022 21:39

Jūs pašas sevi tajā NL sektā šādi mieriniet?
Vai tad cilvēku čakarēšana un apkrāpšana notiek tikai un vienīgi pie deniņiem pieliekot šaujamieroci?
es ne vienu mirkli neesmu domājusi iesaistīties tur.. Bet ir meitenes kas tur iesaistās. Un gribi tu to vai nee viņam viss sanāk.
01.02.2022 22:00 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Amber @ 01.02.2022 21:13

Ja viņa naudu pelnītu tirgojot pačus vai dēļus, kā Tu saki, nebūtu pilnīgi nekāda problēma! Problēma ir tajā, ka viņa čakarē lētticīgus cilvēkus un plātās ar dzīves stilu, kura viņai nemaz nav. Tu pati izklausies pēc prātā atpalikušās Lienes Kivičas, kurai tiklīdz kā vairs nav ko atbildēt, vai neglauda pa spalvai, tā uz reiz viss - Tev skauž! Nu neskauž man tādas amorālas tirgus vecenes kā Sauliete un Kiviča, galīgi ne pavisam neskauž, jo tur nav ko skaust.

Tas, ka cilvēks ir lētticīgs ir tikai un vienīgi viņa paša vaina 😁 Visiem ir iespēja lasīt un izglītoties, bet ir tā degradētā un slinkā sabiedrības daļa, kuri sēž un pukst, ka valdība vainīga, ka viņiem viss par brīvu pienākās, ka nekad nav naudas tam un šitam, nav spēka, viss slikti.
Nav ko tādus žēlot un nav jākļūst par Pestītāju šiem, atvainojos, pamuļķiem 😁
Sauliete redzēja iespēju un viņa to izmantoja, un izmanto gudri!
01.02.2022 22:01 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
creamy80 @ 01.02.2022 21:53
Varbūt Tiktok kāda skatās @benchiks6? Kaut kur redzēta seja. Agrāk nebija kaut kāda ietekmele? ??

Ak Dievs tā čiksa reāli bombiii 😂😂 nekur iepriekš nebiju redzejusi, bet dažreiz atveru TikTok, lai ierēktu
01.02.2022 22:03 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Labi, nometīšu malā savu lepnumu. Amber ir sava taisnība par to, ka nav jau tas NL tik brīnišķīgs un tas var besīt, bet patiešām zinot, cik apkārt ir daudz muļķītes un fanītes, uz to jau viss balstās. Šeit atkal ir bet. Bet ir tāds, ka neviens ar varu netiek vilkts un tā šī dzīve funkcionē. Neviens netiek apkrāpts un loģiski,ka tas, kurš ir augšgalā, uzvāras no tā, cik daudzas skrien pakaļ tam visam. Man NL bizness neinteresē, eju ar milzīgu līkumu tai tēmai, jo neizprotu to skriešanu pakaļ, bet, lai man gribētos teikt, ka tā ir krāpšana un visādi tamlīdzīgi, nu nekad. Man nenormāli riebjas šīs piramīdas, bet tas neveido man automātisku riebumu pret cilvēku visā citā, ko viņš dara, jo man vienmēr būs primāri arī atrast kaut ko labu visā, jo nespētu ar sevi sadzīvot,ja man besītu viss un visi.
Turklāt,ja man kaut kas riebjas, sava miera labad tam nesekoju, jo tā reizēm ir vienkāršāk. Mēs nevaram salāpīt visu pasauli. Ir jādomā par sevi, sev tuvajiem un jāsaprot, kas tieši mūs dara laimīgas, nevis heitot citus par to,ka viņi ir laimīgi.
01.02.2022 22:04 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Es gan ticu tam veikalam, nevis Miglānei. Ja tur būtu pelēcīgi pleķi, ko varētu sasaistīt ar to, ka nosmērēja melnais papīra iepakojums un Miglāni apmelo, tad ticētu viņai, bet veikala storijā labi redzams, ka pleķi ir dzeltenīgi un viss paburzīts.
01.02.2022 23:05 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Veikala komunikācija nav normāla, bet par netīro un piesmakušo preci ticu gan.
01.02.2022 23:07 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Starp citu man ierēciens nāk par NL Alisi un Tatjanu, ka tik ļoti Aļiku reklamē 🤣. Starp citu tur callogen, trauku lupatiņas, vitamīnus var atrast ar par 5 reizes labāku cenu, nekā viņas savus produktus tirgo. Tik biezas, bet mēteļus un somas pērk aļikā. 🤣
02.02.2022 00:18 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sorry, NL tēma ir noslīdējusi tik zemu, ka viņu neredzēju zem aktuālajām. Spiedu uz pogu apakšā "visas tēmas", lai aizritinātu līdz vēlamajai, bet tā jau nestrādā jau cik mēnešus. Dievietes programmētāji?
Gribēju uzrakstīt, ka Agnese boo izskatās tik pargurusi, izspūrusi un nelaimīga reklamējot tos produktus. Nu saprotams, ka divi mazi bērni, otrs bērns neguļ, grūti utt. Bet caur zobiem to visu pasniegt.. vai viņa vispār saprot, ka ir pārdevēja, kurai ir jāsmaida un jāstāsta, cik dzīve ir fantastiska ar NL un cik skaists ir katrs rīts, kas ar šo produkciju ir iesācies?
02.02.2022 00:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits