IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
core @ 31.01.2022 10:02
Vīgante izklausās kā Nauris
Tāda dura. Kko sagrābusi, baigos faktus un tad tagad ies sadoties rokās :D
viņai FB ielikts arī tas posts, tur viena meitene ļoti pareizu komentu ielikusi, lai beidz Vīgante dramatizēt.
31.01.2022 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Tās skropstas arī pēc kaut kādiem vēdekļiem izskatās
31.01.2022 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
AnnaStokholm @ 31.01.2022 10:41

Spiežam “report” storijiem - false information - Health ??‍♀️??‍♀️??‍♀️
💯
31.01.2022 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
kinderbueno @ 31.01.2022 10:09
Jēga kult tukšus salmus. Varētu padomāt, ka tagad viss mainīsies un nebūs jāvakcinējas nevienam turpmāk. Kad jābliež sejā filleru kg, tad bail nav, ka svešķermeņi kā šis šķidrums tur plūst pa visurieni, noslīd utt. Bet no vakcīnas bail :D
💯💯💯
31.01.2022 10:58 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Nu man arī saasinājās panikas lēkmes pēc vakcīnas, bet nu viņa pasniedz, ka viņai sirds sākusi atteikt, nevis nespēj tikt galā ar emocijām. Tas nav patīkami, bet ar šādiem story viņa taisa vēl lielāku paniku sev un citiem. Ir arī informācija par to, ka cilvēki baidās no vakcīnas un, ka tas ir normāli, ņemot vērā kāda informācija pārsvarā ceļo FB. Viņas gadijumā būtu normāli so izrunāt ar ģā, uzklausīt profesionāļa viedokli, nevis celt paniku.
Vispār viņa tā kā tāds 15 gadīgs skuķis, citreiz smieklīgi paskatīties, citreiz baigi skumji.
31.01.2022 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
31.01.2022 11:11 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
VIP @ 31.01.2022 11:04
Nu man arī saasinājās panikas lēkmes pēc vakcīnas, bet nu viņa pasniedz, ka viņai sirds sākusi atteikt, nevis nespēj tikt galā ar emocijām. Tas nav patīkami, bet ar šādiem story viņa taisa vēl lielāku paniku sev un citiem. Ir arī informācija par to, ka cilvēki baidās no vakcīnas un, ka tas ir normāli, ņemot vērā kāda informācija pārsvarā ceļo FB. Viņas gadijumā būtu normāli so izrunāt ar ģā, uzklausīt profesionāļa viedokli, nevis celt paniku.
Vispār viņa tā kā tāds 15 gadīgs skuķis, citreiz smieklīgi paskatīties, citreiz baigi skumji.

Piekrītu, ka vajag sazināties ar ĢĀ, varbūt pārbaudīties nevis runāt muļķības publiskā vidē!
Labi, saprotu Latvija ir maza valsts un tā, bet tad jau visai Eiropai vajadzētu ar sirdi aiziet! Noteikti ir cilvēki, kuri panes sliktāk vakcīnas in general, citi vispār neko nejūt. Man personīgi visas vakcīnas bija viegli, nebija nekādu reakciju, tik cik plecs sāp, bet arī jo difterijas vakcīnām plecs sāp! Ņerkstēšana Vīgantei par neko! Mazāk botox pumpēt!
Turklāt tos sertifikātus ne jau Latvija izdomāja, tas ir visā Eiropas savienībā! We are not alone 😆✌️
31.01.2022 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Es atvainojos, bet kāpēc ir tā viss jādramatizē? Tu pati zini, ka esi (samērā) publiska persona un šāds Tavs kārtējais dramatiskais posts, iespējams, atkal nonāks preses rakstos. Bet tas ir tik uzspēlēti un mākslīgi, tāpat kā Tava avārija pagājušajā gadā - Tu sacēli tādu paniku, "gandrīz nomiru!!!" Etc, bet jau pēc mēneša un joprojām ir nereti redzami Tavi storiji, ka Tu filmē braucot. Ko Tu taisi tādu drāmu, ja, acīmredzot, pati nedomā par savu rīcību un tās izrietošajām sekām? Tāpat tagad par poti - Tava sirds ir cīnījusies par katru nākamo sitienu. Un tad pati apstiprini, ka Tev ir veģetatīvā distonija, kurai pie panikas lēkmēm ir raksturīga tahikardija (sirds paātrināta darbība). Vai nejauc visu vienā katlā? Saklausoties šausmu stāstus par vakcīnām, tur pat veselam cilvēkam var sākties panikas lēkme pēc tās. Un te es nerunāju šobrīd par valdības noteikumiem, saistībā ar C19, bet gan par Tavu teātri. Varbūt, tiešām Tev ir laiks doties uz kādu vietējo "ziepenes" kastingu - būs kur izlikt savu dramaturģijas talantu.
31.01.2022 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Precīzs komentārs Vīgantei Facebookā.
31.01.2022 11:29 |
 
Patīk
Reitings 3306
Reģ: 09.08.2016
Man patīk - no Oslo var pa 100 eiro aizlidot uz USA un līdz oslo pa 20 eiro. Uz asv ar rokas bagāžu lido un 3 apenēm līdzi? Tur es aizlidoju ar 1 nododamo bagāžu,bet atpakaļ ir 2, jo labi outleti.
Nu ne par to cik kurš daudz ņem mantas līdzi, bet tās lētās biļešu cenas neiekļauj bagāžu, kas tālā ceļojumā nu ir nepieciešama.
Neticu,ka esat kā Žigis kas var ar vienu mugureni kaut kur aizlidot. :D
31.01.2022 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Sandija nekad nav bijusi ar izcilām prāta spējām. Jau fabrikas laikos viņa bija Drama Queen!
31.01.2022 11:49 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Amber @ 31.01.2022 01:38

Mani ļoti interesē kurā gadā un ar kuru avio kompāniju Tu esi pa 180 EUR lidojusi/-is turp un atpakaļ uz ASV? Es gadu gaitā salīdzinoši bieži esmu mērojusi šo ceļu, bet tādas cenas, pat ar 5 pārsēšanām, nekad dzīvē, pat ne reizi, neesmu redzējusi. Lūdzu padalies ar šo info, un varbūt kāda meitene, kura sapņo par ASV apmeklējumu, ar Tavu palīdzību savu sapni varēs beidzot piepildīt! ?
Tavs komentārs ir ar tādu noskaņu, it kā es šo cenu būtu izfantazējusi un tagad man ir jāatskaitas par precīzu gadu vai avio,lai Tu varētu teikt,ka nē, tāda cena nebija! Precīza gadu uzskaite Tev šodien neko nemainīs, jo nekad nav viena fiksēta cena, tas nav tramvajs. Biļešu medības,sauksim viņas tā, ir vesels process. Tās gan var būt pēdējā brīža biļetes, gan laicīgi pirktas. Tā var būt vienkārši akcijas cena caur momondo vai skyscanneri, tas var būt iegūts caur iknognito un iztīrītiem cookies, tas var būt iegūts,nomainot lokāciju,valsti no kā skaties, pārveidojot savā pārlūkā šo info. Visbiežāk gan izvēlējos lidot no Stokholmas vai Oslo ar nevienu pārsēšanos vai maksimums 1. no Rīgas nebūs opcija lidot bez pārsēšanās,bet arī ar visu to, kad ir lidots no Rīgas, tās ir bijušas maksimums 2 pārsēšanās. Bija arī saldi laiki pirms pandēmijas, kad varēja no Stokholmas lidot uz NY ap 80-90 eur ,bet no Rīgas līdz 200 eur.Dārgākais, ko esmu samaksājusi, ir ap 400 eur laikos, kad manas zināšanas nesniedzās vēl līdz pārdomātai biļešu meklēšanai. Nav viena konkrēta avio kompānija, man tās mēdza atšķirties, bet primāri izvēlējos Eiropas avio,jo pateicoties tam, ka lidojumi mēdza kavēties, var atgūt gana smukas kompensācijas,kas vēl samazināja ceļojuma izdevumus. Ja kādai ir sapnis par ceļojumu, iesaku vērsties ceļojuma forumos un saprast, ka tas var būt vesels process, nevis viena cena visam :D Es tagad neesmu lidojusi,kā es varētu zināt kādas cenas ir šobrīd, ja tāds nav plāns? :D Turklāt cenas var mainīties arī atkarībā no izvēlētajām dienām. Tā it kā Tu nebūtu ceļojusi, jo ir stipri dīvaini lidot uz asv ar 5 pārsēšanās reizēm,to laikam ir jāmāk atrast :D turklāt cilvēks, kurš ir ceļojiis,nav pat svarīgi uz kurieni, labi zina,ka cenas var būt ļoti dažādas
31.01.2022 11:50 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Varbūt kāda zin šobrīd aktīvu about you kodu? :D
31.01.2022 11:52 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mc.Queen @ 31.01.2022 11:42
Man patīk - no Oslo var pa 100 eiro aizlidot uz USA un līdz oslo pa 20 eiro. Uz asv ar rokas bagāžu lido un 3 apenēm līdzi? Tur es aizlidoju ar 1 nododamo bagāžu,bet atpakaļ ir 2, jo labi outleti.
Nu ne par to cik kurš daudz ņem mantas līdzi, bet tās lētās biļešu cenas neiekļauj bagāžu, kas tālā ceļojumā nu ir nepieciešama.
Neticu,ka esat kā Žigis kas var ar vienu mugureni kaut kur aizlidot. :D
Ir reizes, kad iekļauj un ir reizes, kad neiekļauj :) Tā jau nu noteikti nebūs problēma. Ja problēma ir bagāžas iegāde, ja tomēr avio neiekļauj ,kas patiesībā ir bijis reti manos personīgajos gadījumos, tad iespējams nevjag doties uz asv, ja viss apstājas pie bagāžas iegādes.
31.01.2022 11:52 |
 
Reitings 1943
Reģ: 22.07.2020
core @ 31.01.2022 11:52
Varbūt kāda zin šobrīd aktīvu about you kodu? :D

20EXTRA
31.01.2022 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 930
Reģ: 13.01.2011
Mc.Queen @ 31.01.2022 11:42
Man patīk - no Oslo var pa 100 eiro aizlidot uz USA un līdz oslo pa 20 eiro. Uz asv ar rokas bagāžu lido un 3 apenēm līdzi? Tur es aizlidoju ar 1 nododamo bagāžu,bet atpakaļ ir 2, jo labi outleti.
Nu ne par to cik kurš daudz ņem mantas līdzi, bet tās lētās biļešu cenas neiekļauj bagāžu, kas tālā ceļojumā nu ir nepieciešama.
Neticu,ka esat kā Žigis kas var ar vienu mugureni kaut kur aizlidot. :D

Nu, nu
Ļoti reti garajos lidojumos nav iekļauta bagāža. Man personīgi nav gadijies nekad tā, ka būtu atsevišķi jāpērk.
Ne uz asv pa 240, ne filipīnas pa 300, ne tagad japāna rudenī pa 280 turp-atpakaļ. Lētās biļetes nenozīmē, ka tev kautkas tiek atņemts un tu tiec iesēdināts sagrabējušā lidmašīnā. :)
Starpcitu- mugurenei nav nekādas vainas. Ja lido uz karstu galamērķi. Visos airbnb pārvasarā ir veļasmašīnas.
Šovasar kad uz eiropu visur varēja aizlidot pa kapeikām tā arī darīju. Venēcija turp-atpakaļ 10€. Mugursoma, airbnb, 2 nedēļas. Labums tāds- nav jādomā ko vilkt 😄
31.01.2022 12:19 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Aizspogulia @ 31.01.2022 12:19

Nu, nu
Ļoti reti garajos lidojumos nav iekļauta bagāža. Man personīgi nav gadijies nekad tā, ka būtu atsevišķi jāpērk.
Ne uz asv pa 240, ne filipīnas pa 300, ne tagad japāna rudenī pa 280 turp-atpakaļ. Lētās biļetes nenozīmē, ka tev kautkas tiek atņemts un tu tiec iesēdināts sagrabējušā lidmašīnā. :)
Starpcitu- mugurenei nav nekādas vainas. Ja lido uz karstu galamērķi. Visos airbnb pārvasarā ir veļasmašīnas.
Šovasar kad uz eiropu visur varēja aizlidot pa kapeikām tā arī darīju. Venēcija turp-atpakaļ 10€. Mugursoma, airbnb, 2 nedēļas. Labums tāds- nav jādomā ko vilkt ?
Jā,mugurenei vispār nav nekāda vaina! Pat ļoti bieži,kad paņemu lielo koferi uz nodošanu,nākas secināt, ka nebija jēga,pietiktu ar mugureni :D bet tā kā par to nebija jāmaksā papildus, tad rezervei jau ņēmu nododamo bagāžu, bet,lai teiktu, ka bez tā nevar iztikt, pilnīgi un galīgi nē
Es gan atkārtošos un teikšu,ka tas ir joprojām katram individuāli :) Lai teiktu,ka baigi iepērkos, arī nē,jo pārsvarā neko nevajag, viss,ko vajag, vairāk vai mazāk, jau ir. Labākajā gadījumā vienu dienu ieskrienu veikalos palūrēt piedāvājumu
31.01.2022 12:30 |
 
Patīk
Reitings 3306
Reģ: 09.08.2016
Ir reizes, kad iekļauj un ir reizes, kad neiekļauj Tā jau nu noteikti nebūs problēma. Ja problēma ir bagāžas iegāde, ja tomēr avio neiekļauj ,kas patiesībā ir bijis reti manos personīgajos gadījumos, tad iespējams nevjag doties uz asv, ja viss apstājas pie bagāžas iegādes.

Man nav problēmu nopirkt sakārīgas biļetes ar normāliem connecting laikiem un iekļautu bagāžu, jo nelidoju pāri okeānam uz 2 dienām.
Nu, nu
Ļoti reti garajos lidojumos nav iekļauta bagāža. Man personīgi nav gadijies nekad tā, ka būtu atsevišķi jāpērk.

Kaut kādiem SAS esmu redzējusi dealus, kur iekļauta ēdināšana un rokas bagāža. Nododamais koferis nav. Es vairāk atbildēju uz to komentāru, kur var aizlidot no oslo pa 100 eiro, bet līdz oslo pa 20 ar balticu. Ok, par 20 eiro ar roķenīti jau var aizlidot līdz Oslo, bet nu man neticās, ka lielākā daļa gatavas kā Žigis ar mugureni ceļot.
Te taču vaikstās par KFC ēstuvi, tādas dāmas tikai ceļo smalkos papēdīšos ar 3 koferiem vismaz. :D
31.01.2022 12:40 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Vispār baigi sagribējās KFC :D
31.01.2022 12:46 |
 
Patīk
Reitings 3306
Reģ: 09.08.2016
Starp citu, vakar Sauliete ēda savus vēžus. Tā kā...miers! :D
31.01.2022 12:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits