IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Mazaa15 @ 04.01.2022 22:15

Ar Dns testa veikšanu, kaut kā vairāk pavīd ar bērniem kopā jāpavada laiks.. Bērni, bērni pēkšņi.. Nezinu, kā jums bet baigi manāmi krīt acīs.. Māte - aukle kur.. Beidzot, saprata meitai jāaudzina. Vai Vucēna kaut ko grib pierādīt, parādīt...

Kārtējā manipulācija. Uzbur kaut kādu tēlu, grib citiem pierādīt. Dzīvē labāk ietu, ja atzītu kā ir un bez atvainošanās vai atmāzēšanās būtu tāda, kāda ir, nevis feikotu. Tagad tik parāda, ka ir feik persona, ka nevar viņai uzticēties.
04.01.2022 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 432
Reģ: 25.08.2011
Pārkere un Niklāvs Mičulis tik daudz laika kopā pavada darba jautājumos? 🤔 vai tomēr kas cits? 🤔
04.01.2022 22:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Līna ❀ @ 04.01.2022 22:23
Pārkere un Niklāvs Mičulis tik daudz laika kopā pavada darba jautājumos? ? vai tomēr kas cits? ?

Viņai taču bija draugs kaut kāds miljonāra dēls 🤔
04.01.2022 22:29 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Karstā Una par NL smūtijiem:
Kliente izvēlas ņemt no manis smārtus, jo viņa strādā klientu apkalpošanas sfērā, un šis ir max ērti viņai, jo no mutes nenāk nekāda ēdiena smaka.
Meitenes, jūs darbā arī normālu ēdienu neēdat un dzerat tikai pulverus, lai no mutes nenāktu smaka?
04.01.2022 22:45 |
 
Patīk
Reitings 23069
Reģ: 27.01.2021
core @ 04.01.2022 21:25
Rojam ir vērts sekot, ja gribas uzreiz podkastus un ar video . Bet tā kopumā dažreiz domāju, par ko maksāju, ja citi tāpat pie tā visa tiek
nu jā, tas gan, bet Rojs man patīk, tāpēc viņam to 1 eiro mēnesī nav žēl :D turklāt pārsvarā viņam visi tie podkāsta audio spoķikā iznāk mēnesi vēlāk, kad klačas vairs nav aktuālas. par video vispār nezinu, vai iznāk youtube, jo pārsvarā tikai klausos
04.01.2022 22:51 |
 
Patīk
Reitings 23069
Reģ: 27.01.2021
Silla @ 04.01.2022 21:38
es varbūt te brīnos un to patreonu neizprotu :D rojam tad sanāk eiro vai trīs vai 5 par mēnesi? Nu sapratu, ka tur var izvēlēties, ko redzēt, bet tajā eiro pakā ir kādi interesanti video? Vai tikai podkāsts, jo ja tikai podkāsts, tad to pagaidu ilgāku laiku un noklausos Spotify
oo jā, viņam tur ir visādi rēcīgi video, kurus citur nevar redzēt
04.01.2022 22:53 |
 
Patīk
Reitings 23069
Reģ: 27.01.2021
Karlsone @ 04.01.2022 22:45
Karstā Una par NL smūtijiem:
Kliente izvēlas ņemt no manis smārtus, jo viņa strādā klientu apkalpošanas sfērā, un šis ir max ērti viņai, jo no mutes nenāk nekāda ēdiena smaka.
Meitenes, jūs darbā arī normālu ēdienu neēdat un dzerat tikai pulverus, lai no mutes nenāktu smaka?
😆😆 nu lol. patiesībā man tā ideja neliekas slikta, jo pašai, piemēram, tā darba dinamika ir tāda, ka ne vienmēr ir laiks paēst pa visām 24h un tādu kokču uzjaukt, kas ķipa aizvieto veselu ēdienreizi un patērē 10sek, lai pagatavotu - ir ērti. bet no viņām NEKAD nepirktu, palasot to sastāvu veselīgāk pat ir neēst nemaz 🤣
04.01.2022 22:57 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Aamelija @ 04.01.2022 22:18

Katrā paaudzē kaut kas mainās, bet, ja tā nebūtu un visiem viss būtu jāsagremo, jāpieņem ''skarbā realitāte'' tad tu, piemēram, vēl tagad nevarētu balstot vai nēsāt bikses, jo esi sieviete, melnādainajiem būtu atsevišķas tualetes no baltajiem, par homoseksuāļu dzīvi nemaz nerunājot. Gan jau laikā, kad sievietes prasīja kaut kādas tiesības un bija par kaut ko ''apvainojušās'', tādi cilvēki kā tu par viņām bija baigajā neizpratnē.

Es vispār esmu atvērti domājošs cilvēks, kurš vienmēr iestājies gan par sieviešu tiesībām, gan pret rasismu un homofobiju, bet pat priekš manis daudz kas, kas šobrīd notiek tā saucamajās attīstītajās valstīs, šķiet, atvainojos, totāls stulbums, jo ar daudzām lietām jau ir iebraukts riktīgās auzās. "Vējiem līdzi" tagad atrodas aizliegto filmu sarakstā, katrā seriālā tagad obligāti jābūt tēmai par rasismu un vismaz vienam galvenajam varonim, kurš tiek apspiests savas ādas krāsas dēļ, atsevišķās darba vietās darbiniekiem jānorāda vēlamās uzrunas forma, vīrieši čurā sieviešu tualetēs, vīrišķīgi vīrieši tagad skaitās "toxic masculinity", McDonalds baltajiem darbiniekiem jāiziet kurss par to, kā būt "less white" utt.,utjp.. Tādā veidā tiek audzināta totāla "sniegpārsliņu" paaudze, kura sastāv no cilvēkiem, kuri apvainojas par visu un uz visiem, kuri ne tā paskatījušies virsū, ne tā uzrunājuši vai ne tā kaut ko pateikuši. Protams, normālā sabiedrībā ir jāvalda savstarpējai cieņai, nav vietas netolerancei, neiecietībai pret kādu noteiktu sabiedrības grupu, nav vietas naidam, par to vispār neiet runa. Taču šobrīd daudz kas ir aizgājis riktīgās galējībās un uzskatu, ka veids, kā viss notiekošais iespaido jauno paaudzi, nodara vairāk ļaunuma nekā labuma. Bet, kā jau teicu, tās ir tikai manas domas.
04.01.2022 23:01 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Respektīvi, izskatās, ka mūsdienu pasaulei vairs nav vajadzīgi cilvēki ar mugurkaulu, tādi, kuriem ir savs viedoklis, nostāja un savs skatījums uz dzīvi. Ir vajadzīgi čīkstuļi, kuri visu laiku tiek apspiesti, visu laiku ir par kaut ko apvainojušies un kuriem visi citi visu laiku ir kaut ko parādā, jo viņi pieder pie vienas no priviliģētajām grupām tikai savas rases, dzimuma vai seksuālās orientācijas dēļ. Piedodiet, bet, padzīvojot kādu laiciņu vienā tādā valstī, man tāds novērojums radās.
04.01.2022 23:04 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Miaa @ 04.01.2022 21:59

Nē, es vairāk par to, ka mūsdienās ļoti daudzi cilvēki ir kļuvuši viegli aizvainojami, saasināti uztver ļoti daudz un dažādas lietas. Latvijā tas varbūt nav tik izteikti, bet tajā pašā ASV visa "woke" kultūra ir aizgājusi tādās galējībās, ka tagad visi apvainojas par visu. Es neuzskatu, ka kaut kādiem ietekmeļiem vai vēl kaut kam būtu speciāli jāpiedomā pie sava satura veidošanas (protams, nerunāsim par dažādām galējībām), lai tikai kādu neaizskartu vai neaizvainotu, vai nesabojātu kāda jaunieša psihi. Jauniem cilvēkiem un vispār cilvēkiem kā tādiem ir jādomā pašiem ar savu galvu, jābūt kritiskiem pret informāciju, kuru tie uzņem un jāmāk pašiem izdarīt secinājumus par redzēto, nevis jātiek no visām malām sargātiem no briesmām. Esmu 90-to gadu bērns, audzis laikā, kad tāda Instagrama vai influenceru vispār nebija, un man liekas, ka mēs, tās paaudzes cilvēki, esam mazliet savādāki, gatavāki pieaugušo dzīvei un ar pavisam savādāku pasaules uztveri nekā tā paaudze, kura aug tagad un kuru tik viegli var ietekmēt kaut kādas Didrihsones vai kādas citas personas Instagram posti, ka tāpēc jāsargā nabaga jaunietis no tādas informācijas iegūšanas. Nē, tieši otrādi - jāiemāca jaunietim kritiskā domāšana un tas, ka nevajag akli sekot slavenību vai influenceru padomiem vai darbībām, nevis jācenšas viņus pasargāt no tā visa, jo vēlāk, uzsākot pieaugušo dzīvi, viņi saskarsies vēl ne ar vienām vien grūtībām un kas tad viņus pasargās? Manam viedoklim var nepiekrist, tas ir tikai normāli, gribēju tikai izteikt, tā teikt, pretēju viedokli par šo tēmu.
bet nav, un no vienas puses, varbūt arī labi, no otras tam nāk līdzi daudz izaicinājumu. Tāpat šādi salīdzinot nesanāks dialogs. Tad jau varētu pateikt ka 90gados bija memļaki salīdzinot ar kara/pēckara paaudzi. Laiki mainās, tāpat cilvēki, apstākļi, izpratne. Nekad nebūs tā kā bija. Jā, 90tajos varbūt bija robustāki un vairāk spēja izturēt. Bet emocijas, sajūtas? Tās neviens nemācēja izpaust. Pretēji tagad, kad varbūt, kādreiz ir par daudz uzsvars uz emocijām un sajūtām. Bet kā tad lai tas bērns izprot sevi, pieņem sevi, savas sajūtas, emocijas? Protams, tas prasa kompetentus pieaugušos, kas spēj iedot drošas, bet noteiktas robežas, lai viss nekļūtu tikai par drāmu un emocijām. Un ne jau visiem bērniem ir palaimējies ar vecākiem, ne visiem ir paveicies ar sociālo statusu un ekonomisko stāvokli ģimenē. Ne visiem ir droša un attīstību veicinoša vide skolā utt.
Es, patiesībā, domāju, ja tā pati Didriksone izprastu kā viņa (negatīvi) ietekmē to savu jauniešu auditoriju, viņa tās pašas mērīšanās (iespējams) izlaistu strojos.
Un tā joprojām. Internets un tā ietekme ir vispār jauna nodaļa cilvēces vēsturē, un ļoti interesanti vērot kur tas aizvedīs un kādas sekas atstās.
04.01.2022 23:13 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
C00L Dzipsy @ 04.01.2022 14:40

Nevienam viņa šeit neko nav parādā, bet viņa ir "ietekmele", kurai seko liels skaits jaunu cilvēku bez dzīves pieredzes. Kāds no viņas var iedvesmoties darīt to pašu ko viņa, arī slikto, tai skaitā slimīgo ēšanu, mērīšanos, briesmīgo pareizrakstību, šķībās krūtis un seja, pleķainā āda..
Diemžēl "ietekmeļi" neuzskata par vajadzību izglītoties un turpina ietekmēt jaunos prātus ar savu dzīvesveidu.

Vispār, agrāk tak tas notika tāpat, tikai lasot žurnālos. Kā Tev šķiet, kā radās visi Emo, tokio hoteļu fani utt?😅🤣 Kādēļ bija stilīgi ar žiletēm graizīt rokas utt?🤔 Nē, es neatbalstu Didrihsoni, ir daudzas lietas par kurām viņa ir melojusi, tas ir arī pierādijies, bet cmoon, ietekmējušies ir cilvēki un arī tie, kas ir bez dzīves pieredzes jau kopš cilvēces pirmsākumiem. Tāpat kā kaimiņš no kaimiņa ietekmējas, kuram krutāks zāles pļāvējs utt! Un nemaz nerunāsim par sievietēm kopumā, kurām ir tieksme vienai otru pārspēt! 😀🤣
Esmu gatava uzņemt kritiku pēc šī komentāra! Paldies!😀😀😀🤣🤣🤣
04.01.2022 23:25 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Nemierīgā @ 04.01.2022 17:48
Kamēr Dzenīte izmisuma vadīta par sekotāju kritumu , izmēģinājusi visus līdzekļus, katrā otrajā postā prasa
Komentēt vai udod stulbu jautājumu, lai tikai kačātu apgoritmu, nu jau aizvērusi savu kontu, lai visi kas viņu skatās piesekotu, tikmēr Virsnītei nedarot neko, iepostojot pāris story dienā, sekotāji tikai aug! Virsnītei nav ne pīļu lūpas, ne visur izgāzta presīte un silikoni, ne posti par sūdzēšanos ar to cik visur viss ir slikti un grūti…
Diez Dzenīte pīļlūpa aizdomāsies vienreiz?

Vo! Lasu šodien pirmo sakarīgo teikumu šeit! 😀😅 Tā tiešām ir! Nu nevar būt tā, ka vienai statistika krītas dēļ Šrilankas un otrai tieši otrādi. Tā ir vaina personā, ne algoritmā!⚡
04.01.2022 23:32 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tad jau varētu pateikt ka 90gados bija memļaki salīdzinot ar kara/pēckara paaudzi. Laiki mainās, tāpat cilvēki, apstākļi, izpratne. Nekad nebūs tā kā bija.

Nu ja, šī brīža 90 gadnieki Mias vecumā mūsu vecākus uzskatīja par ''sniegpārsliņām'', tāpat kā mūsu vecāki domā par šī brīža 30 gadniekiem, Miu ieskaitot :) Vecais stāsts par ''kad mēs augām, tad gan tā nebija''.
04.01.2022 23:43 |
 
Reitings 1949
Reģ: 26.12.2021
Mazliet papētīju Dzenītes profilu, pie pēdējās bildes knapi 100 like 😅 jā, es izskaitīju 😁 Kramiņa viņai bildes laiko (pēdējo gan tikai) bet viņa Kramiņas pēdējās bildes nav iekaikojusi nevienu..Maija Rozite vinai laiko-viņa nevienu. Pati “savējos” neatbalsta un vēl gaida kko no “parastajiem mirstīgajiem”. Man labiem cilvēkiem nav žēl like, ko zinu cik daudz laika, enerģijas un resursu paņem pārdomāta satura veidošana. Dzenītei like vairs nelikšu principa pēc, lai gan daudzas bildes viņai ir smukas.
04.01.2022 23:49 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
piecukapeikumetēja @ 04.01.2022 23:25

Vispār, agrāk tak tas notika tāpat, tikai lasot žurnālos. Kā Tev šķiet, kā radās visi Emo, tokio hoteļu fani utt??? Kādēļ bija stilīgi ar žiletēm graizīt rokas utt?? Nē, es neatbalstu Didrihsoni, ir daudzas lietas par kurām viņa ir melojusi, tas ir arī pierādijies, bet cmoon, ietekmējušies ir cilvēki un arī tie, kas ir bez dzīves pieredzes jau kopš cilvēces pirmsākumiem. Tāpat kā kaimiņš no kaimiņa ietekmējas, kuram krutāks zāles pļāvējs utt! Un nemaz nerunāsim par sievietēm kopumā, kurām ir tieksme vienai otru pārspēt! ??
Esmu gatava uzņemt kritiku pēc šī komentāra! Paldies!??????
nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc atšķirīguviedokļu apmaiņa ir uzreiz jāuztver kā kritika?
Piekrītu, ka agrāk arī bija ietkeme. Atšķirība gan būtiska - tev bija jāaiziet uz koncertu, jānopērk žurnāls, jāaiziet pie kaimiņa noskatīties video utt. Tāpat, ja kaut kas bija galīgi kūku, visticamāk tas tika aizliegts. Šobrīd tas ir pieejams neierobežotā daudzumā un bez nekādiem ierobežojumiem (reālajā laikā).
Protams, joprojām varam runāt par vecāku ietekmi. Bet ko darīt tiem bērniem, kurus vecāki gada vecumā nosēdina pie planšetes vai ar bērniem sarunājas caur telefona ekrānu?
Tāpēc, manuprāt, ir ļoti svarīgi runāt par sociālo atbildību, veidot izpratni un dialogu. Nevis aizbildināties, ka agrāk tā arī bija, pārsvarā visi kaut kā izdzīvoja.
04.01.2022 23:50 |
 
Reitings 1949
Reģ: 26.12.2021
Bet var jau būt, ka viņa pavada maz laiku ig, jo seko tikai 96 cilvēkiem 😅 anyway, diezvai visas Kramiņas bildes palaidusi garām.
04.01.2022 23:52 |
 
Reitings 1949
Reģ: 26.12.2021
Papētot tos dažus influencerus kam Dzenîte seko, nevienam neliek like. Čūska 😂 ok, šodienai pietiks, aizrāvos. 😅
04.01.2022 23:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Miaa @ 04.01.2022 23:04
Respektīvi, izskatās, ka mūsdienu pasaulei vairs nav vajadzīgi cilvēki ar mugurkaulu, tādi, kuriem ir savs viedoklis, nostāja un savs skatījums uz dzīvi. Ir vajadzīgi čīkstuļi, kuri visu laiku tiek apspiesti, visu laiku ir par kaut ko apvainojušies un kuriem visi citi visu laiku ir kaut ko parādā, jo viņi pieder pie vienas no priviliģētajām grupām tikai savas rases, dzimuma vai seksuālās orientācijas dēļ. Piedodiet, bet, padzīvojot kādu laiciņu vienā tādā valstī, man tāds novērojums radās.

Man liekas, ka tieši beidzot cilvēkiem ir mugurkauls, un ir gatavi runāt par problēmām.
Manuprāt, “būt ar mugurkaulu” nenozīmē klusiņām sēdēt stūrī, un nevienam neteikt, ka tev kaut kas nav labi.
Varbūt ačgārni domāju :)
05.01.2022 00:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lula @ 05.01.2022 00:09

Man liekas, ka tieši beidzot cilvēkiem ir mugurkauls, un ir gatavi runāt par problēmām.
Manuprāt, “būt ar mugurkaulu” nenozīmē klusiņām sēdēt stūrī, un nevienam neteikt, ka tev kaut kas nav labi.
Varbūt ačgārni domāju :)

Beigas norāvās 🤦‍♀️
Jā, daudzās jomās ir pārspīlējumi, bet man šķiet, ka vienkārši esam vel ceļā uz labāku vidi. Jāizkuļas cauri kaut kādam jocīgam periodam, un cerams nākamās paaudzes būs labāki, iejūtīgāki cilvēki.
tas off toppic.
Katrā ziņā man liekas labi, ka runājam par kreizī influenceriem un vismaz kāds aizrāda, ko soctīklos nevajag darīt vai reklamēt. Citādāk tas viss paliek ar vien trakāk un trakāk 😅
05.01.2022 00:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits