IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.11.2021
Cosmochic @ 17.12.2021 00:40
Neesat padomajušas par to, ka tā ir viena un tā pati persona, kas ieraksta te kko par Jeļeņu un tad no otra profila steidz aizstāvēt viņu uzreiz?????‍♀️
Parasti uzrodas tad kad neviens kādu laiku nav pieminējis to "lielo zvaigzni" Jeļeņu. Un man pat vienalga vai tā ir viņa pati, māsa vai kāds cits- Tev trūkst uzmanība, vai arī ar galvu kkas nav tīri ok??‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Visspār ar neko izpelnījusies, ka kāds par viņas visspār runā.?????‍♀️
Ā nu varbūt ar savu anoreksiju, vai arī ar to, ka kādreiz tik ļoti gribēja līdzināties māsām Olsenām?? (atceros no draugiem.lv, kad šī tur figurēja ??‍♀️)
Un jā, paskatījos tās māsas bildes ar to puiku- Laikam jai izaugs kārtējais neīstais vīrietis mūsu gadsimtā, kas nav nekāds brīnums vairs, diemžēl..

Tieši to pašu nodomāju par komentāriem, viens un tas pats stils, garie palagi par to cik harmoniska Jasmines dzīve. Tak nevienam neinteresē..
17.12.2021 08:45 |
 
Reitings 1873
Reģ: 09.12.2021
Ooo, Una Vītola lasa forumu.

Kaut kāda tizlene. Par visu atskaitās tagad. 😁
Viņas visas lasa šo forumu un aizbildinās, ka KĀDS atsūta screenus un tad nākas izlasīt.🤡
17.12.2021 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 426
Reģ: 25.08.2011
Vispār sanāk, ka vispirms bija tas afterpārtijs (sen jau dažiem bija storiji) un tikai pēc tam Tenerife (Alise raksta, ka bija decembrī)
17.12.2021 08:53 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Enazenaz @ 17.12.2021 08:33
Ooo, Una Vītola lasa forumu.
Klau? Varbūt tas storijos pastāsti, kāpēc 8 mēnešus vecam bērnam ir jādod naggeti un 10 mēnešos kakao tase katru rītu? To pati arī apraksti savos ikmēneša memuāros.
Un vari pat neskaidrot, ka tas tikai pāris reizes. Bērnam šīs lietas vispār nav ilgi jāredz.

Un vēl cepts bekons, ceptas siermaizites, cepta ola brokastīs.
Bērnam tādā vecumā būtu brokastīs jāēd kāda putra, nevis viss cepts
Nav jau gan brīnums, viņa vienreiz rakstīja, ka paši ar vīru neko citu neēd ka tikai pusfabrikātus. Ko tad bērnam var iemācīt.
17.12.2021 08:57 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Una Vītola saka, ka bērns lieto knupi, jo slimnīcā vajadzēja. DURA TAS BIJA PIRMS 10 MĒNEŠIEM! Dura dura dura…
17.12.2021 08:58 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
chiepinja @ 17.12.2021 08:58
Una Vītola saka, ka bērns lieto knupi, jo slimnīcā vajadzēja. DURA TAS BIJA PIRMS 10 MĒNEŠIEM! Dura dura dura…
🤡
17.12.2021 09:11 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Jeļena atkal atrāda savus Aliexpress dārgumus. 😂
17.12.2021 09:31 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kāda arī skatījās mīla kemperii tet+? Interesē, kas tur bija vēl tāds. Jo visu laiku likās, ka tjr rāda vairāk :D
17.12.2021 09:44 |
 
Reitings 2139
Reģ: 10.09.2021
Viniem bijusi vairaki after partiji. To ko vakar radija, tiesam bija pec Tenerifes, jo Megijai sarkani mati utt.
Es domaju, ka Alise loti speleja uz kameram. Taja skirsanas epizode domaju, Rudis vnk pavilkas lidzi, ka nebus, lai Latvijas prieksa vinu neatsuj. Kjip, es ari, es ari neko nejutu. Kas vel man likas iepriekseja serija - vini abi loti uztraucas par uzvaru, nu vai uzvares utt, nevareju saprast ko ta nem un uztraucas, vai tad tas tik svarigi. Butu patiesas jutas - ta neuztrauktos. Bet domaju Rudis nepardzivo, tads galants puisis savos gados, labi audzinats.
Man ari brunete Elina loti patika, forsa, sieviskiga meitene. Domaju pieludzeju vinai netrukst.
17.12.2021 09:46 |
 
Reitings 1873
Reģ: 09.12.2021
Jeļena atkal atrāda savus Aliexpress dārgumus. 😂

Pagaidi, kad bērns paaugsies, visi aļiki būs izmētāti. Nedomāju, ka bērnam būs sava istaba.
Jo viņas pasaule ir tikai 1 istaba. 😁
Sola, ka pārvāksies uz Turciju kaut kad. Man kaut kādas šaubas par to.
Un sazin, ko turku princis dara visu šo laiku..khm.
Dzīvo uzticīgi?
Tas viss liekas dīvaini!
Jā, JASMĪNA, vari neko neteikt. 😁
17.12.2021 09:48 |
 
Reitings 2139
Reģ: 10.09.2021
Es skatijos, nu tur reizem atkartojas tas ko radija garajas serijas, bet bija ari neredzeti daudzi kadri. Man teiksim bija interesanti skatities, jo sakuma skita, ka Davidam ar Elinu varetu izveidoties kaut kas vairak. Ka ari viena no pedejam papildus serijam bija ta pikanta spele, kura poza vislabak patik utt, tur tadu mulsumu vareja redzet vinos 😀
17.12.2021 09:48 |
 
Reitings 2139
Reģ: 10.09.2021
Plus vel gribeju teikt, teiksim man Alise patika, vismaz kaut kas savadaks un bija interesanti skatities. Bet tad kad viss beidzies - nu vispar vinai baigais raksturins. Teiksim neredzu, ka puisi vinai saktu rakstities utt, drizak puisiem no vinas bail butu. Un ari nebija no vinas liela atdeve, Rudis visadi centas, bet vina.. kjip paldies, jaa esmu princese. Un beigas nober vel - starp mums nekad nekas nebija un nebus. Nu wtf??? Biskjit vareja nokapt no augstumiem. Pati jau pienema visus uzmanibas apliecinajumus un pec tam vnk publiski saka, aij negribu tomer. Tapat instagrama ieliek aptauju: ka jums skiet esam kopa vai nee? Kaut ka negliti, ta ka spele vinai viss shis.
17.12.2021 10:01 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Njaa. Diez vai viņi būtu tēlojuši to visu... Lai gan tā Alise tāda aizdomīga...
17.12.2021 10:09 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Valdet @ 17.12.2021 10:01
Plus vel gribeju teikt, teiksim man Alise patika, vismaz kaut kas savadaks un bija interesanti skatities. Bet tad kad viss beidzies - nu vispar vinai baigais raksturins. Teiksim neredzu, ka puisi vinai saktu rakstities utt, drizak puisiem no vinas bail butu. Un ari nebija no vinas liela atdeve, Rudis visadi centas, bet vina.. kjip paldies, jaa esmu princese. Un beigas nober vel - starp mums nekad nekas nebija un nebus. Nu wtf??? Biskjit vareja nokapt no augstumiem. Pati jau pienema visus uzmanibas apliecinajumus un pec tam vnk publiski saka, aij negribu tomer. Tapat instagrama ieliek aptauju: ka jums skiet esam kopa vai nee? Kaut ka negliti, ta ka spele vinai viss shis.

“Starp mums nekad nekas nebija”, khem, tajā spēlē kur bija jautājums cik ilgi būsiet kopā abi atbildēja bezgalīgi/uz mūžu. Riktīga aktiermāksla.
17.12.2021 10:10 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Alise iepriekš (pāris dienas atpakaļ skatījos, jo domāju, vai ir kopā) sekoja Rūdim un Rūdis viņai, bet tagad vairs nē. 😄
17.12.2021 10:12 |
 
Reitings 2139
Reģ: 10.09.2021
Jup, es domaju pec pedeja shova filmesanas Rudis pateica Alisei ko isteniba doma. Tur kaut kadas domstarpibas bija, jo Rudis jau rakstija Alisei pec Italijas utt, vinai nebija gribesanas un laika.
17.12.2021 10:16 |
 
Reitings 2139
Reģ: 10.09.2021
Bet jaa, vajag vairak shadus raidijumus ar sakarigiem cilvekiem. Man teiksim patiik too hot to handle netflixa, tur ari pec shova lielaka dala pari izjukusi. Nu ta tas ir, pec tiem shoviem reti kurs paris paliek kopa.
17.12.2021 10:18 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Man vienīgajai sāk besīt,ka jo jaunākas meitenes/māmiņas,jo vairāk viņas te nodirš?Par ko duraduradura? Par to,ka meitene no mazpilsētas,kurā NAV ekošmeko mammu un bērnus audzina pavisam citādi,meklē domubiedrus IG,lai nesajuktu prāta?Tas pats ar Skrastiņu.Viņas dzīvo pavisam citā vidē,paprasot latgalē vecmāmiņām,kā viņi audzināja bērnus,Rīdzinieks nesaprastu,kā viņi vispār ir dzīvi.Ja Tavu dzīvi vērtētu sieviete no NY vai labākie bērnu aprūpes speciālisti,100% arī teiktu,ka dura dura dura,jo pat 5 bērnu mamma 50 gados var kaut ko nezināt,jo info mainās.Tu savu mammu arī par duru sauc katru reiz,kad viņa ir palaidusi garām jaunos ekošmeko trendus? Man arī sirds sāpētu un es arī uz huiņām atbildētu ar faktiem.Ja Tu nē,tad skaidrs ko darīji skolā,kad Tev mugurā ar zīmuli bakstīja.Sēdēji un klusēji,ne?🙂
17.12.2021 10:30 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sintijauzava @ 17.12.2021 10:30
Man vienīgajai sāk besīt,ka jo jaunākas meitenes/māmiņas,jo vairāk viņas te nodirš?Par ko duraduradura? Par to,ka meitene no mazpilsētas,kurā NAV ekošmeko mammu un bērnus audzina pavisam citādi,meklē domubiedrus IG,lai nesajuktu prāta?Tas pats ar Skrastiņu.Viņas dzīvo pavisam citā vidē,paprasot latgalē vecmāmiņām,kā viņi audzināja bērnus,Rīdzinieks nesaprastu,kā viņi vispār ir dzīvi.Ja Tavu dzīvi vērtētu sieviete no NY vai labākie bērnu aprūpes speciālisti,100% arī teiktu,ka dura dura dura,jo pat 5 bērnu mamma 50 gados var kaut ko nezināt,jo info mainās.Tu savu mammu arī par duru sauc katru reiz,kad viņa ir palaidusi garām jaunos ekošmeko trendus? Man arī sirds sāpētu un es arī uz huiņām atbildētu ar faktiem.Ja Tu nē,tad skaidrs ko darīji skolā,kad Tev mugurā ar zīmuli bakstīja.Sēdēji un klusēji,ne??

Es tiešām sēdēju un klusēju kad man skolā bakstija ar zīmuli un sauca neglītos vārdos. Bet man nav 2 bērni, es vairs nedzīvoju laukos un neatrofējos no visa, argumentējot to ar māmiņu būšanu. Visiem ir izvēle.
17.12.2021 10:37 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Siseni,man žēl par Tavu pieredzi,kas noteikti bija sāpīga,bet bakstīšana mugurā sāp 10x vairāk,ja dari visu,kas Tavos spēkos lai iedotu mazulim labāko ko spēj,bet ir kāds,kurš to mazo radību ķidā.Jūs zinat,ka viņas te lasa,bet pat nemēģinat pateikt maigāk savu domu.Bet,kā likums,jo vairāk Tu nosodi citus,jo skarbāk dzīve piespēlēs situācijas,caur kurām gribot negribot Tu saproti kā viņi toreiz jutās.Piemini manis vārdus.Būs dienas,kad arī Tu jutīsies kā sūdīga mamma un hujova,ja tajās dienās kāds piemtinās dura dura dura.
17.12.2021 10:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits