IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Gints… 😂 cik viņam gadu, kā var tik ļoti nesaprast dzīvi.
Un ja man vīrs pateiktu, ka dzemdības neizskatijās nekas grūts, es viņu uzšautu kosmosā. Pilnīga necieņa pret sievu
Gints atklāja, ka piedalījās arī pašās dzemdībās un ieteiktu to darīt arī citiem vīriešiem: "Noteikti, ja sieva to stāstītu, izklausītos trakāk, bet no malas man tas nelikās baigais kosmoss, lai ģībtu vai sistos pret radiatoriem. Nogriezu arī nabassaiti. Un viss. Man tas nelikās raķeti kosmosā uzšaut, kā citi to bija pasnieguši, ka tas ir ārprāts un šausmas."
Lai gan Valdmaņi pieturas pie ģimenes modeļa, kur vīrietis "nes mājās gaļu un cīnās ar visu pārējo", bet sieva rūpējas par bērnu un māju, nav tā, ka viņš nekad nebūtu nomainījis meitiņas pamperus.
Abi tik labi tiek galā ar saviem pienākumiem, ka jau plāno nākamo bērniņu - viņuprāt, ja ir divi bērni, abi viens otru var izklaidēt.
10.11.2021 09:20 |
 
Reitings 1679
Reģ: 21.11.2017
Nu tas valdmanis vispār ir zem katras kritikas. Drausmīgs vecis. Nabaga Jekaterina
10.11.2021 09:39 |
 
Reitings 1679
Reģ: 21.11.2017
Nu tas valdmanis vispār ir zem katras kritikas. Drausmīgs vecis. Nabaga Jekaterina
10.11.2021 09:39 |
 
Reitings 2144
Reģ: 10.09.2021
Jaa. Es te jau ieminejos par Lieni Uresinu, bet diskusija nesekoja. Es par to pasu domaju.. ko vina vispar tajas lekcijas stasta, vai ir naudas verts? Jo pati jau liek daudz un labu labas atsauksmes it ka no meitenem.
10.11.2021 09:42 |
 
Reitings 2046
Reģ: 21.02.2015
Valdmaņiem tas mazais nav piesprādzēts, jo viņi to krēsliņu kā ratus izmanto. Jocīgi, ka izskatās, ka ratus nav paņēmuši līdzi.
Man Ginta komentārs par dzemdībām nešķita nekas tāds… daudzām sievietēm ir ļoti vieglas dzemdības, izskatās, ka Jekaterinai arī tā bija. Tāpēc arī tāda attieksme. Nekas īpašs.
10.11.2021 09:47 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Bordo @ 10.11.2021 09:47
Valdmaņiem tas mazais nav piesprādzēts, jo viņi to krēsliņu kā ratus izmanto. Jocīgi, ka izskatās, ka ratus nav paņēmuši līdzi.
Man Ginta komentārs par dzemdībām nešķita nekas tāds… daudzām sievietēm ir ļoti vieglas dzemdības, izskatās, ka Jekaterinai arī tā bija. Tāpēc arī tāda attieksme. Nekas īpašs.

Vieglas dzemdības neatceļ to, ka piedzimst bērns un tāpat tas viss sāp. Es domāju tas ļoti parāda to, ka viņam nav tāda mīlestība, ka jumtu norauj, tapec ari par dzemdibam tā var izteikties.
10.11.2021 09:54 |
 
Reitings 2046
Reģ: 21.02.2015
Tajā komentārā nav teikts, ka viņš apšauba, ka sāpēja. Tikai saka, ka nebija tik traki, lai sistos ap radiatoru :D Sievietēm vienmēr gribas būt tām nabadzītēm, ko visi žēlo. Ai, Ai. Un es to visu saku kā sieviete, kas ir dzemdējusi un vēl dabūjusi plīsumus no viena lidz otram galam (jā, jā- dibenam!).
10.11.2021 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 7714
Reģ: 29.09.2009
Man Valdmanis atgādina tos viriešus kuri par tēviem kļūst tikai tajā brīdī, kad bērns pats ēd, iet uz podiņu un spēj runāt. Līdz tam tā ir mātes darīšana. Viņš labāk aizies pakačāt presīti kamēr Jekaterina vienkārši emocionāli izdeg.
10.11.2021 09:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Es nesaprotu, kāpēc tāds cepiens par tiem ratiem? Jau kuro lapu tas tiek pieminēts?
Kad mans dēls bija tikko dzimis, mēs arī daudz kur braucām (ar auto un tālus gabalus) un lidojām, bet lietojām tikai rāmi un autokrēsliņu! Kāpēc ir jānokraujas ar tonnu mantām, ja tas autokrēsliņš tā arī ir domāts, ka stiprinās pie rāmja un bērnu var tajā pārvadāt kā ratos.
10.11.2021 10:00 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Liene Uresina un visi pārējie kouči, ir vienkāršots šī laikmeta izgudrojums psihilogam un maksā dārgu naudu. Ja gribi izmest vējā lielu piķi, uz priekšu, bet visas šīs lietas cilvēks jau pats par sevi zin. Ja kaut kam trūkst motivācijas vai pašapziņas , labāk ir paņemt kādu psihiloģijas grāmatu un mēģinat sevi izzināt caur literatūru. Kā arī visur ir tik daudz bezmaksas informācijas , kur smelties un iedvesmoties. Domāju, ka nevienai sievietei nav vajadzīgs maksāt milzīgu naudu kādam par tiem jautājumiem , kurus pašas sev varam uzdot un meklēt atbildes. Nekādu zelta formulu vai atslēgu uz piepieldītu dzīvi viņa neiedos.
10.11.2021 10:03 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
vivii @ 10.11.2021 10:00
Es nesaprotu, kāpēc tāds cepiens par tiem ratiem? Jau kuro lapu tas tiek pieminēts?
Kad mans dēls bija tikko dzimis, mēs arī daudz kur braucām (ar auto un tālus gabalus) un lidojām, bet lietojām tikai rāmi un autokrēsliņu! Kāpēc ir jānokraujas ar tonnu mantām, ja tas autokrēsliņš tā arī ir domāts, ka stiprinās pie rāmja un bērnu var tajā pārvadāt kā ratos.

Arī nesaprotu pārspīlētās bažas par bērna vadāšanu autobeņķīti. Tie ir tikai storiji un bildes - neviens patiesībā nezin , cik ilgu laiku bērns tur pavada. Varbūt tas laiks ir pilnīgi ok un parejo laiku mazais ir uz rokām, vai kaut kur nolikts.
10.11.2021 10:05 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
@burgundya
*Tā pati Vizla, skumīgi. Meitenei ir tādi pieejami resursi Štatos studēt, veidot kaut vai uzņēmumu, jebko ilgstspējīgu. Ticu, ka KP iedotu resursus, bet laikam vairāk par filleriem, krūšu palielināšanu, zeķturiem un vēl visādiem gājieniem, nesniedzās viņas personība. Mans viedoklis.*
Piekrītu šim viedoklim par Vizlu, KP naudu varētu izmantot daudz lietderīgāk un pašai sākt kko darīt un pelnīt.
10.11.2021 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 2258
Reģ: 11.03.2010
Liene, publiski saka ko citu, aizkadrā pilnīgi ko citu. Viņa tik līdzi jūt un tic visam savām meitenēm, bet aizkadrā viņa “nereflektē ar viņam”. Tāpēc man ir žēl šīs sievietes, kuras tic, ka Lienei uztrauc viņas “labklājība vai pašsajūta”
Vienreiz viņa jau izteicas, ka nekādu jaunu Amerikā viņa neatklāj un to gan viņa pateica pareizi - vienkārši sakopoti informācija no tā paša Robina un vēl kādiem, kura tiek pasniegta caur sevi. Bet mēs visi varam atrast interneta to arī par velti caur TED talks.
Pēdējais, kur laikam piemetīšu pagali, kas man ir nepieņemami, ka cilvēks kurš ir “tāds koucčš” atļaujas sevi pielīdzināt psihologiem un psihiatriem.
Psihiatrs ir ārsts ar vispusīgu un augstāko medicīnisko izglītību, kurš sevi visu laiku pilnveido medicīniski atzītiem kursiem, kuri nav, lai savu labumu gūtu. Kā to var pielīdzināt un tam un teikt, ka tas bez maz vai ir vecas metodikas un tas nepalīdzēs ilgtermiņā. Vajag viņu, jo viņa patiesi Tev palīdzēs.
Dzīvojam pasaule, kur visi pat mēslu spēs pārdot kā Fazer šokolādi.
10.11.2021 10:20 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Un par Valdmani, es īsti nesaprotu kā viņš to domāja, vai, ka nebija tik traki skatīties vai pašas dzemdības sievietei nav nekas traks. Jo man vīrs arī teica, nebija tik traki, bet viņš to domāja par savu piedalīšanos, jo pirms tam ir radīts priekšstats, ka tas ir kaut kas grūti panesams vizuālajā ziņā, bet ne to, ka man nebija traki, to ka man bija traki to viņš gan apzinās un redzēja.
10.11.2021 10:30 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Nu par to auto krēslu, ko esmu dzirdējusi no speciālista - 40min bērns var atrasties auto krēslā, tad gan ir jāpaņem rokās, lai pamainītu pozīciju. Nu tas vairāk domāts, kad jābrauc 2h un ilgāk. Ik pēc 40min jāapstājas un jāpamaina bērnam pozīcija. Nu ja viņi netur ilgāk pa 40min nekas traģisks tas nav, ir viņiem arī ergosoma, bet to kā tiešām ir mēs nezinām.
10.11.2021 10:35 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.10.2019
Viedokleniece @ 10.11.2021 10:16
@burgundya
*Tā pati Vizla, skumīgi. Meitenei ir tādi pieejami resursi Štatos studēt, veidot kaut vai uzņēmumu, jebko ilgstspējīgu. Ticu, ka KP iedotu resursus, bet laikam vairāk par filleriem, krūšu palielināšanu, zeķturiem un vēl visādiem gājieniem, nesniedzās viņas personība. Mans viedoklis.*
Piekrītu šim viedoklim par Vizlu, KP naudu varētu izmantot daudz lietderīgāk un pašai sākt kko darīt un pelnīt.

Vizla šobrīd kaut ko studē, bet izskatās, ka LV. Nav tā,ka neko nedara.
Gribas mazliet aizstāvēt viņu, jo ko gan mēs zinām, vai viņa dzīvē kaut ko dara vai nē. Ne jau visu publicē internetā. Un viņa arī neizskatās, ka atrāda katru soli, ko dara savā ikdienā, kā daža laba influencere. Tā kā nav pieņemami nosodīt cilvēku spriežot tikai pēc viņa IG.
10.11.2021 10:39 |
 
Reitings 2144
Reģ: 10.09.2021
Arpus temas - man loti patik Katrina Karele un vinas gimene. Te var redzet, ka vecaki sakarigi un ieguldijusi laiku savos bernos, ka vini visi forsi.
10.11.2021 10:41 |
 
Reitings 997
Reģ: 06.01.2020
Love @ 10.11.2021 01:30

Agree! Un bērniem arī forši kaut kur aizbraukt un drosvien šajā vecumā vēl baigi neinteresē visādas kulturālās aktīvitates
Tāpēc tiešām neuzskatu, ka viņu ir baigi pamati nolikt
Vismaz kaut kur aizbrauc

Man jau ar liekas,ka Sauliete pievēršas daudz savām meitenēm un ir labi izaudzinājusi. Tiešām prieks skatīties. Kā arī ņem ceļojumā līdzi un atpūšas pati. Tikmēr vucena domā kur tik pazust,paplest kājstarpi (es atvainojos) un lai ar bērniem ņemās bērnu dārzs vai mamma. O👍🏽
10.11.2021 10:47 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
vivii @ 10.11.2021 10:00
Es nesaprotu, kāpēc tāds cepiens par tiem ratiem? Jau kuro lapu tas tiek pieminēts?
Kad mans dēls bija tikko dzimis, mēs arī daudz kur braucām (ar auto un tālus gabalus) un lidojām, bet lietojām tikai rāmi un autokrēsliņu! Kāpēc ir jānokraujas ar tonnu mantām, ja tas autokrēsliņš tā arī ir domāts, ka stiprinās pie rāmja un bērnu var tajā pārvadāt kā ratos.
Autokrēsliņš NAV paradzēts ilgāk par 40 min lietošanu! Tas nav labi bērna muguriņai. Vienīgais autobenķis kuru zinu , kas ir +\- ok ilgākai lietošanai- cybex! Jo tiem jaunie modeļi ir izvelkami guļus. Bet ne tāds kāds ir viņiem. Pietam lidojot piemeram ar airbaltic mierīgi var paņemt bērniņam kulbiņu bez maksas. Nesaprotu kāpēc ir jāņem autobeņki ja tas muguriņai nav labākais risinājums. 👌🏻
10.11.2021 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 2258
Reģ: 11.03.2010
Candycane
Vizla šobrīd kaut ko studē, bet izskatās, ka LV. Nav tā,ka neko nedara.
Gribas mazliet aizstāvēt viņu, jo ko gan mēs zinām, vai viņa dzīvē kaut ko dara vai nē. Ne jau visu publicē internetā. Un viņa arī neizskatās, ka atrāda katru soli, ko dara savā ikdienā, kā daža laba influencere. Tā kā nav pieņemami nosodīt cilvēku spriežot tikai pēc viņa IG.

Es tikai izteicu savu viedokli, nekas personīgs. Lai dara meitene dara ko grib, ne tā ir mana dzīve. Izteicos, ka ne kurai katrai ir tādi resursi pieejami, kādi, manuprāt ir viņai.
Attālinātas studijas nav pilnvērtīgas studijas, it sevišķi ja atrodies citā valstī. Jā, nenoliedzami ir tā fantastiska opcija, bet ja nav bāzes studijas, kuras esi klātienē studējis, tas nepilveidos pilnvērtīgi. Šis ir arī tikai mans personiskais viedoklis, jo ja man būtu tagad kaut kas jāstude, primāri es izvēlētos, to ko varu klātienē. Kaut kas neklātienē ir priekš manā smadzenēm - pa vienu ausi iekšā ,otru arā. 😀
10.11.2021 10:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits