IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
cory @ 04.10.2021 03:10
Un kā redzams pēc tiem publicētajiem čekiem, tad čekos ar lielāko naudas summu, visvairāk peļņu ienes Marketinga bloks 1-3, kas tiek maksāts par kvalidikācijām, kas atrodas zem tevis.

No tā arī skaidrs, kāpēc tik aktīvi regulāri aicina jaunās, lētticīgās bitītes. Un pelna “augšas”. Bez komandas paliek tikai tava delta-principā nekas. Un ja apraksts ir pareizs, tad reālā nauda ienāk no 1-3 bloka un deltas. Pārējais ir atprečojams tikai.
Jāsecina-savā darbā ar visām soc garantijām es nopelnu vairāk nekā katru dienu filmējoties izspūrusi naktskreklā.
04.10.2021 06:35 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Man liekas, ka Vucēna piestrādā par grupņika biedreni. Pārāk bieži storiji no viesnīcas, gultas ar citiem pāriem.
I mean, svētdienas vakarā viesnīcā ar vēl vienu sievieti un vīrieti, kur iesaistīti arī grādīgie un visu laiku hihi haha? Umm…
04.10.2021 07:40 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Thehollie @ 04.10.2021 07:40
Man liekas, ka Vucēna piestrādā par grupņika biedreni. Pārāk bieži storiji no viesnīcas, gultas ar citiem pāriem.
I mean, svētdienas vakarā viesnīcā ar vēl vienu sievieti un vīrieti, kur iesaistīti arī grādīgie un visu laiku hihi haha? Umm…

Vai tad viens no tiem nebija viņas it kā “štucers”?
04.10.2021 08:04 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
cory @ 04.10.2021 03:06

Tai Agritai ielikts viens storijs, kur ir vairāki čeki ar aizklātiem vārdiem. Tas, ka tie visi nav viņas čeki, tas pat muļķim skaidrs. Tas lielākais čeks ar 3.9 tūkstošiem arī varētu būt Diamond līmeņa darbiniekiem, jo tur pieminēts Diamond Club bonuss.
No tā, ko es esmu lasījusi par NL mārketingu, tad delta ir atlīdzība par personīgajiem pirkumiem un pirkumiem zem tava koda (PV punkti ir apgrozījums), dāvana- tas, ko tu vari iztērēt NL veikalā produktos, mentora bonuss nāk par zem sevis piesaistītajām bitītēm.
Marketinga bloks 1-3: tas, ko nopelna no citu menedžeru kvalifikācijām savā piramīdā. Jo vairāk menedžeri ar augstāku kvalifikāciju, jo lielāks šis bonuss.
Diamond bonuss (mārketinga bloks 4) ir tad, kad ceturksnī saņem papildus 1% no NL international apgrozījuma. Šis 1% tiek sadalīts vienādās daļās starp visiem NL menedžeriem, kas ir DS līmenī un ir izpildījuši nosacījumus. Šo esot iespējams iztērēt tikai, lai apmaksātu braucienus, izdevumus, kas saistīti ar NL konferencēm un pasākumiem. Nav iespējams šo summu izņemt naudā.
Miljonāru klubs (mārketinga bloks 5)- 1% no NL international apgrozījuma tiek sadalīts starp visiem miljonāru kluba biedriem.
Palabojiet, ja kļūdos, bet šis ir īsais kopsavilkums tam, ko es esmu lasījusi.

Ou šis ir skumji! Un par Diamond bonusu /esot iespējams iztērēt tikai, lai apmaksātu braucienus, izdevumus, kas saistīti ar NL konferencēm un pasākumiem. Nav iespējams šo summu izņemt naudā/ - tikai Eglīte un Sauliete to pasniedz - wow braucam biznesa klasē, wowwowwow, bet reāli nemaz citādi viņas nevar to naudu iztērēt :D
Vispār no tās Dubaijas storijiem skatoties to viņu lielo bosu uzsita vēmiens. Pilnīgi var redzēt, ka tāds pretīgs džeks. Un ar nenormāli sliktu ģērbšanās gaumi (tie tizlie krekli) :D
04.10.2021 08:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Thehollie @ 04.10.2021 07:40
Man liekas, ka Vucēna piestrādā par grupņika biedreni. Pārāk bieži storiji no viesnīcas, gultas ar citiem pāriem.
I mean, svētdienas vakarā viesnīcā ar vēl vienu sievieti un vīrieti, kur iesaistīti arī grādīgie un visu laiku hihi haha? Umm…

Nu tā kā nopietni? Nekad neesi ar draugiem kopā izklaidējusies, ceļojusi un palikusi kopā vienā viesnīcā?
04.10.2021 08:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
ha ha, iepriekš vuceenai eskortu piesēja, tagad maksas grupņikus :D
Atslābstiet, cilvēks atpūšas!
Es īsti nesapratu, kāpēc Agnese Skrastīte dēļ NL pazaudēja darbu? Nevaru savilkt kopsaucējus.
04.10.2021 08:41 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Scandinavian @ 04.10.2021 08:41
ha ha, iepriekš vuceenai eskortu piesēja, tagad maksas grupņikus :D
Atslābstiet, cilvēks atpūšas!
Es īsti nesapratu, kāpēc Agnese Skrastīte dēļ NL pazaudēja darbu? Nevaru savilkt kopsaucējus.

Iespējams ir darba devēji, kuriem ir svarīgi, ka darbinieki izspūruši naktskreklos nereklamē notievēšanus pulverus.
04.10.2021 08:54 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Vai nu tiešām nav īstu ietekmeļu, par ko runāt, ka jūs visu laiku piesienaties nevienam nezināmām NL izplatītājām?
Man liekas daudz smieklīgāka, piemēram, Armaņeva, kas tagad kļuvusi par lielo politiķi. Abas kopā ar Didrihsoni :D
Bet ko jūs domājat par večiem instagramā? Man kaut kāda tāda dīvaina sajūta par viņiem. Kaut kā pilnīgi normāli liekas, ka dāmas izrādās un liek visādas smukbildes, bet, kad to dara vīrietis, uzreiz liekas, ka kaut kas ar viņu nav riktīgi.
04.10.2021 09:16 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Rockabilly @ 04.10.2021 09:16
Vai nu tiešām nav īstu ietekmeļu, par ko runāt, ka jūs visu laiku piesienaties nevienam nezināmām NL izplatītājām?
Man liekas daudz smieklīgāka, piemēram, Armaņeva, kas tagad kļuvusi par lielo politiķi. Abas kopā ar Didrihsoni :D
Bet ko jūs domājat par večiem instagramā? Man kaut kāda tāda dīvaina sajūta par viņiem. Kaut kā pilnīgi normāli liekas, ka dāmas izrādās un liek visādas smukbildes, bet, kad to dara vīrietis, uzreiz liekas, ka kaut kas ar viņu nav riktīgi.

Tāpēc, ka viņi Ir VĪRIEŠI un pēc tādiem ir jaizskatās, nevis par mīkstajiem ar stringiem kājās.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
04.10.2021 09:23 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Bet ko jūs domājat par večiem instagramā?

Ja parasts puika, ar to domājot - nav ne aktieris, ne sportists, ne pasākumu organizētājs u.c. publiskas profesijas pārstāvis, kuram ir svarīga atpazīstamība, pilnīgi nesaistoši un lieki. Tā var tikai sev kādu dāmīti piesaistīt.
04.10.2021 09:28 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Rockabilly @ 04.10.2021 09:16
Vai nu tiešām nav īstu ietekmeļu, par ko runāt, ka jūs visu laiku piesienaties nevienam nezināmām NL izplatītājām?
Man liekas daudz smieklīgāka, piemēram, Armaņeva, kas tagad kļuvusi par lielo politiķi. Abas kopā ar Didrihsoni :D
Bet ko jūs domājat par večiem instagramā? Man kaut kāda tāda dīvaina sajūta par viņiem. Kaut kā pilnīgi normāli liekas, ka dāmas izrādās un liek visādas smukbildes, bet, kad to dara vīrietis, uzreiz liekas, ka kaut kas ar viņu nav riktīgi.

Pirmais kas man nāk prātā - Valdmanis 😂
Agrāk lika ceļojumu bildes, tad vēl bija interesanti, bet tagad ir smieklīgs. 40 gadīgs vīrietis bez talntiem un sasniegumiem cenšas visiem pierādīt, ka mīl sava bērna māti un, k viņa ir seksīgākā pasaulē (moš pats sev to mēģina iestāstīt) 😂
Dzenei vīrs ar vēl viens narciss, bet tie viens otru atraduši, bet nu arī liekas dīvaini.
Kas vispār vēl ir tādi aktīvi izņemot no izklaides/kulturas jomas?
04.10.2021 10:28 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Šoreiz taktika visām atrādīt savus 3.datumus😄


04.10.2021 10:35 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Saulietei tas kAlogens, laikam, nemaz nepalidz. Visi nagi apluzusi.
04.10.2021 11:00 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Lielākais bulšits visā tajā ir tas, kad viņas postulē šo "darbu" kā apvienošanai ar mājās sēdēšanu ar bērnu. Kamōn, vai tiešām bērnam ir ļoti veselīgi redzēt kā mamma non stopā pavada laiku blenžot telefonā? Vai tā ir tā laika pavadīšana kopā ar bērnu? :D
04.10.2021 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
NL ietes aktivizējušās, manā ig lokā nu jau ir ~10, un ja no rīta noskatos pirmās storiju, tad zinu, ka pārējām būs +/- tas pats. Vienu dienu visas cītīgi aicināja pievienoties komandā. Nākošajā dienā - Occuba iztirzāta no a-z, par piemēru minot, ka ~ eur 10,50 nav nemaz tik dārzi šampūnam bez parabēniem, jo pudele iet 10 mēnešus, tad nu sanāk, ka mēnesī jātērē vien 1 eur. Nākošas - visas fanā par gaidāmo algas dienu. Un vakar visām lielā čeku atrādīšanas diena.
Es neticu, ka viņas ko nopelna. Ok, pāris lielās bišu mātes, jau uzskaitītās, kaut ko pelna. Bet kaut vai tā pati Ērmane, un kas tur vēl, kas vidiņā atrodas. Pilni skapji ar NL produktiem, enzīmiem, serumiem, smartiem u.c. Un tik sūta vēl un vēl, lai noturētu un nezaudētu savas kvalifikācijas.
Manās acīs tas NL izskatās šādi. Mēnesī iztērē ~500 eur, dabū kaut kādu kvalifikāciju, ideālajā variantā savaņģo kādu jauno māmiņu, mēneša beigās ieliec NL nopelnīto čeku uz ~500 eur. Principā tu esi nobliezis pa nullēm, iztērējis dafiga naudu par degvielu lai izvadātu omnivas katru otro dienu.
04.10.2021 11:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shayk @ 04.10.2021 11:00
Saulietei tas kAlogens, laikam, nemaz nepalidz. Visi nagi apluzusi.

😁😁😁
Tās muļķes joprojām nevar iemācīties atšķirt kalogēns vai kolagēns. 😁😁😁 Jau cik gadus.
Vai man vienīgajai liekas reāli creepy tie Agritas storiji ar to pārspīlēto laimīgo seju un superlaimīgo balss intonāciju?! 😑 Viņa dzīvē tāda vispār nav. Nesen Vucēna izteicās par to, ka viņai besījot visi šie body positive cilvēki, kuri patiesībā dzīvē ir pilnīgi pretēji. To viņa 100% domāja par Agritu.
04.10.2021 11:08 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
C00L Dzipsy @ 04.10.2021 11:08

???
Tās muļķes joprojām nevar iemācīties atšķirt kalogēns vai kolagēns. ??? Jau cik gadus.
Vai man vienīgajai liekas reāli creepy tie Agritas storiji ar to pārspīlēto laimīgo seju un superlaimīgo balss intonāciju?! ? Viņa dzīvē tāda vispār nav. Nesen Vucēna izteicās par to, ka viņai besījot visi šie body positive cilvēki, kuri patiesībā dzīvē ir pilnīgi pretēji. To viņa 100% domāja par Agritu.

Es Agritai sāku sekot IG un likās, cik jauka, pozitīva, tāds mīlošs mammas tips. Un tad ietaudzīju vinu citos šovos un reali viss viedoklis mainījās. Tie mazie bērni ir mīli, bet tas vīrs pilnīgi nodzērusies lupata. Tagad man vinas vienkarsi ir žēl. Lai vai ka Agrita tomer ir stipra sieviete un megina kulties uz priekšu un turet gimeni kopā par spīti visam bardakam rinkī. Citam tas nak viegli, bet Agritai ir jācīnās vienai
Kur Sandra atkal ir pilnīgs pretstats, apkartne liekas sakartota, bet pati persona ir nenormali slinka, indīga, čīkstoša un negativa
04.10.2021 11:44 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
C00L Dzipsy @ 04.10.2021 11:08

???
Tās muļķes joprojām nevar iemācīties atšķirt kalogēns vai kolagēns. ??? Jau cik gadus.
Vai man vienīgajai liekas reāli creepy tie Agritas storiji ar to pārspīlēto laimīgo seju un superlaimīgo balss intonāciju?! ? Viņa dzīvē tāda vispār nav. Nesen Vucēna izteicās par to, ka viņai besījot visi šie body positive cilvēki, kuri patiesībā dzīvē ir pilnīgi pretēji. To viņa 100% domāja par Agritu.
jā,ļoti tēloti “laimīgi” storiji
04.10.2021 11:45 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Smieklīgi, kad tā Agrita izdzēsa instā manu komentāru kur es pajautāju kāpēc uz viņas nav redzams nekāds NL pulveru rezultāts, kā arī minēju ka svaru var nomest ēdot mazas, biežas ēdienreizes un ka tomēr cilvēkam ir jākustās jo sēžot dīvānā un dzerot pulveri būs par mazu.😀 Viņu laikam ļoti aizskāra tas vai arī tāpēc šodien liek story par svariem,ka nu sver mazāk 😀
04.10.2021 12:23 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kāpēc tā Agrita tik uzspēlēti sākusi runāt? Kā teātrī vai ar bērniem runātu, izskatās šausmīgi plus vēl trakāk, ja paskatās šovu. Kāpēc nevar runāt vienkārši dabīgi :D
04.10.2021 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits