IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Ja Sauliete turpina būt tur kur ir,noteiksi saņems vēl vairāk,kas jau tagad gadā ir ap 170 000.Jūs pašas saprotiet,ka ar tādu algu,neviens nedomā par penciju,ko saņems pēc 30 gadiem,pēdējos 10 savas dzīves gadus(Sauliete līdz 100 gadiem nedzīvos,pensionēšanās vecuma aug un jau tagad tuvojas 70 gadiem.😂)
Gada laikā Sauliete nopelna apmēram 168 000 k,kas 30 gados ir 5miljoni,kamēr tām kurām alga vidēji 1,5k tajos pašos 30 gados-540 000.Atšķirību jūtat kam ir un kam nav tā pencija vajadzīga?Tas,ka Saulietei dzīve būs nodrošināta ir skaidrs.Pat ja NL pēc pieciem gadiem nobankortēs,viņa būs tā iekrājusi,ka izpirks savus īpašumus un dodot uz īri vien nopelnīs tik cik daudzas katru dienu strādājot.Plus viņai Pēča tak arī pelna.Visā Pasaulē NL nav.Kāds no Krievijas arī viņu ievilināja LV-Bondarčuka.Tāpēc jau viņas brauc uz citām valstīm,lai tur atrastu jaunās Saulietes un Vucēnas.Kura atrod,tā arī ir augšā.Es nezinu kā jums,bet es sev gribētu tādzu dzīves pavērsienu vēlajos 30mit un vēl jaunu seksīgu joberi blakus.Arī ēstu austeres un laizītos no rīta līdz vakaram😂
18.09.2021 12:34 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sintijauzava @ 18.09.2021 12:34
Ja Sauliete turpina būt tur kur ir,noteiksi saņems vēl vairāk,kas jau tagad gadā ir ap 170 000.Jūs pašas saprotiet,ka ar tādu algu,neviens nedomā par penciju,ko saņems pēc 30 gadiem,pēdējos 10 savas dzīves gadus(Sauliete līdz 100 gadiem nedzīvos,pensionēšanās vecuma aug un jau tagad tuvojas 70 gadiem.?)
Gada laikā Sauliete nopelna apmēram 168 000 k,kas 30 gados ir 5miljoni,kamēr tām kurām alga vidēji 1,5k tajos pašos 30 gados-540 000.Atšķirību jūtat kam ir un kam nav tā pencija vajadzīga?Tas,ka Saulietei dzīve būs nodrošināta ir skaidrs.Pat ja NL pēc pieciem gadiem nobankortēs,viņa būs tā iekrājusi,ka izpirks savus īpašumus un dodot uz īri vien nopelnīs tik cik daudzas katru dienu strādājot.Plus viņai Pēča tak arī pelna.Visā Pasaulē NL nav.Kāds no Krievijas arī viņu ievilināja LV-Bondarčuka.Tāpēc jau viņas brauc uz citām valstīm,lai tur atrastu jaunās Saulietes un Vucēnas.Kura atrod,tā arī ir augšā.Es nezinu kā jums,bet es sev gribētu tādzu dzīves pavērsienu vēlajos 30mit un vēl jaunu seksīgu joberi blakus.Arī ēstu austeres un laizītos no rīta līdz vakaram?

Ej strādāt NL! Savu izvēli esi izdarījusi 🙃
18.09.2021 12:54 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Izskatās, ka sintijauzava jau ir NL tíklos, visu tik labi zin, cik Sauliete saņem, cik saņems. Tik naski metas aizstāvēt un slavināt Saulieti:)
18.09.2021 13:08 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sintijauzava @ 18.09.2021 12:34
Ja Sauliete turpina būt tur kur ir,noteiksi saņems vēl vairāk,kas jau tagad gadā ir ap 170 000.Jūs pašas saprotiet,ka ar tādu algu,neviens nedomā par penciju,ko saņems pēc 30 gadiem,pēdējos 10 savas dzīves gadus(Sauliete līdz 100 gadiem nedzīvos,pensionēšanās vecuma aug un jau tagad tuvojas 70 gadiem.?)
Gada laikā Sauliete nopelna apmēram 168 000 k,kas 30 gados ir 5miljoni,kamēr tām kurām alga vidēji 1,5k tajos pašos 30 gados-540 000.Atšķirību jūtat kam ir un kam nav tā pencija vajadzīga?Tas,ka Saulietei dzīve būs nodrošināta ir skaidrs.Pat ja NL pēc pieciem gadiem nobankortēs,viņa būs tā iekrājusi,ka izpirks savus īpašumus un dodot uz īri vien nopelnīs tik cik daudzas katru dienu strādājot.Plus viņai Pēča tak arī pelna.Visā Pasaulē NL nav.Kāds no Krievijas arī viņu ievilināja LV-Bondarčuka.Tāpēc jau viņas brauc uz citām valstīm,lai tur atrastu jaunās Saulietes un Vucēnas.Kura atrod,tā arī ir augšā.Es nezinu kā jums,bet es sev gribētu tādzu dzīves pavērsienu vēlajos 30mit un vēl jaunu seksīgu joberi blakus.Arī ēstu austeres un laizītos no rīta līdz vakaram?

Tu arī nedomā par savu penciju? PenCiju! C!
18.09.2021 13:36 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es kādreiz biju Amway. Braucu uz Lietuvas semināru un pabiju dažos lielākos semināros Latvijā. Tas Egitas storijs par to kā viņi tur skrien cauri un visi viņus slavina man atsauca to atmiņā. Tas ir tāds mindfuck. Nu riktīgs mindfuck. Tāpat kā visas tās kaklarotas, Amway bija jānopelna ābolīša piespraude un lai tu stāvētu uz skatuves un turētu pats mikrafonu rokā bija jābūt attiecīgajam līmenim. Es beigās no ta Amway izkāpu ārā, jo man neder kaut kas, kam neredzu tūlītēju rezultātu, kur kaut kas ir jāgaida uz citiem. Un tad es tā paskatijos no malas un sapratu, cik ļoti cilvēkus vienkārši uzhaipo. Ar tādām mazām lietām. Lai būtu lielais dūzis, tev jānopelna turēt mikrafonu. Faking mikrafonu!
18.09.2021 13:43 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Noskatijos Saulietes storyus , bet neko nosodošu nesaskatiju. Laimīga, ka pati var atlauties LV sominu, saulesbrilles, acim redzot ari Egitai un Ivetai nauda ir. Marija vēl tikai pa Zaru un HM var vazāties. Vispār skatos, Marija ar Katriini netusē! Interesanti. Katriine ir dabiska, kāda ir, tāda ir, neko netēlo. Malacis.
18.09.2021 13:44 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Turklāt tur arī visi lielijās ar ārzemēm un ka tusē kopā ar miljonāriem. Es goda vārds neko ekskluzīvu taja neredzu. Kāda tieši ir starpība, vai tiec tur pats vai aizbrauc un satiec miljonāru? Es nesaprotu šito haipu. Tiešām. Nesaprotu.
18.09.2021 13:48 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Es neticu, ka Agrita pelna ar NL vairākus tūkstošus. 😁
18.09.2021 13:51 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Shayk @ 18.09.2021 10:56

14k gross vai net alga? Cik nodoklos? Cik pensija?
Lai jau pelna ka ieprieks teicu, man neskauz.
Lai beigas neiznak, ka pasas sev bedroom izraka. 50 gadu vecuma diez vai kads no vinas pirks tos pulverus. Interesanti bus paskatities ka tur viss iegrozisies.
Atceros, meitene no A-Eiropas bija NL. Teica, ka tulin pelnis, bet ta ari pazuda.
Ta pati Demone, kapec vina nav miljonare NL? Ta vieta beidz sev muguru katru dienu skropstas liekot.

No A-Eiropas ta Sola? 🙄 Ja viņa, tad nebrīnītos, ka pazuda.
18.09.2021 13:51 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Sisenis @ 18.09.2021 13:43
Es kādreiz biju Amway. Braucu uz Lietuvas semināru un pabiju dažos lielākos semināros Latvijā. Tas Egitas storijs par to kā viņi tur skrien cauri un visi viņus slavina man atsauca to atmiņā. Tas ir tāds mindfuck. Nu riktīgs mindfuck. Tāpat kā visas tās kaklarotas, Amway bija jānopelna ābolīša piespraude un lai tu stāvētu uz skatuves un turētu pats mikrafonu rokā bija jābūt attiecīgajam līmenim. Es beigās no ta Amway izkāpu ārā, jo man neder kaut kas, kam neredzu tūlītēju rezultātu, kur kaut kas ir jāgaida uz citiem. Un tad es tā paskatijos no malas un sapratu, cik ļoti cilvēkus vienkārši uzhaipo. Ar tādām mazām lietām. Lai būtu lielais dūzis, tev jānopelna turēt mikrafonu. Faking mikrafonu!
mana draudzene centaas to amway, paarstaaja, jo nebija patiikami tas, ka deelj izplatiishanas cilveeki no vinjas saaka noveersties.
18.09.2021 13:54 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Nemierīgā @ 18.09.2021 13:44
Noskatijos Saulietes storyus , bet neko nosodošu nesaskatiju. Laimīga, ka pati var atlauties LV sominu, saulesbrilles, acim redzot ari Egitai un Ivetai nauda ir. Marija vēl tikai pa Zaru un HM var vazāties. Vispār skatos, Marija ar Katriini netusē! Interesanti. Katriine ir dabiska, kāda ir, tāda ir, neko netēlo. Malacis.
brilles pa 600, da nu nax, taas ir tikai brilles, toties es pa 600 uz Griekjiju pirku 2 personaam all inclusive celjojumu uz 2 nedeeljaam 😄
18.09.2021 13:56 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
core @ 18.09.2021 09:33
Nē nu ir rēcīgi un interesanti pasekot līdzi :D
Ja godīgi, es par Saulieti vienu brīdi biju diezgan labās domās, likās tīri sakarīga, bet tieši pēdējā laikā šausmīgi sāka runāt par brendiem, to cik pelna, alko lietošana, nedzer lēto šampi :D, skaita naudu viesnīcā , atrāda katru dārgo pirkumu utt.
Bet nu tāda viņa ir, katram savas intereses, vērtības, laika pavadīšana

Tā notiek ar daudziem,kad nav bijusi pietiekami daudz nauda un tad pēkšņi viņa ir un gribas parādīt visiem,ka nu lūk, tagad es varu nopirkt da jebko!
18.09.2021 13:57 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Sisenīt,mīlulīt!Jau vairākas reizes esmu teikusi,ka neesmu Latviete un man gramatikas vai stilistikas kļūdas ir tik pat vienaldzīgas kā tev,kad runā citā valodā un ceri,ka vispār tiksi saprasta.Esmu uzaugusi Ukrainā un sarunvalodas līmenī es pārzinu 7 valodas-es nemaz nevarētu latviešu iemācīties 100% pareiziz. NL es nestrādāju,jau teicu kur strādāju.Tik daudz par Saulieti zinu ,jo zinu par gandrīz visām jūsu nosauktajām influencerēm caur personīgajām pazīšanām un gandrīz ar visām esmu tikusies vairākkārt dažādos pasākumos vai ballītēs.80% meiteņu ir no mana burbuļa,tātad arī jūs iespējams esiet no mana burbuļa,bet nevariet iedomāties,kas esmu jo sociālajos tīklos esmu mirusi un tādus cilvēkus neviens nevar savilkt kopā.Varbūt mans izteikšanās veids ir nepreizs bet galvā es sev vienmēr sev beit izklausos kā cilvēks kurš priecājas par citu veiksmēm un ļoti reti kādu izteikti nosoda.Šis nav vienīgais un ne tuvu interesantākais forums un diskusija,kurā tiek apspriesti Latviešu cilvēki,bet te vairāk man zināmie.Ja jūs sāktu dzīvi citā valstī arī censtos saprast par ko cilvēki runā.
18.09.2021 14:00 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Godīgi sakot, nezinu, cik tā lv soma viņai izmaksāja, neskaitīju, bet, ja sakāt, ka saulenes maksāja 600, tad, manuprāt, tas ir ļoti lēti. Nav pat ne tūkstotis. Tikai 600? Tad jau es kaut vai rīt arī tādas varu nopirkt.
18.09.2021 14:09 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
NL tā dara visi vadošie dūži, kas rāda kā iepērkas LV, Gucci, Prada, paliek dārgās viesnīcās, pa mēnesi dzīvo Bali villās utt. IG platforma ir kā viņi būvē savu biznesu. Rāda, redz, mēs sasniedzām to 2-4 gadu laikā un tu to vari arī, tie paši storiji, koferi līdzi ar NL produktiem. Es pati sekoju diviem profiliem, bet sekoju jau pirms zināju, ka Latvijā ar to arī var nodarboties un kas ar to nodarbojas, pirms viļņa, kad manu draugu loku pāršalca šis haips. Vairāk mani interesēja apskates vietas un skaisti profili, jaunumi kosmetoliģijā, tur uzzināju pirmo reiz par Biša kamoliņiem utt. Bet ko gribēju ar to teikt, Sauliete ietur stingras vadlīnijas kā paņemt publiku un to iekārdināt.
18.09.2021 14:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
To jau arī gribēju teikt, ka tas viss ir fake, visas viņas emocijas ir kā pēc grāmatas. Nu tā pat kā visām vienlaikus sāk krist mati ārā, jūtīgs kakls, aizpampušas acis, sausa āda pēc lidojuma, nenormāli aizņemts dzīves veids, ka nevar uztaisīt omleti no olām utt. Visu, visu viņas dara pēc grāmatas. Tāpēc visām tie storiji ir vienādi, un neviena no viņām man neraisa uzticību, respektīvi, nevar ticēt, ko viņas saka. Tāpēc, lai NL biznesā (kā viņas to dēvē) būtu, tev reāli ir jāmāk melot, man ir zināmas 3 meitenes, kas pamēģināja, un neturpināja, jo viņām bija reāli katru dienu jāmālē cilvēkiem acis ciet, un viņas to nespēja, nu piemēram, stāstīt par bezmiegu vai sasāpējušu kaklu, kam noteikti palīdzēs biodron (atvainojos, ja nepareizi uzrakstīju), kaut gan nekā tāda nav, nu utt.
18.09.2021 15:21 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Es domāju, ka Saulietes 14 tk atalgojums mēnesī ir mazliet pārspīlēts. Ja viņa saņemtu 14 tk mēnesī, tad nelēkātu tā aiz prieka, saņemdama 10 tk prēmiju.
Un - tur izskatījās, ka viņas spēlējās ar vairāk nekā 15 tk uz veļas dēļa.
Jautājums - kā viņas varēja izvest tik lielu daudzumu skaidras naudas no ES?
Jo "Visiem ceļotājiem, kuri iebrauc Eiropas Savienībā vai izbrauc no tās ar 10 000 EUR vai vairāk skaidras naudas, šī summa jādeklarē muitā".
Un no 2019. gada vairs neizlaiž jaunas 500 Eur banknotes, tās pamazām izņem no agrozības. Kur viņām tik daudz tieši 500 banknotes?
Vai nav tā, ka tas ir teātris publikai???
18.09.2021 15:22 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Brendija @ 18.09.2021 14:09
Godīgi sakot, nezinu, cik tā lv soma viņai izmaksāja, neskaitīju, bet, ja sakāt, ka saulenes maksāja 600, tad, manuprāt, tas ir ļoti lēti. Nav pat ne tūkstotis. Tikai 600? Tad jau es kaut vai rīt arī tādas varu nopirkt.

Tev ar gadījumā nav kaut kāds “mazā krānina sindroms “ visu laiku tas uzsvars ,ka Tu vari visu atlauties ,gan Dubaija biji un pilnus maisus piepirki,gan tagad saules brilles vari vienkarshi uz sitiena nopirkt pa 600€ Ko Tu ar to mēgini pateikt te forumniecem?
18.09.2021 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 3392
Reģ: 25.05.2009
Tā soma, ko Sauliete atpako savā reels maksā 2,420 USD un modelis saucās Vavim PM. Tas, ka viņa NL saņem lielo piķi uz savas piramīdshēmas un var atļauties kaut ko tādu nopirkt, tas ir skaidrs. Bet, kas man īsti nav skaidrs, kāpēc Didrihsone, kas pelna ar savu Taurenīti arī labas summas, turpina pirkt fake Dior somas vienu pēc otras.
18.09.2021 15:48 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
cory @ 18.09.2021 15:48
Tā soma, ko Sauliete atpako savā reels maksā 2,420 USD un modelis saucās Vavim PM. Tas, ka viņa NL saņem lielo piķi uz savas piramīdshēmas un var atļauties kaut ko tādu nopirkt, tas ir skaidrs. Bet, kas man īsti nav skaidrs, kāpēc Didrihsone, kas pelna ar savu Taurenīti arī labas summas, turpina pirkt fake Dior somas vienu pēc otras.
a priekshkam pirkt kuli pa shtukaam, ja tas ir vnk maiss, kur salikt pekeles. Es nesaprotu to prikolu maksaat tuukstoshus par to ko var nopirkt stipri leetaak.
18.09.2021 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits