IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 11.04.2010
Claire @ 23.02.2024 19:40
Uzmetu aci K.Beitikas live. Viņai patiešām jānoliek malā soc.tīkli un jāvelta laiks sev, bērniem un vīram. Viņai noteikti nepieciešama nopietna speciālista palīdzība. Viņa izskatījās tiešām histēriska.
Viņa ir labs piemērs, kā ar saturu radīšanu burtiski sajukt prātā…

Piekrītu, man pat žēl viņas palika, jo ir acīmredzams, ka ne jau kaut kādu šovu viņa tur taisa, bet patiešām ir nonākusi nopietnās mentālajās grūtībās. Cik sapratu, liela daļa no problēmas ir grūtības attiecībās ar vīru, nu un vēl plusā rūpes par maziem bērniem. Piekrītu, ka viņai ir jāatmet visa bizošana riņķī, visi projekti un influencēšana, jāizlogojas no instagrama. Instagrams nekādā veidā neuzlabos viņas stāvokli.
23.02.2024 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Sviestaciba @ 23.02.2024 20:05
Ja es tā bimbātu visu laiku, mani mans vīrietis neizturētu. Smieklīgi, kā viņa sākumā aicina iesaistīties un tad dāmu, kurā viņai pasaka, lai beidz čīkstet nobloķē. Viņa ir iekapusi tādā upurī un izskatās, ka krīt arvien dziļāk. Viņai tiešām jābeidz čikstet un jāmeklē beidzot risinājumi savām problēmām, jā ir pārslogota ar bērniem, lai noalgot aukli vai palīgu mājas darbos. Ja netiek galā ar influencēsanu, lai nolīgst asistenti.

Jā, man tiešām ir sveškauns viņu skatīties. 10 gadus gribēja bērnus. Tagad ar 2 veseliem bērniem, māti priekšā un pakaļā, vīru un virtuālo ņuņņu atbalsta ciemu ir lielākā pasaules cietēja. Kauna viņai nav. Ej pie psihiatra pēc zālēm - terapija tev nepalīdz. Tā atbalsta un veicina tavu upura lomu, jo tādi cilvēki kā Līva pelna naudu, mierinot tādas ņuņņas kā tevi!
Kristīne, tu neko negribi sakārtot, neko negribi mainīt - tev patīk vārtīties upura lomā un turpināt skandināt, ka tas ir normāli, uzklausīt terapeiti, kas apstiprina, ka tā ir visiem! Būsi pārsteigta - tā nav visiem. Nākamreiz, kad nodomā piestāt ceļa malā, lai nofilmētu, kā raudi, neieslēdz kameru, bet izkāp no sava ņuņņu burbuļa un iedvesmojies no sievietēm, kas audzina bērnus, veido karjeru, studē, uztur saimniecību, audzina īpašos bērniņus, audzina bērnus vienas, audzina bērnus bez tuvinieku atbalsta. Arī šīm sievietēm ir grūtas dienas, varbūt nedēļas, bet grūtie brīži mijas ar prieku, gandarījumu, mieru.
24.02.2024 00:32 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
Mrs.True @ 23.02.2024 22:33

Tieši tā. Ja grib ar sevi kārtīgi strādāt-> atrisināt problēmu, tad iet regulārās sesijās pie psihologa/psihoterapeita un maksā par to. Un problēmu atrisina.
Taču Beitikai jau negribas maksāt kādam, tāpēc uz sadarbības pamata laiž publiski savas psihoterapeitiskās sesijas jeb gaudošanas sesijas ar ex-kolēģi Līvu, kurai gan nav bāzes izglītības un kvalifikācijas psihoterapijā, bet tikai, kā internets saka viņa esot "psihoterapijas virziena geštaltterapija praktiķe". Tāda sevis un citu muļķošana vien sanāk, bet visvairāk tas kaitē pašas Beitikas mentālajai veselībai...
Līva ir ļoti švaka terapeite, to nu gan "pilsētā runā". Un šī publiskā ākstīšanās ar vīriņu un Beitiku un pārkrāsotām lūpām un kaut kādiem pārcenotiem kursikiem to vien apliecina. Bet K.beitikai tiešām vajag normālu terapeitu un negaidīt, ka viņas publiskā ig terapeitēšanās nesīs kādu labumu viņai vai" ciemam"
24.02.2024 07:56 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Fleming @ 24.02.2024 00:32

Jā, man tiešām ir sveškauns viņu skatīties. 10 gadus gribēja bērnus. Tagad ar 2 veseliem bērniem, māti priekšā un pakaļā, vīru un virtuālo ņuņņu atbalsta ciemu ir lielākā pasaules cietēja. Kauna viņai nav. Ej pie psihiatra pēc zālēm - terapija tev nepalīdz. Tā atbalsta un veicina tavu upura lomu, jo tādi cilvēki kā Līva pelna naudu, mierinot tādas ņuņņas kā tevi!
Kristīne, tu neko negribi sakārtot, neko negribi mainīt - tev patīk vārtīties upura lomā un turpināt skandināt, ka tas ir normāli, uzklausīt terapeiti, kas apstiprina, ka tā ir visiem! Būsi pārsteigta - tā nav visiem. Nākamreiz, kad nodomā piestāt ceļa malā, lai nofilmētu, kā raudi, neieslēdz kameru, bet izkāp no sava ņuņņu burbuļa un iedvesmojies no sievietēm, kas audzina bērnus, veido karjeru, studē, uztur saimniecību, audzina īpašos bērniņus, audzina bērnus vienas, audzina bērnus bez tuvinieku atbalsta. Arī šīm sievietēm ir grūtas dienas, varbūt nedēļas, bet grūtie brīži mijas ar prieku, gandarījumu, mieru.
To gan es oponēš,ja tu esi diezgan dziļā pakaļā,tad konti,kur visu paspēj un viss ir skaisti,neviena grūta diena nav parādīta,iedzen vēl lielākā bedrē, nevis iedvesmo.Pie smagām problēmām nudien nav labākais ieteikums.Prāts nestrādā tā,ka domā,ka kautkur tas dienas ir grūtas, tas strādā,ka esi sūdīga mamma,sūdīga sieva,sūdīga darbiniece,un tas par labu nenāk
24.02.2024 09:38 |
 
Reitings 18273
Reģ: 27.11.2018
Kenty @ 24.02.2024 09:38
To gan es oponēš,ja tu esi diezgan dziļā pakaļā,tad konti,kur visu paspēj un viss ir skaisti,neviena grūta diena nav parādīta,iedzen vēl lielākā bedrē, nevis iedvesmo.Pie smagām problēmām nudien nav labākais ieteikums.Prāts nestrādā tā,ka domā,ka kautkur tas dienas ir grūtas, tas strādā,ka esi sūdīga mamma,sūdīga sieva,sūdīga darbiniece,un tas par labu nenāk
ja nenāk par labu varbūt atrubī instu vai netu? Izej pastaigā pa mežu? Tagad insta jāpārvērš par ņuņņagramu?
24.02.2024 09:43 |
 
Reitings 7011
Reģ: 08.01.2024
Ja Beitika raud pie katra 3.teikuma par psiholoģijas tēmu, par sajūtām, par vientulību, AR STEIGU pie psihiatra. Kad uz katru emocionāla rakstura vārda nāk "bimba", tas spilgti norāda jau uz VIDĒJI SMAGU PĒCDZEMDĪBU DEPRESIJU.
24.02.2024 09:46 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Jenota pele @ 24.02.2024 09:46
Ja Beitika raud pie katra 3.teikuma par psiholoģijas tēmu, par sajūtām, par vientulību, AR STEIGU pie psihiatra. Kad uz katru emocionāla rakstura vārda nāk "bimba", tas spilgti norāda jau uz VIDĒJI SMAGU PĒCDZEMDĪBU DEPRESIJU.

Jā..
Man ir tāda sajūta, ka, ja viņa neies pie normāla psihoterapeita un/vai psihiatra, viņa beigs slikti..
24.02.2024 09:57 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Sviestaciba @ 23.02.2024 22:53
Nu viņai tiešām jāmeklē normāls psihologs vai psihoterapeits, man subjektīvais viedoklis par geštaltterapiju- mulķibas vismaz viņai jau no tiešām nevajag tikai izjust emocijas, to viņa labi māk darīt bet šis "terapijas", bet gan saprast cēloni un sākt aktīvi rīkoties. Protams var pažēlot sevi, paraudāt, bet women know your limits. Ja paskatās aprakstā:"Geštalts („Gestalt”) – tulkojumā no vācu valodas – figūra, tēls, veselums, personība, tas, kas no „nekā” ir kļuvis par „kaut ko”.
Geštaltterapiju sauc par rīcības un kontakta terapiju: šīs terapijas pamatā ir ne tik daudz problēmas izrunāšana, kā izjušana un pārdzīvošana. Pagātnes situāciju apzināta izspēlēšana „šeit un tagad”, kas ļauj pierasto ieraudzītjaunā gaismā." Esmu bijusi pie terapeita, tas nav tikai par paraudāšanu, bet par problēmu izpratni un saprašanu ko darīt talāk.

Piekrītu, geštaltterapija un jo īpaši no kaut kādām Maskavas skolām ir sviests.
24.02.2024 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Kenty @ 24.02.2024 09:38
To gan es oponēš,ja tu esi diezgan dziļā pakaļā,tad konti,kur visu paspēj un viss ir skaisti,neviena grūta diena nav parādīta,iedzen vēl lielākā bedrē, nevis iedvesmo.Pie smagām problēmām nudien nav labākais ieteikums.Prāts nestrādā tā,ka domā,ka kautkur tas dienas ir grūtas, tas strādā,ka esi sūdīga mamma,sūdīga sieva,sūdīga darbiniece,un tas par labu nenāk

Nesaku, ka jāmeklē tāds saturs! Runāju par dzīvi, par īstiem cilvēkiem. Ir jāsaprot, ka visiem gadās brīži un periodi, bet cilvēkiem, kam ir ilgstoša emocionālā bedre, publiska sevis žēlošana un vājuma eksponēšana, ir jāiet pie ārsta. Viņai, kā redzi, nepalīdz arī paijāšana un ar galvu līdzi māšana, sakot, ka tā ir visiem. Viņa paliek tur pat, kur bija un krīt vēl dziļāk.
24.02.2024 10:23 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Vēl ir kas seko čīkstošai ziloņmātei???
Viņa par ikdienu raud un ņaud, dura goda vārds. Es atsekoju viņai, lasu ko jūs stāstat.
Meiere ar varēja normālu mammu izvēlēties ar ko sadarboties.
Beitika slims cilvēks, vīrs un viņas mamma to neredz???? Vajag ko sacīt, vai arī pēc tam kā viņas muterīte nodzersies.
Vīru Beitikas, agrāk rakstīju, brīnos kā viņš iztur.
Neticu, tā semeika izturēs šo visu.
24.02.2024 11:27 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Zinu, mani šeit nometās visas un pati zālīšu paula.
Atvaino, viņa izskatās baisi.
24.02.2024 11:34 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Fleming @ 24.02.2024 10:23

Nesaku, ka jāmeklē tāds saturs! Runāju par dzīvi, par īstiem cilvēkiem. Ir jāsaprot, ka visiem gadās brīži un periodi, bet cilvēkiem, kam ir ilgstoša emocionālā bedre, publiska sevis žēlošana un vājuma eksponēšana, ir jāiet pie ārsta. Viņai, kā redzi, nepalīdz arī paijāšana un ar galvu līdzi māšana, sakot, ka tā ir visiem. Viņa paliek tur pat, kur bija un krīt vēl dziļāk.
Manuprāt viņa ir pārvērtējusi savu saturu ko gribēja parādīt. Kā saka no viena grāvja otrā grāvī.
24.02.2024 11:50 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
Stulbajai dzenei attaisnojoši storiji KĀRTĒJO REIZI. Laikam kāds ko dzeņiem būs ar knābi pa pauri iebliezis.
Mīļā Dzene, nu ko Tu tēlo to, kas Tu neesi? Vēl pirms nedēļas postoji cik “dabīga” Tu esi. Līdz ko panesās tēma šeit, tā sāk atskaites kad un ko ir veikusi. Very funny 😂😂😂😂 paldies par brīvdienu smieklu devu
24.02.2024 12:24 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
Par Beitiku vispār trūkst vārdu. Viņa reāli nezin, kas ir grūtības. Vai arī viņai ļoti ērta ir upura loma, jo tad nevajag nekādu piepūli. Esmu resna, jo esmu upuris. Es raudu, jo esmu upuris. Es nedaru neko, jo esmu upuris. Man ir divi bērni un esmu upuris.
Man ir 2 skolas vecuma bērni, 1 zīdainis. Es strādāju uz pusslodzi, mācos 2x nedēļā. Apmeklēju sporta zāli, vakaros mācos ar bērniem kopā, aprūpēju zīdaini, taisu vakariņas, mazgāju, gludinu. Un mums nav nekādas omes, kas palīdz. Paši tiekam galā. Bet te cilvēks čīkst reāli ne par ko. No labas dzīves.
Ej un ārstē galvu, Beitika!
24.02.2024 12:37 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Atkal dzenei drāma, kāds atkal nenoglaudīja pa spalvai, varēs vēl 2nedēļas vārīties par šo. Ak šī kompleksu nomāktā būtne...
24.02.2024 13:47 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Atsekoju garlaicīgi neinteresantajam Gobzemam!!.
Visi story un saucamās intrigas,"pstiesības" puss izdirsti sūdi!!
Man galīgi neinteresē meitenes kuras es nezinu viņu mauciskās dzīves un snikeru pimpīšu izmēri!! Kaut kādi pašizcepti fitnessa guru treneri utt.
Kurš ko šnauc un kurš ko lieto.
Es viņus nezinu,pat neesu dzirdējusi.
Kur palika Katrīnes Ex saulietes romāns??Didrihsone? Ieliek story lai pateiktu drīz būs psr to,beigas ai es to nelikšu jo viss zinams un vecene jau normāla utt.
Tāds idiņš, saviem story info par zināmiem cilvēkiem zog šeit un pats ko izcep un piepušķo.
Lohs.
24.02.2024 14:00 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
āboliņš @ 24.02.2024 14:00
Atsekoju garlaicīgi neinteresantajam Gobzemam!!.
Visi story un saucamās intrigas,"pstiesības" puss izdirsti sūdi!!
Man galīgi neinteresē meitenes kuras es nezinu viņu mauciskās dzīves un snikeru pimpīšu izmēri!! Kaut kādi pašizcepti fitnessa guru treneri utt.
Kurš ko šnauc un kurš ko lieto.
Es viņus nezinu,pat neesu dzirdējusi.
Kur palika Katrīnes Ex saulietes romāns??Didrihsone? Ieliek story lai pateiktu drīz būs psr to,beigas ai es to nelikšu jo viss zinams un vecene jau normāla utt.
Tāds idiņš, saviem story info par zināmiem cilvēkiem zog šeit un pats ko izcep un piepušķo.
Lohs.
Par Didru tak viņš izteicās! Ko no viņa tās rakstītājas grib? Laikam Dievietes vēstules sūtīja. Viņam par viņu nav ko rakstīt kāju virinātāja neesot strādā un dzīvo ģimenes dzīvi. Par Saulieti bija jābūt vēl turpinājumam, tak daudz bija jau rakstījis.
24.02.2024 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 1307
Reģ: 29.01.2009
Omg, piepildītam, iekšēji bagātam un ar ģimeni aizņemtam cilvēkam, kam ar pašapziņu viss ok- nekad nebūtu fokuss uz attaisnošanos, kā to regulāri dara KDz…
Vnk dzīvo savu brīnišķīgo dzīvi un mauc tālāk, bet nē..
24.02.2024 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 11.04.2010
Atvainojos, bet Ceriņas degunam tagad ir Maikla Džeksona vaibs
24.02.2024 14:38 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
krmmm @ 24.02.2024 14:38
Atvainojos, bet Ceriņas degunam tagad ir Maikla Džeksona vaibs

Ceriņas jaunajam degunam nav ne vainas un īstaos rezultāts būs redzams tikai pēc gada!
Esmu redzējusi ceriņas degunu dzīvē , tagadējaos deguns ir labāks un smukāks,nevaig pēc bildēm spriest,ja nezini un neesi redzējusi dzīvē!
3ned jau apspriež viņas degunu un nevar likties mierā!
Deguns ir izoperēts un tev ar tādu degunu nav jāstaigā! Pasakies ka tev ar gīmi viss ok un patīk!
24.02.2024 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits