IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 11019
Reģ: 16.09.2022
Lula @ 04.07.2023 11:47
Lai nu kā man besītu, kad forumnieces tiek sauktas par skauģēm - par Lauru Vizlu tomēr atļaušos pateikt, ka, manuprāt, te dažām vienkārši reāli skauž. ?
Smuka latviešu meitene, izskatās attiecibās abi laimīgi, diezgan jauki cilveki UN ir super daudz naudas, forši izklaidējas, apceļo pasauli. Runājot par citām LV influencerēm, jā, es arī nezinu, kas tur varētu skaust, bet nu te viss ir diezgan skaidrs. ?
es domaju, ka skaudiba ta tomer nav. Ta pati Nikola Osipova dzivo 100 reizes labāk ka Vizla. Gan ferrari ir, gan birkini/kelly, gan tiekas ar pasaules līmeņa sovbiznesa zvaigznem, tomēr neviens te foruma neraksta, ka vienigais, kas saja dzive interesē pa lielam ir dibena bosana un acu bolisana ka ir vizlas gadijuma. Vienkarsi tai pasai Nikolai ir ari saturs, vinai piemit individualitate un inteligence, savs stils, nevis ka vizlai tikai brutals asv copy paste a la kylie jenner. Tas viss nav tik viennozimigi, protams, bet vizla gan jau ir parak ar degunu debesis, ko lieliski parada vinas soc tiklos publicetais, tapec forumniecem vina ari lielakoties besi - ka jau visi cilveki, kuriem galvina tuksums, nekadas savas interesantas pasniegsanas nav, bet ar citu naudu gan zīmēties baigi patik. Gluzi ka vizlas melnajam draugam felipei. 😀
04.07.2023 18:44 |
 
Reitings 1929
Reģ: 26.12.2021
Ausmas tante @ 04.07.2023 14:49

Es tai Laurai pati nesekoju, jo man arī viņa liekas garlaicīga un tukša, bet tas nemaina faktu, ka viņa ir diezgan pievilcīga. Kā arī tas, ka viņa nemāk izmantot resursus sev apkārt, lai pati izsistos, nemaina faktu, ka viņa dzīvo luxury dzīvi šodien, tagad. Piekrītu, ka te dažām tas vienkārši skauž. Parasti skauž visām strong, independent women, kas pašas skrien un visu dara, saka, ka viņām neko no vīrieša nevajag, bet, skaļi nosoda, kaut klusībā apskauž, citas sievietes, kas izvēlas paplikšķināt acis un sēdēt vecim uz kakla. Es Lauras vietā arī izmantotu pieejamos resursus citādāk, gudrāk, bet ir iemesls, kāpēc es neesmu viņas vietā. Tāpat kā ir iemesls, kāpēc jūs neesat viņas vietā.
Pēc kā jūs spriežat cik un ko
Vizla dara? Iespējams viņas bankā ir sešas nulles.. krāj un investē savu “kabatas naudu” 😁 Cik viņai gadu? Kādi 25? Ko jūs gribējāt, lai pēc divu gadu kopā būšanas ar Porziņģi viņa ir uzņēmēja ar 15 darbiniekiem? 😂 Atslābstat, jauna meitene bauda dzīvi. Vēl uzspēs pastrādāt…
04.07.2023 19:02 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
CallMeAnnika @ 04.07.2023 16:23
Žēl, ka viņa ir izdzēsusi no Youtube visus vecos Taizemes, Bali un ASV ceļojuma apskatus. Tieši no turienes uzzināju par Mičuļiem. Ja bija ko apskaust tad, kad ceļoja ar vienu mugursomu, apskatīja gan populāras vietas, gan iepazina vietējo dzīvi un kultūru, pārziemoja siltajās zemēs vairākus mēnešus, tad tagad ir tālu no tā, lai apskaustu un gribētu tādu dzīvi.

Ja tas tā ir, tad interesanti, kāpēc tik skaisti video dzēsti.
04.07.2023 19:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Savva @ 04.07.2023 18:44
es domaju, ka skaudiba ta tomer nav. Ta pati Nikola Osipova dzivo 100 reizes labāk ka Vizla. Gan ferrari ir, gan birkini/kelly, gan tiekas ar pasaules līmeņa sovbiznesa zvaigznem, tomēr neviens te foruma neraksta, ka vienigais, kas saja dzive interesē pa lielam ir dibena bosana un acu bolisana ka ir vizlas gadijuma. Vienkarsi tai pasai Nikolai ir ari saturs, vinai piemit individualitate un inteligence, savs stils, nevis ka vizlai tikai brutals asv copy paste a la kylie jenner. Tas viss nav tik viennozimigi, protams, bet vizla gan jau ir parak ar degunu debesis, ko lieliski parada vinas soc tiklos publicetais, tapec forumniecem vina ari lielakoties besi - ka jau visi cilveki, kuriem galvina tuksums, nekadas savas interesantas pasniegsanas nav, bet ar citu naudu gan zīmēties baigi patik. Gluzi ka vizlas melnajam draugam felipei. ?

Par Felipi Tu gan trāpīgi pateici.
04.07.2023 19:24 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Huppoo @ 04.07.2023 19:02
Pēc kā jūs spriežat cik un ko
Vizla dara? Iespējams viņas bankā ir sešas nulles.. krāj un investē savu “kabatas naudu” ? Cik viņai gadu? Kādi 25? Ko jūs gribējāt, lai pēc divu gadu kopā būšanas ar Porziņģi viņa ir uzņēmēja ar 15 darbiniekiem? ? Atslābstat, jauna meitene bauda dzīvi. Vēl uzspēs pastrādāt…

Āmen.
04.07.2023 19:29 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
mazaaduuda @ 04.07.2023 18:14
Kas ir Paula Muižniece un kā viņa pelna naudu? Vai kaas ir viņas draugs? Bagātu vecāku meitiņa? Neslikti dzīvo kā studente. 3 dienās var 300 eiro iztērēt praktiski par neko..
https://www.tiktok.com/@muizniecee/video/7251162408020905242

Te jau it kā apsprieda, ka gan viņa, gan draugs nāk no parastas ģimenes, bet nu stipri šaubos.
Protams, katrs savu naudu var tērēt kā grib, bet tie viņas video izskatās pēc prastas izrādīšanās. Dabū 600€ vērtu fēnu un pasaka “jauna mantiņa” 🤦🏼‍♀️ Citi cilvēki par tādu fēnu pat sapņot nevar. Iztērē 300, 500€ trīs dienu laikā. Citiem cilvēkiem tādi tēriņi ir kas ārkārtējs.
Jā, ok, es nesaku, ka visiem tagad būtu jācieš, jo kāds kaut kur pasaulē ir trūcīgs. Drīzāk tas, ka kopumā viņa dod tādu Hiltones “stop being poor” vaibu ar tiem saviem tiktokiem. Un brīnos par tiem, kas seko viņai. Satura nekāda, tik izrādās cik uz ko iztērēja, ko dabūja dāvanās utt.
04.07.2023 20:02 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Sebii @ 04.07.2023 20:02

Te jau it kā apsprieda, ka gan viņa, gan draugs nāk no parastas ģimenes, bet nu stipri šaubos.
Protams, katrs savu naudu var tērēt kā grib, bet tie viņas video izskatās pēc prastas izrādīšanās. Dabū 600€ vērtu fēnu un pasaka “jauna mantiņa” ??‍♀️ Citi cilvēki par tādu fēnu pat sapņot nevar. Iztērē 300, 500€ trīs dienu laikā. Citiem cilvēkiem tādi tēriņi ir kas ārkārtējs.
Jā, ok, es nesaku, ka visiem tagad būtu jācieš, jo kāds kaut kur pasaulē ir trūcīgs. Drīzāk tas, ka kopumā viņa dod tādu Hiltones “stop being poor” vaibu ar tiem saviem tiktokiem. Un brīnos par tiem, kas seko viņai. Satura nekāda, tik izrādās cik uz ko iztērēja, ko dabūja dāvanās utt.

Man viņa patiesībā izskatās ļoti basic. Iespējams, ka tiešām tikai izrādīšanās, un lēkšana augstāk pa savu d. Jāpapēta sīkāk tas profils, bet man pagaidām izskatās pēc wannabe rich girl, bet apakšā tur nekā nav.
04.07.2023 20:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es apskatijos tīri intereses pēc to Paulas tiktoku. Tas saturs viņai ir pārsvarā par dārgām lietām, tomēr redzēju arī Shein haulu. Nekā īpaša tajā saturā nav, man personīgi nekas interesants.
Tomēr man šķiet, ka nav cilvēkam jājūtas slikti par salīdzinoši dārgu mantu, jo kāds kaut kur nevar to atļauties.
04.07.2023 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 46
Reģ: 24.03.2010
Mani arī interesē - pēc kā Jūs spriežat, ka Laurai V. nav uzkrājumu vai nauda netiek kkur investēta? Konta stāvokli jau storijos nav atrādījusi :)
04.07.2023 22:09 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
.Eksperte. @ 04.07.2023 21:07
Es apskatijos tīri intereses pēc to Paulas tiktoku. Tas saturs viņai ir pārsvarā par dārgām lietām, tomēr redzēju arī Shein haulu. Nekā īpaša tajā saturā nav, man personīgi nekas interesants.
Tomēr man šķiet, ka nav cilvēkam jājūtas slikti par salīdzinoši dārgu mantu, jo kāds kaut kur nevar to atļauties.
Video var redzēt, ka dzīvo pavisam parastā dzīvoklī, noteikti nav nekāda bagātniece.
04.07.2023 22:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lizavay @ 04.07.2023 22:15
Video var redzēt, ka dzīvo pavisam parastā dzīvoklī, noteikti nav nekāda bagātniece.

Es jau arī nesaku, ka ir.
04.07.2023 23:20 |
 
Reitings 227
Reģ: 20.11.2022
mon_moiselle @ 04.07.2023 17:36
Mans viedoklis par Vizlu:
Vienīgais kas besī- viņas bolīšanās un iedomīgais skatiens. Bet tà ir viņas kaut kāda maska vai iedoma, ka tas ir baigi stilīgi. Mazajos video, kur viņa ar Kristapu, ir redzams pilnīgi cits cilvēks- pozitīva, naiva un mīlīga maza meitene.
Un runājot par materiālo pusi- viņa neko tādu luxury no Kristapa nav dabūjusi un izskatās, ka pārāk neiespringst uz to (salīdzinot Kristapa materiālo stāvokli). Katra otrā vietējā meiča no viduvēja Purvčika čaļa ar bembi līzingā būtu izspiedusi teju tikpat cik Laura no multimiljonāra Kristapa. Droši vien tāpēc arī viņi ir joprojām kopā. Pat ja Vizlai interesē nauda, tad vismaz pagaidām viņa to ļoti labi slāpē un slēpj

Nu nez, viņa krūšu operāciju uztaisīja jau pirmajos mēnešos kad sagājās ar Kristapu (neticu,ka tā nebija Kristapa nauda) un tie jau ir daži tūkstoši ,neskaitot vēl visas sejas ,ķermeņa procedūras un zobu balināšanas. Tas bija jau tad, kad vēl neviens nezināja ,ka viņa ir ar Porziņģi.
Atceros ,ka šeit citas atrada cik maksā drēbes ,kas viņai ir mugurā. Un tie biji simti ,kas arī aiziet noteikti jau tūkstošos. + vēl rotas un gredzeni ar milzīgajiem briljantiem.
04.07.2023 23:38 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
CallMeAnnika @ 04.07.2023 16:23
Žēl, ka viņa ir izdzēsusi no Youtube visus vecos Taizemes, Bali un ASV ceļojuma apskatus. Tieši no turienes uzzināju par Mičuļiem. Ja bija ko apskaust tad, kad ceļoja ar vienu mugursomu, apskatīja gan populāras vietas, gan iepazina vietējo dzīvi un kultūru, pārziemoja siltajās zemēs vairākus mēnešus, tad tagad ir tālu no tā, lai apskaustu un gribētu tādu dzīvi.

Es arī no turienes uzzināju par Alisi un man pat viņi ar Mārtiņu sākumā patika.
Ilgāk paskatoties vairāk tos video, sapratu, ka viņi ir tādi nīkuļi un neko jau tur nedara. Man prasītos interesantāks saturs. Bet priekš vegan-doing-nothing-just-existing dzīvesveida bija ok :D
Pēc tam man Alise pamazām sāka izbesīt - it kā popularizēja "less is more" dzīvesveidu, bet tai pat laikā bija reklāma uz reklāmas ar "pērc", "Tev vajag" messidžu. Kur tad palika "less is more" - tikmēr aktuāls, kamēr nav jāpārdodas par naudiņu?
Lai vai kā, tagad jau konkrēti Alise aizgājusi pa fāzēm un neveselīgajā dzīvesveidā.
Kāpēc izdzēsa tos video - tak viņa savu IG profilu arī jau vairākas reizes izdzēsusi! Vnk regulāri aiziet ciet, nekā citādi to nevaru izskaidrot
04.07.2023 23:42 |
 
Patīk
Reitings 40072
Reģ: 12.10.2022
mazaaduuda @ 04.07.2023 18:14
Kas ir Paula Muižniece un kā viņa pelna naudu? Vai kaas ir viņas draugs? Bagātu vecāku meitiņa? Neslikti dzīvo kā studente. 3 dienās var 300 eiro iztērēt praktiski par neko..
https://www.tiktok.com/@muizniecee/video/7251162408020905242
Kam interesē tas, cik un kur viņa tērē vienā vai trīs dienās?
05.07.2023 00:11 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
mon_moiselle @ 04.07.2023 17:36
Mans viedoklis par Vizlu:
Vienīgais kas besī- viņas bolīšanās un iedomīgais skatiens. Bet tà ir viņas kaut kāda maska vai iedoma, ka tas ir baigi stilīgi. Mazajos video, kur viņa ar Kristapu, ir redzams pilnīgi cits cilvēks- pozitīva, naiva un mīlīga maza meitene.
Un runājot par materiālo pusi- viņa neko tādu luxury no Kristapa nav dabūjusi un izskatās, ka pārāk neiespringst uz to (salīdzinot Kristapa materiālo stāvokli). Katra otrā vietējā meiča no viduvēja Purvčika čaļa ar bembi līzingā būtu izspiedusi teju tikpat cik Laura no multimiljonāra Kristapa. Droši vien tāpēc arī viņi ir joprojām kopā. Pat ja Vizlai interesē nauda, tad vismaz pagaidām viņa to ļoti labi slāpē un slēpj

Paskaties viņas somiņas storijos. Tiešām domā, ka parasta meitene var atļauties 2 dažādas Botegas somiņas, kur katra ir 2-3k vērtība ? Mercedesu, ceļojumus un pat kosmētikas somiņu 2k vērtība + katru dienu ēst restorānos un atstāt ka minimums 150 eur… kjipa vīrieši purčika to var atļauties ? Nu ko Tu pipeee, ka neko nav ‘saņēmusi’. Bottega, balenciaga, diesel, loewe utt. Tie tak ir cik k
05.07.2023 00:11 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
.Eksperte. @ 04.07.2023 21:07
Es apskatijos tīri intereses pēc to Paulas tiktoku. Tas saturs viņai ir pārsvarā par dārgām lietām, tomēr redzēju arī Shein haulu. Nekā īpaša tajā saturā nav, man personīgi nekas interesants.
Tomēr man šķiet, ka nav cilvēkam jājūtas slikti par salīdzinoši dārgu mantu, jo kāds kaut kur nevar to atļauties.

Es viņas tiktokos neko dārgu neredzu. Guess un TH skaitās dargs ? Dargs ir Loewe, Louis Vuitton, Hermes utt.
Bet tie viņas tiktoki ir pilnīgs murgs. Sekluma kalngals. Jāliek block. Tiešām kādam interese, cik viņa tērē un ko apēd Vapiano? Prasta ēstuve
05.07.2023 00:14 |
 
Reitings 17538
Reģ: 30.05.2022
.Eksperte. @ 04.07.2023 12:01
Te Vizlu ik pa laikam apķidā. Tad acis bola, tad tāda poza, tad tur paēdusi, tad sāk funktierēt, ko šī pa dzīvi dara, apzelē savu fantāziju lidojumu par sēdēšanu uz kakla un vel vis kas. Un beigās nekas arī netiek pateikts, tik vien kā pagātnes atstāsti. Pa virsu tam, vel uzbāž stulbumu, nemākulību appieties un iegūt labumu no Kristapa naudas, kur paralēli tam nāk vaimanāt, ka Laura uz svešas naudas sēž.
Nezinu, varbūt tiešām skaudība. Man patīk viņas ieturētība, augums viņai skaists. Pa cik un kādu naudu ēd, dzer, pērk šmotkas? Pilnīgi vienalga. Jauna, skaista sieviete. Kristaps ar saviem miljoniem būtu dabujis mierīgi kādu Ņujorkas čiksi, kam sapiķot un kura smuki klāt stāvētu. Domāju, ka Laurā ir kas vairāk par ārieni, un it shows.
Es arī neko citu kā skaudību tur nesaskatu! Skaista meitene un turīgs, atpazīstams draugs.
05.07.2023 02:17 |
 
Reitings 17538
Reģ: 30.05.2022
TuunEs @ 04.07.2023 11:29
Lai arī Kristaps ir daudz sasniedzis, tomēr viņam neizdevās nocopēt uz nopietnām attiecībām nevienu ārzemju dūdiņu. Tāpēc viņš gudri izdarīja atrodot savā pazīstamo lokā vienkāršu latviešu meiteni ko pataisīja par tādu kam pats skraidīja pakaļ ?
Bet jums nav ienācis prātā, ka ir cilvēki, kas neko necopē? Un daudz vienkāršāk saprasties ar tiem, ar ko līdzīga mentalitāte? Es arī nedzīvoju Latvijā, bet ātri vien “nocopēju” latvieti, un nevaru iedomāties, ka varētu būt savādāk!
Patiesībā jau neviens nevienu necopēja, bet attiecībās ir tā, ka vai nu ir vai nav tas klikšķis! Tik vienkārši! Tikai nevajag man rasismu vai vēl ko piesiet - man liekas loģiski, ka vieglāk saprasties tiem, kam kas tik ļoti kopīgs kā vērtības un izcelsme.
05.07.2023 02:32 |
 
Reitings 742
Reģ: 16.02.2022
Nav ne jausmas cik un ko Vizla pelna, vai dara. Lai jau būtu, ka nereāli attīstās un strādā, bet viņas IG ir garlaicīgs un nāk tāda sekluma dvaša. Tā pat, kā Maijas Rozītes. No miljons rakursiem viņa, viņa, viņa. Pilnīgs borings, kur redzams, cik ļoti pārņemta ar sevi.
Tagad figūra laba (kas nezi kāpēc neizskatās dabiski iegūta), bet citādi meitene, kā meitene, kura nekad ar izcilu gaumes sajūtu nav izcēlusies.
Bet nu Pirziņģis jau arī nav pirmais džeks uz skatuves, līdz ar to katram podiņam savs vāciņš.
05.07.2023 06:39 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Fargerike @ 05.07.2023 06:39
Nav ne jausmas cik un ko Vizla pelna, vai dara. Lai jau būtu, ka nereāli attīstās un strādā, bet viņas IG ir garlaicīgs un nāk tāda sekluma dvaša. Tā pat, kā Maijas Rozītes. No miljons rakursiem viņa, viņa, viņa. Pilnīgs borings, kur redzams, cik ļoti pārņemta ar sevi.
Tagad figūra laba (kas nezi kāpēc neizskatās dabiski iegūta), bet citādi meitene, kā meitene, kura nekad ar izcilu gaumes sajūtu nav izcēlusies.
Bet nu Pirziņģis jau arī nav pirmais džeks uz skatuves, līdz ar to katram podiņam savs vāciņš.
daudz prāta jau lai spārdīt bumbu nevajag😀
05.07.2023 07:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits