IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3181
Reģ: 09.08.2016
Ar ko Strēle nodarbojās vispār? Pirms dvīnēm?
27.02.2023 18:55 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Brendija @ 27.02.2023 14:31
Kāpēc Jutai Kuprei ir zilais ķeksis pie profila?

Tas nozīmē ir instagram pārbaudījis viņas identitāti - viņa ir tā,kas par to uzdodas. Vairums influenceri un sabiedrībā zināmi mēģina tikt pie šī ķekša.
27.02.2023 19:05 |
 
Reitings 280
Reģ: 04.01.2021
Mc.Queen @ 27.02.2023 18:55
Ar ko Strēle nodarbojās vispār? Pirms dvīnēm?
hmmm, ja es nejaucu tad viņa man manu bff strādāja privātā bērnu dārzā, bet tas , iespējams, pat pirms bērniem bija.
27.02.2023 20:34 |
 
Reitings 7545
Reģ: 13.04.2022
amoreamore @ 27.02.2023 11:43

Aaa ok :D tās fanes reāli crazy, lai gan es apšaubu, ka tās ir "fanes", drīzāk pati trakā bārbija un viņas māsa no vairākiem profiliem :D

Ooouuu, parasti trakās bārbijas fanes savāca ne vairāk par 6 sarkaniem īkšķiem, tagad aš veseli 12 zem komentāriem par pusmūža bārbiju. Malacis, jeļena, feik profilus šeit taisi ar gaismas ātrumu. Mēs redzam cik ļoti tev neinteresē foruma domas par tevi, mcāmcā. 🥰
Man tiešām nekas nebija pret Jeļenu, likās normāla, bet cmoooooooon, šitais jau paliek smieklīgi, tāda apsēstība
27.02.2023 20:38 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.09.2022
Kat reiz, kad ienaku sai diskusija un redzu Karadzanas vardu te, nesaprotu, kadel cilveks, kas acimredzami ir ar psihes problemam vispar te tiek apspriests. Izskatas, ka pati vien/vai vinas masa te foruma nemas. Mana tuva radiniece ari ir precejusies ar turku, pati esmu vairakus menesus dzivojusi Turcija. Ir sanacis but gan turigu turku, gan viduslana turku kazas.Taka ir ar ko salidzinat, varet ilgi un dikti stastit. :D Skatoties Jelenas bildes ir acimredzams, ka vinas virs ir vien kadas letas turku kababnicas darbonis. Uzsvars uz vardu - letas, jo Turcija var atrast ari restoranus, kur pardot steiku, apkaisitu ar zeltu par 800 eur par porciju, piemeram, restorans Nusret :D Un, ne, man nav nekada naida ne pret Jelenu, ne vinas viru. Cienu katru cilveku, profesiju, kurs kaut ko dara, nevis sez divana un nedara neko. Bet nu tas fake luxury lifestyle ir tik smiekligs un tai pat laika nozelojami skumji, kad cilveks censas lekt augstak par savu p#kalu, jo nu tur galigi nav neka no luxury. Visas Chanel somas acimredzi viltotas, slikta kvalitate. Ok, vienreiz, nopirka beidzot orginalu salli no chanel, tagad tas Chanel maisins tiek bildets visur pa 10 reizem. :D Ok, LV cilveki tik loti brendiem neseko lidzi, varbut kads ari tic, ka tas somas ir orginals, kaut gan diez vai, bet nu pa Parizi staigat ar letu pakaldarinajumu ir ka ir, domaju, ne viens vien vietejais, par vinu iesmej.
P.S. es vinai ig nesekejo, neilgu laiku atpakal, kad tika te piemineta, gribeju paskatities, profils bij slegts, ka aizbrauca uz Parizi, ta profilu atvera. Jo gribas, lai prese kaut ko uzraksta. :D Acimredzams uzmanibas trukums, atbrauks atpakal, aiztaisis ciet lidz nakosajam braucienam :D Nu, nav tai sievietei, viss ok, sakat, ko gribat. Dzivo sava iedomaju pasaule izliekoties par to, ka nav.. jebkura normala sieviete saprot, ka neviena soma vinu nepadaris, ne skaistaku, ne gudraku utt. Butu vinai viss ar psihi kartiba priecatos par savu viru, meitu..nevis dzivotu iedomu luxury life :D
27.02.2023 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
Mc.Queen @ 27.02.2023 18:55
Ar ko Strēle nodarbojās vispār? Pirms dvīnēm?

Es atceros, ka agrāk Facebookā sūtīju pie viņas zefīrus un makarūnus vairākas reizes, ja pareizi atceros, tad lapa saucās Zanes macaroons, arī meistarklases rīkoja. Nezinu vai tas bija Zanes vienīgais ienākumu avots, bet gan zefīri, gan makarūni bija debešķīgi! Un pieprasīti.
27.02.2023 22:21 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Vēl saprastu, ja Jeļena uzvestos provokatīvi, taisītu erotiskās bildes, nerūpētos par bērnu, pārkāptu csn un lielītos ar to vai tamlīdzīgi, dzīvo savu parasto dzīvi, vienīgais ar svaru nav labi, bet ēšanas traucējumi ir izplatīta lieta. Man nekāds viņas it kā luksus dzīvesveids acīs nelec. Cilvēks veido savu profilu tā, kā vēlas. Nevienu nenoliek, neskatās uz citiem augstprātīgi.
Trollis vai viņas viltus profils neesmu. Vienkārši zinu vienu no tām, kas viņu apliek, šai meitenei/sievietei ir problēmas, kā jau iepriekš teicu, bet tas nav attaisnojums visu laiku, uzmācīgi liet savu žulti virsū. Tas jau robežojas ar apsēstību, jo 99% gadījumos tieši šī persona (tagad ar šo niku, iepriekš ar citiem) uzsāk par Jeļenu sarunu.
Komentēju par šo tēmu tikai tāpēc, ka man liekas nereāli dīvaina attiecīgās nolicējas uzvedība un tas arī pierāda to, ka heiteri paši ir cilvēki ar pašvērtējuma un citām psiholoģiskām problēmām. Tāpat domāju arī par citām, kas 24/7 stalko kāda profilu un noliek bez pamata. Ja ir pamats, piemēram, alkoholisms, terors pret bērniem utt Kiviču gadījumā, pulverīšu tirgošana, likumu pārkāpšana NLiešu gadījumā utt, tad skaidrs.
28.02.2023 01:05 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
blackmouse @ 27.02.2023 20:51
Kat reiz, kad ienaku sai diskusija un redzu Karadzanas vardu te, nesaprotu, kadel cilveks, kas acimredzami ir ar psihes problemam vispar te tiek apspriests. Izskatas, ka pati vien/vai vinas masa te foruma nemas. Mana tuva radiniece ari ir precejusies ar turku, pati esmu vairakus menesus dzivojusi Turcija. Ir sanacis but gan turigu turku, gan viduslana turku kazas.Taka ir ar ko salidzinat, varet ilgi un dikti stastit. :D Skatoties Jelenas bildes ir acimredzams, ka vinas virs ir vien kadas letas turku kababnicas darbonis. Uzsvars uz vardu - letas, jo Turcija var atrast ari restoranus, kur pardot steiku, apkaisitu ar zeltu par 800 eur par porciju, piemeram, restorans Nusret :D Un, ne, man nav nekada naida ne pret Jelenu, ne vinas viru. Cienu katru cilveku, profesiju, kurs kaut ko dara, nevis sez divana un nedara neko. Bet nu tas fake luxury lifestyle ir tik smiekligs un tai pat laika nozelojami skumji, kad cilveks censas lekt augstak par savu p#kalu, jo nu tur galigi nav neka no luxury. Visas Chanel somas acimredzi viltotas, slikta kvalitate. Ok, vienreiz, nopirka beidzot orginalu salli no chanel, tagad tas Chanel maisins tiek bildets visur pa 10 reizem. :D Ok, LV cilveki tik loti brendiem neseko lidzi, varbut kads ari tic, ka tas somas ir orginals, kaut gan diez vai, bet nu pa Parizi staigat ar letu pakaldarinajumu ir ka ir, domaju, ne viens vien vietejais, par vinu iesmej.
P.S. es vinai ig nesekejo, neilgu laiku atpakal, kad tika te piemineta, gribeju paskatities, profils bij slegts, ka aizbrauca uz Parizi, ta profilu atvera. Jo gribas, lai prese kaut ko uzraksta. :D Acimredzams uzmanibas trukums, atbrauks atpakal, aiztaisis ciet lidz nakosajam braucienam :D Nu, nav tai sievietei, viss ok, sakat, ko gribat. Dzivo sava iedomaju pasaule izliekoties par to, ka nav.. jebkura normala sieviete saprot, ka neviena soma vinu nepadaris, ne skaistaku, ne gudraku utt. Butu vinai viss ar psihi kartiba priecatos par savu viru, meitu..nevis dzivotu iedomu luxury life :D

Sekoju Jeļenas profilam, bet neveru vaļā Instagram katru dienu un viņas postus, storijus skatos reti. Taču, cik sanācis skatīties, tieši par savu meitu viņa rūpējas ļoti labi un par vīru izsakās mīloši. Tā kā jocīgs pārmetums, ka viņa nepriecājas par bērnu un vīru.
Tas arī ir iemesls, kāpēc Jeļena daudziem šķiet aizstāvības vērta, jo viņai ir redzamas rūpes par bērnu un arī pirms bērna nebija tā faila prātā, ka kādu jānodirš, lai justos labāk. Tas arī viss, nejau kaut kāds viņas dzīvesveids šķiet aizstāvāms vai tamlīdzīgi. Vispār neinteresē, cik viņai Chanel somas vai kur vīrs strādā.
28.02.2023 01:19 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
blackmouse @ 27.02.2023 20:51
Kat reiz, kad ienaku sai diskusija un redzu Karadzanas vardu te, nesaprotu, kadel cilveks, kas acimredzami ir ar psihes problemam vispar te tiek apspriests. Izskatas, ka pati vien/vai vinas masa te foruma nemas. Mana tuva radiniece ari ir precejusies ar turku, pati esmu vairakus menesus dzivojusi Turcija. Ir sanacis but gan turigu turku, gan viduslana turku kazas.Taka ir ar ko salidzinat, varet ilgi un dikti stastit. :D Skatoties Jelenas bildes ir acimredzams, ka vinas virs ir vien kadas letas turku kababnicas darbonis. Uzsvars uz vardu - letas, jo Turcija var atrast ari restoranus, kur pardot steiku, apkaisitu ar zeltu par 800 eur par porciju, piemeram, restorans Nusret :D Un, ne, man nav nekada naida ne pret Jelenu, ne vinas viru. Cienu katru cilveku, profesiju, kurs kaut ko dara, nevis sez divana un nedara neko. Bet nu tas fake luxury lifestyle ir tik smiekligs un tai pat laika nozelojami skumji, kad cilveks censas lekt augstak par savu p#kalu, jo nu tur galigi nav neka no luxury. Visas Chanel somas acimredzi viltotas, slikta kvalitate. Ok, vienreiz, nopirka beidzot orginalu salli no chanel, tagad tas Chanel maisins tiek bildets visur pa 10 reizem. :D Ok, LV cilveki tik loti brendiem neseko lidzi, varbut kads ari tic, ka tas somas ir orginals, kaut gan diez vai, bet nu pa Parizi staigat ar letu pakaldarinajumu ir ka ir, domaju, ne viens vien vietejais, par vinu iesmej.
P.S. es vinai ig nesekejo, neilgu laiku atpakal, kad tika te piemineta, gribeju paskatities, profils bij slegts, ka aizbrauca uz Parizi, ta profilu atvera. Jo gribas, lai prese kaut ko uzraksta. :D Acimredzams uzmanibas trukums, atbrauks atpakal, aiztaisis ciet lidz nakosajam braucienam :D Nu, nav tai sievietei, viss ok, sakat, ko gribat. Dzivo sava iedomaju pasaule izliekoties par to, ka nav.. jebkura normala sieviete saprot, ka neviena soma vinu nepadaris, ne skaistaku, ne gudraku utt. Butu vinai viss ar psihi kartiba priecatos par savu viru, meitu..nevis dzivotu iedomu luxury life :D
100%
28.02.2023 02:25 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.09.2022
Ruellle teksts @ 28.02.2023 01:19
es nevienu te nenodir#su, tira fakta konstatesana! :D
Nu, sorry, es te so nerakstitu, ja vien vina pati nebutu visai LV, zurnalistiem, kaldzinajusi, ka virs bagats turku uznemejs , cik vinai darga kleita utt. un visur tik tas feikas somas :D konkrets uzmanibas, passapzinas trukums cilvekam :D
28.02.2023 06:10 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
blackmouse @ 28.02.2023 06:10
Ruellle teksts @ 28.02.2023 01:19
es nevienu te nenodir#su, tira fakta konstatesana! :D
Nu, sorry, es te so nerakstitu, ja vien vina pati nebutu visai LV, zurnalistiem, kaldzinajusi, ka virs bagats turku uznemejs , cik vinai darga kleita utt. un visur tik tas feikas somas :D konkrets uzmanibas, passapzinas trukums cilvekam :D

Ooo, te kāds sācis baigi melot savā aizstāvībā 😃Sekoju Jeļenai katru dienu un NE REIZI neredzējy, ka viņa rakstītu, ka viņas vīrs ir UZŅĒMĒJS. Cik saprotu, viņa profesija ir joprojām miglā tīta. Un tas, ka viņš ir bagāts, es arī nekad nedzirdēju. tie jau tagad ir konkrēti tavi izdomājumi, mele 😀
Un kurā tieši bildē tu pamanīji, ka visur tik tās feikās somas? Bildi studijā! Esmu pārliecināta, ka tev ir tik slima un samaitāta fantāzija, ka tu parastu valkāšanu uzskati par "visur feikās somas"😁
Par kādu dārgo kleitu tu runā? Vai viņa vispār reiz ir saukusi kleitu cenas?!
Nereāla mele tu😁
28.02.2023 06:52 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.09.2022
Brendija @ 28.02.2023 06:52

Ooo, te kāds sācis baigi melot savā aizstāvībā ?Sekoju Jeļenai katru dienu un NE REIZI neredzējy, ka viņa rakstītu, ka viņas vīrs ir UZŅĒMĒJS. Cik saprotu, viņa profesija ir joprojām miglā tīta. Un tas, ka viņš ir bagāts, es arī nekad nedzirdēju. tie jau tagad ir konkrēti tavi izdomājumi, mele ?
Un kurā tieši bildē tu pamanīji, ka visur tik tās feikās somas? Bildi studijā! Esmu pārliecināta, ka tev ir tik slima un samaitāta fantāzija, ka tu parastu valkāšanu uzskati par "visur feikās somas"?
Par kādu dārgo kleitu tu runā? Vai viņa vispār reiz ir saukusi kleitu cenas?!
Nereāla mele tu?

:D
Pagaguugle, ludzu, pirms kadu apvaino, kad vel tik precejas, zinas, ka reiz tik rakstits - viram bizness saistits ar edinasanas sferu, kaut ka ta! :D pat zurnala, "kas jauns par to raksts bija! P.S. mana komentara nekur nav rakstits "baz kamera". Kaut gan pareizi saki, to Chanel maisinu, baz gan un ne vien reiz vien. :D Paskaties jebkuru vinas bildi, tas feikas somas acis lec. Netaisos strideties un piesarnot so forumu vel vairak, ta pat jebkurs atdekvets cilveks to saprot :D aa, un par kleitu, ari atceros, bij ka reiz raksts Skates.lv vai jauns.lv, ka taisita uz speciali uz pasutijumu ar cik tur tiem kristaliem :D pagugle, internets neko neaizmirst!
28.02.2023 07:05 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
blackmouse @ 28.02.2023 07:05

:D
Pagaguugle, ludzu, pirms kadu apvaino, kad vel tik precejas, zinas, ka reiz tik rakstits - viram bizness saistits ar edinasanas sferu, kaut ka ta! :D pat zurnala, "kas jauns par to raksts bija! P.S. mana komentara nekur nav rakstits "baz kamera". Kaut gan pareizi saki, to Chanel maisinu, baz gan un ne vien reiz vien. :D Paskaties jebkuru vinas bildi, tas feikas somas acis lec. Netaisos strideties un piesarnot so forumu vel vairak, ta pat jebkurs atdekvets cilveks to saprot :D aa, un par kleitu, ari atceros, bij ka reiz raksts Skates.lv vai jauns.lv, ka taisita uz speciali uz pasutijumu ar cik tur tiem kristaliem :D pagugle, internets neko neaizmirst!

Un tu esi pārliecināta, ka viņam nebija ēdināšanas bizness???
Visi raksti ir veci un tiek uzskatīti par spēku zaudējušu, ja tie rakstīti tieši pirms COVID epopejas. Kā zināms, ēdināšanas sfēra cietusi visvairāk. Varbūt viņam arī bija kaut kas ar to saistīts, mēs nezinām.
Turklāt tad jau viņš strādāja Turcijā, bet tagad Francijā, kur profesija var kardināli mainīties.
Tu esi nereāli pretīga, ka gatava norakt Jeļenu par jebko, pat pašai ejot uz meliem.
28.02.2023 07:17 |
 
10 gadi
Reitings 3926
Reģ: 29.01.2009
Ruellle @ 28.02.2023 01:05
Vēl saprastu, ja Jeļena uzvestos provokatīvi, taisītu erotiskās bildes, nerūpētos par bērnu, pārkāptu csn un lielītos ar to vai tamlīdzīgi, dzīvo savu parasto dzīvi, vienīgais ar svaru nav labi, bet ēšanas traucējumi ir izplatīta lieta. Man nekāds viņas it kā luksus dzīvesveids acīs nelec. Cilvēks veido savu profilu tā, kā vēlas. Nevienu nenoliek, neskatās uz citiem augstprātīgi.
Trollis vai viņas viltus profils neesmu. Vienkārši zinu vienu no tām, kas viņu apliek, šai meitenei/sievietei ir problēmas, kā jau iepriekš teicu, bet tas nav attaisnojums visu laiku, uzmācīgi liet savu žulti virsū. Tas jau robežojas ar apsēstību, jo 99% gadījumos tieši šī persona (tagad ar šo niku, iepriekš ar citiem) uzsāk par Jeļenu sarunu.
Komentēju par šo tēmu tikai tāpēc, ka man liekas nereāli dīvaina attiecīgās nolicējas uzvedība un tas arī pierāda to, ka heiteri paši ir cilvēki ar pašvērtējuma un citām psiholoģiskām problēmām. Tāpat domāju arī par citām, kas 24/7 stalko kāda profilu un noliek bez pamata. Ja ir pamats, piemēram, alkoholisms, terors pret bērniem utt Kiviču gadījumā, pulverīšu tirgošana, likumu pārkāpšana NLiešu gadījumā utt, tad skaidrs.
Es arī zinu par kuru tu runā. Es jau Hardluxury vairākas reizes uzdevu jautājumu, ko viņai Jeļena ir tādu izdarījusi, ka katru reizi šī kā traka skrien uz forumu komentēt par viņu tik līdz Jeļena kaut ko ieliek. Atbildi nesaņēmu, jo tad kad Hardluxury uzdod sadus jautājumus, tad viņa izliekas neredzam un tik raksta komentārus, kur viņu atbalsta Jeļenas nodiršanā. Es arī neaizstāvu viņu, bet ja viens cilvēks 99% uzsāk sarunas par Jeļenu, nu tad jāprasa, kas pašai ar to galviņu. Laikam pašai skauž, ka bij jānoprec diezgan briesmīga paskata vecis, lai tikai tiktu dzīvot Jaunajā teikā, bet lai cik ļoti gribētos, par Jeļenu runā un raksta, bet par ... neviens neliekās ne zinis, tad pati te nāk un raksta komentārus par sevi, bet visām ir pilnīgi vienalga. Un vēl smieklīgākais, ka Hardluxury pati uzsāk sarunas (lielākoties) par Jeļenu un tad nu pēc tam šausminās, kādēļ par viņu te runā. 😅 Un vēl esmu pamanījusi, ka daudzas (uzsvars uz daudzas, ne visas) lielās Jeļenas nodirsējas uzrodas tikai tad, kad jānodirš Jeļena, ka tik hardluxury pašai nav te vairāki profili, lai negūstot pietiekošu atbalstu, varētu nākt un "atbalstīt" hardluxury.
28.02.2023 07:47 |
 
10 gadi
Reitings 2383
Reģ: 29.01.2009
amoreamore @ 27.02.2023 20:38

Ooouuu, parasti trakās bārbijas fanes savāca ne vairāk par 6 sarkaniem īkšķiem, tagad aš veseli 12 zem komentāriem par pusmūža bārbiju. Malacis, jeļena, feik profilus šeit taisi ar gaismas ātrumu. Mēs redzam cik ļoti tev neinteresē foruma domas par tevi, mcāmcā. ?
Man tiešām nekas nebija pret Jeļenu, likās normāla, bet cmoooooooon, šitais jau paliek smieklīgi, tāda apsēstība

Es ielieku mīnusu, ja visu laiku tiek apspriesta kāda, ko galīgi nezinu un kas vispār neinteresē.
28.02.2023 08:40 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2022
amoreamore ir pati nenormāli apsēsta ar J nolikšanu, ka nepamanīja, cik daudz komentāru jau šeit sarakstīja. Tikpat daudz kā vēl pāris dirsējas, kuras vienmēr sarakstīs neskaitāmus žultainus komentārus un beigās vēl rakstīs, ko viņu apspriež vai kāpēc liek Dislike. Tak pašas te taču arī spamojat ar savu naidu. Un nedomājat, ka J visiem šeit riebjas, ka viņai izmisīgi būtu jātaisa viltotos kontus.Meles, kurām nav neviena pierādījuma!! 🥱 Es arī spiežu īkšķus uz leju.
28.02.2023 10:03 |
 
Reitings 7545
Reģ: 13.04.2022
kapuchino5 @ 28.02.2023 10:03
amoreamore ir pati nenormāli apsēsta ar J nolikšanu, ka nepamanīja, cik daudz komentāru jau šeit sarakstīja. Tikpat daudz kā vēl pāris dirsējas, kuras vienmēr sarakstīs neskaitāmus žultainus komentārus un beigās vēl rakstīs, ko viņu apspriež vai kāpēc liek Dislike. Tak pašas te taču arī spamojat ar savu naidu. Un nedomājat, ka J visiem šeit riebjas, ka viņai izmisīgi būtu jātaisa viltotos kontus.Meles, kurām nav neviena pierādījuma!! ? Es arī spiežu īkšķus uz leju.

tev visi mājās? no manis par viņu šeit ir bijuši 7-8 komentāri :D paskaiti pati sākot no četrām lapām atpakaļ cik ir manu komentāru, pirms gudri dirs :D
man taču in general pie vienas vietas tas pusmūža rozā ponijs, vienkārši smieklīgi, ka viņa stāsta cik ļoti viņai neinteresē, taču viņai ir speciāli apmācīti cilvēki, kas te sēž un nodod visu viņai :D vai arī te paceļ kādu tēmu, tā uzreiz sāk attaisnoties savā IG.
redzam, redzam, ka neinteresē.
28.02.2023 10:18 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Linda Mūrniece atkal izšķīrusies.
28.02.2023 10:28 |
 
Reitings 7545
Reģ: 13.04.2022
Anchuks @ 28.02.2023 10:28
Linda Mūrniece atkal izšķīrusies.

kāpēc mani tas vispār neizbrīna? viņa saka, ka satiek nepareizos vīriešus. viņai neliekas, ka ja viss apkārt smird pēc mēsliem, tad bikses pielikusi, varbūt, ir viņa?
no politiķes par dzelteno lapu virsrakstu zvaigzni. way to go.
28.02.2023 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 2383
Reģ: 29.01.2009
amoreamore @ 28.02.2023 10:37

kāpēc mani tas vispār neizbrīna? viņa saka, ka satiek nepareizos vīriešus. viņai neliekas, ka ja viss apkārt smird pēc mēsliem, tad bikses pielikusi, varbūt, ir viņa?
no politiķes par dzelteno lapu virsrakstu zvaigzni. way to go.

Galvenais, katru reizi zvērīgi apgalvot, ka ir īstais un ideālais sapņu princis! :D Naivuma un stulbuma kalngals. Mīlestība nemīl publicitāti.
28.02.2023 10:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits