Foruma lietošanas noteikumi

Reģ. 17.04.2019
18.04.2019 tika publicēti atjauninātie foruma noteikumi, vairāk šeit: https://forums.dieviete.lv/privatepolicy//
20.04.2019 19:12 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Paldies par vakara sarunu. Daudz izrunājām, bija interesanti :-)
Ceru, ka tagad viss ir skaidrāks, bet jautājumu gadījumā labāk sūtīt tiešos ziņojumus.
Galvenais esam laipnas un pat atsaucīgas pret jaunajām lietotājām, palīdzam iejusties. :-) Paldies!
26.04.2019 06:37 | Saite

Reģ. 24.03.2019
Tas ka ar "Atbalstu" ir runāt kā ar sienu tas ir skaidrs.
Ir ļoti neprofesionāli uztvert katru komentāru kā uzbraucienu un ja arī ir uzbrauciens tad reaģēt tā kā to dara mūsu admins.
Forumam iepriekš nebija ne vainas. Lietotājs kuras bija rupjas varēja brīdināt personīgās vēstulēs nevis paņemt un izdzēst. Pēc 3 brīdinājumiem bans. Ar visu foruma uzlabošanu varēja taisīt vote pool. Nevis ielaisties bezcerīgas un naidīgas diskusijās. Ja lietas jau no paša sākuma nebūtu iegājušas bērnudārza līmenī tad tagad te būtu vecie lietotāji un arī jauni.
Kā arī kopumā nesaprotu jaunā foruma vīziju un vēlmes. Ja ir vēlme taisīt vēl vienu tādu pašu saitu kae dieviete.lv tad manuprāt jau Latvijā pietiek tādu,jo ir taču vēl brivbridis utt. Visas pārmaiņas ir labas ja tās māk ieviest un pasniegt. Šajā gadījumā tas manuprāt nav izdevies.
26.04.2019 08:17 | Saite

Reģ. 11.09.2018
Kas tas tika pārveidots dievietē? Intereses pēc pačekoju - "Kādas vīriešu izdarības visvairāk kaitina sievietes"? Tas ir tas, ko Jūs pārveidojāt?
@atbalsts sanāk tā, ka savu viedokli var izteikt vienu reizi? Ja saka vairākas reizes, tad uzreiz bans? Ja es teiktu, cik Jūs esat foršas, superīgas utt, Jūs man vip statusu piešķirtu?
26.04.2019 08:25 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Uzskatu, ka šī tēma ir izsmelta. Raksti lūdzu tiešo ziņojumu - atbildēsim.
26.04.2019 08:29 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Gamergril! Atgādinu vēlreiz par šo JAUNO lietošanas noteikumu punktu un beigt apšaubīt jaunos lietotājus, kuras mēs ļoti gaidām un priecājamies redzēt diskusijās, kā arī visas pieredzes bagātās foruma apmeklētājas, kuras vēlas un meklē pozitīvo:
4.8. Dieviete.lv/Forums noteikumi paredz ļoti striktu uzmanību un atbildību Lietotājiem, kuri vēršas pret jauniem reģistrētie Lietotājiem pazemojot to statusu, vai mēģinot tos izsmiet, it īpaši, to pamatojot ar vecuma kritērijiem. Šādi ziņojumi tiks dzēsti, kā arī Lietotājs var tik dzēst.
https://lilit.dieviete.lv/privatepolicy/
26.04.2019 08:39 | Saite

Reģ. 26.01.2013
Klausies, Atbalst! Beidz te taisīt savu nebeidzamā pozitīvisma kampaņu un dzīvot kaut kādā burbulī. Reāli pieriebies. Ja mērķis bija šo forumu uztaisīt pusaudžu auditorijai domātu, kuri pavelkas un šito pseidopozitīvisma hu...u, tad tā arī būtu pateikuši. Dzīve hipersensitīvās sniegpārsliņas, kuras nespēj uzklausīt NEKĀDU pretēju viedokli, nežēlos. Jūs reāli kļūstat smieklīgi un nožēlojami.
Droši banojiet mani un raudiet spilvenā, ka es negribu “attīstīt” šo forumu, bet tāds subprodukts, kādu jūs veidojat, nevienam ar galvu domājošām cilvēkam nav vajadzīgs.
Pašiem ņirga nenāk par tiem dievietes tekstiem? :-D, jo reāli ir nožēlojami.
P.S. Atbalst, pēdējais laiks latviešu valodas pareizrakstību iemācīties ;-)
26.04.2019 10:59 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Par Dievietes.lv citātiem :-D tie ir ļoti pieprasīti!
Un paralēli tiem, mēs publicējam šādas ziņas:
Pasniegta Latvijas Literatūras gada balva! https://dieviete.lv/zinas/200672-pasniegta-latvijas-literaturas-gada-balva/
Tiek vākti ziedojumi Brīvības pieminekļa izgaismošanai https://dieviete.lv/zinas/200658-tiek-vakti-ziedojumi-brivibas-pieminekla-izgaismosanai/
Tikai ar šādām ziņām mēs bankrotētu, turklāt pateicoties citātiem mums ir tik daudz sekotāji sociālajos tīklos un pateicoties tam šīs ziņas sasniedz lielāku auditoriju! Tāds ir tas mediju bizness!
26.04.2019 11:09 | Saite

Reģ. 05.02.2018
Man veljoprojam nav vēstule, ne paskaidrojums par banu :-)
26.04.2019 14:55 | Saite

Reģ. 05.02.2015
Vispār, foruma lietošanas noteikumi ir pretrunā ar Satversmē noteikto vārda brīvību. Ja es uzskatu, ka lietotājs X ir muļķis, man ir tiesības to pateikt, tas ir mans viedoklis. Šejienes pļāpas nav oficiāla informācija un forums nav medijs, tas, ka anonīms lietotājs X kaut ko nepatīkamu pasaka anonīmam lietotājam Y nav goda un cieņas aizskaršana! Tāpēc šādu komentāru dzēšana ir cenzūra.
26.04.2019 15:21 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Kaķi, tā nav. Šī vietne pieder privātam uzņēmumam. Šai vietnei ir noteikumi, tie ir publiski pieejami. Ir pat paredzēts, kā jārīkojas, ja nepiekrīti tiem.
26.04.2019 15:27 | Saite

Reģ. 22.01.2018
neiegrimstot sīkumos par to, kā tas viss (cenzēšana uc) tiek darīts šeit, taču...
Kaķi, nevajag jau nu pārspīlēt ar Satversmes piesaukšanu... moderētie forumi (nu, es esmu angliskajos) izsniedz brīdinājumus un piemēro īslaicīgu izslēgšanu pat par lietām, kas pie mums mierīgi iziet cauri. jāpiemin, ka arī banošana 'uz pavisam' parasti uzreiz nenotiek, ja vien nav sarakstīts kaut kas jau ar likumu sodāms. un saukšana par muļķi gluži nav vārda brīvība.
26.04.2019 15:59 | Saite

Reģ. 26.03.2015
Atgādinu, ka ap 3% cilvēku rada saturu, bet lielākā daļa to lasa.

Un ja tie 3% ir prom, tad nav satura, un aizies arī tie, kas tikai lasa!
Šķiet, ka arī man ir pienācis laiks pamest šejieni. Jaunie foruma veidotāji man šķiet neprofesionāli un nepieklājīgi, daudzi jauni lietotāji un tēmas šķiet fake, atbalsta iejaukšanās tēmās pārsvarā ir galīgi nevietā, un tracina, ka tiek dzēsti ārā komentāri, kas jaunajai vadībai vnk nepatīk. Par vēstuļu lasīšanu un dzēšanu pat neizteikšos (e)
Forums, kuru gribat mākslīgi padarīt pozitīvu, neļaujot cilvēkiem izteikt savu viedokli, pat ja tas var būt kādam neglaimojošs, noteikti nav manā gaumē (un kā redzams, arī daudzu citu) 8-)
26.04.2019 17:34 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Paldies par viedokli!
26.04.2019 17:38 | Saite

Reģ. 14.09.2015
Noteikumi ir laba lieta,bet te vairaak ir taada kaa sekosana...nu kaut kas liidziigs taadam variantam,kad ieej mazaa veikalinaa ,un tev momentaa klaat ir persona,kas tev prasa-kaa Jums paliidzeet?Reizeem sis cilveeks traucee justies "tajaa veikalinaa" briivi.
Man liekaas,ka agraak to lietotaajas taa nejuta,administraacija nesekoja pa peedaam...
26.04.2019 18:59 | Saite

Reģ. 05.02.2018
Ak šausmas, kas tie par smaidiņiem? ?
-
Ja nedrīkst ‘SPAMOT’ tad kā man vēl tik pie jūsu atbildes? Un par ko man vakar bija tas uzbrauciens otrā diskusijā? Jums kā administratoriem jāatvainojas par to nebūtu ja mēģināt saglabāt vēl cilvēkus pirms visi nav aizgājuši prom?
27.04.2019 00:42 | Saite

Reģ. 11.09.2018
@Issey laikam izsaka tikai brīdinājumus. Uzej uz sava profila - redzēsi:D
27.04.2019 00:47 | Saite

Reģ. 05.02.2018
Melnaiskaķis
Man beidzot vēstuli atsūtīja, ar lieliem burtiem bija lai NESPAMOJU ? ja vēl būtu par ko mums tie brīdinājumi uzlikti :D
27.04.2019 00:52 | Saite

Reģ. 05.02.2018
Es protams atvainojos ADMINISTRĀCIJAI bet kuram vajag sniegavīra, bultiņas un daži vēl no tiem smaidiņiem? Jums ir tik tiešām 15 gadi ka liekat tādus te un saucat to par update?
27.04.2019 00:57 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Issey!
Prieks, ka patīk ?! IT tēmā ir info par smaidiņiem ? tur arī attiecīga diskusija un ir rakstīts, ka var arī izmanto visas plašās mobilā telefona iespējas ???
27.04.2019 05:57 | Saite

Reģ. 11.09.2018
Prieks, ka patīk ?
ko? ? Tas bija sarkasms?
27.04.2019 15:00 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Cik bieži Tu apmeklē forumu?
  • Brīvajos brīžos vairākas reizes dienā
  • Vienreiz dienā
  • Vienreiz nedēļā
  • Vienreiz mēnesī
  • Retāk kā vienu reizi mēnesī
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!