Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
Zuzuu10 @ 09.12.2022 14:44
Laikam esmu trāpijusi vairākām, tur kur sāp.
Ja viens teikums radīja šādas emocijas un spriedumus, no kurienes es nāku un kāda esmu, pat nezinit mani.
Bet redzot stilu kādā jūs atbildat, saprotams ka ne tāpat vien šāds teiciens ir radies.

O jā, te dažas ir iedomājušās, ka viņas drīkst dirst pa labi un pa kreisi, bet tikko kā kāds pasaka kaut ko pretī un viņām pašām aizrāda, norāda, ka nav taisnība un vēl pasmējās par viņām (kā viņas to dara pašas pret Didru), tā spalvas gaisā, liek 👎🏻 un vēl sāk rakstīt privāti un skaidrot attiecības 😄reāli smieklīgi!
09.12.2022 14:58 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
sweetie333 @ 09.12.2022 14:50

Akd, ko tad Tu te ienaci un vēl raksti????
Šī grupa ir uztaisīta lai parektu par šo būtni.
Man ir zel mazais, man zel, ka viņai nav mātes instinkts, man zel , ka viņa apčakarē tik daudzus ar savam šmotkām.
Mazākais ko mēs varam izdarīt- ierekt visas kopā un uzsūtīt botus un paskatīties kā princese to pārdzīvos un raudas sava telegram kanālā ?
Tas būs FUN
Kādēļ es šeit nevarētu ienākt un uzrakstīt?
Vai šeit drīkst rakstīt tikai tā cilvēku kategorija, kas - “nau verc”, “stulbie kropļi”, “iesim pasūdzēties” utt?
09.12.2022 14:59 |
 
Reitings 486
Reģ: 27.01.2022
Zuzuu10 @ 09.12.2022 14:37
Būs Jūs jāapbēdina, jo nedzīvoju pat Latvijā. Kā arī daudz ko esmu redzējusi.?

Var jau protams visu mūžu nodzīvot domājot, ka ārzemēs visi baigi jaukie, kamēr patiesībā viņi rēc par tevi.
Nevajag dzīvot ilūzijās, ka Latvijā tikai tā notiek, lai gan izskatās, ka Tu tikai forumā sēdi un lasi komentārus, nevis ārzemju ziņas un cilvēku komentārus.
09.12.2022 15:00 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
5G @ 09.12.2022 14:57
Es redzu, ka jenots te kā zuzu atkal plosās, bet es viņu jau sen nobloķēju. Ir vērts atbloķēt, vai labāk saudzēt nervus un to verbālo caureju nelasīt? ?

Nu šādus lasot tiešām sajūta ka es no pāķiem, bet šeit dāma raksta😁
09.12.2022 15:02 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
vivii @ 09.12.2022 14:58

O jā, te dažas ir iedomājušās, ka viņas drīkst dirst pa labi un pa kreisi, bet tikko kā kāds pasaka kaut ko pretī un viņām pašām aizrāda, norāda, ka nav taisnība un vēl pasmējās par viņām (kā viņas to dara pašas pret Didru), tā spalvas gaisā, liek ?? un vēl sāk rakstīt privāti un skaidrot attiecības ?reāli smieklīgi!
šausmas🤦🏻‍♀️😁
09.12.2022 15:05 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
HaileyBerry @ 09.12.2022 15:00

Var jau protams visu mūžu nodzīvot domājot, ka ārzemēs visi baigi jaukie, kamēr patiesībā viņi rēc par tevi.
Nevajag dzīvot ilūzijās, ka Latvijā tikai tā notiek, lai gan izskatās, ka Tu tikai forumā sēdi un lasi komentārus, nevis ārzemju ziņas un cilvēku komentārus.
Man liels prieks ka Jūs par manu dzīvi un ikdienu zināt vairāk kā es pati.😁
Jūs pati varat apskatīt, cik bieži es šeit esmu ko komentējusi vai bijusi, pirms zīlēt kafijas biezumos.
09.12.2022 15:08 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Zuzuu10 @ 09.12.2022 15:08
Man liels prieks ka Jūs par manu dzīvi un ikdienu zināt vairāk kā es pati.?
Jūs pati varat apskatīt, cik bieži es šeit esmu ko komentējusi vai bijusi, pirms zīlēt kafijas biezumos.
par tevi jau beidza runāt, ej gulēt!
09.12.2022 15:12 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Liveandletlive @ 09.12.2022 14:46
Vēl tas pats rasisms, homofobija, ēšanas traucējumu reklamēšana, iesiet galvās, ka skirbu vajag starp kājām, ja nē, nav ok, visu covid piesardzības pasākumu neievērošana, nodokļu apiesana, fake tirgošana, nerespektē cilvēka sēras, melošana no vienas vietas, 85% atbalsta putinu.. man vēl turpināt, kāpēc būtu jāatceļ?

Tik daudz pārkāpumu un nekas par to nav. Neviens neko nedara, lai sāktu sprādzēties, lietotu pareizos haštagus utml, bet te bērnu nolika nepareizi un domājat, ka ies kāds ņemt bērnu vecākiem nost, jo sekotāji sūdzas?
Beidzat. Tiešām.
Ja nu vienīgi pašai pielēks, ka nav ok. Paskat, visi cepjās, bet karavāna iet tālāk..pērkat hūdijus, popkornu fotosesija...
09.12.2022 15:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
Zuzuu10 @ 09.12.2022 15:08
Man liels prieks ka Jūs par manu dzīvi un ikdienu zināt vairāk kā es pati.?
Jūs pati varat apskatīt, cik bieži es šeit esmu ko komentējusi vai bijusi, pirms zīlēt kafijas biezumos.

Jo forumnieces zin visu un par visiem 😂😂😂
Dažas labas forumnieces var izzīst no pirksta tādu info, ka pat gaišreģi, tarologi un ziņu portāli nobāl! 🤭😄
09.12.2022 15:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Viss pārējais po*ig, bet eu, nu izbeidzam šito teicienu, ka latvietis noēd latvieti. NAV VISUR CITUR VISI JAUKI EŅĢELĪŠI 😀 Atliek internetā kaut ko angļu valodā palasīt, un taps skaidrs, ka latvieši nav vienīgie tādi. 😅
Ps. Izrādās es arī tai zuzei sen jau esmu bloķi uzlikusi, nemaz neatceros tādu
09.12.2022 15:21 |
 
Reitings 145
Reģ: 14.12.2021
To kada mate Elina bus, vina jau paradija visiem stavokli esot, kad galvenais merkis bija est pec iespejas mazak lai pec iespejas vairak kristos svara un kaut nu pat tie 2 kg nepienaktu klat. Par mazuli vina jau tad nedomaja, un tiklidz ka uzzinaja, ka bus delins nevis meitina, tad viss jumts vinai aizbrauca.
Es parasti neko neteiktu par citu sievieti, kura ir mate, jo taisniba jau ir, ka jaunajam maminam it seviski vienmer var atrast par ko piesieties, bet Elinas gadijuma ta ir pilniga bezatbildiba no vinas un Naura puses.
Var labi redzet, ka ne viens, ne otrs nezinaja un neaptvera ko nozime but vecakiem. Tas ir smags darbs, tas nav viegli. Un nevar, nu nevar mazuli nomest un dot citiem, lai aukle un audzina tava vieta.
Zel mazula tiesam. Zel, ka mazajam vecaki tiesam neko vairak par savam smotkam un pakaldarinajumiem nezin un negrib zinat.
Viegli jau Elin ir pacikstet story un pavaiminat, ka visi ne pa ko brauc tev auguma, bet zini, ir reizes, kad labak butu pakluset un si man skiet bija viena no tam reizem, kad labak tu butu paklusejusi, iznemusi to video ara un aizgajusi uz gramatnicu vai internetveikala nopirkusi kadu gramatu par mazuliem un sakusi sevi skolot.
Ir stulbi audzinat bernu ar domu, ai kad es biju mazina man tadi autokreslini nebija, mani nespradzeja, mani aiztika un bakstija ka gribeja, tapec ir OK ta tagad darit ari ar mazuli. Tas Elin nav OK, ir iemesli kapec tagad ir autosedeklisi tadi kadi vini ir, ar drosibas jostam, kuras ari ir jaizmanto, ir iemesli kapec nevar mazuli paragri sedinat, tapat ir iemesli kapec nevar mazuli partuntulet, it seviski miega!
Protams, gan jau vina nebija gaidijusi sadu reakciju, bet ka jau te viena teica, prieks redzet, ka daudzi noreageja un iebilda momenta. Varbut aizdomasies…. Kaut dzili saubos.
09.12.2022 15:24 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
vivii @ 09.12.2022 15:20

Jo forumnieces zin visu un par visiem ???
Dažas labas forumnieces var izzīst no pirksta tādu info, ka pat gaišreģi, tarologi un ziņu portāli nobāl! ??

Es tā skatos😁
Kā arī neviena atbilde nav laba.
No sākuma uzbrauc ka es no pāķiem un tālāk par LV robežām neesmu redzējusi.
Pasakot ka LV vsp nedzīvoju un esmu ceļojusi, arī nav labi, jo visi smejoties par mani.
Diez kura ir tā lokācija, kurā skaitās ok dzīvot?🤔😁
09.12.2022 15:26 |
 
Reitings 1324
Reģ: 06.04.2022
sweetie333 @ 09.12.2022 14:54

Nu nezinu… tad ko jūs esat šalasijusas , ja liekas pa traku? Pa traki nobanot vinu ig? Tā ir viņas visa dzīve, varbūt atjēgsies.
Citas sutas uz PTAC, uz VIDU, uz BĀRIŅTIESU, BEZTABU, bet uzsūtīt botus, kas aizņem 5min max ir pārāk ????
Lilynim @ 09.12.2022 15:24
To kada mate Elina bus, vina jau paradija visiem stavokli esot, kad galvenais merkis bija est pec iespejas mazak lai pec iespejas vairak kristos svara un kaut nu pat tie 2 kg nepienaktu klat. Par mazuli vina jau tad nedomaja, un tiklidz ka uzzinaja, ka bus delins nevis meitina, tad viss jumts vinai aizbrauca.
Es parasti neko neteiktu par citu sievieti, kura ir mate, jo taisniba jau ir, ka jaunajam maminam it seviski vienmer var atrast par ko piesieties, bet Elinas gadijuma ta ir pilniga bezatbildiba no vinas un Naura puses.
Var labi redzet, ka ne viens, ne otrs nezinaja un neaptvera ko nozime but vecakiem. Tas ir smags darbs, tas nav viegli. Un nevar, nu nevar mazuli nomest un dot citiem, lai aukle un audzina tava vieta.
Zel mazula tiesam. Zel, ka mazajam vecaki tiesam neko vairak par savam smotkam un pakaldarinajumiem nezin un negrib zinat.
Viegli jau Elin ir pacikstet story un pavaiminat, ka visi ne pa ko brauc tev auguma, bet zini, ir reizes, kad labak butu pakluset un si man skiet bija viena no tam reizem, kad labak tu butu paklusejusi, iznemusi to video ara un aizgajusi uz gramatnicu vai internetveikala nopirkusi kadu gramatu par mazuliem un sakusi sevi skolot.
Ir stulbi audzinat bernu ar domu, ai kad es biju mazina man tadi autokreslini nebija, mani nespradzeja, mani aiztika un bakstija ka gribeja, tapec ir OK ta tagad darit ari ar mazuli. Tas Elin nav OK, ir iemesli kapec tagad ir autosedeklisi tadi kadi vini ir, ar drosibas jostam, kuras ari ir jaizmanto, ir iemesli kapec nevar mazuli paragri sedinat, tapat ir iemesli kapec nevar mazuli partuntulet, it seviski miega!
Protams, gan jau vina nebija gaidijusi sadu reakciju, bet ka jau te viena teica, prieks redzet, ka daudzi noreageja un iebilda momenta. Varbut aizdomasies…. Kaut dzili saubos.

Pilnībā piekritu jums. Katram vārdam. Ļoti zel. Varbūt , kad bērniņš paaugsies 3-4 gadi , sajutīs to saikni …
09.12.2022 15:29 |
 
Reitings 148
Reģ: 15.01.2022
Man visu laiku šī ģimene likās tupi smieklīga ar saviem izgājieniem,bet šis pēdējās vairs ne smieklīgs,ne tups,tas ir vnk VĀJPRĀTS,man ir tāda paša vecuma zīdainītis,reāli asaras acīs saskrēja no tā debīlā video,kur var būt tik debīli vecāki,vēl iedomājos,cik reizes to video filmēja😢😢😢bet viņa tak pat nefilmē par ko tagad stāsts,atkal visām skauž viņas bērns,debīliķe vnk,kas viņiem abiem galvās,pēc šī man vnk vemt gribas no šīs ģimenes
09.12.2022 15:32 |
 
Reitings 240
Reģ: 28.07.2022
Iepriekš jau šausminājos par to bezatbildību pret pašu bērnu, bet nu okey. Šis jau ir max par daudz! Tiešām tur galvā tikai silikons un tonālais? Tas bērns reāli var smadzeņu satricinājumu dabūt. Un būsim reāli, zinot viņas prasības pret tiem tizlajiem rīliem, ko viņa liek, tas viss tika pārfilmēts vairākas reizes. Man tik žēl tās mazās sirsniņas, ka nav paveicies ar vecākiem, ar ABIEM! Jo reāli abi ir tiešām slimi.
MEGA SKAĻŠ FUI, UN ELĪNA AIZEJ LŪDZU NOPĒRC KĀDU GRĀMATU PAR BĒRNKOPĪBU UN IZLAID KĀDU LŪPU PUMPĒŠANAS SEANSU.
09.12.2022 15:51 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Molle @ 09.12.2022 15:17

Tik daudz pārkāpumu un nekas par to nav. Neviens neko nedara, lai sāktu sprādzēties, lietotu pareizos haštagus utml, bet te bērnu nolika nepareizi un domājat, ka ies kāds ņemt bērnu vecākiem nost, jo sekotāji sūdzas?
Beidzat. Tiešām.
Ja nu vienīgi pašai pielēks, ka nav ok. Paskat, visi cepjās, bet karavāna iet tālāk..pērkat hūdijus, popkornu fotosesija...
Nu par rasismu un homofobiju gan pārspīlēts.PusLatvija tad ir rasisti un homofobi.
09.12.2022 16:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 09.12.2022 16:12
Nu par rasismu un homofobiju gan pārspīlēts.PusLatvija tad ir rasisti un homofobi.

varbūt ir, bet viņi to neliek instagramā tūkstošiem sekotāju, ja esi “influenceris” tad jādomā līdzi ko runā.
09.12.2022 16:27 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.05.2021
Te nav stāsts, ka latvietis latvietim saldais ēdiens.
Netaisīja viņa video ģimenes albumam. Taisīja lai izklaidētu savus sekotājus. Vai sekotājiem bija tiesības pateikt, ka nejūtas izklaidēti? Manuprāt, jā.
Viens ir nezināt, otrs negribēt zināt…neieklausīties, uzskatīt, ka visi sazvērējušies pret tevi.
Nu nedrīkst tā bērnu sēdināt. Ja to pasaka, tad uzklausi, pamācies…nevis raudi, ka visi heiteri un tu būsi “mamma, kas atties un sargās savu bērnu”… nu nav tur ne mamma, ne sargātāja, ne velme mācīties.
09.12.2022 16:33 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Atvainojiet, atļaušos uzrakstīt vienu ieteikumu.
Ja rakstāt konkrētai personai, kādēļ nedrīkst darīt to vai citu ko, būtu labi viņai uzrakstīt arī to, kādēļ nedrīkst.
Piemēram, kādēļ tik mazu bērniņu nedrīkst apsēdināt, kādēļ bērnu nedrīkst kratīt vai purināt. Ļoti baisas sekas var būt tādām darbībām. Par maz ir pateikt, ka nedrīkst. Jāpasaka arī to, kādēļ nedrīkst.
Pirms kāda laika izlasīju par gadījumu ārzemēs: bērns pēc pilngadības sasniegšanas iesūdzēja tiesā savu māti par to, ka māte smēķēšanas grūtniecības laikā dēļ nodarīja bērnam neatgriezenisku un smagu kaitējumu veselībai. Viņam izdevās pierādīt mātes vainu.
09.12.2022 16:37 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
mazaskudra @ 09.12.2022 11:46
Nu šis tiešām parāda, ka viņiem Džeisons ir tikai spēļmantiņa, ar smukām acīm.
Sēdināt un tā ļaut krist…
Tie kas ir vecāki pirmo reizi, ļoti daudz ko nezina, tas normāli, bet taču ir visas iespējas mācīties. Grāmatas, internets, dakteri, vecāku grupas un apmācības, citas mammas, utt utt utt.
Tas ir dzīvs bērns, tā nav lelle!!!
Didrihsoni! Paņemat rokās kaut vai visplānāko jauno vecāku grāmatiņu un izlasiet. Bērns ir atbildība.
nez ko teiktu viņu ģimenes ārste?
Interesanti ko viņa domā ,jo skaidri redzams ka bērnam ir tonuss un viņa dot padomus par vešanu uz baseinu un visu pārējo attīstību ,bet realitātē šie kropļo savu bērnu
09.12.2022 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits