Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
bubuciis @ 29.11.2022 08:33
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas ? Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . ??

Tieši kur tu kustini? Uz forumu, lai uz citu sieviešu nozākāšanas fona padarītu sevi par labāku cilvēku, sakot, ka re, visas te muļķes un skaudējas?
Ver savu veikalu, ej peries un daries! Ja Elīna ir iedvesmas avots, tad seko un taisi biznesu. Nebūs ne laika lasīt, ne moralizēt šeit esošās.
29.11.2022 14:26 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Kas tad nu, ko didri nefilmē savu bombīgo atpūtas beaucienu vairs, viens storijs no numuriņa, otrs kaut kādā čuhņā uz tilta 😀 bail, ka forumnieces atkal neuzrok, kur atrodas? Tāpat jau visiem skaidrs kur ir un kāpēc 😀
Mamma biežāk lidostās bijusi nekā turējusi savu bērnu rokās…
29.11.2022 14:28 |
 
Reitings 145
Reģ: 14.12.2021
Elina savos gados nav nekads skaistuma etalons, vina izskatas vecaka par saviem gadiem, loti vecaka. Par smadzenem gan to nevaretu teikt, jo tur gan vina uzvedas kaa 13 gadigs skukis, tapec var jau saprast kapec tas mazinas meitenes uz vinu skatas, jo domu gajieni tak vienadi. Pieaugusas sievietes nevar atrast ar vinu kopsaucejus, it seviski tas kuras ir sievas un mammas. Tai skaita es. Nekadi neredzu kur kads pieaudzis cilveks varetu vinu apskaust, vai vinas gimenes situaciju.
Atkal prom, atkal mazais nav, atkal ka tik nomest atbildibu uz citiem, ka tik pagoreties, patirinat dibenu kaut tapat nav nekada dibena un paradit viru apenes, kurs vispar izskatas ka putnubiedeklis.
29.11.2022 14:28 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
.Eksperte. @ 29.11.2022 14:26

Tieši kur tu kustini? Uz forumu, lai uz citu sieviešu nozākāšanas fona padarītu sevi par labāku cilvēku, sakot, ka re, visas te muļķes un skaudējas?
Ver savu veikalu, ej peries un daries! Ja Elīna ir iedvesmas avots, tad seko un taisi biznesu. Nebūs ne laika lasīt, ne moralizēt šeit esošās.
nav jēgas ar šitām mazgadīgajām te pērties 😀
29.11.2022 14:29 |
 
Reitings 145
Reģ: 14.12.2021
Un par to bombigo Chanel somu vispar nav ko pateikt. Izskatas, ka pati suvusi kopa, 6 klases majturibas stunda 😅
29.11.2022 14:30 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lilynim @ 29.11.2022 14:28
Elina savos gados nav nekads skaistuma etalons, vina izskatas vecaka par saviem gadiem, loti vecaka. Par smadzenem gan to nevaretu teikt, jo tur gan vina uzvedas kaa 13 gadigs skukis, tapec var jau saprast kapec tas mazinas meitenes uz vinu skatas, jo domu gajieni tak vienadi. Pieaugusas sievietes nevar atrast ar vinu kopsaucejus, it seviski tas kuras ir sievas un mammas. Tai skaita es. Nekadi neredzu kur kads pieaudzis cilveks varetu vinu apskaust, vai vinas gimenes situaciju.
Atkal prom, atkal mazais nav, atkal ka tik nomest atbildibu uz citiem, ka tik pagoreties, patirinat dibenu kaut tapat nav nekada dibena un paradit viru apenes, kurs vispar izskatas ka putnubiedeklis.

Piekrītu. Viņas dzīvē galīgi nav kam skaust.
Un turpmāk meitenēm, kas domā, ka te kādai skauž:
Šeit forumā ir tīra šausmināšanās par pieaugušas sievietes rīcībām, dzīvesstilu, prāta stāvokli un gudrību, mīlestību pret bērniņu, utt.
Tur nav ko skaust. Viņas dzīve patiesībā ir ļoti skumja.
Mums kā sievietēm viņa ir neizprotama. Kā var nemīlēt savu zīdaini un pie katras izdevības grūst viņu kaut kur. Kā var būt tik ļoti par skaistumu un labu izskatu, bet būt nekopta un netīra. Kā var atklāti savos sociālajos tīklos ar ļoooti daudz tūkstošiem sekotāju (no kuriem liela daļa ir meitenes un jaunietes) rādīt to, ka viņa savas tievās ciskas, vidukli un neeksistējošo svaru panāk ēdot absolūti neko. Burkānus un kafiju. Duracell zaķis viņa ir.
Kā var močīt katru dienu visu dienu, bet pašizaugsmes nekādas.
Un tās ir tikai tādas pāris lielās lietas. Par ikdienas sīkumiem kas notiek tajā cirkā…… pfeeeeeewwww…..
Katra kura domā, ka šeit kādai skauž - paskaties cik lapas ir šim forumam. Katrā lapā ir vismaz viena jauna stulba lieta ko Didrihsoni ir izdarījuši.
Šeit nav skaudības klubiņš. Šeit ir tīra neizpratne un apbrīna par SIEVIETI. Pieaugušu sievieti. Piere tik plata, bet smadzeņu nav.
29.11.2022 15:43 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Paturpināšu, jo drusku aizsvīlos 😂
Elīnai neviens neprasa būt akadēmiski gudrai, neprasa būt skaistuma etalonam, neprasa būt eko šmeko mātei, neprasa visu darīt pēc grāmatas.
Bet jebkuram cilvēkam ir jābūt common sense. Saprātam veselajam. It īpaši tādam kuram sociālo tīklu sekotāju ir tik daudz. Skaties ko dari…
Atklāti parāda un pasaka, ka bērns neinteresē.
Atklāti sevi ceļojot nostāda par īgnu Kārenu kurai nekas nepatīk.
Atklāti demonstrē un uzsver, ka viņas augumu var sasniegt iedzenot sevi ēšanas traucējumos.
Atklāti ne sevi, ne bērnu nesprādzē nekur.
Nu visas šīs lietas un vēl citas rada neizpratni par cilvēku.
Pofig par tiem šķībajiem pupiem un zirga seju, pofig par to, ka ar nodokļiem un sadarbībām krāpjas, pofig par tām poļu lupatām. Tas personīgi nesāpina.
Bet, ja nākotnē mana meita sāks burkānu diētu, jo gribēs Didrihsones ciskas… izdemolēšu visu butterfly.
29.11.2022 16:14 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
bubuciis @ 29.11.2022 07:15
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)
Didra! Tā Tu!?
29.11.2022 16:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.11.2022
Treso reizi -ko jūs cepjās ? Tik pateicu savu viedokli,ne vina man kads iedvesmas avots ,nekas ,tiesam tik shvaki nervi ? Un nē, arī mazgadīga neesmu. Vienkarsi skatos -savu viedokli arī vairs izteikt nevar ,jo tiklīdz tas nesakrīt ar pārējām , tā pipec. Izdzerat pa nervu tabletei ,un tad nākat uz forumu 😉
29.11.2022 18:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
bubuciis @ 29.11.2022 18:49
Treso reizi -ko jūs cepjās ? Tik pateicu savu viedokli,ne vina man kads iedvesmas avots ,nekas ,tiesam tik shvaki nervi ? Un nē, arī mazgadīga neesmu. Vienkarsi skatos -savu viedokli arī vairs izteikt nevar ,jo tiklīdz tas nesakrīt ar pārējām , tā pipec. Izdzerat pa nervu tabletei ,un tad nākat uz forumu ?

Man liekas, ka tas, ka neesi mazgadīga tavam tēlam par labu nenāk :D
29.11.2022 19:16 |
 
Reitings 201
Reģ: 13.11.2022
Lula @ 29.11.2022 19:16

Man liekas, ka tas, ka neesi mazgadīga tavam tēlam par labu nenāk :D
Sasmējos. 😂😂😂 Šis bija labs.
29.11.2022 19:18 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.10.2022
Molle @ 29.11.2022 09:34
Visas lielās moralizētājas pašas sēž un pa kluso lasa sarunas, jo tik ļoti interesē...un tad atnāk un ievemj šeit. Varbūt beidz lasīt. Ej ārā un dzīvo savu dzīvi, kāpēc pašas sēžat un šo te lasāt tik aizrautīgi?
A kas? Pēc darbiem, bērniem, skolas, grāmatām, filmām utt, utjp kāpēc gan lai nepavērotu kādu vieglu turku seriālu latviešu gaumē 😀? Katrs atrod savu atpūtas piecminūti pēc savām vēlmēm 🤨
29.11.2022 20:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 29.11.2022 19:16

Man liekas, ka tas, ka neesi mazgadīga tavam tēlam par labu nenāk :D

+ viena cepumu paka no manis.
Šis bija ļoti labi. 😀
29.11.2022 20:45 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Monroe @ 29.11.2022 20:14
A kas? Pēc darbiem, bērniem, skolas, grāmatām, filmām utt, utjp kāpēc gan lai nepavērotu kādu vieglu turku seriālu latviešu gaumē ?? Katrs atrod savu atpūtas piecminūti pēc savām vēlmēm ?

Neviens jau neliedz sēdēt un lasīt, bet nevajag cirst, kā saka. Speciāli uztaisa 7os no rīta profilu, lai nogudrētos. Sēdi un lasi. Nepatīk rakstītais, nelasi. Elementāri, Vatson. 😁
Kādas jūs visas nelabas, kadas sliktas, jo rakstat, bet es te klusiņam pasēdēšu ar popkornu un ilgstoši palasīšu, jo interesanti. 😁
29.11.2022 21:09 |
 
Reitings 28143
Reģ: 11.02.2015
Karoč, bubuciis mūs visas te pārmācīja. Padomāsim, stūrītī pakaunēsimies, ka mēs pakaļas ne pietiekoši kustinam... (Ja reiz vairāki simti lietotāju kolektīvi piekomentējuši "tik daudz", tātad katrai komentētājai individuāli ir par daudz brīvā laika, ko te tērēt)
...uuuun pēc šīs dziļās reflektācijas d**sīsim tālāk par Latvijas anti-slavenībām, didriķiem. Ok? Būs sirsniņa mierīga?
29.11.2022 21:30 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.10.2022
bubuciis @ 29.11.2022 18:49
Treso reizi -ko jūs cepjās ? Tik pateicu savu viedokli,ne vina man kads iedvesmas avots ,nekas ,tiesam tik shvaki nervi ? Un nē, arī mazgadīga neesmu. Vienkarsi skatos -savu viedokli arī vairs izteikt nevar ,jo tiklīdz tas nesakrīt ar pārējām , tā pipec. Izdzerat pa nervu tabletei ,un tad nākat uz forumu ?
Varbūt noder - kļūdu labojums te:
Trešo reizi - ko jūs cepaties? Es tikai izteicu savu viedokli - ne viņa man kāds iedvesmas avots, ne kas cits. Jums tiešām tik vāji nervi? Un nē, arī mazgadīga neesmu. Vienkārši skatos, ka savu viedokli arī vairs izteikt nevar, jo tiklīdz tas nesakrīt ar pārējām, tā #_€_€€&. Izdzeriet pa nervu tableti un tad nāciet uz forumu.
Tas kā Jūs meitenes sūtāt nervu tabletes dzert, es atļaušos Jūs nosūtīt uz 6.klases latviešu valodas stundas solu. 😛
29.11.2022 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Nu tas, ka Didrai aizstāvju netrūkst, tas labi redzams zem viņas postiem. Tur bieži kvēlas fanes plosās.
Vienīgais, kas man "skauž", tas lai man būtu tik daudz laika pa ārzemēm braukāt. Bet tikai tas laiks, nevis viņu ceļojumu saturs un kvalitāte.
29.11.2022 23:46 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Monroe @ 29.11.2022 23:10
Varbūt noder - kļūdu labojums te:
Trešo reizi - ko jūs cepaties? Es tikai izteicu savu viedokli - ne viņa man kāds iedvesmas avots, ne kas cits. Jums tiešām tik vāji nervi? Un nē, arī mazgadīga neesmu. Vienkārši skatos, ka savu viedokli arī vairs izteikt nevar, jo tiklīdz tas nesakrīt ar pārējām, tā #_€_€€&. Izdzeriet pa nervu tableti un tad nāciet uz forumu.
Tas kā Jūs meitenes sūtāt nervu tabletes dzert, es atļaušos Jūs nosūtīt uz 6.klases latviešu valodas stundas solu. ?
labāk izdzer kàdu caurejas zāli- Elīn!
30.11.2022 02:44 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
Diez Didii velkaas savas fake balenciaga smukaas botinjas??
30.11.2022 03:22 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.10.2022
Superiigaa @ 30.11.2022 02:44
labāk izdzer kàdu caurejas zāli- Elīn!
Neesmu Elīna, vienkārši teksts izskatījās pēc caurejas. Tā raksta Elīnas fanes, kurām arī izglītība pie vienas vietas, tādēļ palīdzēju uzrakstīt skaistāku tekstu 😀 Lūdzu, nav par ko 😁
30.11.2022 08:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits