Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
es no tās 15% atlaides gandrīz aptaisījos, kā viņa to paziņoja, šitāda atlaide, nu pilnīgi kauns neņemt tos čīkstošos apavus :D :D :D
20.11.2021 12:12 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
MjauMjau @ 20.11.2021 11:44
Tūlīt visi izpirks batātes, jo pirms Elīnas storija par tādu nebija neviens dzirdējis. Varbūt vajag biežāk gar dārzeņu plauktu pastaigāt, tad arī zinātu kā tas brokolis izskatās.
Un tā majonēze ???Abiem diviem trūkst izpratnes par normālu ēdienu.

jap, elīna visām lauku meitenēm atklāja batātes, ņemot vēra, ka iespējams, lauku veikaliņos tādu nemaz nav :D :D
20.11.2021 12:12 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Kāpēc jums visām ir tāda milzu pārliecība, ka Nauris viņu maina? 😁
Nevienai nav ienācis prātā, ka Eļinka pati šo visu sevī maina, jo tā fano par RUS sievietēm, kuras arī sevi ļoti uzlabo? Loģiski, ka Naurim patīk sava sieva, tāpēc arī viņa uzsver to, ka Naurim patīk.
Pupi, zobi, mati un nagi, tas nav nekas neparasts un ļoti daudzas sievietes sevī tādas lietas maina.
Un par tiem zobiem, visticamāk, ka Eļinka pati Naurim ir teikusi, ka zobi un pupi ir viņas kompleksu avots un Nauris pateicis, ka safe-visu salabos viņai.
Lai kā man besītu šis pārītis, te joprojām 70% ir jūsu pašu izdomājums par kuru jūs tad te diskutējat 😁
20.11.2021 12:22 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Enazenaz @ 20.11.2021 12:22
Kāpēc jums visām ir tāda milzu pārliecība, ka Nauris viņu maina? ?
Nevienai nav ienācis prātā, ka Eļinka pati šo visu sevī maina, jo tā fano par RUS sievietēm, kuras arī sevi ļoti uzlabo? Loģiski, ka Naurim patīk sava sieva, tāpēc arī viņa uzsver to, ka Naurim patīk.
Pupi, zobi, mati un nagi, tas nav nekas neparasts un ļoti daudzas sievietes sevī tādas lietas maina.
Un par tiem zobiem, visticamāk, ka Eļinka pati Naurim ir teikusi, ka zobi un pupi ir viņas kompleksu avots un Nauris pateicis, ka safe-visu salabos viņai.
Lai kā man besītu šis pārītis, te joprojām 70% ir jūsu pašu izdomājums par kuru jūs tad te diskutējat ?

jo viņa pati tā ir teikusi? vēl nesen teica, kad iepazinas ar nauri viņam nepatika viņas smaids, un viņš teica, kad būs nauda, salabosim :D šis ķipa skaitās norm? :D
arī matus astē nenēsā, jo jenotam nepatīk! un pupus toč meitenes neliek priekš sevis, nu jūs varat mēģināt mani pārliecināt, kā vēlaties, bet to dara veča dēļ..
20.11.2021 12:34 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
nav jau tik traki @ 20.11.2021 12:34

jo viņa pati tā ir teikusi? vēl nesen teica, kad iepazinas ar nauri viņam nepatika viņas smaids, un viņš teica, kad būs nauda, salabosim :D šis ķipa skaitās norm? :D
arī matus astē nenēsā, jo jenotam nepatīk! un pupus toč meitenes neliek priekš sevis, nu jūs varat mēģināt mani pārliecināt, kā vēlaties, bet to dara veča dēļ..

Par pēdējo nepiekrītu. Ļoti, ļoti nepiekrītu.
20.11.2021 12:35 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
liek krūtis, jo šķiet, ka viņa vīrietim bez krūtīm varētu mazāk patik, kā ar?? un drēbes izskatās labāk, izaicinošāk... jo. lai piesaistītu pretējo dzimumu, kuram noteikti ar krūtīm patiks labāk, kā bez :)
20.11.2021 15:16 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Enazenaz @ 20.11.2021 12:22
Kāpēc jums visām ir tāda milzu pārliecība, ka Nauris viņu maina? ?
Nevienai nav ienācis prātā, ka Eļinka pati šo visu sevī maina, jo tā fano par RUS sievietēm, kuras arī sevi ļoti uzlabo? Loģiski, ka Naurim patīk sava sieva, tāpēc arī viņa uzsver to, ka Naurim patīk.
Pupi, zobi, mati un nagi, tas nav nekas neparasts un ļoti daudzas sievietes sevī tādas lietas maina.
Un par tiem zobiem, visticamāk, ka Eļinka pati Naurim ir teikusi, ka zobi un pupi ir viņas kompleksu avots un Nauris pateicis, ka safe-visu salabos viņai.
Lai kā man besītu šis pārītis, te joprojām 70% ir jūsu pašu izdomājums par kuru jūs tad te diskutējat ?

+++
Viņa cik reizes ir teikusi, ka pati to visu grib - uzkrāsoties, apģērties, palielināties etc etc. Savukārt,par Nauri ir ieminējusies, ka viņam kaut kas patīk - no tā, kas jau ir, nevis, ka viņš gribētu, lai būtu kaut kā.
Vienu rītu Elīna biju atstāstijusi sarunu ar Nauri, ko viņš viņai teica - Klausies. Tu man tīri labi patīc šodien bez kosmētikas, biežāk tā arī varētu. Bez.
Par to šeit nebija NEVIENA komentāra. Es vēl te ierakstiju, vai tiešām neviena? Un tas nevienu neinteresēja. Vieglāk ir uzrakstīt, ka kāds ir slikts, nekā paskatītos arī uz pozitīvu. Ne velti šī diskusija ir simts lapās, jo lielākā daļa ir vienkārši sadzejota no ziliem brīnumiem.
Jā, par kaut kādām viesnīcām un covid afērām te ir atklājies, bet viss pārējies ir nenozīmīgs.
20.11.2021 15:23 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
un pupus toč meitenes neliek priekš sevis, nu jūs varat mēģināt mani pārliecināt, kā vēlaties, bet to dara veča dēļ..

Kāpēc nepriecāties par to, ko PATI redzi spogulī, ja var uztaisīt tā, lai ir prieks? :) Pilnīgi tas pats, kas ar drēbēm, frizieri utt.
20.11.2021 15:23 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Sisenis @ 20.11.2021 12:35

Par pēdējo nepiekrītu. Ļoti, ļoti nepiekrītu.

Elīna bija teikusi storijos, ka viņam nepatīk zirgaste 😁🍾 Viena no retajām lietām.
20.11.2021 15:23 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Paulaaaaaa @ 19.11.2021 09:40
Es arī piekrītu, ka Naurim augums ir ok, vienkārši Elīnai vajadzētu izrādīt cieņu pret Nauri un beigt viņu apenēs filmēt, nu cik var.. Brīnos, ka Nauris to telefonu nav aizlidinājis kaut kad prom ( a varbūt ir ?)
Kā Elīnai patiktu, ja Nauris liktu storijus kad Elīna ir apakšveļā? Elīna to tik piekopj, tad kad kājiņas ir paceltas, atsutētas, ieņemta pareizā “poza” un vēl fotošopiņš nedaudz iet palīgā.

Neaizmirsti, ka viņš pērk tos telefonus😁😁
20.11.2021 15:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 20.11.2021 15:23

+++
Viņa cik reizes ir teikusi, ka pati to visu grib - uzkrāsoties, apģērties, palielināties etc etc. Savukārt,par Nauri ir ieminējusies, ka viņam kaut kas patīk - no tā, kas jau ir, nevis, ka viņš gribētu, lai būtu kaut kā.
Vienu rītu Elīna biju atstāstijusi sarunu ar Nauri, ko viņš viņai teica - Klausies. Tu man tīri labi patīc šodien bez kosmētikas, biežāk tā arī varētu. Bez.
Par to šeit nebija NEVIENA komentāra. Es vēl te ierakstiju, vai tiešām neviena? Un tas nevienu neinteresēja. Vieglāk ir uzrakstīt, ka kāds ir slikts, nekā paskatītos arī uz pozitīvu. Ne velti šī diskusija ir simts lapās, jo lielākā daļa ir vienkārši sadzejota no ziliem brīnumiem.
Jā, par kaut kādām viesnīcām un covid afērām te ir atklājies, bet viss pārējies ir nenozīmīgs.

Viņa ir stāstījusi, kā Naurim attiecību sākumā nepatika viņas zobi, teica ka tad kad varēs, tad uzlabos. Mati astē nepatīk, tāpēc nenēsā asti, gan jau vēl kaut kas bija.
Katrā ziņā tas nav kaut kas izdomāts, storijos ir vairākkārt teikusi, ka kaut kādas lietas dara vai nedara, jo viņam tā patīk
20.11.2021 18:17 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
nav jau tik traki @ 20.11.2021 15:16
liek krūtis, jo šķiet, ka viņa vīrietim bez krūtīm varētu mazāk patik, kā ar?? un drēbes izskatās labāk, izaicinošāk... jo. lai piesaistītu pretējo dzimumu, kuram noteikti ar krūtīm patiks labāk, kā bez :)
Īsti nepiekritīšu,jo vizuālais arī ir ļoti svarīgs sievietes labsajūtai manā gadījumā. Es piemēram velku tikai kleitas, bet nedaru to tādēļ, ka vīram patiktu. Bet gan tāpēc , ka neesmu atradusi bikses kas man derētu garumā ;)
20.11.2021 18:47 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
https://failiem.lv/u/49y35psgg
Butterfly live aizkulises.
Nopietni? Reklamē dabīgās kažokādas utt., par tādu cenu - PĒDĒJIE EKSEMPLĀRI, un met zemē 😀 un pēc tam kāda pa 400-500€ nopirks to 🙁
20.11.2021 20:12 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Kad tas ir Tavs mīlulis tad… bla bla bla. Tad nav viņas mīlulis, tas ir suns kuru viņa paņēma jo bija trendigi tajā laika un saprotot sugas īpatnības pie pirmās iespējas nogrūda vecākiem. Tie ir tik jutīgi suņi tāpēc arī tā laiza to pretīgo ģīmi, jo dzīvnieks atceras un pietrūkst.
Skaidri redzams ka tas pats notiks ar bērnu, labak lai tādi cilvēki nevairojas. 😬
20.11.2021 23:31 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.04.2021
nav jau tik traki @ 20.11.2021 12:34

jo viņa pati tā ir teikusi? vēl nesen teica, kad iepazinas ar nauri viņam nepatika viņas smaids, un viņš teica, kad būs nauda, salabosim :D šis ķipa skaitās norm? :D
arī matus astē nenēsā, jo jenotam nepatīk! un pupus toč meitenes neliek priekš sevis, nu jūs varat mēģināt mani pārliecināt, kā vēlaties, bet to dara veča dēļ..

Bet kas tur slikts, ja viirietis pasaka, kad buus nauda, tad salabosim smaidu? Jeb kuraa gadiiijumaa Eliiina vareeja pateikt nee, bet vinja to pati veeleejaas. Ja man butu iesprrja un viirietis apstiprinaatu, tad es arii to dariitu!
21.11.2021 04:52 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021

Bet kas tur slikts, ja viirietis pasaka, kad buus nauda, tad salabosim smaidu? Jeb kuraa gadiiijumaa Eliiina vareeja pateikt nee, bet vinja to pati veeleejaas. Ja man butu iesprrja un viirietis apstiprinaatu, tad es arii to dariitu!

Jā tiešām, kas gan tur slikts pirmajā randiņā meitenei patiekt ka briesmīgi zobi, iedzīt kompleksos pirmajā tikšanās reizē.
21.11.2021 13:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4960
Reģ: 03.11.2012
Par tiem zobiem un pirmajiem randiņiem - man tā liekas kā pilnīga galejība no vīrieša puses tā pateikt!
Tas pats būtu ja meitene, pirmajos randiņos izvilktu mērlenti un teikti, ka jāizmēra puiša loceklis, lai saprastu vai ir jēga turpināt tikties - arī pilnīga galejība, bet tas ir līdzvērtīgs salīdzinājums ar zobiem…
Kā vispār var patikt vīrietis, kurš tev acīs met to, kas viņam (!) nepatīk?!
Varbūt Elīna līdz tam bija pilnīgā mierā, ar saviem zobiem un nebija jau viņai viņi briesmīgi, bet tad uzrodas tāds Nauris un sāk norādīt , kas viņam(!) nepatīk!
21.11.2021 13:43 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Bet kas tur slikts, ja viirietis pasaka, kad buus nauda, tad salabosim smaidu? Jeb kuraa gadiiijumaa Eliiina vareeja pateikt nee, bet vinja to pati veeleejaas. Ja man butu iesprrja un viirietis apstiprinaatu, tad es arii to dariitu!

Par tiem zobiem un pirmajiem randiņiem - man tā liekas kā pilnīga galejība no vīrieša puses tā pateikt!
Tas pats būtu ja meitene, pirmajos randiņos izvilktu mērlenti un teikti, ka jāizmēra puiša loceklis, lai saprastu vai ir jēga turpināt tikties - arī pilnīga galejība, bet tas ir līdzvērtīgs salīdzinājums ar zobiem…
Kā vispār var patikt vīrietis, kurš tev acīs met to, kas viņam (!) nepatīk?!
Varbūt Elīna līdz tam bija pilnīgā mierā, ar saviem zobiem un nebija jau viņai viņi briesmīgi, bet tad uzrodas tāds Nauris un sāk norādīt , kas viņam(!) nepatīk!

Bet varbūt Elīna tajā saskatīja iespēju sevī uzlabot visu, ko vēlēsies?
Ja zobi tiešām būtu bijusi problēma, tad tie noteikti būtu ielikti daudz ātrāk.
21.11.2021 15:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Scandinavian @ 21.11.2021 15:14

Bet varbūt Elīna tajā saskatīja iespēju sevī uzlabot visu, ko vēlēsies?
Ja zobi tiešām būtu bijusi problēma, tad tie noteikti būtu ielikti daudz ātrāk.

daudz ātrāk ganjau nebija tādas iespējas, tas tomēr ļoti daudz maksā
21.11.2021 17:34 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Atkal par Dievu maļ totālu bezpriģeli, pat nav tur loģikas.
Un es daru tā un es daru tā.... 😁 Wtf Elīna... 😁
Dievs neiedos tev plānu A, B, un C bediz runāt stulbumu. 😁 Iemācies kaut vienu teikumu sakarīgu.
21.11.2021 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits