Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 911
Reģ: 13.01.2011
Es skatos uz tajām krūtīm un nu ļoooti neglītas. Tas ko viņa tur muld par to, lai liek visas lielākas, jo nožēlos ka neielika. Es taisīju savējās, tepat Latvijā. Vnk perfekts rezultāts. C izmērs, zems profils, dabīgs izskats. Jā, viņas stāv tā, ka ikdienā nevajag krūšturi, ir stingras, nekustās. Bet mo malas izskatās ļoti dabīgi. Nosēdušās, ko ļoti gaidīju. Nepatika man tās sākuma bumbas.
Viņai jau trešo!!! reizi ir operācija. Būtu takā jau jāsaprot, ka tie norādijumi IR jāievēro. Visām viņi vienādi. Vai tiešām ir tik grūti mēnesi panēsāt spec. krūšturi, lenti un necelt rokas virs pleciem….
Reāli pretīgi viņai tagad izskatās. Laikam grib, lai krūtis redz pie jebkāda veida izgriezuma, kā var par ko šādu sajūsmināties.
Tas pirmais lietuvas krūšu rezultāts ar kā katru krūti cits ārsts veidojis.
07.09.2024 20:20 |
 
Reitings 169
Reģ: 22.06.2023
Sezam @ 07.09.2024 15:24
Es nevaru iedomāties kā tās krūtis izskatās kailas. Milzīgs pampaks uz augšu un nipelītis kaut kur lejā…
https://failiem.lv/u/k9sf7g8u8w

Tajā bildē viņai nolauzts nags??? Fuj bļ nevīža
07.09.2024 20:37 |
 
Reitings 1043
Reģ: 14.01.2022
Zin’ kā - skatoties skaistas meitenes ir baigi foršas domas “Ja es būtu čalis, ķip man patiktos”
Tā pati wildspirit Dana vai Helēna Pirms notievēšanas vājprātā, nu, kur ir tā miesa - es kā sieviete pat siekalojos
Un Tad es skatos Didrenes story un man gribas novērsties.. kauli kauli kauli 🫣☠️
07.09.2024 20:46 |
 
Reitings 601
Reģ: 18.03.2023
Kad pie viņas bija Lāsma Novika ciemos un lika uzminēt, kurus komplektus ir salikusi Lāsma un kurus viņa. Nu bet labrīt, te zirgam skaidrs. Viss, ko Didra bija sakoNklektējusi bija vienā krāsā, protams, jo citādāk viņa nemāk. Lāsmai tur gan arī nekas spīdošs nesanāca, pēc manām domām, bet nu, kas ir, ar to jāstrādā..
07.09.2024 22:32 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
Justiine @ 07.09.2024 20:07
No nākamaās nedēļas atsākšot iet uz sporta zāli, jo sākot nepatikt savs augums. ?

A cik bija ilgs bans sportam vairāk kā menesis, ne? 6 nedēļas or something?
Malacis, lai tik močī, ātrāk dabūs defektu! Ko Dievs nav devis, tur arī biezpiens nepalīdzēs.
07.09.2024 23:47 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
cory @ 07.09.2024 20:12
Pidra turpina ne tikai demonstrēt savus jaunos turku pupeļus, bet arī savu luxury šopingu turku bazārā:
N-tā fake Dior Book tote, ko viņa pievieno savai kolekcijai. Šī tikai no 2019.gada kolecijas:
Kā jums liekas tā Marc Jacobs soma ir īsta? Salīdzinoši pa lēto ar citiem viņas luxury foto atribūtiem. Runājot par cepurēm, paliek arvien grūtāk piemeklēt atbilstošu modeli no uzticamiem internetveikaliem, kas tirgo brendus. Izskatās, ka Didī pat vairs neskatās, lai kopija ir 1:1 ? Galvenais, lai liels logo virsū.
Tu esi zinoša brendu kolekcijās. :D Paldies, ka ieliec bildes ar oriģināliem, citādi nezinātu, cik tas oriģināli maksātu.
Neticu, ka soma īsta par teju 500 eiro. Viņi neatļaujas tualeti par 1 eiro. :D Turku tirgū grābj visu pēc kārtas, šī lētāka gadījās. :D
07.09.2024 23:52 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.09.2024
Visam iesaka panemt kaut 100ml vairak. Hallooo ne visas grib izskatities kaa maksligas un galigi ne sexigas sievietes. Un ne visam ir merkis uzbliezst ka tik lielakus balonus. Parsvara sievietes,kuram ir, atkartosu kuram IR smadzenes,konsultejas ar arstu un izvelas tadas kuras vinas augumam un aprisem izskatisies labi. Nevis ka tik mazak naudu kkur ieguldit un sacakaret skatu lidz galam. Piemers Vadmane, ari vinai ir lielas krutis uztaisitas,bet vina reali izskatas sexigi. Nu ko dod ka tik lielaki, se tev bija Usakova,domaja nu tik bus lieli baloni un uzpumpetas lupas,dabus miljonaru,kas uz rokam nesas....dabuja parastu puiseli ar izdauzitam smadzenem,kurs brauka ar vecu volvo!!!
07.09.2024 23:59 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Ko tieši no picas, pastas un tiramisu Elīna ēda? Kafija padzēra. Novērtēja slikti, lai nebūtu jāēd. Nauris ēd pa diviem, trim cilvēkiem. :D
07.09.2024 23:59 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Sezam @ 07.09.2024 23:47

A cik bija ilgs bans sportam vairāk kā menesis, ne? 6 nedēļas or something?
Malacis, lai tik močī, ātrāk dabūs defektu! Ko Dievs nav devis, tur arī biezpiens nepalīdzēs.
Šī informācija no Rodkes mājaslapas.
"Kādas aktivitātes/darbības nav ieteicamas pēc operācijas periodā. Cik ilgi?
Pirmās 2 nedēļas ir jāievēro mierīgs režīms, lai izvairītos no hematomas – nedrīkst celt rokas (elkoni augstāk par pleciem), nedrīkst celt smagumus vai izdarīt tālu stiepjošas vai asas kustības ar rokām, uzturēties karstumā. Pirmā nedēļa ir laiks, kad ir jāievēro maksimāli mierīgs režīms - bez satraukumiem par darba lietām, mājas pienākumiem, bērniņiem u.tml. Otrajā nedēļā var atsākt braukt ar automašīnu, darīt ofisa darbiņus. Taču visi, kas strādā ar rokām – frizieri, manikīri, ārsti utt., pilnu slodzi darbā var atsākt, sākot ar 15. dienu. Vislabāk visas rētiņas spēj dzīt tad, ja paši jūtamies atpūtušies, mierīgi un harmonijā ar sevi! Te varianti ir dažādi – gan slimības lapa, gan atvaļinājums. Ja ir mazi bērni, noteikti vērts apdomāt, kurš varēs tos auklēt, kamēr atlabsi, jo pēc operācijas nevarēsi par mazajiem pienācīgi parūpēties. Vēl – sievietēm operācijas iesaka plānot periodā, kad nav menstruāciju, jo sevis apkopšana pēcoperācijas periodā var sagādāt vairāk rūpju."
08.09.2024 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 972
Reģ: 11.04.2010
Man izskatās, ka tie implanti ir tik milzīgi, ka konkrēti uz viņas kārnā torsa vienkārši neielien, tāpēc arī deformējas ovāli un ir pie zoda. Mēģina atrast vietu, tā teikt... turku ķirurgs operācijas laikā mēģināja iestūķēt to viņas pasūtīto megaizmēru un izdevās arī... bet tieši iestūķēti tie pupi arī izskatās, ne normāli ielikti
08.09.2024 01:07 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
Picas, pastas un tiramisu gurū. Nauris: Tiramisu: prasītos saldāks, NAV SLIKTS, krēmīgs.. prasītos saldāks, ĻOTI LĪDZĪGS TAVAM, bet tavs ir saldāks. Elīna uzreiz iespraucas-MANS IR GARŠĪGĀKS. Nauris-jo saldāks 😂
Es gar zemi, tiiiik mīļi.
Vajadzētu atsevišķu rubriku, Elīnas pļockas un Naura komentāri 😂 bombeoo. Love is on air
08.09.2024 01:24 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
https://failiem.lv/u/vd4dwwpypf
Labrīt no kunkuļlūpas un pupi katrs savā virzienā. Ieakrēja nofilmŕt storijus un jau veipo savā karietē. 🤡
08.09.2024 10:09 |
 
Reitings 326
Reģ: 06.08.2024
Elīna pamožās, notīra seju, vate izskatās tāda pati kā viņas matracis. Un šī nekaunās kaut ko tādu rādīt. Netīra sieviete. Gan ārēji, gan dvēselē.
08.09.2024 11:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 06.07.2024
Šodienas rīta story ir pierādījums,ka viņa ir netīrīga cūka taisni no siles!! Es neticu viņas mājas kārtošanai,sejas un matu kopšanas rutīnai. ELĪNA-No rīta piecēlos un notīriju seju.😃😃 Jūs redzējāt cik netīra tā vate?🫣🫣
Seja ir jāmazgā un jātīra vakarā nost no visas šņagas. Tā ir elemnetāra higiēna pret sevi,neticu arī ,ka viņa ietu vakarā dušā,jo pēc dušas vienmēr prasās nomazgāt seju,no dušas tvaikiem tā kosmētika saveļas,notek un ir pretīga sajūta. Domāju kā viņa smird visur ,visās krokās,apenes nenomaina utt. Fui,fui!!
Gan jau krūšu retas arī nekopj un zem krūtīm ar spirta vai vārītu ūdeni nenosusina sasvīdumus..
Vnk pretīgi. Nav brīnums ,ka naurim vel uz vīriešu desam.
08.09.2024 12:08 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.07.2024
Sezam @ 07.09.2024 23:47

A cik bija ilgs bans sportam vairāk kā menesis, ne? 6 nedēļas or something?
Malacis, lai tik močī, ātrāk dabūs defektu! Ko Dievs nav devis, tur arī biezpiens nepalīdzēs.

Viņas bembis pirms 20 min jau bija pie sporta zāles!!!
08.09.2024 12:18 |
 
Reitings 97
Reģ: 17.06.2024
Varbūt arī tiešām viņa tikai no rīta kosmētiku noņem, bet viņai taču ir uz sejas arī paštonējošais, no tā nevarētu būt tā netīrā vatīte?
08.09.2024 12:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.09.2024
Reklamē to kosmētiku - vakarā arī ar to pašu tīrīja nost, šorīt vate joprojām netīra tīrot seju, Elīna: cik labi ņem nost kosmētiku!!
Loģika much.
08.09.2024 12:26 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
Dusmupūce @ 08.09.2024 12:18

Viņas bembis pirms 20 min jau bija pie sporta zāles!!!

Pirms 10 no rīta jau bij 😏
08.09.2024 12:27 |
 
Reitings 709
Reģ: 28.01.2023
Bombīgā @ 07.09.2024 23:59
Visam iesaka panemt kaut 100ml vairak. Hallooo ne visas grib izskatities kaa maksligas un galigi ne sexigas sievietes. Un ne visam ir merkis uzbliezst ka tik lielakus balonus. Parsvara sievietes,kuram ir, atkartosu kuram IR smadzenes,konsultejas ar arstu un izvelas tadas kuras vinas augumam un aprisem izskatisies labi. Nevis ka tik mazak naudu kkur ieguldit un sacakaret skatu lidz galam. Piemers Vadmane, ari vinai ir lielas krutis uztaisitas,bet vina reali izskatas sexigi. Nu ko dod ka tik lielaki, se tev bija Usakova,domaja nu tik bus lieli baloni un uzpumpetas lupas,dabus miljonaru,kas uz rokam nesas....dabuja parastu puiseli ar izdauzitam smadzenem,kurs brauka ar vecu volvo!!!
Ušakovu vienu dienu redzēju pilsētā. Biju pārsteigta, ka dzīvē viņa izskatās daudz labāk nekā ig visās tajās trakajās fotosesijās, kur viņas krūtis izskatās nenormāli milzīgas.
Pilsētā viņu redzēju un nobrīnījos, cik labi viņa izskatās. Bija skaista vasarīga kleita, mīlîgas kurpītes, gaišie mati dzīvē izskatās daudz labāk, nāca pretī ļoti smaidīga un laimīga, par brīnumu kleitā viņai tās krūtis neizskatījās tik anormāli lielas, izsteiksmīgas un apjomīgas jā, bet ne kā ig fotosesijās.
Izskatījās ļoti skaista sieviete, sakopta, vasarīga, laimīga
08.09.2024 13:11 |
 
Reitings 2801
Reģ: 14.09.2023
CallMeAnnika @ 07.09.2024 23:59
Ko tieši no picas, pastas un tiramisu Elīna ēda? Kafija padzēra. Novērtēja slikti, lai nebūtu jāēd. Nauris ēd pa diviem, trim cilvēkiem. :D

Man vairāk ir interesanti, kā Nauris turpina ēst kā ēda, bet paliek tievāks? Varbūt te dažas lapas atpakaļ par to jau runāja, neesmu lasījusi kādu laiku, bet es vēl speciaāli patinu atpakaļ augusta sākuma bildes un tagad. Mēs tak redzējām cik nenopietni viņam gāja ar to “diētu”. Viņš nav uz tā ozempika (vai kā to sauca) uzsēdies? Jo nu mēneša laikā neko nemainot savā ēdienkartē nevar tā nokristies svarā. Protams, viņš nav baigi tievs, bet ja paskatās kaut vai ar mēneša starpību kā bija un kā ir, pavēro kā viņš ēd… Nu nav tas normāli sasniedzams, sportojot vien tā nekrīt svars.
08.09.2024 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits