Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 216
Reģ: 14.05.2024
Everests @ 17.05.2024 00:04
https://www.1188.lv/zinas/nauris-didrihsons-gandriz-izputinajis-gimeni-uz-speles-liekot-300-000-eiro/30915 ??????? tā jau ir, lohiem lohu problēmas.
Es domāju, ja Elīna nebūtu visiem lielījusies par Dubaijas dzīvokļiem, tad nekas netiktu celts gaismā, tā kā pati vien iešāva kājā. :D
17.05.2024 08:04 |
 
Reitings 216
Reģ: 14.05.2024
Everests @ 17.05.2024 08:02
nu visvairāk prikole, kad viņa teica, lai parāda kontā izrakstu. PARĀDA, nevis pati var ieiet un apskatīt ?? un tikai tad Nauris bija spiests pateikt, ka nopircis rezervācijas. Smieklīgi.

Es domāju, ka viņa daudz ko nesaprot un neprot, ja tā godīgi, jā, Elīna ir seja šim veikalam, bet par pārējo, es domāju ir atbildīgs Nauris. :D Es pieļauju faktu, ka viņam gan jau arī ir savs slēptais konts, par kuru Elīna var nezināt :D
17.05.2024 08:06 |
 
Reitings 7407
Reģ: 27.02.2022
LivaLauva1 @ 17.05.2024 08:06

Es domāju, ka viņa daudz ko nesaprot un neprot, ja tā godīgi, jā, Elīna ir seja šim veikalam, bet par pārējo, es domāju ir atbildīgs Nauris. :D Es pieļauju faktu, ka viņam gan jau arī ir savs slēptais konts, par kuru Elīna var nezināt :D
izskatās, ka 100%, ka jā.
17.05.2024 08:41 |
 
10 gadi
Reitings 290
Reģ: 29.03.2010
Everests @ 15.05.2024 15:38
nu es mazgaju 2x nedēļā. Man mati nav uz tendenci taukoties, bet svētdienās un trešdienās ir ok matu dienu sataisīt. Arī pārlieku bieža mazgāšana var novest pie matu lūšanas, bet ne par to ir stāsts, Elīna nedēļām nemazgā.

Es nesaprotu, kā var lietot to Garnier matu produkciju. Tīrākais mēsls tā firma ir. 🤣🤣🤦‍♀️
Pēc visiem keratīniem, pieaudzēšanām gan jau jālieto ir profesionalie matu kopšanas līdzekļi, ne ar to ko pagadās, kā šī stāstīja storijā. Nu jā, tagad nebrīnos, kāpēc viņai tie mati ir vienkārši briesmīgi. 🤦‍♀️🤦‍♀️
Bet ja šai būtu blondi mati, tad tur visspār noteikti salmu kaudze būtu.🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
17.05.2024 09:08 |
 
Reitings 7407
Reģ: 27.02.2022
nē nu tas naura ieraksts no tā karuseļa :D:D:D ir lietas, ko man nevajag dzirdēt, un tā bija viena no tām lietām. steņ un elso :D:D un elīna taksi pieceļas un uzreiz grauž burkānu. :D:D un abi briesmīgi lamājas. un viņus patiešam izdzina? tad jau tas raidījumā būtu iekļauts.
17.05.2024 09:09 |
 
Reitings 3459
Reģ: 08.09.2015
Man, ja godīgi līdz galam nav ticamības par tiem dzīvokļiem, vai arī kaut kas tur tiek slēpts. Tagad tā neveiklā iestudētā saruna ar Elvi, lai kaut kā attaisnotos kāpēc tā arī tie dzīvokļi pazudīs, bet tak skaļi bļāva, mums pieder.
Nauris, bija jāiemaksā 10%, 20%, 30%, tad cik bija jāiemaksā, tā tomēr ir liela atšķirība 10% vai 30%. Kad Elvis prasa, kur ir tie dzīvokļi, Nauris atbild, nu kaut kur šeit😂 Ko Tu pat nezini, kur viņi ir? Un tas ir noticis it kā pirms 2 gadiem, viņi katru gadu brauc uz Dubaiju, un viņš pat nav aizbraucis un apskatījis tos dzīvokļus, un izskatās, ka nemaz netaisās, neticu, ka Elīnai neinteresē to parādīt IG, tas tak labs kontents, ko atrādīt, redziet, es jums arī varu iemācīt kā strādāt tā, lai jums arī būtu 😂Un nevajag muldēt, 1 istabas dzīvoklim ir pieprasījums, viņiem dzivokļi nāk daudz lielākos m2, viņu 1 istabas dzīvokļi ir kā mūsu 2 istabu. Priekš 1-2 personām perfekti. Var viņus izīrēt, tak nauda viņiem nav problēma, saved kārtībā, izīrē, un pēc gadiem pārdod, nekustamais īpašums Emirātos tiešām nav slikta investīcija. Man tomēr izklausās kaut kāda muhļīšana no Naura puses, varbūt šis tiešām izdomājis tās pasakas par dzīvokļiem, lai piesavinātos līdzekļus no uzņēmuma konta, un muļķītei Elīnai tik pasaka, ka upsī bija neveiksmīga investīcija.
17.05.2024 09:14 |
 
Reitings 7407
Reģ: 27.02.2022
magdalena333 @ 17.05.2024 09:14
Man, ja godīgi līdz galam nav ticamības par tiem dzīvokļiem, vai arī kaut kas tur tiek slēpts. Tagad tā neveiklā iestudētā saruna ar Elvi, lai kaut kā attaisnotos kāpēc tā arī tie dzīvokļi pazudīs, bet tak skaļi bļāva, mums pieder.
Nauris, bija jāiemaksā 10%, 20%, 30%, tad cik bija jāiemaksā, tā tomēr ir liela atšķirība 10% vai 30%. Kad Elvis prasa, kur ir tie dzīvokļi, Nauris atbild, nu kaut kur šeit? Ko Tu pat nezini, kur viņi ir? Un tas ir noticis it kā pirms 2 gadiem, viņi katru gadu brauc uz Dubaiju, un viņš pat nav aizbraucis un apskatījis tos dzīvokļus, un izskatās, ka nemaz netaisās, neticu, ka Elīnai neinteresē to parādīt IG, tas tak labs kontents, ko atrādīt, redziet, es jums arī varu iemācīt kā strādāt tā, lai jums arī būtu ?Un nevajag muldēt, 1 istabas dzīvoklim ir pieprasījums, viņiem dzivokļi nāk daudz lielākos m2, viņu 1 istabas dzīvokļi ir kā mūsu 2 istabu. Priekš 1-2 personām perfekti. Var viņus izīrēt, tak nauda viņiem nav problēma, saved kārtībā, izīrē, un pēc gadiem pārdod, nekustamais īpašums Emirātos tiešām nav slikta investīcija. Man tomēr izklausās kaut kāda muhļīšana no Naura puses, varbūt šis tiešām izdomājis tās pasakas par dzīvokļiem, lai piesavinātos līdzekļus no uzņēmuma konta, un muļķītei Elīnai tik pasaka, ka upsī bija neveiksmīga investīcija.
māju jau tik ceļ, nav jau reāls dzīvoklis. Es domāju, ka Nauris ir appists, viņš tikai vēl Elīnai nav pateicis :D:D:D
17.05.2024 09:23 |
 
Reitings 216
Reģ: 14.05.2024
magdalena333 @ 17.05.2024 09:14
Man, ja godīgi līdz galam nav ticamības par tiem dzīvokļiem, vai arī kaut kas tur tiek slēpts. Tagad tā neveiklā iestudētā saruna ar Elvi, lai kaut kā attaisnotos kāpēc tā arī tie dzīvokļi pazudīs, bet tak skaļi bļāva, mums pieder.
Nauris, bija jāiemaksā 10%, 20%, 30%, tad cik bija jāiemaksā, tā tomēr ir liela atšķirība 10% vai 30%. Kad Elvis prasa, kur ir tie dzīvokļi, Nauris atbild, nu kaut kur šeit? Ko Tu pat nezini, kur viņi ir? Un tas ir noticis it kā pirms 2 gadiem, viņi katru gadu brauc uz Dubaiju, un viņš pat nav aizbraucis un apskatījis tos dzīvokļus, un izskatās, ka nemaz netaisās, neticu, ka Elīnai neinteresē to parādīt IG, tas tak labs kontents, ko atrādīt, redziet, es jums arī varu iemācīt kā strādāt tā, lai jums arī būtu ?Un nevajag muldēt, 1 istabas dzīvoklim ir pieprasījums, viņiem dzivokļi nāk daudz lielākos m2, viņu 1 istabas dzīvokļi ir kā mūsu 2 istabu. Priekš 1-2 personām perfekti. Var viņus izīrēt, tak nauda viņiem nav problēma, saved kārtībā, izīrē, un pēc gadiem pārdod, nekustamais īpašums Emirātos tiešām nav slikta investīcija. Man tomēr izklausās kaut kāda muhļīšana no Naura puses, varbūt šis tiešām izdomājis tās pasakas par dzīvokļiem, lai piesavinātos līdzekļus no uzņēmuma konta, un muļķītei Elīnai tik pasaka, ka upsī bija neveiksmīga investīcija.

Par to, ka nerāda vai maz vai nav nekāds info, bet nu māju jau tikai cēļ. Kā arī aizdomīgi, par to, ka nezina, kur vispār ir dzīvokļi, es noteikti aizbrauktu un apskatītos, kurā rajonā šie dzīvokļi atrodas, jo Dubaijā arī ir labie un sliktie rajoni, tpt kā Rīgā. Kā arī, mana draudzene strādā Dubaijā un pārdod dzīvokļus (diemžēl jau tikai lux dzīvokļus), viņa saka, ka ir atšķirība starp 1 bedroom, vai latviskā versija - viena istaba. Ārzemēs 1 bedroom sanāk jau kā 2 ist., tad tas variants ir labs, bet, ja ir viena istaba, tad ir kā ir tirgū, jo vairākums Dubaijā dzīvo jau tādi, kas dzīvo vai nu viesnīcās (tur ir populāri tā darīt, jo lielākā daļa padzīvo 4 gadus un viss, brauc prom) vai nu jau skatās lielāku dzīvokli, tādēļ var saiet un var nesaiet, kā arī investēt ir vispār laba doma, ja ir nauda, bet jebkurā pasaules vietā ir risks, ka neaizies, kaut vai arī Dubaijā.
Bet te ir kaut kā dīvaini, nav līdz galam. Varbūt kārtējā mārketinga kampaņa, lai cilvēkiem paliktu žēl.
17.05.2024 09:36 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
Kas par svētkiem ko aizmirsa? Kāzu jubileja?
17.05.2024 09:50 |
 
Reitings 349
Reģ: 22.03.2024
Didra tu govs ? Tev tie bļin saucieni ,taka govs maušana. Radinieces?
17.05.2024 10:01 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
MartaElza @ 17.05.2024 09:50
Kas par svētkiem ko aizmirsa? Kāzu jubileja?

Elīna tik skaista tajās kāzu bildēs. Jā, kaut ko sejā varēja uzlabot, ja tik ļoti gribējās, arī zobus varēja taisnot, bet tgaad točna pēc briesmoņa izskatās. Sejā viņai savi laikam ir acu āboli, pārējais viss mākslīgs.
17.05.2024 10:05 |
 
Reitings 2363
Reģ: 28.01.2023
Fuj kāds tas Nauris pretīgs tēviņš, ka kuro reizi jau abu kopīgi pelnīto naudu ņem un izšķiež par kaut ko Elīnai pat nepasakot. Tā par Ventspils dzīvokļiem, tā par Dubaijas. Fuj... Ja vēl būtu tikai un vienīgi pats to pelnījis, tad varbūt varētu saprast, bet tak abi kopā pelnījuši un viens bez otra būtu pliki un nabagi. Laikam to arī saprot, ka nekur tā Elīna bez viņa neliksies un nav ko viņas viedokli ņemt vērā. Pretīgs tēviņš un jocīgas viņiem laulāto attiecības.
17.05.2024 10:15 |
 
Reitings 441
Reģ: 13.01.2023
magdalena333 @ 17.05.2024 09:14
Man, ja godīgi līdz galam nav ticamības par tiem dzīvokļiem, vai arī kaut kas tur tiek slēpts. Tagad tā neveiklā iestudētā saruna ar Elvi, lai kaut kā attaisnotos kāpēc tā arī tie dzīvokļi pazudīs, bet tak skaļi bļāva, mums pieder.
Nauris, bija jāiemaksā 10%, 20%, 30%, tad cik bija jāiemaksā, tā tomēr ir liela atšķirība 10% vai 30%. Kad Elvis prasa, kur ir tie dzīvokļi, Nauris atbild, nu kaut kur šeit? Ko Tu pat nezini, kur viņi ir? Un tas ir noticis it kā pirms 2 gadiem, viņi katru gadu brauc uz Dubaiju, un viņš pat nav aizbraucis un apskatījis tos dzīvokļus, un izskatās, ka nemaz netaisās, neticu, ka Elīnai neinteresē to parādīt IG, tas tak labs kontents, ko atrādīt, redziet, es jums arī varu iemācīt kā strādāt tā, lai jums arī būtu ?Un nevajag muldēt, 1 istabas dzīvoklim ir pieprasījums, viņiem dzivokļi nāk daudz lielākos m2, viņu 1 istabas dzīvokļi ir kā mūsu 2 istabu. Priekš 1-2 personām perfekti. Var viņus izīrēt, tak nauda viņiem nav problēma, saved kārtībā, izīrē, un pēc gadiem pārdod, nekustamais īpašums Emirātos tiešām nav slikta investīcija. Man tomēr izklausās kaut kāda muhļīšana no Naura puses, varbūt šis tiešām izdomājis tās pasakas par dzīvokļiem, lai piesavinātos līdzekļus no uzņēmuma konta, un muļķītei Elīnai tik pasaka, ka upsī bija neveiksmīga investīcija.
Vidrizak vins iemaksāja depozītu,lai būvnieki tik sāk celt tos dzīvokļus! Salasa investorus un sāk celt! Tik jautājums vai vins nomaksas visus procentus par dzīvokli un tas būs viņa,vai arī vins paliks tikai līdzīpašnieks visai ēkai ar 5% līdzīpašnieka procentu
Plus iespējams nauda bij “nelegāla” Latvijā,tāpēc izvairās baigi par to runat? Kas un cik ir iemaksāts
17.05.2024 10:17 |
 
Reitings 1159
Reģ: 14.01.2022
Šodien kalendārā neierakstīto vārdu diena. Aizmirsa atkal par Džeisonu? Vai viņa vārds ir kalendārā? Izviņitje 😁
17.05.2024 10:17 |
 
Reitings 441
Reģ: 13.01.2023
Bubuu @ 17.05.2024 10:15
Fuj kāds tas Nauris pretīgs tēviņš, ka kuro reizi jau abu kopīgi pelnīto naudu ņem un izšķiež par kaut ko Elīnai pat nepasakot. Tā par Ventspils dzīvokļiem, tā par Dubaijas. Fuj... Ja vēl būtu tikai un vienīgi pats to pelnījis, tad varbūt varētu saprast, bet tak abi kopā pelnījuši un viens bez otra būtu pliki un nabagi. Laikam to arī saprot, ka nekur tā Elīna bez viņa neliksies un nav ko viņas viedokli ņemt vērā. Pretīgs tēviņš un jocīgas viņiem laulāto attiecības.
tapec,ka Elīna ir ieciklējusies tikai uz savu parpalu tirdzniecību! Tam veikalam agri vai vēlu pienāks beigas-ja nu vienīgi neatvērs vēl 10 bodes pa visu LV! Nauris doma uz priekšu,kamēr ir vēl nauda-investē īpašumos-izīrēt vai vēlāk notirgots! Īpašumiem cenas aug,un nav no mazākajam ! Kaut vai pensija dzīvos no īres maksām😄
Elīna baidās riskēt un ieguldīti es! Ja izanalizē viņas profilu,jau redzams kā viņa pamazām pāriet uz citam sfērām
17.05.2024 10:20 |
 
Reitings 2363
Reģ: 28.01.2023
Blablablabla @ 17.05.2024 10:20
tapec,ka Elīna ir ieciklējusies tikai uz savu parpalu tirdzniecību! Tam veikalam agri vai vēlu pienāks beigas-ja nu vienīgi neatvērs vēl 10 bodes pa visu LV! Nauris doma uz priekšu,kamēr ir vēl nauda-investē īpašumos-izīrēt vai vēlāk notirgots! Īpašumiem cenas aug,un nav no mazākajam ! Kaut vai pensija dzīvos no īres maksām?
Elīna baidās riskēt un ieguldīti es! Ja izanalizē viņas profilu,jau redzams kā viņa pamazām pāriet uz citam sfērām

Nu jā saprotu, doma kā tāda nav slikta, ja vien to dara pārdomāti un saprotot, ko tu īsti dari un ja abi ir pelnītāji un ir viens bizness un viens maciņš nevis vīrs ir pelnītājs un sieva ir mājsaimniece (un pat tad normālās laulībās apspriestos ar sievu) vai tiešām šādus lielus tēriņus nebutu jāizrunā ar laulāto.
17.05.2024 10:23 |
 
Reitings 110
Reģ: 02.11.2023
Dzintriņa @ 17.05.2024 10:17
Šodien kalendārā neierakstīto vārdu diena. Aizmirsa atkal par Džeisonu? Vai viņa vārds ir kalendārā? Izviņitje ?

Vispār jau kalendārā neierakstīto vārdu diena ir 22.maijs.
Viņiem šodien kāzu jubileja.
17.05.2024 10:25 |
 
Reitings 216
Reģ: 14.05.2024
Blablablabla @ 17.05.2024 10:20
tapec,ka Elīna ir ieciklējusies tikai uz savu parpalu tirdzniecību! Tam veikalam agri vai vēlu pienāks beigas-ja nu vienīgi neatvērs vēl 10 bodes pa visu LV! Nauris doma uz priekšu,kamēr ir vēl nauda-investē īpašumos-izīrēt vai vēlāk notirgots! Īpašumiem cenas aug,un nav no mazākajam ! Kaut vai pensija dzīvos no īres maksām?
Elīna baidās riskēt un ieguldīti es! Ja izanalizē viņas profilu,jau redzams kā viņa pamazām pāriet uz citam sfērām

Jā, es arī tā skatos, ka viņš domā, lai ir pēc tam viss kārtībā, tomēr var arī normāli dzīvot, ja visi dzīvokļi ir uz īri, tādēļ nav jau slikta doma.
17.05.2024 10:30 |
 
Reitings 1159
Reģ: 14.01.2022
Cranberry20 @ 17.05.2024 10:25

Vispār jau kalendārā neierakstīto vārdu diena ir 22.maijs.
Viņiem šodien kāzu jubileja.

Nokaunos! Atvainojiet! 🤡😁
17.05.2024 10:52 |
 
Reitings 7407
Reģ: 27.02.2022
Džeisonam vārda diena sanāk paša dzimšanas dienā. Atceros, ka viņa kaut ko par to fanoja. uzzināja, ka kaut kāda fane pateica, protams. ne jau šī pati meklēja un interesējās.
17.05.2024 11:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits