Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 22703
Reģ: 27.01.2021
Ko lai saka - paldies Dievam, ka didra nevar atkal palikt stāvoklī. Ja būs ilgi kārotā meita - tiks uzaudzināta Butterfly (ui, atvainojos, ELYNDI) noliktavā, modelējot bombīgos komplktus + sap!stu psihi ar svariem un centimetriem apsēstās "mātes" dēļ, ja piedzims vēl viens dēls - to pametīs novārtā vēl vairāk nekā Džeisonu, jo dēls. Tik slimam cilvēkam pat slieku nevar uzticēt.
25.06.2024 00:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.06.2024
Sāku lasīt šo diskusiju. 👎 Visām heiterēm - get a life. Jūs viss kas kaitinās, ko Didrihsoni darīs, arī tad, ja sāktu dzīvot kā parasti, normāli cilvēki, tāpat nodirstu. To var spriest pēc tā, ka sakarīgie komentāri par zobu tīrīšanu tiek mīnusoti, bet nesakarīgie, ka divgadnieks varētu pats sākt tīrīt zobus, tiek plusoti.
Tīra bērnam zobus pie multenes, jānodirš, bet nodirstu (pamatoti) arī ja bez multenes spiestu tīrīt zobus un Džeisons raudātu (varbūt kāds divgadnieks vannasistabā mierīgi tīra zobus, bet bērni ir dažādi, galvenais, ka ka zobi iztīrīti, rutīnu vannasistabā var mācīt apzinātākā vecumā, vecākiem zobi obligāti jāpārtīra līdz 7 gadiem) vai netīrītu vispār un būtu pudeļu kariess.
Pasaka atklāti to, ko dažas citas mammas (īpaši, ja mammai pēcdzemdību depresijas & stuff) nodomā klusi (zīdainis nav glīts), nodirš. Varēja noklusēt
bet pateiktu labus vārdus par Džeisonu, arī nodirstu, jo mele!
Mašīna nav no salona, jānodirš, bet nodirstu arī, ja būtu no salona, teiktu, ka lielās, jautātu naudas izcelsmi.
Nav reģistrējusi Elyndi domēnu vai izmantojusi noname tikpat uzpumpētas čiksas krāsas (kuru viņi stabili nav redzējuši), stulbeņi. Šo lietu izdarīšanai bija nolīgta firma.
Atnāk maisiņi ar kļūdu, stulbeņi. Te tipogrāfijas virtuves zinošie rakstīja, ka šis bija jāpamana un jāpabo tipogrāfijai.
25.06.2024 01:30 |
 
10 gadi
Reitings 341
Reģ: 15.08.2012
aveneave @ 25.06.2024 00:40
Viņa tik ļoti apzinās cik ļoti ir neglīta ,ka apzinās to ka no viņas gēniem var veidoties tikai negliti bērni.
Labi ,ka džeisons iedzimis tēva rados!
Didra ir tik pretīgs un zemisks cilvēks,nav brīnums ka viņas mate gribēja uztaisīt abortu un tikt vaļā no viņas ,bet beigās nomīza, vajadzēja!
vēl viens reti pretīgs komentārs. Dzīvo tak savu dzīvi, ko var ņemties gar svešu.
25.06.2024 06:34 |
 
Reitings 2858
Reģ: 14.09.2023
Piekrītu, ka tas ir normāls fenomens, īpaši pie pēcdzemdību depresijas vai kādas traumas, ka mātei bērniņš sākotnēji var nešķist skaists. Bet ir atšķirība vai to pasaka kāda māmiņa, kura uztaisa anonīmu profilu, cenšas saprast, kāds tam ir cēlonis, tāpat rūpējas par savu bērnu utt. Šeit viņa to ir pateikusi neskaitāmi daudz cilvškiem (domāju, ka šis noteikti aizies ārpus viņas tiešo sekotāju / heiteru loka), internets neaizmirst un tas bērns, esot pusaudzis, kad prāts vēl nav nobriedis un ir šaubas, to mierīgi varēs uziet. Viņa domā par skatījumiem šodien, nevis par ilgtermiņa sekām - ne sev, ne bērnam. Un to, ka viņai ir pēcdzemdību depresija, tas bija diezgan redzams, tajā es neko nosodāmu neredzu, arī tajā, ka dalījās ar dzemdību pieredzi utt, bet nevar cilvēks tukši muldēt par šīm tēmām nerēķinoties ar sekām. Viņai ir liela platforma, varēja iziet live ar kādu profesionālu, aktualizēt tēmu, bet viņa vienkārši ielika publisku, sazīmējamu ierakstu, ka bērns šķita neglīts. Arī risinājums - nemaz nedarboties ar viņu, līdz viņš nekļūst skaists? Ko tieši viņa aktualizē? Nosodīt citas mammas, ka pēc bērniņa kļūst pelēkas, nolaižas - tas vēl tā, tā var būt izpausme depresijai, noliegums, ka viņa gan var atkopties, savākties, strādāt. Bet nav viņa māmiņinfluencere, tad Anna ir daudz labāks piemērs, jo arī runāja par skumjām, par ikdienu, par realitāti - gan skaisto, gan ne tik, bet vismaz ar pievienoto vērtību, nevis vienīgo pašmērķi - celt statistiku. Jo mēs zinām, ka Elīna ļoti editē, ko mēs redzam no viņas ikdienas un šis bija lēmums.
25.06.2024 08:29 |
 
10 gadi
Reitings 632
Reģ: 10.01.2012
Lakasablancka @ 25.06.2024 01:30
Sāku lasīt šo diskusiju. ? Visām heiterēm - get a life. Jūs viss kas kaitinās, ko Didrihsoni darīs, arī tad, ja sāktu dzīvot kā parasti, normāli cilvēki, tāpat nodirstu. To var spriest pēc tā, ka sakarīgie komentāri par zobu tīrīšanu tiek mīnusoti, bet nesakarīgie, ka divgadnieks varētu pats sākt tīrīt zobus, tiek plusoti.
Tīra bērnam zobus pie multenes, jānodirš, bet nodirstu (pamatoti) arī ja bez multenes spiestu tīrīt zobus un Džeisons raudātu (varbūt kāds divgadnieks vannasistabā mierīgi tīra zobus, bet bērni ir dažādi, galvenais, ka ka zobi iztīrīti, rutīnu vannasistabā var mācīt apzinātākā vecumā, vecākiem zobi obligāti jāpārtīra līdz 7 gadiem) vai netīrītu vispār un būtu pudeļu kariess.
Pasaka atklāti to, ko dažas citas mammas (īpaši, ja mammai pēcdzemdību depresijas & stuff) nodomā klusi (zīdainis nav glīts), nodirš. Varēja noklusēt
bet pateiktu labus vārdus par Džeisonu, arī nodirstu, jo mele!
Mašīna nav no salona, jānodirš, bet nodirstu arī, ja būtu no salona, teiktu, ka lielās, jautātu naudas izcelsmi.
Nav reģistrējusi Elyndi domēnu vai izmantojusi noname tikpat uzpumpētas čiksas krāsas (kuru viņi stabili nav redzējuši), stulbeņi. Šo lietu izdarīšanai bija nolīgta firma.
Atnāk maisiņi ar kļūdu, stulbeņi. Te tipogrāfijas virtuves zinošie rakstīja, ka šis bija jāpamana un jāpabo tipogrāfijai.
tur jau tā lieta 😀no salona slikti - ne no salona -arī slikti 😀. Šeit dirš tā kategorija cilvēku, kā viena mana bijusī darba kolēge izteicās “ celo tikai idioti “ un man viss bija skaidrs par šo sievieti un binas redzējumu. Materiālas lietas apspriež un heito tikai tās, kurām pašām nekā nav. Kā es to zinu? Apskatos kaut vai savus “storijus” kuri mani skatās un 99% apdirš nu varu zvērēt pie saviem tuvajem, ka visas ir noplukušas parastas, pašām uz galvas 5 pūkas , zobi pelēki, telefona kamera 1909 gada .. bet iemest savas piecas kapeikas par koptām, izglītot un labticīgām sievietēm uzreiz pirmās. Tik tieš visas kuras te nevar pārdzīvot kā dzīvo citi.. GET A LIFE OR FIND A DADDY .
25.06.2024 08:42 |
 
Reitings 2011
Reģ: 21.11.2017
Tā NL Sandra līdz šim man neraisija nekādas emocijas. Bet tā viņas mūžīgā līšana visām pudelēm par korķi. 🙈 viņai liekas, ka baigi smieklīgi, bet nu tur nekā smieklīga nav. Drīzāk stulbi, ka pieaugušai sievietei pirmdienas vakaros nav ar ko nodarboties 🙈
Lai tak tās influenceres tur plūcās savā starpā, paskaties un iesmej. Nevis likt viedokli, kur neviens nav jautājis. Uzmanības trūkums? 🙈
25.06.2024 08:50 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Lakasablancka @ 25.06.2024 01:30
Sāku lasīt šo diskusiju. ? Visām heiterēm - get a life. Jūs viss kas kaitinās, ko Didrihsoni darīs, arī tad, ja sāktu dzīvot kā parasti, normāli cilvēki, tāpat nodirstu. To var spriest pēc tā, ka sakarīgie komentāri par zobu tīrīšanu tiek mīnusoti, bet nesakarīgie, ka divgadnieks varētu pats sākt tīrīt zobus, tiek plusoti.
Tīra bērnam zobus pie multenes, jānodirš, bet nodirstu (pamatoti) arī ja bez multenes spiestu tīrīt zobus un Džeisons raudātu (varbūt kāds divgadnieks vannasistabā mierīgi tīra zobus, bet bērni ir dažādi, galvenais, ka ka zobi iztīrīti, rutīnu vannasistabā var mācīt apzinātākā vecumā, vecākiem zobi obligāti jāpārtīra līdz 7 gadiem) vai netīrītu vispār un būtu pudeļu kariess.
Pasaka atklāti to, ko dažas citas mammas (īpaši, ja mammai pēcdzemdību depresijas & stuff) nodomā klusi (zīdainis nav glīts), nodirš. Varēja noklusēt
bet pateiktu labus vārdus par Džeisonu, arī nodirstu, jo mele!
Mašīna nav no salona, jānodirš, bet nodirstu arī, ja būtu no salona, teiktu, ka lielās, jautātu naudas izcelsmi.
Nav reģistrējusi Elyndi domēnu vai izmantojusi noname tikpat uzpumpētas čiksas krāsas (kuru viņi stabili nav redzējuši), stulbeņi. Šo lietu izdarīšanai bija nolīgta firma.
Atnāk maisiņi ar kļūdu, stulbeņi. Te tipogrāfijas virtuves zinošie rakstīja, ka šis bija jāpamana un jāpabo tipogrāfijai.
KAS IR PARASTI NORMĀLI CILVĒKI ?! VAI VĒL PARASTU NENORMĀLI CILVĒKI? KAS TIE PAR DEBĪLIEM VĀRDIEM TU TUALETES ATTEJA?
25.06.2024 09:50 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
VAR REDZĒT, KAD DIDRAS VERDZENĒM BEIDZĀS BRĪVDIENĀS, JO VIENS NO DARBA PIENĀKUMIEM IR FORUMĀ AIZSTĀVĒT DIDRU. CITĀDĀK VISAS NEVAR CIEST TO VARDI UN IR TIK DAUDZ NEGATĪVISMA NO VIŅAS ,JO TU DIDRA ESI PRETĪGS CILVĒKS. TEVI PAR CILVĒKU NEVAR NOSAUKT ,NEKAS NAV TIK SLIKTS ,LAI BŪTU ,KO SALĪDZINĀT AR TEVI.
25.06.2024 09:54 |
 
Reitings 193
Reģ: 09.09.2023
Pasaka atklāti to, ko dažas citas mammas (īpaši, ja mammai pēcdzemdību depresijas & stuff) nodomā klusi (zīdainis nav glīts), nodirš. Varēja noklusēt

Tad jau es arī varētu publiski nosaukt kādu par neglītu un attaisnot sevi ar to, ka man ir depresija un zems pašvērtējums.
Ir reizes, kad tiešām labāk aizvērties un Didrai tādu reižu ir bijis vairāk nekā vajag. Jau sen esmu pamanījusi lielu empātijas trūkumu viņā. Šādi izturoties viņa var sāpināt ļoti daudz cilvēku.
25.06.2024 12:37 |
 
Reitings 446
Reģ: 16.06.2024
Vai nebūtu normāli, ja instagram mazliet vairāk sekotu līdzi influenceru saturam ? Uzskatu , ka par tādu postu kā Elīna ielikusi par Džeisonu , vajadzētu kā minimums uz nedēļu Elīnu nobloķēt instagramam , šādam info jāpaliek psihiatra kabinetā, nevis jāceļ uz tā haipu, uzskatu , ka Didrihsone ir pārkāpusi robežas un šis posts ir uzskatāms faktiski kā emocionāla vardarbība pret bērnu. Tagat tiešām katrā video un bildē redzu tikai Elīnas nemīlestību pret dēlu, un pateikšu godīgi, sveši zīdaiņi( jaundzimušie) tiešām ne visi var likties glīti, bet Džeisons jau no sākta gala ir tiešām simpātisks mazulītis, un nespēju saprast, kā pati māmuliņa to nepamanija ? Tiešām viņai vajag ar steigu psihiatru, terapijas, šādi turpinot viņa pilnīgi nojūgsies un pēc gadiem 10 filmēs storijus no Tvaiķenes.
25.06.2024 12:44 |
 
Reitings 5879
Reģ: 24.07.2023
Lakasablancka @ 25.06.2024 01:30
Sāku lasīt šo diskusiju. ? Visām heiterēm - get a life. Jūs viss kas kaitinās, ko Didrihsoni darīs, arī tad, ja sāktu dzīvot kā parasti, normāli cilvēki, tāpat nodirstu. To var spriest pēc tā, ka sakarīgie komentāri par zobu tīrīšanu tiek mīnusoti, bet nesakarīgie, ka divgadnieks varētu pats sākt tīrīt zobus, tiek plusoti.
Tīra bērnam zobus pie multenes, jānodirš, bet nodirstu (pamatoti) arī ja bez multenes spiestu tīrīt zobus un Džeisons raudātu (varbūt kāds divgadnieks vannasistabā mierīgi tīra zobus, bet bērni ir dažādi, galvenais, ka ka zobi iztīrīti, rutīnu vannasistabā var mācīt apzinātākā vecumā, vecākiem zobi obligāti jāpārtīra līdz 7 gadiem) vai netīrītu vispār un būtu pudeļu kariess.
Pasaka atklāti to, ko dažas citas mammas (īpaši, ja mammai pēcdzemdību depresijas & stuff) nodomā klusi (zīdainis nav glīts), nodirš. Varēja noklusēt
bet pateiktu labus vārdus par Džeisonu, arī nodirstu, jo mele!
Mašīna nav no salona, jānodirš, bet nodirstu arī, ja būtu no salona, teiktu, ka lielās, jautātu naudas izcelsmi.
Nav reģistrējusi Elyndi domēnu vai izmantojusi noname tikpat uzpumpētas čiksas krāsas (kuru viņi stabili nav redzējuši), stulbeņi. Šo lietu izdarīšanai bija nolīgta firma.
Atnāk maisiņi ar kļūdu, stulbeņi. Te tipogrāfijas virtuves zinošie rakstīja, ka šis bija jāpamana un jāpabo tipogrāfijai.
Konkrēti es,esmu ar labu izglītību un labi apmaksātu darbu. Angļu valodu pārvaldu perfekti, ne tik perfekti zinu spāņu valodu.Varu atļauties ceļot,neēst tādās ēstuvēs kā Didrihsoni, un,protams,nepērku buķika lētās un negaumīgās lupatas.Sekoju Elinai,izklaides pēc,gribu saprast,cik tālu cilvēks var aiziet savā tupumā. Forumā mēs diskutējam par apzinātiem Elinas meliem,par to,ka bērns viņai ir tikai kā aksesuārs priekš foto,ka viņu neuztrauc bērna attīstība,ka,kristiete būdama, visur cenšas parādīt savu pakaļu,un vēl un vēl.Rīko kursus uzņēmējiem,bez izglītības,bez loģiskās domāšanas, atkal melo cilvēkiem.Redzot to viņu rebrendingu,mēs saprotam,ka kā uzņēmēji viņi ir pilnīgas nulles,kuri nesaprot vienkāršas elementātas lietas,ka maisiņu maketi jāsaskaņo,ka tipogrāfija neko nepārbaudīs,un tas ir normāli. Mēs neheitojam par mašīnu,bet atkal par meliem,par to cirka izrādi Didrihsonu stilā.Par zobiņiem,vairāk runa bija par to,ka Džeisonam TV ir mammas vietā, televizors viņu nomierina un izklaidē.Gan jau Elina te palasa forumu, varbūt tomēr kautko iemācīsies,kaut vai to,ka aplīmēt veikala sienu ar iepirkuma maisiņiem ir ļoti slikta ideja, lēti un neglīti. Elin,veikala telpu dizainā vajadzētu tomēr piesaistīt profesionāļus.Padomāju par Līgo svētkiem, tik skaisti daudzi blogeri apsveica savus sekotājus,tik skaisti foto ar pļavām,ziediem,vainagiem,ugunskuru, un pretstatā Elina,atkal ar sava bezvīļu bodija reklāmu🤮🤮🤮sekla, pilnīgi neinteresanta sieviete.
25.06.2024 13:03 |
 
Reitings 8090
Reģ: 13.04.2022
mayja @ 25.06.2024 08:50
Tā NL Sandra līdz šim man neraisija nekādas emocijas. Bet tā viņas mūžīgā līšana visām pudelēm par korķi. ? viņai liekas, ka baigi smieklīgi, bet nu tur nekā smieklīga nav. Drīzāk stulbi, ka pieaugušai sievietei pirmdienas vakaros nav ar ko nodarboties ?
Lai tak tās influenceres tur plūcās savā starpā, paskaties un iesmej. Nevis likt viedokli, kur neviens nav jautājis. Uzmanības trūkums? ?

Tieši par to pašu vakar domāju, nu taaaa viņai gribas visur ielīst ar savu viedokli un pēc tak čīkstēt, ka viņu aprunā. Ko tad lien visur pa vidu?
25.06.2024 13:08 |
 
Reitings 5879
Reģ: 24.07.2023
Kate9 @ 25.06.2024 08:42
tur jau tā lieta ?no salona slikti - ne no salona -arī slikti ?. Šeit dirš tā kategorija cilvēku, kā viena mana bijusī darba kolēge izteicās “ celo tikai idioti “ un man viss bija skaidrs par šo sievieti un binas redzējumu. Materiālas lietas apspriež un heito tikai tās, kurām pašām nekā nav. Kā es to zinu? Apskatos kaut vai savus “storijus” kuri mani skatās un 99% apdirš nu varu zvērēt pie saviem tuvajem, ka visas ir noplukušas parastas, pašām uz galvas 5 pūkas , zobi pelēki, telefona kamera 1909 gada .. bet iemest savas piecas kapeikas par koptām, izglītot un labticīgām sievietēm uzreiz pirmās. Tik tieš visas kuras te nevar pārdzīvot kā dzīvo citi.. GET A LIFE OR FIND A DADDY .
Kura te ir kopta sieviete,Didrihsone???🤣🤣pielikt matus,uzkačāt lūpas vēl nenozīmē kopta.Vislielākā netīrele🤮🤮kāda redzēta.Izglītota???🤣🤣Elina??pēc viņas izrādītām zināšanām,izskatās,ka viņas izglītība ir apmēram pamatskolas 4 klases līmenī.
25.06.2024 13:21 |
 
Reitings 1007
Reģ: 09.01.2024
Berta92 @ 25.06.2024 12:44
Vai nebūtu normāli, ja instagram mazliet vairāk sekotu līdzi influenceru saturam ? Uzskatu , ka par tādu postu kā Elīna ielikusi par Džeisonu , vajadzētu kā minimums uz nedēļu Elīnu nobloķēt instagramam , šādam info jāpaliek psihiatra kabinetā, nevis jāceļ uz tā haipu, uzskatu , ka Didrihsone ir pārkāpusi robežas un šis posts ir uzskatāms faktiski kā emocionāla vardarbība pret bērnu. Tagat tiešām katrā video un bildē redzu tikai Elīnas nemīlestību pret dēlu, un pateikšu godīgi, sveši zīdaiņi( jaundzimušie) tiešām ne visi var likties glīti, bet Džeisons jau no sākta gala ir tiešām simpātisks mazulītis, un nespēju saprast, kā pati māmuliņa to nepamanija ? Tiešām viņai vajag ar steigu psihiatru, terapijas, šādi turpinot viņa pilnīgi nojūgsies un pēc gadiem 10 filmēs storijus no Tvaiķenes.

Jā, es arī atceros, kad ielika pirmās Džeisona bildes, likās ļoti piemīlīgs mazulītis. Un tagad arī ļoti smuks puikiņš. Nesaprotu, kas mātei galvā darās. Laikam bija vīlusies par viņa izskatu, bet es nesaprotu, kā tas vispār var būt. 🤯 Viņai ir apsēstība ar izskatu, un izskatās, ka ne tikai ar savējo.
25.06.2024 13:31 |
 
Reitings 984
Reģ: 25.11.2020
man kad piedzima dēliņš, skatījos un jūsmoju, ka cik maziņš un smuks kunkulītis, nevienu brīdi arī grūtajos posmos nedomāju, ka oj nesmuks😁 tagad atskatoties bildes , saprotu, ka pēc maza opīša izskatijās un deguntiņš bija liels😆, bet arī nekliedzu skaļi un nesaku, ka neglīts , jo neglīts tiešām nebija
25.06.2024 13:33 |
 
Reitings 179
Reģ: 08.06.2024
Šodienas storiji lika manai sirdij iesāpēties. Kārtējo reizi apstiprinājās, ka viņas bērniņš viņai ir nepieciešams tikai smukām instagram bildītēm un vairāk sirsniņām zem postiem. Es savu meitu jau kopš pirmās sekundes kā viņu ieraudzīju uzskatu kā skaistāko pasaulē. Man nav saprotams kā mamma savu bērnu var tik ļoti nemīlēt, ka atļaujas publiski visādos veidos viņu pazemot, lai gan bērniņš nav vainīgs, vecāki vienkārši tālāk par telefona ekrāniem neko citu neredz un negrib redzēt.
Atcerējos vēl, ka tad kad Džeisons bija nesen piedzimis, viņa izteica komentāru, ka viņai prieks, ka puisītis ir tieviņš, nevis tāds apvēlies. Tad jau sanāk, ka jebkurš mīlēts un labi pabarots bērniņš, kuram ir izveidojušās tās brīnišķīgās krunkainās rociņas un kājiņas ir resns? Nu wtf! Nenoliegšu, ka skatoties uz Džeisonu, man gribas gan viņu samīļot no visas sirds, gan aizvest socializēties ar citiem bērniņiem, gan arī pabarot ar siltu, mājās gatavotu ēdienu, kas nav tas kiš miš ar majonēzi ko Didra taisa Naurim un tad raud, ka viņš neēd.
Es vēl apskatijos instagram postu no 15/06, kur viņi ir lupīnu laukā un sapratu, ka viņa ir pat photoshopējusi sava dēla seju. Telegram storijos no 11/06 var redzēt, ka Džeisonam pie acs ir pušumi, visticamāk, ka kritis viņu "marmora" pilī. Un gada māte, protams, šo mēģinājusi noslēpt, lai neviens nepamana. Diemžēl nemāku šeit ielikt foto.
25.06.2024 13:35 |
 
Reitings 1593
Reģ: 25.01.2023
Zandinaja @ 25.06.2024 13:33
man kad piedzima dēliņš, skatījos un jūsmoju, ka cik maziņš un smuks kunkulītis, nevienu brīdi arī grūtajos posmos nedomāju, ka oj nesmuks? tagad atskatoties bildes , saprotu, ka pēc maza opīša izskatijās un deguntiņš bija liels?, bet arī nekliedzu skaļi un nesaku, ka neglīts , jo neglīts tiešām nebija
Viņa nemāk pareizi izteikties,lai saprastu pāris tukstoši cilvēki.Pa gadiem arī nav iemācijusies.Viņa jau neteica "neglīts".Teica,ka nevareja saprast kam viņš līdzinās,to vienmēr saka "līdzinās tētim ,vai mammai"😁tā piebilde arī bija,"no malas lābāk redzams."Un,kas nav nekad mūžā redzējuši tiko dzimušu mazuli,izbrīna acis un arī izspļauj,visādas stulbas replikas."krunkains,plankumains ,uzpampis".Stulbi ,bet fakts.
25.06.2024 13:46 |
 
Reitings 817
Reģ: 05.09.2023
Kenty @ 25.06.2024 13:46
Viņa nemāk pareizi izteikties,lai saprastu pāris tukstoši cilvēki.Pa gadiem arī nav iemācijusies.Viņa jau neteica "neglīts".Teica,ka nevareja saprast kam viņš līdzinās,to vienmēr saka "līdzinās tētim ,vai mammai"?tā piebilde arī bija,"no malas lābāk redzams."Un,kas nav nekad mūžā redzējuši tiko dzimušu mazuli,izbrīna acis un arī izspļauj,visādas stulbas replikas."krunkains,plankumains ,uzpampis".Stulbi ,bet fakts.
citēšu didru speciāli tev: “man daudzi teica, kad tev piedzims bērniņš, tev viņš liksies skaistākais pasaulē… man piedzima džoisis, es uz viņu skatījos un es tā galīgi nedomāju…. Kad viņš sāka augt, ap pusgadiņu vai gadiņu, man tur nelikās ooooo ka viņš ir baigi simpātisks bērniņš…. Vizuāli viņš tagad kļūst simpātiskāks”
Gada māte
25.06.2024 13:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5012
Reģ: 03.11.2012
amoreamore @ 25.06.2024 13:08

Tieši par to pašu vakar domāju, nu taaaa viņai gribas visur ielīst ar savu viedokli un pēc tak čīkstēt, ka viņu aprunā. Ko tad lien visur pa vidu?

Viņai tas sākās ar aiziešanu no NL, ok tad viss bija pa tēmu un pateica savu viedokli, domas un pastāstīja par iekšējo situāciju, jo viņa reāli bija tajā visā iesaistīta, kas bija toreiz pilnīgi okay.
Bet tagad viņa maļ par tēmām, kas viņu vispār neskar, pilnīgi bezjēdzīgs saturs no viņas puses.
25.06.2024 14:00 |
 
Reitings 1593
Reģ: 25.01.2023
Yololo @ 25.06.2024 13:59
citēšu didru speciāli tev: “man daudzi teica, kad tev piedzims bērniņš, tev viņš liksies skaistākais pasaulē… man piedzima džoisis, es uz viņu skatījos un es tā galīgi nedomāju…. Kad viņš sāka augt, ap pusgadiņu vai gadiņu, man tur nelikās ooooo ka viņš ir baigi simpātisks bērniņš…. Vizuāli viņš tagad kļūst simpātiskāks”
Gada māte
"nekādi nevarējam saprast,kurā ir iedzimis,manī noteikti nē,pēc Naura neizskatijās".Piekrītu,ka aizgājis šķērsām,kautkas,ka apgaismība atnākusi krietni vēlāk,kā vajag,bet par"neglītu" nenosauca un par skaistāko arī ne.
25.06.2024 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits