Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 15.08.2012
Knita @ 02.04.2024 18:18

Tad tomēr nedzīvoja tik trūcīgi un bija piķis arī sporta dejām ne tikai mājai?
katram savi kritēriji trūcīgumam. Jā nevarēja atļauties brendu somiņas, līdz ar to, viņas sapratnē- dzīvoja trūcīgi.
02.04.2024 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 2694
Reģ: 25.05.2009
telma @ 02.04.2024 18:08
Omg, tikko ieraudzīju izmaksas. Tas nav īsti adekvāti.
Saprotu, ka komfortu gribēja lidojot, bet 1300€ ir ļoooati dārgi. Naktsmītnes ap 200€ par nakti pat 3 cilvēkiem ir ļoti dārgi. Tēriņi uz vietas ap 130€ dienā ir daudz. Didrihsoniem tie ir nenormāli tēriņi. Tas ok, katrs tērē, cik var un vēlas, bet tad lai nepiedēvē sev baigo ceļotāju imidžu.
Un tajā visā - nekādas Bali esencītes. Tikai fancy viesnīcas, sporta zāle, gida eksursijas.
Biju Bali pagājšgad. Par 2 nedēļām uz vietas ar vidēja budžeta naktsmītnēm un pāris naktis dārgā villā, dažāda veida ēdieniem, rolleri, apskates objektiem un masāžām iztērējām ap 1300€. Un tiešām jutāmies izbaudījuši vietējo kultūru un dabu, nevis gym, ziedlapu baseinu, jāšanu uz ziloņa un šūpošanos.

Man priekš Bali tā liekas ļoti liela summa, bet nu pieņemu, ka Didrai tas viss liekās “lēti”, jo viņa tās summas salīdzina ar Franciju, Itāliju un Spāniju, kur viņi p*šot kapeiku aiziet uz ķīniešu ēstuvi un Nauris iztērē 20 eiro uz savu vienu porciju vai arī, kad viņi paliek kkādos kreisajos noliktavu rajonus, kur mazs dzīvoklītis izmaksā 200 eiro vai tajās savās foto villās, kur viņai vienmēr kaut kas nepatīk, kaut arī nolikuši ap 500 eiro par nakti. Tas, ko Didra ar savu smadzeni nesaprot, ir tas, ka Bali dzīves līmenis nav tāds pats kā Eiropā un dzīvošanas izmaksas ir daudz mazākas. Viņai liekas baigi forši, ka pusdienā apēdā 4 lielas porcijas ‘TIKAI’ pa 18 eiro, vai noīrējām visu villu ar baseinu ‘TIKAI’ pa 200 eiro, kaut arī par tiem 18 eiro vietējā ģimene var ēst visu nedēļu! Es protams nedaudz pārspīlēju, bet doma skaidra.
02.04.2024 22:49 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
Sonic @ 02.04.2024 07:29
nu ko vēl? Tu te atnāci pamētāties ar apvainojumiem, kuri visiem ir pie vienas vietas? Tu te vienīgā vai vienīgais, hvz, kam izskatās, ka tūliņ visa pasaule sabruks. Nu tak ej strādā par Didras pakalpiņu un nelasi forumu, jel svēto taisnības cīnītāj. Rakties cauri vairākiem tūkstošiem lapu, lai pierādītu savu taisnību, kas nevienam neinteresē, ir slimi.

Diskusijas lapas atrašana prasa mazāk par minūti, ja izmanto foruma meklētāju. ;) Noteikti mazāk par kādu kārtējo bildes pietuvināšanu, likšanu failos un šeit.
02.04.2024 22:23 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.09.2022
Elīnas jaunā modele ir viņas pilnīga kopija.
02.04.2024 19:55 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
telma @ 02.04.2024 18:08
Omg, tikko ieraudzīju izmaksas. Tas nav īsti adekvāti.
Saprotu, ka komfortu gribēja lidojot, bet 1300€ ir ļoooati dārgi. Naktsmītnes ap 200€ par nakti pat 3 cilvēkiem ir ļoti dārgi. Tēriņi uz vietas ap 130€ dienā ir daudz. Didrihsoniem tie ir nenormāli tēriņi. Tas ok, katrs tērē, cik var un vēlas, bet tad lai nepiedēvē sev baigo ceļotāju imidžu.
Un tajā visā - nekādas Bali esencītes. Tikai fancy viesnīcas, sporta zāle, gida eksursijas.
Biju Bali pagājšgad. Par 2 nedēļām uz vietas ar vidēja budžeta naktsmītnēm un pāris naktis dārgā villā, dažāda veida ēdieniem, rolleri, apskates objektiem un masāžām iztērējām ap 1300€. Un tiešām jutāmies izbaudījuši vietējo kultūru un dabu, nevis gym, ziedlapu baseinu, jāšanu uz ziloņa un šūpošanos.

Atcerēsimies, ka Elīna ir pataloģiska mele un bieži gadās pārspīlēt un piefantazēt lietas.
Te jau ir iepriekš ir publicēti pierādījumi par Elīnas melošanu.
Piemēram, apartamenti maksā 130, Elīna pasaka 190, taksis uz “30min maksā 80 eiro” - izrādās brauciens bijis 1h un maksājis 60 eiro utt.
Elīnai nevar ticēt, jo patīk, lai tā dramatiskāk un iespaidīgāk, tāpēc bieži samelojās.
02.04.2024 18:42 |
 
Reitings 8501
Reģ: 19.09.2023
Pupuķis @ 02.04.2024 11:22
Izdomāju noklausīties to "Dzīvei nav melnraksta". Nesaprotu to viņas stāstu par sporta dejām. Elīna stāsta, ka mamma tīņu gados esot pamanījusi, cik viņa ir aktīva un sākusi dejot sporta dejas. Tīnis it kā skaitās no 11-16 gadiem. Esot līdz čempionātiem un kam tik vēl ne aizdejojusies. Un tad 7. klasē (ap 13-14 gadiem) viss esot beidzies. Tiešām viņa tāds talants, ka var tā kādu divu gadu laikā iedejoties super augstā līmenī. Kaut kā citur liekas, ka viņa stāstīja, ka dejo jau no bērnības. Plus, vēl nedaudz neticību raisa tas, ka viņa sev blakus aktīvus puišus esot gribējusi utt., tā esot tā aktivitāte, ko arī māte esot pamanījusi, tad sanāk, ka jau no kādiem 11 gadiem puišos iet? Man jau liekas, ka mazpilsētā, laikā, kad viņa auga, tas vēl nebija tā ierasti, tad jau nav brīnums, ka tēvs stingrs.
Vēl arī - vienā teikumā saka, ka 16 gados jau neko tādu nevar pastrādāt. Nākamajā teikumā, ka esot savārījusi diezgan daudz ziepas. Nu izlem, kā tad īsti ir - savārīji ko vai tomēr ne?
Bet nu kopumā jā, nesaprotu, kas LTV Ziņu dienestam lika uzaicināt šo "neko", jo ne viņai īsti kādi pārdzīvojumi dzīvē bijuši, godīgi sakot, nav arī nekāda paraugristiete, tāda lēta slava, ko, manuprāt, sabiedriskajam medijam nevajadzētu popularizēt.

Tad tomēr nedzīvoja tik trūcīgi un bija piķis arī sporta dejām ne tikai mājai?
02.04.2024 18:18 |
 
Reitings 180
Reģ: 01.03.2022
Omg, tikko ieraudzīju izmaksas. Tas nav īsti adekvāti.
Saprotu, ka komfortu gribēja lidojot, bet 1300€ ir ļoooati dārgi. Naktsmītnes ap 200€ par nakti pat 3 cilvēkiem ir ļoti dārgi. Tēriņi uz vietas ap 130€ dienā ir daudz. Didrihsoniem tie ir nenormāli tēriņi. Tas ok, katrs tērē, cik var un vēlas, bet tad lai nepiedēvē sev baigo ceļotāju imidžu.
Un tajā visā - nekādas Bali esencītes. Tikai fancy viesnīcas, sporta zāle, gida eksursijas.
Biju Bali pagājšgad. Par 2 nedēļām uz vietas ar vidēja budžeta naktsmītnēm un pāris naktis dārgā villā, dažāda veida ēdieniem, rolleri, apskates objektiem un masāžām iztērējām ap 1300€. Un tiešām jutāmies izbaudījuši vietējo kultūru un dabu, nevis gym, ziedlapu baseinu, jāšanu uz ziloņa un šūpošanos.
02.04.2024 18:08 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.02.2022
Pupuķis @ 02.04.2024 13:54
8745 eur 2,5 nedēļām Bali nav tā kā par dārgu? Lai gan atkal, Didriķe nemāk uzrakstīt tā, lai saprot, vai tad tā summa ir vienam cilvēkam vai visiem kopā, vai kalpone tiek skaitīta iekšā vai nē.
Lidojums uzrakstīts vienam, pēc tam palaboja, ka x2, apartamentiem un ikdienas tēriņiem nav specificēts. Kontenta palīga cena nav uzrakstīta, savelkot visu kopā sanāk 800 eur tīri viņas darbs.

Es domāju, ka tie izdevumi ir dalīts ar 3. Jo apartamenti, gids vienmēr būs par visu kompāniju, nevis vienu personu.
Nu ja viņa visur izmantoja gida pakalpojumus, gāja uz sporta zāli, tad izskatās, ka tā summa varētu būt tīri ok. Nu gan jau kādu paku piemeta klāt tāpat.
02.04.2024 17:48 |
 
Reitings 450
Reģ: 12.10.2023
Didrene: "es nelasu negatīvos komentārus un man vienalga ko cilvēki raksta"
Arī Didrene: "atbild katrā savā postā uz vismaz 1 negatīvo komentāru"
Tak izaudz :)
02.04.2024 14:40 |
 
Reitings 4030
Reģ: 13.08.2023
Pupuķis @ 02.04.2024 14:00
Bet tomēr visbombiskākais kontents no Bali ir viņas vazāšanās apkārt savā apakšveļā. Jā, ir karsti, bet krūšturī tomēr nav pieņemts staigāt apkārt.
Kā var vispār kaut kas tāds galvā ienākt
02.04.2024 14:01 |
 
Reitings 4720
Reģ: 27.08.2023
Bet tomēr visbombiskākais kontents no Bali ir viņas vazāšanās apkārt savā apakšveļā. Jā, ir karsti, bet krūšturī tomēr nav pieņemts staigāt apkārt.
02.04.2024 14:00 |
 
Reitings 4720
Reģ: 27.08.2023
8745 eur 2,5 nedēļām Bali nav tā kā par dārgu? Lai gan atkal, Didriķe nemāk uzrakstīt tā, lai saprot, vai tad tā summa ir vienam cilvēkam vai visiem kopā, vai kalpone tiek skaitīta iekšā vai nē.
Lidojums uzrakstīts vienam, pēc tam palaboja, ka x2, apartamentiem un ikdienas tēriņiem nav specificēts. Kontenta palīga cena nav uzrakstīta, savelkot visu kopā sanāk 800 eur tīri viņas darbs.
02.04.2024 13:54 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Man jau tieši besis ir par to, ka viņa sevi deklanē kā nez kādu svēto, Dievs šur un tur, tak Dievam arī nav pieņemamas attiecības starp vienu dzimumu, ko jūs, a diez Dievam ir pieņemama savas kājstarpes atrādīšana pa labi, pa kreisi, krāpšana, melošana, sava bērna atstāšana Kristus augšām celšanās svētkos, ja nemaldos arī pagājušajā gadā viņi Lieldienās atstāja Džeisonu. Man personīgi riebjas tā divkosība, lai arī man nav šādu ieradumi, es tā pat nekratu ar pirkstu uz citiem, ka kāds iedzer, pīpē, atrāda savu kajstarpi utt., a šī tik piesauc Dieva vārdu un melo tālāk. Man no vinas mutes Dieva vārds ir tāds pats mārketings kā bērns, izdevīgos brīžos esmu ticīga, esmu māte!
02.04.2024 11:47 |
 
Reitings 4720
Reģ: 27.08.2023
Izdomāju noklausīties to "Dzīvei nav melnraksta". Nesaprotu to viņas stāstu par sporta dejām. Elīna stāsta, ka mamma tīņu gados esot pamanījusi, cik viņa ir aktīva un sākusi dejot sporta dejas. Tīnis it kā skaitās no 11-16 gadiem. Esot līdz čempionātiem un kam tik vēl ne aizdejojusies. Un tad 7. klasē (ap 13-14 gadiem) viss esot beidzies. Tiešām viņa tāds talants, ka var tā kādu divu gadu laikā iedejoties super augstā līmenī. Kaut kā citur liekas, ka viņa stāstīja, ka dejo jau no bērnības. Plus, vēl nedaudz neticību raisa tas, ka viņa sev blakus aktīvus puišus esot gribējusi utt., tā esot tā aktivitāte, ko arī māte esot pamanījusi, tad sanāk, ka jau no kādiem 11 gadiem puišos iet? Man jau liekas, ka mazpilsētā, laikā, kad viņa auga, tas vēl nebija tā ierasti, tad jau nav brīnums, ka tēvs stingrs.
Vēl arī - vienā teikumā saka, ka 16 gados jau neko tādu nevar pastrādāt. Nākamajā teikumā, ka esot savārījusi diezgan daudz ziepas. Nu izlem, kā tad īsti ir - savārīji ko vai tomēr ne?
Bet nu kopumā jā, nesaprotu, kas LTV Ziņu dienestam lika uzaicināt šo "neko", jo ne viņai īsti kādi pārdzīvojumi dzīvē bijuši, godīgi sakot, nav arī nekāda paraugristiete, tāda lēta slava, ko, manuprāt, sabiedriskajam medijam nevajadzētu popularizēt.
02.04.2024 11:22 |
 
Reitings 413
Reģ: 05.09.2023
Alishaaa @ 02.04.2024 10:06
Atceros to bildi. Tur tiešām bija Elīna nofočējusies pret spoguli ar izplestām kājām, tā, ka visu varēja redzēt, vienīgi bija aizkrāsota tieši kājstarpe vai smaidiņš pielikts vai kkas tāds. Un tur skaidri bija redzams, ka tā ir Elīna. Vienkārši bez operācijām un pārpumpētās sejas. Bilde nebija tumša, lai tur kko nevarētu redzēt, vnk bija sliktāka kvalitāte, nekā mūsdienu bildēm.
man draudzene atsūtīja to bildi šorīt. Smiekli sanāca par to viņas svētumu un Dievu redzot to bildi 😀
02.04.2024 10:58 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Atceros to bildi. Tur tiešām bija Elīna nofočējusies pret spoguli ar izplestām kājām, tā, ka visu varēja redzēt, vienīgi bija aizkrāsota tieši kājstarpe vai smaidiņš pielikts vai kkas tāds. Un tur skaidri bija redzams, ka tā ir Elīna. Vienkārši bez operācijām un pārpumpētās sejas. Bilde nebija tumša, lai tur kko nevarētu redzēt, vnk bija sliktāka kvalitāte, nekā mūsdienu bildēm.
02.04.2024 10:06 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
chihiro @ 02.04.2024 07:24

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.

Zini kā. Elīnas foto ir grozījies ne tikai šajā forumā. Kāpēc nav izgājis pārāk publiski - jo grūti pierādīt, ka tā tiešām viņa. Bet kāpēc par to cepas? Jo pa lielam jau - bija intīmā bilde - nu tups jauns skuķis. Kam negadās. Bet ar to foto ir tas pats, kas ar aukli, smēķēšanu, alko. Elīna dievojas cik pareiza, kāds zelta gabaliņš utt. Īsi sakot melo. Un tieši tāpēc to velk ārā, rāda ka melo. Netaisitu viņa no sevis svēto, nevienam neinteresētu salti, viņčiks, aliņš viņas foto. Un visticamāk arī šīs iespējamās kailbildes
02.04.2024 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 15.08.2012
chihiro @ 02.04.2024 07:24

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.
te vairumam Didra un ņuris ir apmātība. Kārtīgas stalkeres. Tik nesaprotu, ko ar saviem talantiem nepelna naudu, nu, tur par privātdetektīviem nekļūst. Vismaz jēga būtu.
02.04.2024 09:41 |
 
Reitings 22
Reģ: 11.10.2023
Neesmu tik advancēta, lai pieliktu bildi, bet kas ir tā viņas poza bildējot riekstiņlegingus? Pagriezusi muguru, kājas plati un dibens atšauts. Ārprāts 🫣
02.04.2024 09:03 |
 
Reitings 5886
Reģ: 27.02.2022
chihiro @ 02.04.2024 07:21

Mans jautājums bija par "petenes" bildi, jo tieši tā to bildi nosauca lietotāja un man radās jautājumi, kur tā bilde ir. Ja šī "petenes" bilde ir tā pati, par ko pirms gadiem ieliku lpp no šīs pašas diskusijas, tad tur pēc lietotāju aprakstiem acīmredzami nav redzama nekāda "petene". Vari paskatīties vēl lpp uz priekšu un atpakaļ. Nav tur nekādas sensācijas, ažiotāžas, kas būtu, ja būtu plika "petene", tieši meitenes saka, ka nekas tāds un vēl spriež, vai vispār tā ir Elīna, tumša bilde utt.
Vai varbūt ar gadiem te ir daudz tikumīgākas lietotājas un viena un tā pati bilde tiek uztverta kardināli atšķirīgi.
Es iestājos par to, ka, ja noliec, tad noliec pamatoti, nevis ar izdomātiem apgalvojumiem - un šis nav vienīgais izdomātais.
jā tu retard, jo pEtEnE bija aizkrāsota. Tas nemaina faktu ka ar pliku dirsu viņa tur bija. Tāpēc teica, ka nav tik traki un var publicēt, jo neredz. Un šaubījās vai tā ir Elīna, tās kas nezināja ka viņai blondi mati. Atkartosos, retard.
02.04.2024 08:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits