Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Nu fuj… tas atmazkas jau pieriebies lasît….
26.12.2022 14:15 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 26.12.2022 13:12
Vai tiešām strādā pilno darba laiku (neskaitot lielveikalus) un močī ierastajā ritmā?
Vai šie ir tie lielie biznesmeņi, kuri pārdos kursikus, kas nesaprot, ka ietirgojums nebūs ne uz pusi tik liels kā elektrības patēriņš un darbinieku alga, jo dubultā jāmaksā (ja maksā vispār dubultā)?
1. Tik daudzi ir izbraukuši no Rīgas, un šodien, atgriežoties vakarpusē Rīgā, tu tiešām domā, ka pa taisno skries uz Buķiku?
2. Kāpēc iet šodien iepirkties, ja pēc pāris dienām gan jau būs atkal "MEGA" sale ar -20% :D Jo tā ir vismaz 1x nedēļā. Kāpēc iepirkties, kad nav?
3. Zinot, ka nepilngadīgās tur neiepērkas, jo nav pirktspējīgas (vismaz ne viņu stabilā auditorija), tad kundzītēm, kas tur ir patstāvīgās klientes (kā Elīna vienmēr saka) ir ģimenes. Domāju, ka arī laiks tiek pavadīts nevis pa veikaliem, tad ārā kaut kur aktīvi atpūšoties. Jā, kāda jau aizies, bet zinot to, cik "daudz" cilvēku bija Butterfly dienās, tad nu tur šodien būs totāls izmirums.
4. Kuri ir tie veikali, kuri strādā? Un kāda veida - apģērbu? Ar pilnu darba laiku kā ierasts? Tad jau tu noteikti turp devies. Un cik cilvēku bija? Pilns? :D Rinda drošvien līdz durvīm :D :D
viņiem ir izņemšana uz vietas,kurā ari vajag, lai veikals strādā klatienē.ņemot verā pakomātu noslodzi,nav liels laika patēriņš ieskriet pakaļ savai paciņai.ja esi Rigā,vai brauc mājas no kautkurienes.(Ja neatmaksātos ,strādat klātienē, to arī nedarītu) Viss ir vienā katlā.Tu droši vari domāt savādāk.Paldies tik par to ,ka diskutē šoreiz,
26.12.2022 14:10 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 26.12.2022 13:24
Tātad tev šķiet normāli pārdot kursus citiem, kur kurss sastāv no meliem? Šajā gadījumā - kad sākuši biznesu ar 5 eiro (jo tas tā nav).
Es domāju, ka Butterfly tev būtu īstā vieta - varētu visu laiku slavināt Didru, tas nekas, ka sauktu tevi par resnu, varētu strādāt Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, jo tā tev nav problēma, būtu viņas pakalpiņš (gluži kā Annemarija).
Atsviestu tev 5% atlaidīti Back in stockiem un varēsi ieķert kādu lupatu par mega giga sale atlaidīti.
Un jā - es uzskatu, ka kursus var pārdot, bet tad stāstiet patiesību - visas mahinācijas ar nodokļiem, visus skaidro naudu darījumus Francijās, kas ir apslēpts aiz biežajiem atpūtas aka. darba braucieniem, visu fake tirgošanu utt.
Bet Olly30, par Didras draudzeni gan tu nevari kļūt, jo viņa nedraudzējas ar saviem pakalpiņiem, tikai izmanto.
Tu vel pirmo daļu neesi paklausijusies,bet spried jau.Vispirms vajag noklausities,un tad spriest.Es tev nevaru atbildēt precizi ,par pašu viņu sākumu,ja neesu klausijusies pēc kārtas.Vai zini pilnigi visus darbiniekus,kas strādāja laika posmā no paša sākuma lidz beigām,vai zini no kā sastāv nodokļu sistēma uzņēmumam.Vai zini cik maksā uzņēmumam dikstāve.,mājaslapas izveide,un cik maksā uzturēšana mājaslapai,cik izmaksa telpu īre,komunālie maksājumi.Cik vienā preces vienībā ir nodokļi.cik izmaksā mājas uzšūta blūze, un kadi materiāli, un iekārtas bija pieejami.Es piemēram nezinu.Tāpēc nepaklausoties,ko viņi stāsta pēc kārtas es nevaru spriest,par 5 eiro.Kad noklausīšos tad ari spriedīšu.(Es nerunāju par skandaliem šobrīd)
26.12.2022 14:00 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 26.12.2022 11:56
Es skatos lietas plašāk.nevis ciklejos uz vienu uzņēmumu.Ja viņi ir vergturi,tad tādi paši ir vel pāris 10miti.Ja viņi ir mahinātori,tad arī ir pietiekami daudz mahinātoru,kas citreiz līdzi nestāv.Man neder izcelt tos vienus vienīgos grēkāžus un sedēt burbulī,kur apkārt visi balti un pūkaini.Izceļot vienus,noslepj citus.Tas mans personigais viedoklis,jau no skolas laikiem,kad nolika vienu vienīgo,kaut blakus stāvēja vēl trakāki un viņiem par to nekas nebija.
Tātad tev šķiet normāli pārdot kursus citiem, kur kurss sastāv no meliem? Šajā gadījumā - kad sākuši biznesu ar 5 eiro (jo tas tā nav).
Es domāju, ka Butterfly tev būtu īstā vieta - varētu visu laiku slavināt Didru, tas nekas, ka sauktu tevi par resnu, varētu strādāt Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, jo tā tev nav problēma, būtu viņas pakalpiņš (gluži kā Annemarija).
Atsviestu tev 5% atlaidīti Back in stockiem un varēsi ieķert kādu lupatu par mega giga sale atlaidīti.
Un jā - es uzskatu, ka kursus var pārdot, bet tad stāstiet patiesību - visas mahinācijas ar nodokļiem, visus skaidro naudu darījumus Francijās, kas ir apslēpts aiz biežajiem atpūtas aka. darba braucieniem, visu fake tirgošanu utt.
Bet Olly30, par Didras draudzeni gan tu nevari kļūt, jo viņa nedraudzējas ar saviem pakalpiņiem, tikai izmanto.
26.12.2022 13:24 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 26.12.2022 10:45
manā strādāja.un strādā šodien.Jūs atkal pūšat no mušas ziloni."nabaga darbinieki"Vienigie vergturi LV, kas nodarbina 26tajā datumā savus darbiniekus.pajautājiet pašiem darbiniekiem,kāpēc viņi tur strādā pie tādiem vergturiem,aizietu uz citiem veikaliem un miers.Didrihssoni nobūruši vai nolaupijuši viņus?ka jastrādā tādos necilvēcigos apstākļos.
Vai tiešām strādā pilno darba laiku (neskaitot lielveikalus) un močī ierastajā ritmā?
Vai šie ir tie lielie biznesmeņi, kuri pārdos kursikus, kas nesaprot, ka ietirgojums nebūs ne uz pusi tik liels kā elektrības patēriņš un darbinieku alga, jo dubultā jāmaksā (ja maksā vispār dubultā)?
1. Tik daudzi ir izbraukuši no Rīgas, un šodien, atgriežoties vakarpusē Rīgā, tu tiešām domā, ka pa taisno skries uz Buķiku?
2. Kāpēc iet šodien iepirkties, ja pēc pāris dienām gan jau būs atkal "MEGA" sale ar -20% :D Jo tā ir vismaz 1x nedēļā. Kāpēc iepirkties, kad nav?
3. Zinot, ka nepilngadīgās tur neiepērkas, jo nav pirktspējīgas (vismaz ne viņu stabilā auditorija), tad kundzītēm, kas tur ir patstāvīgās klientes (kā Elīna vienmēr saka) ir ģimenes. Domāju, ka arī laiks tiek pavadīts nevis pa veikaliem, tad ārā kaut kur aktīvi atpūšoties. Jā, kāda jau aizies, bet zinot to, cik "daudz" cilvēku bija Butterfly dienās, tad nu tur šodien būs totāls izmirums.
4. Kuri ir tie veikali, kuri strādā? Un kāda veida - apģērbu? Ar pilnu darba laiku kā ierasts? Tad jau tu noteikti turp devies. Un cik cilvēku bija? Pilns? :D Rinda drošvien līdz durvīm :D :D
26.12.2022 13:12 |
 
Reitings 10703
Reģ: 05.03.2020
.Tai Annemarijai story atkal no Didru bagāžnieka

Es pareizi saprotu, viņa brauca bagāžniekā, jo salonā šai vietas nebija? 😀
26.12.2022 12:16 |
 
Reitings 21455
Reģ: 18.08.2022
krixis3 @ 25.12.2022 23:35
Es kaut kad iepriekš jau teicu xka viņa sver daaaaudz mazāk. Jo tad kad svēra pati 50, bija vairāk miesas. Neteikšu resnāka, jo resnā viņa nekad nav bijusi. Tagad ir vnk kaulaina un tur stabili ir zem 50. Ja viņai nebūtu matu erkulis un krūtis, līdzība ar Karadzanu jau būtu. Agrāk vnm svētās visa auguma, pēdējā laikā tikai pēdas redzamas. Mans viedoklis, ņem kaut ko rokas, lai lielāks svars. Jautājums tikai kāpēc. Ja reiz viņa tik ļoti fani par savu tievumu, kāpēc slēpj īsto ciparu

Sveras ar 2 kg burkānu maisu rokā,lai zinātu kāds svars būs dienas beigās😁😀😁
26.12.2022 12:04 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Es skatos lietas plašāk.nevis ciklejos uz vienu uzņēmumu.Ja viņi ir vergturi,tad tādi paši ir vel pāris 10miti.Ja viņi ir mahinātori,tad arī ir pietiekami daudz mahinātoru,kas citreiz līdzi nestāv.Man neder izcelt tos vienus vienīgos grēkāžus un sedēt burbulī,kur apkārt visi balti un pūkaini.Izceļot vienus,noslepj citus.Tas mans personigais viedoklis,jau no skolas laikiem,kad nolika vienu vienīgo,kaut blakus stāvēja vēl trakāki un viņiem par to nekas nebija.
26.12.2022 11:56 |
 
Reitings 1567
Reģ: 09.06.2015
Shanellle @ 25.12.2022 21:54
Tai Annemarijai story atkal no Didru bagāžnieka. Nav jau pirmā reize. Žēl noskatīties kā viņu viņi izmanto un ļauj kāpt sev uz galvas.
šis ir mindblowing. Un neesot jau pirmā reize, pati lepna.
26.12.2022 11:49 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Pinky winky @ 26.12.2022 11:32

Tu esi Didras un co privātā aizstāve?? uz visu un visur ir attaisnojums…?

Nē viņa vienkārši grib pierādīt sev, ka ir gudrāka un laimīga, nekā resnās, nelaimīgās pārējās komentētājas.
26.12.2022 11:45 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Olly30 @ 26.12.2022 10:45
manā strādāja.un strādā šodien.Jūs atkal pūšat no mušas ziloni."nabaga darbinieki"Vienigie vergturi LV, kas nodarbina 26tajā datumā savus darbiniekus.pajautājiet pašiem darbiniekiem,kāpēc viņi tur strādā pie tādiem vergturiem,aizietu uz citiem veikaliem un miers.Didrihssoni nobūruši vai nolaupijuši viņus?ka jastrādā tādos necilvēcigos apstākļos.

Tu esi Didras un co privātā aizstāve?🙄 uz visu un visur ir attaisnojums…😆
26.12.2022 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
Meitenearputniem @ 26.12.2022 00:02
esmu man šķiet viņas auguma- 1,63 cm ,sveru 51 kg bet man nav implanti,tapec varu teikt,ka viņas nekvalitatīvie implanti svētī kilo vai vairak ,tāpēc viņas reālais svars ir pavisam kas cits . Es sveru 51 kg bet man tas svars Izskatās pilnībā dabiski uz manu augumu + tikko piedzimis trešais bērns, protams,ka.pirms bērniem bija vēl mazāk un ar bērniem ta ķermeņa uzbūve mainās ,ja pirms bērniem dabūjis bija 47 kg,tad tagad 51 kg ir pilnībā ok

Viņa taču ir mazāka augumā par tiem 163 .🤣
26.12.2022 11:14 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 26.12.2022 10:32

Manā pilsētā neviens buķiks nestrādāja, pat B/N Kurši. Un tas nav izdomājums, tas ir fakts ?
manā strādāja.un strādā šodien.Jūs atkal pūšat no mušas ziloni."nabaga darbinieki"Vienigie vergturi LV, kas nodarbina 26tajā datumā savus darbiniekus.pajautājiet pašiem darbiniekiem,kāpēc viņi tur strādā pie tādiem vergturiem,aizietu uz citiem veikaliem un miers.Didrihssoni nobūruši vai nolaupijuši viņus?ka jastrādā tādos necilvēcigos apstākļos.
26.12.2022 10:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 26.12.2022 02:47
vari iedomāties musu pilsētas buķiki strādāja 24 tajā lidz 16.00,un rīt viņi ir vaļā.šodien ciet.Tā kā tas nav izdomājums. Bet reāli fakti.Neieciklējies uz vienu apģērbu veikalu,paskaties apkārt.Un neatbildi par visu cilvēku brīvdienu paradumiem.Daudziem tā ir vienigā brivā diena,kad var kautko iepirkt.

Manā pilsētā neviens buķiks nestrādāja, pat B/N Kurši. Un tas nav izdomājums, tas ir fakts 😀
26.12.2022 10:32 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Meitenearputniem @ 26.12.2022 00:02
esmu man šķiet viņas auguma- 1,63 cm ,sveru 51 kg bet man nav implanti,tapec varu teikt,ka viņas nekvalitatīvie implanti svētī kilo vai vairak ,tāpēc viņas reālais svars ir pavisam kas cits . Es sveru 51 kg bet man tas svars Izskatās pilnībā dabiski uz manu augumu + tikko piedzimis trešais bērns, protams,ka.pirms bērniem bija vēl mazāk un ar bērniem ta ķermeņa uzbūve mainās ,ja pirms bērniem dabūjis bija 47 kg,tad tagad 51 kg ir pilnībā ok

1 dabīga D izmēra krūts ir kādi 550g. Viņai varētu būt tāds vai 1 lielāks izmērs. Pieļauju, ka silikons baigi vairāk par dabīgu krūti nesver.
26.12.2022 10:29 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Nu, kur Didriķi atkal aizlaiduši, ka Elīna salikusi vecus storijus? Annemarijai jau bija iepriekš ielikts tas, ko Elīna tikai vakardien salika.
Un nešaubos, ka savu biznesu viņi ir būvējuši uz kāda naudas. Nu nav viņi sākuši ar 5€, jo par to nevar ne uz Poliju aizbraukt, ne mātei audumu nopirt, lai šūtu.
Elīnai ar Nauri esot izdomāts stāsts par visu viņu iepazīšanos un biznesu, lai skanētu iespaidīgāk, tāpēc Elīna tik bieži jaucās stāstītajā. Un šis nāk no viņas “darbā nedraudzējas”
26.12.2022 07:58 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 25.12.2022 21:34
Man vienmēr interesanti lasīt tavas attaisnojošās atbildes uz pārējo komentētāju faktiem. Faktiem, ne izdomājumiem :D
Bet tu šoreiz pareizi saki pēdējos vārdos - 26.decembri cilvēki izvēlas kā brīvdienu sev nevis staigāt pa veikaliem.
Un, jā, pārdošana strādā katru dienu, jo lielākoties lielveikaliem ir noteikts darba laiks, bet Didriķi var sev uzlikt kādu vien vēlas. Un varētu padomāt par darbiniekiem tomēr un iedot arī 26.brīvu. Internetveikals taču ir 24/7. Kurš gribēs lupatas redzēt klātienē otrajos Ziemassvētkos un vilties tā kvalitātē? :D
vari iedomāties musu pilsētas buķiki strādāja 24 tajā lidz 16.00,un rīt viņi ir vaļā.šodien ciet.Tā kā tas nav izdomājums. Bet reāli fakti.Neieciklējies uz vienu apģērbu veikalu,paskaties apkārt.Un neatbildi par visu cilvēku brīvdienu paradumiem.Daudziem tā ir vienigā brivā diena,kad var kautko iepirkt.
26.12.2022 02:47 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Pelnrukšķīte @ 25.12.2022 23:16
Cik Elīna tad tagad sver? Nesekoju viņai vairs.
Vienu gan es varu teikt..tad, kad viņa it kā bija 51kg, viņa stabili tāda nebija. Esmu viņas garumā un pat tad, kad svēru 48kg, es biju "resnāka" par viņu.
esmu man šķiet viņas auguma- 1,63 cm ,sveru 51 kg bet man nav implanti,tapec varu teikt,ka viņas nekvalitatīvie implanti svētī kilo vai vairak ,tāpēc viņas reālais svars ir pavisam kas cits . Es sveru 51 kg bet man tas svars Izskatās pilnībā dabiski uz manu augumu + tikko piedzimis trešais bērns, protams,ka.pirms bērniem bija vēl mazāk un ar bērniem ta ķermeņa uzbūve mainās ,ja pirms bērniem dabūjis bija 47 kg,tad tagad 51 kg ir pilnībā ok
26.12.2022 00:02 |
 
Reitings 2469
Reģ: 05.12.2021
Pelnrukšķīte @ 25.12.2022 23:16
Cik Elīna tad tagad sver? Nesekoju viņai vairs.
Vienu gan es varu teikt..tad, kad viņa it kā bija 51kg, viņa stabili tāda nebija. Esmu viņas garumā un pat tad, kad svēru 48kg, es biju "resnāka" par viņu.
Es kaut kad iepriekš jau teicu xka viņa sver daaaaudz mazāk. Jo tad kad svēra pati 50, bija vairāk miesas. Neteikšu resnāka, jo resnā viņa nekad nav bijusi. Tagad ir vnk kaulaina un tur stabili ir zem 50. Ja viņai nebūtu matu erkulis un krūtis, līdzība ar Karadzanu jau būtu. Agrāk vnm svētās visa auguma, pēdējā laikā tikai pēdas redzamas. Mans viedoklis, ņem kaut ko rokas, lai lielāks svars. Jautājums tikai kāpēc. Ja reiz viņa tik ļoti fani par savu tievumu, kāpēc slēpj īsto ciparu
25.12.2022 23:35 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Cik Elīna tad tagad sver? Nesekoju viņai vairs.
Vienu gan es varu teikt..tad, kad viņa it kā bija 51kg, viņa stabili tāda nebija. Esmu viņas garumā un pat tad, kad svēru 48kg, es biju "resnāka" par viņu.
25.12.2022 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits