Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3897
Reģ: 08.09.2015
Viņa Tev iemācīšot visu, diez ko viņa var iemācīt uzņēmējam😀 Bet tā nopietni, ko tieši viņa var iemācīs? Es saprastu, ka viņa piedāvātu savu mentoringu kā pārdot sevi storijos, bet tas arī viss. Un ticu, ka ar to viņas mentorings arī aprobežojas, ir jāmočī, liekam storijus, storijus, storijus, filmējam priekšā pakaļā. Vai viņa vada savu uzņēmumu, komandu? Nē, tas, ka viņa aizsūta meitenēm kādu atlaidi uzlikt apenēm, kādas lupatas uzkarināt uz pakaramo, kuru lupatu parbildēt 101x nav vadīt uzņēmumu un komandu! Vai viņa saprot kaut ko no uzņēmuma tehniskās puses, grāmatvedības, viņa pat nezin kā lietot datoru. Vai viņa maz zin kā reģistrēt SIA, vai kļūt par pašnodarbināto, kādus nodokļus jāmaksā utt. Tak tā kūku cepēja jau tajā intervijā pateica, protams, ka Elīna nedeva nekādus padomus saistībā ar uzņēmumu, bet deva iespēju pareklamēties.
16.07.2024 23:27 |
 
Reitings 5217
Reģ: 10.01.2023
Patiesi interesanti, no kurienes Didrihsone dabūjusi tās visas idejas reeliem, tad vēl laimes ratam utt.
Pārsteidzu sevi ar to, ka noskatījos visus storijus😁
17.07.2024 00:10 |
 
Reitings 293
Reģ: 12.07.2024
Nauris ir lielāks pedālis nekā es domāju, tik grūti uzrakstīt Krakova un nevis krakava vai krahava, un bļin Aušvica nevis Aušvenca.... bļin es no kauna galvu smiltīs gribu iebāzt!!! Cik palīgskolas klases beidzis????????
17.07.2024 00:13 |
 
Reitings 1875
Reģ: 05.02.2022
sandale @ 16.07.2024 21:20
Kur elinai buferi pazuda pie tām jahtām telegram video?
viņai kājām vēnas joprojām briesmīgas!
17.07.2024 00:17 |
 
Reitings 278
Reģ: 26.04.2024
Elīna, kura izglītību uzskata par bezjēdzīgu laikā tērēšanu, tagad mācīs citiem savas "gudrības".
Lasīt viņai nepatīk, attīstīties un strādāt ar sevi viņa arī nepatīk.
Tikai interesanti, ko? Visa viņas biznesa vešanas principi un filozofijas balstās principā: Ir jamočī, pofig ko citi padomās galvenais maukt ka tankam.
Izklausās pēc divkosības. Pēc Elīnas pašas vārdiem, ka izglītība nav vajadzīga. Bet ja ir iespēja cirpt aitas un izmantot muļkus, tad bez problēmām, iesmerēšu savus kursus.
17.07.2024 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 958
Reģ: 11.04.2010
Sakarinājusi savas apenes uz svešas jahtas un pati apakšveļā pie tās bildējas... bomzīgi, kauns viņas vietā.
17.07.2024 00:53 |
 
Reitings 787
Reģ: 14.03.2014
Tie viņas kursiki liekas kkāds WTF, kā tieši un kādus tieši padomus var sniegt apģērbu tirgotāja uzņēmējiem, kuri nodarbojas ar pilnīgi cita veida darbības sfēru. 😀Tas ir tāpat kā manikīra meistars sniegs padomus miesniekam kā attīstīt viņa biznesu. Viņa no sevis tādu biznesa haizivi ir iedomājusies. Ok, es vēl saprastu, ja sniegs padomus citiem wannabe uzņēmējiem, kuri arī vēlas atvērt apģērbu veikalu, vai vienkārši padomi Instagram reklāmām(lasīt- kur smelties un špikot idejas reklāmām), bet nevis mācīt citiem vadīt uzņēmumus par kuru darbības sfēru tev nav ne mazākās sajēgas. Ir tomēr starpība starp lupatu bodi, kūku cepējām un SPA saloniem. 😑
17.07.2024 01:18 |
 
Reitings 207
Reģ: 13.06.2024
Labi, varat tagad mani mīnusot pēc sirds patikas, bet jautājums: ko tieši Didrihsoni ir tādu nodarījuši šai pasaulei? Labi, cik sapratu, tad poļu drēbes uzdēva par savām. Ar naudas lietām krāpās. Kas vēl? Labi, saprotu, ka par Kivičiem ņirgājas, jo tie ir pelnījuši, ka tos par kretīniem saukā. Bet šos par ko? Jo, cik redzu pēc komentāriem, te ņirgājas par vēnām uz kājām, ņirgājas par bērna audzināšanu, ņirgājas par bērna gultiņu. Eu, meičas, jūs to nopietni vai kā? Netīšām uzdūros Didrihsones profilam Instagram un pat tur pilns ar komentāriem par to, kādēļ tā atkailina savu miesu, kādēļ izskatās tik piedaudzīgi, kādēļ kleitas ar tādiem dekoltē un kas tik vēl ne. Ja godīgi, izklausās pēc baisākās skaudības, kas nāk no mamašām, kuru veči ne reizi dzīvē bērnam nav noorganizējuši dzimšanas dienas ballīti, ja reiz jālien citas sievietes profilā, lai pārmestu, ka šai sievietei dekoltē pa dziļu, kleita pārāk atklāta vai, kā tur dažas rakstīja, ka viņi izskatoties pēc klauniem un kāpēc esot plikumi jārāda. Atvainojos, bet tie komentāri izklausījās pēc totālākās skaudības, jo, redz, kāda atļaujas bērna ballītē būt koši sarkanā kleitā ar dziļu dekoltē, kamēr pašas komentāru rakstītājas savu bērnu dzimšanas dienās gan jau sēž stūrī tērpušās legingos un ar krokšiem kājās.
Nezinu daudz par Didrihsonu dzīvi, taču gan tie komentāri pie viņu Instagram ierakstiem, gan komentāri šajā grupā liek domāt, ka viņu dzīvei fanātiski seko nožēlojamas, ar savu dzīvi neapmierinātas vecenes, kuras gatavas piesieties da jebkad, kaut vai kāju vēnām, lai tikai tādā veidā paceltu pašas savu pašvērtējumu. Katrā ziņā viss, ko varu pateikt pēc dažu komentāru izlasīšanas, ir tas, ka normālas, par sevi pārliecinātas un ar dzīvi apmierinātas sievietes, šajā diskusijā neuzturās.
17.07.2024 03:26 |
 
Reitings 207
Reģ: 13.06.2024
Respektīvi, cik tieši slimam jābūt cilvēkam, lai dienu dienā kaut kādā forumā kaut kādā diskusijā brutāli ņirgātos un apd****u citu cilvēku, kuru vispār nepazīsti? Cik slimam jābūt, lai tuvplānā pietuvinātu bildes un atķeksētu kurās vietās tam cilvēkam uz ādas redzami pleķi no mākslīgā iedeguma? Cik slimam jābūt, lai pārmestu citai sievietei to, cik dziļš ir viņas dekoltē, cik īsa vai gara ir kleita, cik dabīgs vai nedabīgs ir viņas grims? Kāda jums daļa? Nu, nopietni. Par citām diskusijām neko neteikšu, bet nu šī ir kaut kādu frīku saiets. Pasaulē ir miljardiem cilvēku par kuriem diskutēt, bet šīs te vairāk kā četru tūkstošu lappušu garumā ķengā vienu cilvēku. Pilns ar infantilām mamašām, kurām vīri, acīmredzot, uzmanību nepievērš un bērni fonā bļauj kā nelabie, tāpēc vienīgais mierinājums ir ienākšana šajā diskusijā un savas žults izgāšana pāri citas sievietes galvai, lai tādā veidā justos kaut mazliet labāk. Tas ir mans vienīgais izskaidrojums, jo laimīgas, ar dzīvi apmierinātas sievietes nekad nenodarbotos ar to ar ko šeit jau četru tūkstošu lappušu garumā nodarbojaties jūs visas.
17.07.2024 03:36 |
 
Reitings 316
Reģ: 14.05.2024
*Bella* @ 17.07.2024 01:18
Tie viņas kursiki liekas kkāds WTF, kā tieši un kādus tieši padomus var sniegt apģērbu tirgotāja uzņēmējiem, kuri nodarbojas ar pilnīgi cita veida darbības sfēru. ?Tas ir tāpat kā manikīra meistars sniegs padomus miesniekam kā attīstīt viņa biznesu. Viņa no sevis tādu biznesa haizivi ir iedomājusies. Ok, es vēl saprastu, ja sniegs padomus citiem wannabe uzņēmējiem, kuri arī vēlas atvērt apģērbu veikalu, vai vienkārši padomi Instagram reklāmām(lasīt- kur smelties un špikot idejas reklāmām), bet nevis mācīt citiem vadīt uzņēmumus par kuru darbības sfēru tev nav ne mazākās sajēgas. Ir tomēr starpība starp lupatu bodi, kūku cepējām un SPA saloniem. ?

Es domāju, ka būs arī tādi, kas pirks. Diānas Kubasovas kursus par laimīgu sievieti arī pērk un kā vēl pērk! Iespējams tā ir tā auditorija, kura nav par sevi pašpārliecinātas, un tiešām skatās uz Elīnu kā biznesa haizivi. Vakar paklausījos par reklāmu, ko runāja, vai man dievs... Nu grūti un smagi, es ceru, ka tiešām neviens baigi nepirks, jo to, ko viņa stāsta, tas ir nepareizi! Viņa, protams, varētu pasniegt kursus priekš meitenēm, kuras arī grib apģērbu veikalus, ieteikt pēc pieredzes, bet neko vairāk.
17.07.2024 08:01 |
 
Reitings 3080
Reģ: 11.10.2022
ronnie @ 17.07.2024 03:26
Labi, varat tagad mani mīnusot pēc sirds patikas, bet jautājums: ko tieši Didrihsoni ir tādu nodarījuši šai pasaulei? Labi, cik sapratu, tad poļu drēbes uzdēva par savām. Ar naudas lietām krāpās. Kas vēl? Labi, saprotu, ka par Kivičiem ņirgājas, jo tie ir pelnījuši, ka tos par kretīniem saukā. Bet šos par ko? Jo, cik redzu pēc komentāriem, te ņirgājas par vēnām uz kājām, ņirgājas par bērna audzināšanu, ņirgājas par bērna gultiņu. Eu, meičas, jūs to nopietni vai kā? Netīšām uzdūros Didrihsones profilam Instagram un pat tur pilns ar komentāriem par to, kādēļ tā atkailina savu miesu, kādēļ izskatās tik piedaudzīgi, kādēļ kleitas ar tādiem dekoltē un kas tik vēl ne. Ja godīgi, izklausās pēc baisākās skaudības, kas nāk no mamašām, kuru veči ne reizi dzīvē bērnam nav noorganizējuši dzimšanas dienas ballīti, ja reiz jālien citas sievietes profilā, lai pārmestu, ka šai sievietei dekoltē pa dziļu, kleita pārāk atklāta vai, kā tur dažas rakstīja, ka viņi izskatoties pēc klauniem un kāpēc esot plikumi jārāda. Atvainojos, bet tie komentāri izklausījās pēc totālākās skaudības, jo, redz, kāda atļaujas bērna ballītē būt koši sarkanā kleitā ar dziļu dekoltē, kamēr pašas komentāru rakstītājas savu bērnu dzimšanas dienās gan jau sēž stūrī tērpušās legingos un ar krokšiem kājās.
Nezinu daudz par Didrihsonu dzīvi, taču gan tie komentāri pie viņu Instagram ierakstiem, gan komentāri šajā grupā liek domāt, ka viņu dzīvei fanātiski seko nožēlojamas, ar savu dzīvi neapmierinātas vecenes, kuras gatavas piesieties da jebkad, kaut vai kāju vēnām, lai tikai tādā veidā paceltu pašas savu pašvērtējumu. Katrā ziņā viss, ko varu pateikt pēc dažu komentāru izlasīšanas, ir tas, ka normālas, par sevi pārliecinātas un ar dzīvi apmierinātas sievietes, šajā diskusijā neuzturās.

Redzi, cik interesanti. Es Tev varu kaut kur piekrist, bet es, personīgi, esmu ilgāks sekotājs Elīnai un vienā brīdī Tu saproti, ka ir lietas, ko viņa saka, ko dara, kas iet absolūtās pretrunās, ir lietas, kur klaji melots un cik ļoti viņa maldina cilvēkus. Un tad redzot citu sieviešu komentārus:”Tu esi Latvijas lepnums!”, man iznes smadzeni un gribās kādu taisnību dzīvē izcīnīt!
Nezinu vai esi redzējusi viņas pirmos homofobiskos izteikumus. Tad grūtniecību, kuras laikā viņa kāpa uz svariem, svars kritās un ar slimo mērlenti viņa kaifā mērija savas ciskas un priecājās, ka izmēri krītās, badojās, lēca uz vēdera, nolēma ierosināt dzembdības, lai nav ilgāk jāmokās, lai gan kopumā jau vajadzētu rūpēties par savu un bērna labsajūtu. Džeisonu pirmo dzīves gadu atstāja da jeb kam, filmēja stulbus video un nonāca bērnu tiesību aizsardzības institūcijā. Agrāk slavināja sevi kā tikumīgu “gaidīju līdz kāzām”, bet tagad izrāda savu miesu max, ir skaļi bļāvusi ka alkohols un cigaretes ir viņas sarkanā līnija, bet Salto. Kladzina, ka izglītība nekam nav bijusi vajadzīga, nemāk izmantot word un svešvaldodas, bet pasniedz kursus par 400€ . Pamet Dž.lidostā. Ja kādai ir laiks, var papildināt šo neizsmeļamo sarakstu.
Mēs varam izlikties neredzam šo visu un varam atsekot šim visam, tā noteikti ir vieglāk. Bet mani vairāk satrauc tas, ka ir kāda daļa mūsu sabiedrības, kas sit plaukstiņas un liek sirsniņas, bez kritiskās domāšanas un ļaujam negodprātīgiem cilvēkiem močīt tālāk, bez jebkādām sekām.
17.07.2024 08:33 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
ronnie @ 17.07.2024 03:36
Respektīvi, cik tieši slimam jābūt cilvēkam, lai dienu dienā kaut kādā forumā kaut kādā diskusijā brutāli ņirgātos un apd****u citu cilvēku, kuru vispār nepazīsti? Cik slimam jābūt, lai tuvplānā pietuvinātu bildes un atķeksētu kurās vietās tam cilvēkam uz ādas redzami pleķi no mākslīgā iedeguma? Cik slimam jābūt, lai pārmestu citai sievietei to, cik dziļš ir viņas dekoltē, cik īsa vai gara ir kleita, cik dabīgs vai nedabīgs ir viņas grims? Kāda jums daļa? Nu, nopietni. Par citām diskusijām neko neteikšu, bet nu šī ir kaut kādu frīku saiets. Pasaulē ir miljardiem cilvēku par kuriem diskutēt, bet šīs te vairāk kā četru tūkstošu lappušu garumā ķengā vienu cilvēku. Pilns ar infantilām mamašām, kurām vīri, acīmredzot, uzmanību nepievērš un bērni fonā bļauj kā nelabie, tāpēc vienīgais mierinājums ir ienākšana šajā diskusijā un savas žults izgāšana pāri citas sievietes galvai, lai tādā veidā justos kaut mazliet labāk. Tas ir mans vienīgais izskaidrojums, jo laimīgas, ar dzīvi apmierinātas sievietes nekad nenodarbotos ar to ar ko šeit jau četru tūkstošu lappušu garumā nodarbojaties jūs visas.
Man Elīna nepatīk, jo pret savu dēlu izturās, tā kā izturās...pirmajā dzimšanas dienā rokās nepaņēma, otrajā...tur vispār bez komentāriem. Labāk to dzimšanas dienu nemaz neatspoguļojusi internetā.
17.07.2024 09:53 |
 
Reitings 9157
Reģ: 27.02.2022
ronnie @ 17.07.2024 03:26
Labi, varat tagad mani mīnusot pēc sirds patikas, bet jautājums: ko tieši Didrihsoni ir tādu nodarījuši šai pasaulei? Labi, cik sapratu, tad poļu drēbes uzdēva par savām. Ar naudas lietām krāpās. Kas vēl? Labi, saprotu, ka par Kivičiem ņirgājas, jo tie ir pelnījuši, ka tos par kretīniem saukā. Bet šos par ko? Jo, cik redzu pēc komentāriem, te ņirgājas par vēnām uz kājām, ņirgājas par bērna audzināšanu, ņirgājas par bērna gultiņu. Eu, meičas, jūs to nopietni vai kā? Netīšām uzdūros Didrihsones profilam Instagram un pat tur pilns ar komentāriem par to, kādēļ tā atkailina savu miesu, kādēļ izskatās tik piedaudzīgi, kādēļ kleitas ar tādiem dekoltē un kas tik vēl ne. Ja godīgi, izklausās pēc baisākās skaudības, kas nāk no mamašām, kuru veči ne reizi dzīvē bērnam nav noorganizējuši dzimšanas dienas ballīti, ja reiz jālien citas sievietes profilā, lai pārmestu, ka šai sievietei dekoltē pa dziļu, kleita pārāk atklāta vai, kā tur dažas rakstīja, ka viņi izskatoties pēc klauniem un kāpēc esot plikumi jārāda. Atvainojos, bet tie komentāri izklausījās pēc totālākās skaudības, jo, redz, kāda atļaujas bērna ballītē būt koši sarkanā kleitā ar dziļu dekoltē, kamēr pašas komentāru rakstītājas savu bērnu dzimšanas dienās gan jau sēž stūrī tērpušās legingos un ar krokšiem kājās.
Nezinu daudz par Didrihsonu dzīvi, taču gan tie komentāri pie viņu Instagram ierakstiem, gan komentāri šajā grupā liek domāt, ka viņu dzīvei fanātiski seko nožēlojamas, ar savu dzīvi neapmierinātas vecenes, kuras gatavas piesieties da jebkad, kaut vai kāju vēnām, lai tikai tādā veidā paceltu pašas savu pašvērtējumu. Katrā ziņā viss, ko varu pateikt pēc dažu komentāru izlasīšanas, ir tas, ka normālas, par sevi pārliecinātas un ar dzīvi apmierinātas sievietes, šajā diskusijā neuzturās.
tāpēc ka viņa dirs, par visu ko var dirst. Tās pašu kāju vēnas, kāpēc par viņam runā? Jo pēc grūtniecības dievs viņai esot visu sadziedinajis, lai gan acīmredzami vēl ir, tāpēc tas tiek izcelts. Nebūtu par viņam runājusi, neviens neko neteiktu, tas pats par pipesanu, sarkanā līnija, bet turpat katra storija ir salts un salts ir tā pati cigarete ar nikotīnu. Bērnu dzimšanas diena? Cirks tas bija, ok par apģērbu es vispār neko neesmu teikusi, tieši tajā pasākumā, bet tā bija viena liela izgāšanās. Veči ar plikiem kungiem reklāme atlaides, Džeisons no vecākiem muka, taka no spitālīgajiem, un tad didrene, lai pierādītu, ka Džeisons šo mīl, uzspīlēti tur kko divas dienas pafilmejas kopa. Nauris tagad aizbraucis un māte atskreja vākt to bērnu, ne pati didrene. Anoreksijas reklamēšana, ģērbjas ikdienā kā mauka, nu jau pat neskatās, vai savos video krūšu gali nav redzami, pohuj, liek visu bez filtrēšanas. Nerunāsim protams par negodīgu uzņēmējdarbību un visu ar to saistīto.
17.07.2024 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 2816
Reģ: 29.01.2009
ronnie @ 17.07.2024 03:36
Respektīvi, cik tieši slimam jābūt cilvēkam, lai dienu dienā kaut kādā forumā kaut kādā diskusijā brutāli ņirgātos un apd****u citu cilvēku, kuru vispār nepazīsti? Cik slimam jābūt, lai tuvplānā pietuvinātu bildes un atķeksētu kurās vietās tam cilvēkam uz ādas redzami pleķi no mākslīgā iedeguma? Cik slimam jābūt, lai pārmestu citai sievietei to, cik dziļš ir viņas dekoltē, cik īsa vai gara ir kleita, cik dabīgs vai nedabīgs ir viņas grims? Kāda jums daļa? Nu, nopietni. Par citām diskusijām neko neteikšu, bet nu šī ir kaut kādu frīku saiets. Pasaulē ir miljardiem cilvēku par kuriem diskutēt, bet šīs te vairāk kā četru tūkstošu lappušu garumā ķengā vienu cilvēku. Pilns ar infantilām mamašām, kurām vīri, acīmredzot, uzmanību nepievērš un bērni fonā bļauj kā nelabie, tāpēc vienīgais mierinājums ir ienākšana šajā diskusijā un savas žults izgāšana pāri citas sievietes galvai, lai tādā veidā justos kaut mazliet labāk. Tas ir mans vienīgais izskaidrojums, jo laimīgas, ar dzīvi apmierinātas sievietes nekad nenodarbotos ar to ar ko šeit jau četru tūkstošu lappušu garumā nodarbojaties jūs visas.

Cik slimam jābūt lai sev neinteresējošā forumā un tēmā tērētu laiku un rakstītu nenormālus palagus ar skaidrojumiem, kas nevienam neinteresē?
17.07.2024 10:14 |
 
Reitings 618
Reģ: 31.07.2023
Gudralapsa @ 17.07.2024 08:33

Redzi, cik interesanti. Es Tev varu kaut kur piekrist, bet es, personīgi, esmu ilgāks sekotājs Elīnai un vienā brīdī Tu saproti, ka ir lietas, ko viņa saka, ko dara, kas iet absolūtās pretrunās, ir lietas, kur klaji melots un cik ļoti viņa maldina cilvēkus. Un tad redzot citu sieviešu komentārus:”Tu esi Latvijas lepnums!”, man iznes smadzeni un gribās kādu taisnību dzīvē izcīnīt!
Nezinu vai esi redzējusi viņas pirmos homofobiskos izteikumus. Tad grūtniecību, kuras laikā viņa kāpa uz svariem, svars kritās un ar slimo mērlenti viņa kaifā mērija savas ciskas un priecājās, ka izmēri krītās, badojās, lēca uz vēdera, nolēma ierosināt dzembdības, lai nav ilgāk jāmokās, lai gan kopumā jau vajadzētu rūpēties par savu un bērna labsajūtu. Džeisonu pirmo dzīves gadu atstāja da jeb kam, filmēja stulbus video un nonāca bērnu tiesību aizsardzības institūcijā. Agrāk slavināja sevi kā tikumīgu “gaidīju līdz kāzām”, bet tagad izrāda savu miesu max, ir skaļi bļāvusi ka alkohols un cigaretes ir viņas sarkanā līnija, bet Salto. Kladzina, ka izglītība nekam nav bijusi vajadzīga, nemāk izmantot word un svešvaldodas, bet pasniedz kursus par 400€ . Pamet Dž.lidostā. Ja kādai ir laiks, var papildināt šo neizsmeļamo sarakstu.
Mēs varam izlikties neredzam šo visu un varam atsekot šim visam, tā noteikti ir vieglāk. Bet mani vairāk satrauc tas, ka ir kāda daļa mūsu sabiedrības, kas sit plaukstiņas un liek sirsniņas, bez kritiskās domāšanas un ļaujam negodprātīgiem cilvēkiem močīt tālāk, bez jebkādām sekām.

Piekrītu katram vārdam. Sevišķi pēdējai rindkopai.
17.07.2024 10:21 |
 
Reitings 276
Reģ: 04.09.2020
Neaizmirsīsim arī par to, cik ļoti un daudz viņa uzsver - jāēd burkāniņi, šitajā neredzēs vēderiņu, šitais koriģēs Tavu punčuku, šitais Tavas ciskas samazinās, šis padarīs slaidāku. Viņa slimīgi reklamē kaulainu ķermeņa uzbūvi. Mazās meitenes saklausīsies, sāks ēst tikai burkānus un beigās attapsies slimnīcā.
17.07.2024 10:36 |
 
Reitings 5562
Reģ: 24.07.2023
gii_star @ 17.07.2024 10:14

Cik slimam jābūt lai sev neinteresējošā forumā un tēmā tērētu laiku un rakstītu nenormālus palagus ar skaidrojumiem, kas nevienam neinteresē?
Naurim,viņa poļu komandējumā,3 naktī garlaicīgi🤣🤣ļoti izskatās pēc viņa skribelējuma,atkal visām skauž,nav veča un t.t.
Nauri,tu esi ļoti slikts vīrs un tēvs,jo pats galvenais,tev ir vienalga par Elinas un sava bērna veselību.Jūsu dzīves veids,tur nav ko skaust,tur var tikai vai nu smieties,vai šokēties🤣Kā jūs visu savu dzīvi izliekat mums uz paplātes,mums neprasot,tad arī mēs esam tiesīgas apspriest šeit divus lielākos Latvijas kretīnus🤣.Palasot arī citur komentārus par jums,lielāko tiesu,tie ir negatīvi🤮🤮izņemot jūsu profils,kur jūs nelabvēlīgos jums komentārus dzēšat.Kā var skaust tādus"bagātniekus"kas savam bērnam paaugoties, nevar nopirkt gultiņu,bet salauž veco,piesit apakšā dēļus,nu priekškam dēlam jaunu gultiņu,nopirksim,kad 2 gadi paliks😭😭Bērnam dzimšanas dienas dāvana,priekškam ?,lai ciemiņi nes,mēs jau priekš bērna netērēsimies🥶Savam dēlam nevar istabu iekārtot. Ko tur skaust? Ka Elīna jau sāk izskatīties ar savu mammu viena vecumā? Tu,Nauri,nekad neaizdomājies,kas ar viņu notiks pēc gadiem 10? Arī par viņas izskatu ir ļoti daudz negatīvu komentāru,sevišķi no vīriešiem, nu ko tur skaust?
17.07.2024 10:47 |
 
Reitings 293
Reģ: 12.07.2024
ronnie @ 17.07.2024 03:26
Labi, varat tagad mani mīnusot pēc sirds patikas, bet jautājums: ko tieši Didrihsoni ir tādu nodarījuši šai pasaulei? Labi, cik sapratu, tad poļu drēbes uzdēva par savām. Ar naudas lietām krāpās. Kas vēl? Labi, saprotu, ka par Kivičiem ņirgājas, jo tie ir pelnījuši, ka tos par kretīniem saukā. Bet šos par ko? Jo, cik redzu pēc komentāriem, te ņirgājas par vēnām uz kājām, ņirgājas par bērna audzināšanu, ņirgājas par bērna gultiņu. Eu, meičas, jūs to nopietni vai kā? Netīšām uzdūros Didrihsones profilam Instagram un pat tur pilns ar komentāriem par to, kādēļ tā atkailina savu miesu, kādēļ izskatās tik piedaudzīgi, kādēļ kleitas ar tādiem dekoltē un kas tik vēl ne. Ja godīgi, izklausās pēc baisākās skaudības, kas nāk no mamašām, kuru veči ne reizi dzīvē bērnam nav noorganizējuši dzimšanas dienas ballīti, ja reiz jālien citas sievietes profilā, lai pārmestu, ka šai sievietei dekoltē pa dziļu, kleita pārāk atklāta vai, kā tur dažas rakstīja, ka viņi izskatoties pēc klauniem un kāpēc esot plikumi jārāda. Atvainojos, bet tie komentāri izklausījās pēc totālākās skaudības, jo, redz, kāda atļaujas bērna ballītē būt koši sarkanā kleitā ar dziļu dekoltē, kamēr pašas komentāru rakstītājas savu bērnu dzimšanas dienās gan jau sēž stūrī tērpušās legingos un ar krokšiem kājās.
Nezinu daudz par Didrihsonu dzīvi, taču gan tie komentāri pie viņu Instagram ierakstiem, gan komentāri šajā grupā liek domāt, ka viņu dzīvei fanātiski seko nožēlojamas, ar savu dzīvi neapmierinātas vecenes, kuras gatavas piesieties da jebkad, kaut vai kāju vēnām, lai tikai tādā veidā paceltu pašas savu pašvērtējumu. Katrā ziņā viss, ko varu pateikt pēc dažu komentāru izlasīšanas, ir tas, ka normālas, par sevi pārliecinātas un ar dzīvi apmierinātas sievietes, šajā diskusijā neuzturās.

Ieej Youtube un noskaties interviju ar Džili, un sapratīsi cik sabiedrībai īpaši tai, kas seko Didriķiem Pidriķiem un ietekmējas no viņiem, bīstami ir šāda ietekmele. Dirš pa deviņi mēmi, bet tā jau ir ja melo, tad pēc laika aizmirsti ko teici pirms tam! Un vēl ja cilvēks izvēlas būt publisks, tad jārēķinās ar sekām! BEEEET Didriķiem Pidriķiem izskatās, ka heits to biznesu ir pacēlis, bet viss apnīk un pāriet, arī Pidriķi apniks...:) Dievticīgā homofobe, kas savu bērnu uzskata par skatloga lelli, jo redz sākuma neesot bijis gana glīts! Nu jā bībelē jau, laikam nav rakstīts, ka Tev nebūs pliku dirsu un atkailinātiem nipeļiem staigāt! Un nevajag te forumā mesties viņus aizstāvēt, ja tā dikti gribas to darīt uzprasies ciemos, paķer līdzi lielo karoti, lai ir ar ko dirsu viņiem izēst :) Un palīgskolas 6. klases izlaidumniekiem ieteiktu pabeigt vismaz tās 9.kl, jo gramatika ir zem katras kritikas un vārdu krājums pat tiem čaļiem pie Origo ir lielāks :D
17.07.2024 12:39 |
 
Reitings 1166
Reģ: 12.10.2023
Nu Annemarijai baigais level up, aiziet no Didrenes lai nevis filmētu viņu pārģērbjoties uz ielām, bet gan pati sevi! Malace, tiešām gudri
17.07.2024 12:59 |
 
Reitings 3897
Reģ: 08.09.2015
Elīna, tavam dēlam jau sen vajadzēja skūteri, nevis pēc pāris mēnešiem, kad būs ziema😀
Elīna, gada māte pat nezin, ka Naura māsa Džeisonam uzdāvināja skūteri😀 redz kā, kāda bez bērniem zin, ka Džeisonam jau sen bija laiks skūterim, kamēr Elīna visiem prasa, lai dāvina bērnam lupatas, jo viņam neko citu nevajag!
17.07.2024 13:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits