Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 105
Reģ: 30.09.2022
Ja jau viņa tāda močītāja, kāpēc nestrādā slima?
06.06.2024 22:44 |
 
Reitings 3970
Reģ: 10.01.2023
lss @ 06.06.2024 22:29
Pēdējā sērija SBF, visiem zināms, ka Didrene ir cūka, bet nu kā var būt TIK netīrīga sieviete? Mans vīrietis nekad nepaciestu, ja es būtu tāda šmule. Paskatoties uz tiem apartamentiem, nav brīnums, ka mūždien tiek piemērotas soda naudas par netīrību utt.
Un es ļoti atvainojos, ka tā saku - varat klupt man virsū, bet jo vairāk es skatos un klausos Didreni, jo vairāk man viņa asociējas ar garīgi atpalikušu cilvēku, goda vārds. Es vairs neuzskatu, ka tas ir stulbums, tur jau ir kas vairāk ..
man ar nav saprotams… mūždien apkakles netīras no meikapa. Dvieļi vājprātīgi. Vai nevar tiešām to visu dabūt nost no sejas?
06.06.2024 22:54 |
 
Reitings 1236
Reģ: 18.12.2022
simona.saimona @ 06.06.2024 22:44
Ja jau viņa tāda močītāja, kāpēc nestrādā slima?
Darbiniecem gan pārmet, kad slimo.
07.06.2024 00:02 |
 
Patīk
Reitings 33897
Reģ: 12.10.2022
simona.saimona @ 06.06.2024 22:44
Ja jau viņa tāda močītāja, kāpēc nestrādā slima?
Varbūt Elīna tēlo slimu, lai visi viņu pažēlotu un novērstu uzmanību no raksta par darbinieku līgumu neesamību un algu nemaksāšanu?
07.06.2024 00:20 |
 
Reitings 943
Reģ: 11.09.2022
lss @ 06.06.2024 22:29
Pēdējā sērija SBF, visiem zināms, ka Didrene ir cūka, bet nu kā var būt TIK netīrīga sieviete? Mans vīrietis nekad nepaciestu, ja es būtu tāda šmule. Paskatoties uz tiem apartamentiem, nav brīnums, ka mūždien tiek piemērotas soda naudas par netīrību utt.
Un es ļoti atvainojos, ka tā saku - varat klupt man virsū, bet jo vairāk es skatos un klausos Didreni, jo vairāk man viņa asociējas ar garīgi atpalikušu cilvēku, goda vārds. Es vairs neuzskatu, ka tas ir stulbums, tur jau ir kas vairāk ..

Mēs tieši vakar ar vīru runājām, ka tur tiešām ir kāda psiholoģiska slimība. Kāda apgrieztā realitāte. Viņa ir kā virtuāls tēls un nespēj pieņemt realitāti. Visa pasaule būvējas instagrammā un nav apgūta vai ir zaudēta spēja uz pašizaugsmi. Nav intereses ne par sevis pilnveidošanu, bērnu un atpūtu, bet tikai storiji, reeli un bildes. Noliekot sevi viņas vietā, kad vienalga- vakardiena, pagājusī nedēļa vai pagājušais mēnesis- katra diena ir vienāda es ilgi neizturētu.. Bezsaturīga ikdiena un dzīve. Es sajuktu prātā! Un brīnamies, ka Elīna ir cilvēks, kas neko nezin un viss ir pirmā dzirdēšana😀 Es pat liktu šo viņas un citu influenceru dzīvesveidu pie narkotiku un azartspēļu atkarības un tur ir nepieciešama psihologa palīdzība.
07.06.2024 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 367
Reģ: 15.08.2012
Aciigaa @ 06.06.2024 22:31
Ak dievs vnk ko var pīkstēt.. un vēl atsevišķu video lentā ieliek par to cik viss slikti, ka neko nav izdarījusi…
tak b*e vnk guli gultā zem segas , uztaisi tēju, noskaties pāris filmas un atpūties kā normāli cilvēki to dara! Es nesaprotu KAM VIŅA ATTAISNOJAS!??? Visiem tak pilnīgi pie kājas un neviens nesēž un mājās bloknotā neatzīmē - tā,tā, tā Elīna sodien neko nav darījusi! Fui! Kas tā par biznesa haizivi!?
Tak iemācies atpūsties un atiet no darba, darbs nav visa dzīve. Dzīvo savu dzīvi, izbaudi to! Pavadi laiku ar bērnu , dari to, kas viņam patīk ,nevis ved viņu uz ikea vai burgernīcu!
Nevaru iedomāties kas tur tajā galvā notiks brīdī kad tauriņam būs noriets. Es tiešām nezinu kam ir jānotiek , lai tajā galvā viss sakārtotos
Un pēc tā SBF tiešām ir skaidrs, ka tur ir pārpūsts ģīmis visu laiku kamēr kamera nav iebāzta sejā
Aciigaa @ 06.06.2024 22:31
Ak dievs vnk ko var pīkstēt.. un vēl atsevišķu video lentā ieliek par to cik viss slikti, ka neko nav izdarījusi…
tak b*e vnk guli gultā zem segas , uztaisi tēju, noskaties pāris filmas un atpūties kā normāli cilvēki to dara! Es nesaprotu KAM VIŅA ATTAISNOJAS!??? Visiem tak pilnīgi pie kājas un neviens nesēž un mājās bloknotā neatzīmē - tā,tā, tā Elīna sodien neko nav darījusi! Fui! Kas tā par biznesa haizivi!?
Tak iemācies atpūsties un atiet no darba, darbs nav visa dzīve. Dzīvo savu dzīvi, izbaudi to! Pavadi laiku ar bērnu , dari to, kas viņam patīk ,nevis ved viņu uz ikea vai burgernīcu!
Nevaru iedomāties kas tur tajā galvā notiks brīdī kad tauriņam būs noriets. Es tiešām nezinu kam ir jānotiek , lai tajā galvā viss sakārtotos
Un pēc tā SBF tiešām ir skaidrs, ka tur ir pārpūsts ģīmis visu laiku kamēr kamera nav iebāzta sejā
. vakar minēja, ka ienākuši 180 pasūtījumi, kas esot ļoti, loti labi. Iespējams, ka, ja pāris dienas nemočī, tad pasūtījumu skaits krīt. Domāju, ka pasūtījumu skaits vispār ir nevienmērīgs un stabili turas tikai tad, kad šamējā močî. Un ja pazustu uz nedēļu, tak vispār viss pa burbuli aizietu.
07.06.2024 10:27 |
 
Reitings 6688
Reģ: 13.08.2023
CallMeAnnika @ 07.06.2024 00:20
Varbūt Elīna tēlo slimu, lai visi viņu pažēlotu un novērstu uzmanību no raksta par darbinieku līgumu neesamību un algu nemaksāšanu?
Es pat ticu šādai versijai, jo viņa nemaz neizskatās slima.
07.06.2024 10:27 |
 
Reitings 337
Reģ: 07.10.2022
Vārdotāja @ 06.06.2024 22:54
man ar nav saprotams… mūždien apkakles netīras no meikapa. Dvieļi vājprātīgi. Vai nevar tiešām to visu dabūt nost no sejas?
bļ…paskatoties uz tiem dvieļiem likās, ka pakaļu tur slaucījusi.
07.06.2024 12:43 |
 
Patīk
Reitings 33897
Reģ: 12.10.2022
Veiksme @ 07.06.2024 10:27
. vakar minēja, ka ienākuši 180 pasūtījumi, kas esot ļoti, loti labi. Iespējams, ka, ja pāris dienas nemočī, tad pasūtījumu skaits krīt. Domāju, ka pasūtījumu skaits vispār ir nevienmērīgs un stabili turas tikai tad, kad šamējā močî. Un ja pazustu uz nedēļu, tak vispār viss pa burbuli aizietu.
Veiksmīgs uzņēmums ir tāds, kas spēj nest peļņu, ja arī Elīna nemočītu un paņemtu nedēļu pauzi no storijiem.
Piemēram, Zarai, Mango vai H&M nav visu laiku jāatgādina par sevi, lai es tur dotos, jo tāpat kaut kad aiziešu. Butterfly nepieciešamas reklāmas 24/7 un Elīnas iesaiste. Vai tas ir veiksmīgs uzņēmums?
07.06.2024 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 367
Reģ: 15.08.2012
CallMeAnnika @ 07.06.2024 12:43
Veiksmīgs uzņēmums ir tāds, kas spēj nest peļņu, ja arī Elīna nemočītu un paņemtu nedēļu pauzi no storijiem.
Piemēram, Zarai, Mango vai H&M nav visu laiku jāatgādina par sevi, lai es tur dotos, jo tāpat kaut kad aiziešu. Butterfly nepieciešamas reklāmas 24/7 un Elīnas iesaiste. Vai tas ir veiksmīgs uzņēmums?
vai tad es apgalvoju, ka uzņēmums ir veiksmīgs ? Lasīt protat?
07.06.2024 12:49 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.05.2024
Telegram jautājums, cik bildes sataisīja vienam produktam. Nu kāda jēga vieniem šortiem ap 100 bildēm... Pie tam, ja tās bildes tiek taisītas jau n-to reizi.
07.06.2024 13:05 |
 
Reitings 9576
Reģ: 19.09.2023
Tortilja @ 07.06.2024 09:12

Mēs tieši vakar ar vīru runājām, ka tur tiešām ir kāda psiholoģiska slimība. Kāda apgrieztā realitāte. Viņa ir kā virtuāls tēls un nespēj pieņemt realitāti. Visa pasaule būvējas instagrammā un nav apgūta vai ir zaudēta spēja uz pašizaugsmi. Nav intereses ne par sevis pilnveidošanu, bērnu un atpūtu, bet tikai storiji, reeli un bildes. Noliekot sevi viņas vietā, kad vienalga- vakardiena, pagājusī nedēļa vai pagājušais mēnesis- katra diena ir vienāda es ilgi neizturētu.. Bezsaturīga ikdiena un dzīve. Es sajuktu prātā! Un brīnamies, ka Elīna ir cilvēks, kas neko nezin un viss ir pirmā dzirdēšana? Es pat liktu šo viņas un citu influenceru dzīvesveidu pie narkotiku un azartspēļu atkarības un tur ir nepieciešama psihologa palīdzība.

Man arī liekas, ka viņa uzvedas kā alkoholiķis (narkomāns), kas 10gadus staigā pa maršrutu veikals-dzīvoklis. Neko nav redzējis, dzirdējis kas notiek apkārt. Ja kaut kur aizbrauc, tad nekas neinteresē bez pudeles (devas). Tikai viņai pudeles (devas) vietā ir videokamera.
07.06.2024 13:28 |
 
Reitings 2186
Reģ: 13.01.2023
Kā Elīna izgāzās storijā, kur stāsta no kāda niķa grib atbrīvoties. Viņai nesanākot neēst pēc 18.00 vai 20.00 vakarā, jo negriboties iet gulēt ar kurkstošu vēderu, bet grūtniecības laikā viņai tas esot sanācis. Tas tikai apstiprina, ka viņai nevis nebija apetīte grūtniecības laikā, bet viņa badojās. Tapēc arī izskatījās pēc grūtnieces no koncentrācijas nometnes. Piedodiet, bet es tiešām pirmo reizi redzēju tik neveselīgi tievu grūtnieci. Labi, ka viss beidzās labi un Džeisons piedzima vesels, bet otro grūtniecību viņa nav pelnījusi kamēr nesakārtos savu galvu.
07.06.2024 15:12 |
 
Reitings 7373
Reģ: 27.02.2022
Es nespēju iedomāties, cik slimam prātā jābūt, lai grūtniecības laikā mērķtiecīgi badotos. Reāli pilnībā slims cilvēks, tur psihiatrs ar steigu vajadzīgs.
07.06.2024 16:22 |
 
Reitings 1236
Reģ: 18.12.2022
Veiksme @ 07.06.2024 12:49
vai tad es apgalvoju, ka uzņēmums ir veiksmīgs ? Lasīt protat?
Nezinu vai tu, bet netrūkst to, kas stāsta cik jaudīga biznesmene Elīna un kāds superīgs uzņēmums. Tajā skaitā pati Elīna. Bet realitātē - uzņēmums pastāv 5+ gadi, viss turās uz viņu "entuziasmu un močīšanu" = Elīnas radītiem skandāliem. Ja tiešām būtu kā gan pati Elīna, gan viņas datnes pasniedz - super uzņēmums un level up, tad Elīnai katrs ceļojums nebūtu lupatu bildēšana, būtu vairāk kā 1 veikals, sadarbības būtu ar nopietniem uzņēmumiem nevis mazām bodītem, nepārtraukti nekristu ēnā par nodokļu nemaksāšanu, darba likuma pārkāpumiem, būtu normāla atgriešanas politika. Un galvenais abi visi varētu veltīt laiku sev un ģimenei, nevis močīt
07.06.2024 18:57 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.09.2023
Everests @ 07.06.2024 16:22
Es nespēju iedomāties, cik slimam prātā jābūt, lai grūtniecības laikā mērķtiecīgi badotos. Reāli pilnībā slims cilvēks, tur psihiatrs ar steigu vajadzīgs.

Veselais saprāts pazūd pilnībā, kad rodas paniskas bailes pieņemties svarā. Njā, gatava pat neēst un iet gulēt ar kurkstošu vēderu grūtniecības laikā.. Rodas jautājums- Kāda velna pēc jāpaliek stāvoklī, ja neesi gatava nodrošināt veselību augšanu bērnam vēderā un arī vēlākā laika posmā? Par bērnkopību kā tādu, arī intereses viņai nav. Un viņa vēl nožēlojot, ka agrāk nepalika stāvoklī🤦🏻‍♂️Prātiņ, nāc mājās
07.06.2024 19:21 |
 
Reitings 646
Reģ: 24.01.2022
Justiine @ 07.06.2024 15:12
Kā Elīna izgāzās storijā, kur stāsta no kāda niķa grib atbrīvoties. Viņai nesanākot neēst pēc 18.00 vai 20.00 vakarā, jo negriboties iet gulēt ar kurkstošu vēderu, bet grūtniecības laikā viņai tas esot sanācis. Tas tikai apstiprina, ka viņai nevis nebija apetīte grūtniecības laikā, bet viņa badojās. Tapēc arī izskatījās pēc grūtnieces no koncentrācijas nometnes. Piedodiet, bet es tiešām pirmo reizi redzēju tik neveselīgi tievu grūtnieci. Labi, ka viss beidzās labi un Džeisons piedzima vesels, bet otro grūtniecību viņa nav pelnījusi kamēr nesakārtos savu galvu.

Badošanās grūtniecības laikā diemžēl var atstāt arī sekas, kas izpaužas vēlāk.
07.06.2024 19:36 |
 
Reitings 143
Reģ: 06.05.2024
Tortilja @ 07.06.2024 09:12

Mēs tieši vakar ar vīru runājām, ka tur tiešām ir kāda psiholoģiska slimība. Kāda apgrieztā realitāte. Viņa ir kā virtuāls tēls un nespēj pieņemt realitāti. Visa pasaule būvējas instagrammā un nav apgūta vai ir zaudēta spēja uz pašizaugsmi. Nav intereses ne par sevis pilnveidošanu, bērnu un atpūtu, bet tikai storiji, reeli un bildes. Noliekot sevi viņas vietā, kad vienalga- vakardiena, pagājusī nedēļa vai pagājušais mēnesis- katra diena ir vienāda es ilgi neizturētu.. Bezsaturīga ikdiena un dzīve. Es sajuktu prātā! Un brīnamies, ka Elīna ir cilvēks, kas neko nezin un viss ir pirmā dzirdēšana? Es pat liktu šo viņas un citu influenceru dzīvesveidu pie narkotiku un azartspēļu atkarības un tur ir nepieciešama psihologa palīdzība.

Vakar skatījos pa STV realitātes šovu super mammas un tur bija tieši kā Elīna,ar visām tām problēmām un bērna audzināšanu,vīra domāšanas veids kā Naurim un psihologa analīze,kura palīdzēja ieraudzīt parezajā formulējumā man Elīnu.
07.06.2024 19:47 |
 
Reitings 143
Reģ: 06.05.2024
Ņuris par savu Šlesi neies balsot?😀🙂😅
07.06.2024 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 367
Reģ: 15.08.2012
aveneave @ 07.06.2024 19:47
Ņuris par savu Šlesi neies balsot????
gan jau sen jau bijis aizskrējis.
07.06.2024 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits