Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 2754
Reģ: 08.05.2022
Berry5 @ 31.03.2023 13:14

Pievērsu uzmanību klasiskajiem kostīmiem. Cena 60€ ir zagšana. Vienā foto redzams, ka bikses ir caurspīdīgas un modelei var redzēt cauri miesaskrāsas apenes. Nerunājot par to ka audums lēts un ņurcās.

Nu bet nevienu ar varu nespiež pirkt. Vot to gan nesaprotu, kadeļ jācepjas par cenu atšķirību. Ietekmele šodien pacentusies ar cenu salīdzināšanu, aļiku un citiem veikaliem. Tak katram ir sava galva uz pleciem, ja gribi pērc korseti pa 30 € , ja gribi tak sūti no aļika.. Tur pat nav ko diskutēt par cenām, katram pašam ir jāizvērtē vai cena atbilst kvalitātei, nevis pēc tam jānāk mājas un jāraud, ka diegi karājas, pat sūtot online var redzēt kads ir apģērba audums, pat tos pašus diedziņus bieži var redzēt .
31.03.2023 19:31 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
mazaskudra @ 31.03.2023 17:45

Didrai ir līdzīgs reklamēšanas stils, kā ir NL meičām.
Maļ vienus un tos pašus tekstus uz rinķi un rāda cik labi dzīvo no tā ko dara. Un lielās, ka ļoooti strādā un močij.
Nu precīzi.
ne velti arī gan senāk, gan tagad sadarbojas
31.03.2023 19:45 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
Lorra @ 31.03.2023 19:31

Nu bet nevienu ar varu nespiež pirkt. Vot to gan nesaprotu, kadeļ jācepjas par cenu atšķirību. Ietekmele šodien pacentusies ar cenu salīdzināšanu, aļiku un citiem veikaliem. Tak katram ir sava galva uz pleciem, ja gribi pērc korseti pa 30 € , ja gribi tak sūti no aļika.. Tur pat nav ko diskutēt par cenām, katram pašam ir jāizvērtē vai cena atbilst kvalitātei, nevis pēc tam jānāk mājas un jāraud, ka diegi karājas, pat sūtot online var redzēt kads ir apģērba audums, pat tos pašus diedziņus bieži var redzēt .
daļēji piekrītu. Cenu katrs var likt cik grib. Klients noteiks cik adekvāta. Bet salīdzinājums ar aļiku gan ir vietā. Liela daļa sabiedrības par Didru uzzināja pēc skandāla, ka viņa tirgo alika preces, kā kaut ko unikālu. Didra jau no seniem laikiem savas preces prezentē, kā augstākā labuma, Lux, superkvalitatīvu utt. Parādot, ka tiešām alītī var nopirkt tieši to pašu atklājas kārtējie Didras meli
31.03.2023 19:49 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
2biletes @ 31.03.2023 19:49
daļēji piekrītu. Cenu katrs var likt cik grib. Klients noteiks cik adekvāta. Bet salīdzinājums ar aļiku gan ir vietā. Liela daļa sabiedrības par Didru uzzināja pēc skandāla, ka viņa tirgo alika preces, kā kaut ko unikālu. Didra jau no seniem laikiem savas preces prezentē, kā augstākā labuma, Lux, superkvalitatīvu utt. Parādot, ka tiešām alītī var nopirkt tieši to pašu atklājas kārtējie Didras meli

A realitātē viņa tiešām varētu tirgot LUX un nelux preces uz urrā, ja tās patiesi atbilstu kvalitātei , i nauda būtu, i gorīties varētu. A tagad par ceinerīti nopērk, uzsit gaisā pa €70 un priecājas, kā apčakarējusi visus. Es gan nesaprotu, ja viņa pati valkā tās drēbes, viņai netraucē tas 100% poliesters un nokarājušies diegi..? Nē nu skaidrs, ka izvēlas labāko no saviem sūdiem, es tik spriedelēju.
31.03.2023 19:57 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
amoreamore @ 31.03.2023 19:05
Didra šodien balenciaga botēs, citreiz Chanel somiņa vai kāds LV izstrādājums. Kā jums šķiet, oriģināli? :D
ņemot vērā,ka visi tie labumi vairumā viņai uzrodas pēc braucieniem uz Turciju, tur pat nav jādomā…😅😅😅😅😅
31.03.2023 20:08 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.01.2021
Pēdējā laikā dikti runā par bezvīļu apakšveļas kopšanu. Gan jau sūdzas, ka sūdigas kvalitātes. Izñemot no veļenes izļuris viss. A redz viņai viss čiki.
31.03.2023 22:18 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Ar katru jauno storiju mēs varam uzzināt jaunākas Didras stulbuma un melu šķautnes.
31.03.2023 22:18 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
jopcik, ja viņai tās lielā punča bildes liekas skaistas, tad es nezinu… un neticu, ka tikai 3kg viņai pienāca klāt
31.03.2023 22:57 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Hermesmel @ 31.03.2023 17:34
Izleca silueta reklāma instagramā. Kleita - nu it kā nekas īpašs, nav ne lux, ne bombīga(kā Didi saka), bet reklāma ļoti uzrunājoša un tik gaumīga. Reāli tiek uzrunātas dažādas sievietes - gan tām kurām patīk sportiskais, gan arī tām, kuras smalkas kurpītes uzvelk. TIEK PĀRDOTS PRODUKTS!!! Nav ne tirināšanas, ne platās kājas, ir skaista modele, skaisti nofilmēts, skaista fons, nav nekas pārspīlēts - makeup, mati, paštonējošais.Respektīvi, tiek tirgota kleita nevis vēlme saņemt komplimentus sev vai parādīt kā mēs močijam, jo esam Malagas liftā. Didrai vajag kaut kādus reklāmas kursus iziet, viņa točna nesaprot, kas ir reklāma un kāds ir tās mērķis. Vai labāk aiziet uz terapiju, lai beidzot nolaižas uz zemes un saprot, ka viņa nav nekāda skaistule un iedvesmojoša persona.
Šeit links https://www.instagram.com/reel/CqTSaZ-MjiG/?igshid=YjNmNGQ3MDY=
īsti nepiekritīšu. Instagrams un ietekmeļi var pelnīt tāpēc, ka cilvëki seko personìbai, personai ir sekotāji, kas uzticas viņa viedoklim un tad ietekmelis spëj noreklamēt = cilvēki pērk. Tas ir instagram princips, ar ko mārketinga ağentŭras strādā. Par Siluetu neko daudz nezinu, tomēr redzu, ka viņi koncentrējas uz preci, nevis personību, kas šo preci pārdod, ir veikals tikai un vienīgi.
Elīnas intstagrams ir kas pavisam cits, viņa visu laiku reklamē Tauriņu, jo privātajā instagramā viņai teorētiski seko tie, kam patīk viņa, kā influencere un viņa caur to reklamē savu veikalu. Šajā gadìjumā personībai ir liela nozīme. Uzsvēršu, es te nerunāju vai jums viņa patìk/nepatīk, bet tā ir viņas instagrama ideja, ko daudzi influenceri izmanto un pa lielam tas nav nekas slikts. KĀ viņa to dara, vai tas ir uzrunājoši vai nē, un kas ir tā publika, mērķauditorija - tas ir cits jautājums.
Varbūt sievietes pēc 25 nav viņas auditorija un tas arī viss. Tīņiem, cik saprotu, patīk. Tas arī dod atbildes uz visiem jautājumiem. Tomēr atkārtošos, ko esmu teikusi iepriekš - Kardašjanu tipa stils un mākslīgais skaistums ir stiprā norietā...
31.03.2023 23:11 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
gribuiemestkapeiku @ 31.03.2023 20:08
ņemot vērā,ka visi tie labumi vairumā viņai uzrodas pēc braucieniem uz Turciju, tur pat nav jādomā…?????

Zinot,ka Elīnai patīk runāt un atrādīt visu, pilnīgi neticami, ka viņa neparādītu šopinga pieredzi kādā no LUX brendu veikaliem :D
31.03.2023 23:18 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Runājot par Elīnu un NL bitīšu draudzību, es brīnos,ka pati Elīna vēl nav NL 🤨 Biodrons & n-tie kokteiļi taču ideāli - "maz kaloriju" un nav jālopsē! :D
31.03.2023 23:24 |
 
Reitings 3263
Reģ: 05.12.2021
Pēdējos story, kur viņa tur Dzeisonu, kad viņam 4 mēnesi, pieķēru sevi pie domas, cik smuka. Tiešām, paies pāris gadi un mēs teiksim, ka tagad vēl bija labi.
31.03.2023 23:47 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Hermesmel @ 31.03.2023 17:34
Izleca silueta reklāma instagramā. Kleita - nu it kā nekas īpašs, nav ne lux, ne bombīga(kā Didi saka), bet reklāma ļoti uzrunājoša un tik gaumīga. Reāli tiek uzrunātas dažādas sievietes - gan tām kurām patīk sportiskais, gan arī tām, kuras smalkas kurpītes uzvelk. TIEK PĀRDOTS PRODUKTS!!! Nav ne tirināšanas, ne platās kājas, ir skaista modele, skaisti nofilmēts, skaista fons, nav nekas pārspīlēts - makeup, mati, paštonējošais.Respektīvi, tiek tirgota kleita nevis vēlme saņemt komplimentus sev vai parādīt kā mēs močijam, jo esam Malagas liftā. Didrai vajag kaut kādus reklāmas kursus iziet, viņa točna nesaprot, kas ir reklāma un kāds ir tās mērķis. Vai labāk aiziet uz terapiju, lai beidzot nolaižas uz zemes un saprot, ka viņa nav nekāda skaistule un iedvesmojoša persona.
Šeit links https://www.instagram.com/reel/CqTSaZ-MjiG/?igshid=YjNmNGQ3MDY=

Es ar šodien padomāju, ka laba reklāma.
31.03.2023 23:53 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Beidzot atsekoju, esmu nopelnījusi cepumu.
01.04.2023 00:00 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Hermia @ 31.03.2023 23:18

Zinot,ka Elīnai patīk runāt un atrādīt visu, pilnīgi neticami, ka viņa neparādītu šopinga pieredzi kādā no LUX brendu veikaliem :D
pilnīgi piekrītu. Katrs centimetrs veikalos tiktu izfilmēts,mērīšanās un kas tik vēl ne. A Turcijas tirgus bodēs jau drusku kauns laikam🤣
01.04.2023 00:14 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Hermia @ 31.03.2023 23:24
Runājot par Elīnu un NL bitīšu draudzību, es brīnos,ka pati Elīna vēl nav NL ? Biodrons & n-tie kokteiļi taču ideāli - "maz kaloriju" un nav jālopsē! :D

Elīnai ir psihiska rakstura problēmas. Tās, kas slimo ar bulīmiju un anoreksiju, pa lielam, pulverus nekad neēd. Tieši pretēji - iekrīt uz saldumiem, trekniem ēdieniem.
01.04.2023 00:33 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Vārdotāja @ 31.03.2023 22:57
jopcik, ja viņai tās lielā punča bildes liekas skaistas, tad es nezinu… un neticu, ka tikai 3kg viņai pienāca klāt
Aizmirsi jau viņas ēšanas paradumus tajos mēnešos? Viņa svaru aktīvi meta nost tieši grūtniecības laikā. Izmantoja iespēju, ka vienmēr ir attaisnojums, ka toksikoze neļauj ēst.
Vienīgais, par ko man Elīnu ir žēl, ir tas, ka viņa nekad nesaņems speciālista palīdzību savai garīgajai veselībai.
01.04.2023 01:01 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Arahne @ 01.04.2023 00:33

Elīnai ir psihiska rakstura problēmas. Tās, kas slimo ar bulīmiju un anoreksiju, pa lielam, pulverus nekad neēd. Tieši pretēji - iekrīt uz saldumiem, trekniem ēdieniem.

Man vispār liekas divaina tā viņas saucamā knakstināšanās , ka viņa vienreiz kur minēja, ka ēd visu dienu bet pa mazam kumosam , vai tad vieglāk nav paēst vienu porciju un vairākas stundas neēst, nevis visu dienu ko grauzt ?
01.04.2023 07:49 |
 
Reitings 24032
Reģ: 18.08.2022
Metaforaas @ 01.04.2023 07:49

Man vispār liekas divaina tā viņas saucamā knakstināšanās , ka viņa vienreiz kur minēja, ka ēd visu dienu bet pa mazam kumosam , vai tad vieglāk nav paēst vienu porciju un vairākas stundas neēst, nevis visu dienu ko grauzt ?

Kā jau pie ēšanas traucējumiem raksturīgi,baidās ēst normålu porciju ,jo galvā uzreiz sarēkinātas kalorijas un liekas ,ka viss aizies liekajā svarā!
Tā knakstīšanās ir principā tikai ,lai iegutu kaut kādu energiju un vėders nerūktu,tadel dzer arī kafiju vienu pēc otras ,lai maximali nomāktu izsalkuma sajūtu!
Katram ir gadijies pie liela izsalkuma kaut ko fiksi uzkost,kad nav laika nu Elina dara tieši tapat tikai atskiriba tada ,ka visi pie pirmas iespejas paēst to izdara ,bet elina turpina manīt izsalkuma sajutu ar puskonču ,gabalinu šokolades,2 frí kartupeliem utt!
Tas ,ka vina sevi ir max nodzinusi bija skaidri redzams ari taja spanijas brauciena kur vini devas pargajienā,nebija pat pusē,kad pati atzinās ka nav energijas un ir piekususi,Pff tadai “mocitajai “ tak vajadzetu but laba formā visu dienu bildes taisot ,bet par cik konstants energijas trukums Protams ka nevar tadu distanci noiet!
01.04.2023 08:46 |
 
Reitings 70
Reģ: 09.08.2022
Man tieši ļoti patīk, ka salīdzina cenas, jo man par Aļika cenām nav ne jausmas, es tur nesēžu un pēdējais sūtījums ir daudzus gadus atpakaļ. Tāpēc arī interesanti uzzināt, kāda ir cenu atšķirība. Ļoti žēl, ka Didrihsonu netīro biznesu tā nopietnāk ķidā tikai tagad.
01.04.2023 10:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits