Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
Metaforaas @ 03.02.2023 22:16
Elīnas pēdējais storijs , kur Nauris saģērbies bērnu Elīnai ne pa prātam, pilnīgi Naura paliek žēl, tāda sajūta , ka Elīnai viss ir slikti ko viņš dara.

Vai ne? Tad paņem pati un saģērb.
04.02.2023 10:39 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
Kādai nav info, kuru māju paņēmuši bija (šī, kur viss slikti)?
04.02.2023 10:40 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
Ja vien Elīna un Nauris iedomātos par tādu lietu kā atsauksmes, pirms izbraukšanas uz citu valsti un svešiem apartamentiem..
04.02.2023 10:42 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
*Cap @ 04.02.2023 10:42
Ja vien Elīna un Nauris iedomātos par tādu lietu kā atsauksmes, pirms izbraukšanas uz citu valsti un svešiem apartamentiem..

Galvenais jau bija bombigs skats 😂
04.02.2023 10:45 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kenty @ 04.02.2023 09:11
kāds materials būs dargāks? Piemeram uz tiem pašiem 30 eiro?Par diegiem es saprotu ,bet par materialu nē?kašmirs,zīds tie jau ir paši dārgākie.cita opera.bet 30 eiro kategorijā uz kadu materiālu, tad jaskatās,lai to nosauktu par 30 eiro vērtu,bez milzīga uzcenojuma?

Neiet runa par kašmiru un zīdu. Tas ir pavisam kas cits.
Ieej tajā pašā H&M vai NewYorker vai pat Zarā. Paņem 2 džemperus rokās. Vienu kas maksā līdz 20€ un otru kas ir 30-40€ un uz augšu. Salīdzini viņus.
Abi divi ir džemperi. Lētākais būs plāns un tāds nekāds. Dārgākais būs biezs, patīkams, ar reāli jūtamu labāku kvalitāti, labāk izskatīsies, utt.
Un no viena veikala.
Es arī kādreiz baigi neredzēju atšķirību. Pirku to kas izdevīgs vai lētāks. Drēbe ir drēbe. Tagad vēl dažām apģērba kategorijām ņemu kaut ko lētāku, piemēram, tkrekliem vai parastiem topiem, jo tos man patīk bieži mainīt un garderobi atsvaidzināt un visu dzīvi nenēsāšu.
Bet ir lietas kuras ir labākas kvalitatīvas. Tie paši zābaki. Nekad es vairs sev ziemas zābakus pa 30€ nepirkšu. Man likās - tak zābaki ir zābaki, kāda starpība.
Tā nu nav. Neviens no tiem lētajiem pāriem ziemu nekad neizvilka. Vienalga kā rūpējies par viņiem. Un ja izvilka tad beigās bija nošvīkāti un neglīti.
Nopirku tiešām labus ziemas zābakus un jau 3 ziemu ar viņiem staigāju. Izskatās kā jauni. Nevienas švīkas, viss vietā, tikpat silti kā sākumā un neizskatās nemaz novalkāti.
Tas pats ar mēteļiem. Nopērc Sinsay mēteli pa 30€, plāns, nekādas struktūras, dīvaina garuma, ķer katru pūku klāt, sasienot dīvainus kūkumus met, kabata paliek caura pēc mēneša, materiāls nepateicīgs un nu tāds nekāds, odere plāna, dīvaina un plastmasīga. Aizej uz drusku labāku veikalu kā Mango vai Moskito vai ko tādu un paņem mēteli pa 120€. Nu cita lieta! Pat nesalīdzināt.
04.02.2023 10:49 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
L.. @ 04.02.2023 10:40
Kādai nav info, kuru māju paņēmuši bija (šī, kur viss slikti)?

https://www.airbnb.lv/rooms/21919880?adults=4&children=0&infants=0&location=Tenerife%2C%20Canary%20Islands%2C%20Spain&check_in=2023-03-05&check_out=2023-03-11&source_impression_id=p3_1675488838_sLop3lQGY42RVCgT
04.02.2023 10:59 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
mazaskudra @ 04.02.2023 10:49

Neiet runa par kašmiru un zīdu. Tas ir pavisam kas cits.
Ieej tajā pašā H&M vai NewYorker vai pat Zarā. Paņem 2 džemperus rokās. Vienu kas maksā līdz 20€ un otru kas ir 30-40€ un uz augšu. Salīdzini viņus.
Abi divi ir džemperi. Lētākais būs plāns un tāds nekāds. Dārgākais būs biezs, patīkams, ar reāli jūtamu labāku kvalitāti, labāk izskatīsies, utt.
Un no viena veikala.
Es arī kādreiz baigi neredzēju atšķirību. Pirku to kas izdevīgs vai lētāks. Drēbe ir drēbe. Tagad vēl dažām apģērba kategorijām ņemu kaut ko lētāku, piemēram, tkrekliem vai parastiem topiem, jo tos man patīk bieži mainīt un garderobi atsvaidzināt un visu dzīvi nenēsāšu.
Bet ir lietas kuras ir labākas kvalitatīvas. Tie paši zābaki. Nekad es vairs sev ziemas zābakus pa 30€ nepirkšu. Man likās - tak zābaki ir zābaki, kāda starpība.
Tā nu nav. Neviens no tiem lētajiem pāriem ziemu nekad neizvilka. Vienalga kā rūpējies par viņiem. Un ja izvilka tad beigās bija nošvīkāti un neglīti.
Nopirku tiešām labus ziemas zābakus un jau 3 ziemu ar viņiem staigāju. Izskatās kā jauni. Nevienas švīkas, viss vietā, tikpat silti kā sākumā un neizskatās nemaz novalkāti.
Tas pats ar mēteļiem. Nopērc Sinsay mēteli pa 30€, plāns, nekādas struktūras, dīvaina garuma, ķer katru pūku klāt, sasienot dīvainus kūkumus met, kabata paliek caura pēc mēneša, materiāls nepateicīgs un nu tāds nekāds, odere plāna, dīvaina un plastmasīga. Aizej uz drusku labāku veikalu kā Mango vai Moskito vai ko tādu un paņem mēteli pa 120€. Nu cita lieta! Pat nesalīdzināt.
paldies par skaidrojumu.Mana kategorija ir humpiši izroku nenostaigatus un foršus apģērbus.Bet apģerbu no veikaliem kā tādiem neesmu pirkusi ntos gadus😂Ieietu visos butikos apmalditos tajās cenās ,nesaprastu vai ir vērts vai nē. Uz skolas izlaidumu biju Riga pa dārgo sev nopirkt.(neatceros Meta tad bija un blakus veikali visādi)iztereju 29 lati(tad vel bija) par topiņu ,kas pec mazgašanas bija lupata nenormali plāns un nesaturīgs.a humpiši man ilgi vēl nēsajas😁nepiesmejat mani.Tādi dinozauri arī vēl ir😂
04.02.2023 11:08 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
fifa @ 04.02.2023 08:55
Man vienīgajai liekas, ka Elīna, nevis normāli runā, bet visu laiku šausmīgi bļauj. Vienmēr viņus storijus taisu klusāk ?

Tā kā ir zināmi brīži, kad viņa melo, es jau ievēroju atšķirību kā viņa runā, kad melo un kad nemelo.
04.02.2023 11:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
*Cap @ 04.02.2023 10:42
Ja vien Elīna un Nauris iedomātos par tādu lietu kā atsauksmes, pirms izbraukšanas uz citu valsti un svešiem apartamentiem..

Nu… es personīgi ticu atsauksmēm tikai daļēji, jo katram cilvēkam ir savas prioritātes un mēraukla. Cits pat nepamanīs, ka ir novecojusi tehnika, vai uz flizēm ir kaļķa nogūlsnes utt.
Bija reiz gadījums, kad bija jāpaliek vienā viesnīcā, kura it kā esot tuvu lielceļam, atsauksmēs bija komentāri, ka nevarot gulēt pie atvērta loga, visu varot dzirdēt utt. Aha, kā tad, tā viesnīca bija tāda vietā, ka nevienu skaņu no lielceļa nevarēja dzirdēt.
Bet nu Didrai tā māja ir reāls iegrābiens, interesanti būs paklausīties kā atrisināja.
04.02.2023 11:18 |
 
Reitings 735
Reģ: 23.11.2022
Kristiete
04.02.2023 11:24 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Ko var čīkstēt? Pati tak bērnībā teica, ka esot dzīvojusi dzīvoklī, kad ziemā dvašu varēja redzēt. Vajadzēja tak būt pieredzei 😅
04.02.2023 11:35 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
vivii jā, piekrītu, pašai ir sanācis iegrābties tā, ka vispār nekas neatbilst no attēlā un aprakstā redzētā
Tomēr Elīnai pārāk bieži tās problēmas ar apartamentiem, ka sāk likties, ka vai nu neizlasa kārtīgi vai arī skatās tikai un vienīgi uz bildēm
04.02.2023 11:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
*Cap @ 04.02.2023 11:36
vivii jā, piekrītu, pašai ir sanācis iegrābties tā, ka vispār nekas neatbilst no attēlā un aprakstā redzētā
Tomēr Elīnai pārāk bieži tās problēmas ar apartamentiem, ka sāk likties, ka vai nu neizlasa kārtīgi vai arī skatās tikai un vienīgi uz bildēm

Es domāju, ka skatās uz bildēm tā, lai ir “bombīgi”
Bet redz kā sanāk, kad Nauris meklēja viesnīcas, dzīvokļus, tad bija slikti, tagad cik saprotu, viņa to ir uzņēmusies darīt pati (tā vismaz ir teikusi) un tāpat ieberzieni. 🤓😎😄
04.02.2023 11:42 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
Viņai tiešām tur viss bija tik slikti, vai gribēja to vietu tikai uz pāris stundām, lai pabildētos, un šis bija vienīgais veids, kā to panākt?
04.02.2023 11:45 |
 
Reitings 3322
Reģ: 30.09.2022
vivii @ 04.02.2023 11:18

Nu… es personīgi ticu atsauksmēm tikai daļēji, jo katram cilvēkam ir savas prioritātes un mēraukla. Cits pat nepamanīs, ka ir novecojusi tehnika, vai uz flizēm ir kaļķa nogūlsnes utt.
Bija reiz gadījums, kad bija jāpaliek vienā viesnīcā, kura it kā esot tuvu lielceļam, atsauksmēs bija komentāri, ka nevarot gulēt pie atvērta loga, visu varot dzirdēt utt. Aha, kā tad, tā viesnīca bija tāda vietā, ka nevienu skaņu no lielceļa nevarēja dzirdēt.
Bet nu Didrai tā māja ir reāls iegrābiens, interesanti būs paklausīties kā atrisināja.

Atsauksmes par to villu ir tikai labas, visi sajūsmā. Virsnīte arī nesen bija ar apartamentiem airbnb iegrābusies. Tur viss bija nolietots un salauzts. Gan jau Nauris tagad risina un meklē citu vietu kamēr Didra jau močī uz baseina fona līdz 11 😀😀😀
04.02.2023 12:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
salvija @ 04.02.2023 12:00

Atsauksmes par to villu ir tikai labas, visi sajūsmā. Virsnīte arī nesen bija ar apartamentiem airbnb iegrābusies. Tur viss bija nolietots un salauzts. Gan jau Nauris tagad risina un meklē citu vietu kamēr Didra jau močī uz baseina fona līdz 11 ???

Kurš cits, ja ne Nauris risinās, jo viņai tak ir jāpaspēj sabilsēties līdz 11.00 😀
Un jebkurā gadījumā, ir Nauris vainīgs vai nav, viņam tāpat viss ir jāatrisina un jānokārto 😀
04.02.2023 12:16 |
 
Reitings 264
Reģ: 17.05.2022
mazaskudra @ 04.02.2023 10:49

Neiet runa par kašmiru un zīdu. Tas ir pavisam kas cits.
Ieej tajā pašā H&M vai NewYorker vai pat Zarā. Paņem 2 džemperus rokās. Vienu kas maksā līdz 20€ un otru kas ir 30-40€ un uz augšu. Salīdzini viņus.
Abi divi ir džemperi. Lētākais būs plāns un tāds nekāds. Dārgākais būs biezs, patīkams, ar reāli jūtamu labāku kvalitāti, labāk izskatīsies, utt.
Un no viena veikala.
Es arī kādreiz baigi neredzēju atšķirību. Pirku to kas izdevīgs vai lētāks. Drēbe ir drēbe. Tagad vēl dažām apģērba kategorijām ņemu kaut ko lētāku, piemēram, tkrekliem vai parastiem topiem, jo tos man patīk bieži mainīt un garderobi atsvaidzināt un visu dzīvi nenēsāšu.
Bet ir lietas kuras ir labākas kvalitatīvas. Tie paši zābaki. Nekad es vairs sev ziemas zābakus pa 30€ nepirkšu. Man likās - tak zābaki ir zābaki, kāda starpība.
Tā nu nav. Neviens no tiem lētajiem pāriem ziemu nekad neizvilka. Vienalga kā rūpējies par viņiem. Un ja izvilka tad beigās bija nošvīkāti un neglīti.
Nopirku tiešām labus ziemas zābakus un jau 3 ziemu ar viņiem staigāju. Izskatās kā jauni. Nevienas švīkas, viss vietā, tikpat silti kā sākumā un neizskatās nemaz novalkāti.
Tas pats ar mēteļiem. Nopērc Sinsay mēteli pa 30€, plāns, nekādas struktūras, dīvaina garuma, ķer katru pūku klāt, sasienot dīvainus kūkumus met, kabata paliek caura pēc mēneša, materiāls nepateicīgs un nu tāds nekāds, odere plāna, dīvaina un plastmasīga. Aizej uz drusku labāku veikalu kā Mango vai Moskito vai ko tādu un paņem mēteli pa 120€. Nu cita lieta! Pat nesalīdzināt.
Piekrītu. Es arī agrāk neskatījos uz sastāvu, bet bieži drēbēs nejūtos ērti, īpaši ziemā. Ķermenis it kā sasvīdis, mugurā silts - it kā - džemperis, bet visu dienu auksti utt. Tā ir, ja pie miesas sintētika. Kopš skatos, lai apģērbs lielākoties sastāv no dabīgiem materiāliem, arī jūtos tajos nesalīdzināmi labāk. Un mainoties prioritātēm, vairs neizvēlos kaut ko tikai tāpēc, ka smuki. Ja tā ir pa lielam sintētika, manā skapī tam vietas nebūs. Protams, ja sintētika ir tikai neliels procents, lai dabīgs apģērbs neveļas vai nemet puku, tad cits stāsts, bet kopumā šādi secinājumi. 🤷‍♀️
04.02.2023 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 3207
Reģ: 18.12.2012
Air n b 🤭
04.02.2023 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Skatos uz Didras ceļojumu pēdējās dienas un vnk liekas cirks. Aizbrauc uz ārzemēm un pat lupatu bildēšanas starplaikos neizmanto laiku kaut ko apskatīt, kaut ko izbaudīt. Īpaši laba bija reportāža par čipšiem plauktos un labāko lielveikalu. Kārtējo reizi nekas nav labi, nekas nav garšīgi utt. Nauris vismaz aizbrauca uz to akvaparku.
Un varbūt laiks lielajai močītājai pamācīties vismaz angļu valodu - varbūt tad varēs palasīt atsauksmes pirms bukot māju. Gan jau vnk paskatījās, ka no ārpuses bOmBīGi un ja atsauksmēs bija kkas minēts par iekšu, nelasīja.
04.02.2023 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 3207
Reģ: 18.12.2012
Atsauksmes mājai 4.97/5.
4.8 - zemākais vērtējums par tīrību. Un dažas piebildes, ka māja veca, bet tas nav traucējis. Man gan liekas, ka daudz kur dienvidos māju standarti ir zemāki kā mums. Un tas kas mums var likties svētās šausmas, viņiem ir pierasts vai neuztrauc. (Piemēram, mitrums var būt izplatīta problēma, jo ziemā reti kur silda).
Palasot atsauksmes, man gan gribas domāt ka šie nedaudz sacepušies... Protams, ar bērnu savādāk, citas ērtības un līmeni vajag. Bet vai izvākšanās vērts? Nu nezinu. Daudz kur var būt ļoti auksti šajās dienās, ja tā ir viņas lielākā problēma... Bildes arī redzēju un atkal gribas teikt - nav tik šokējoši dienvidiem. Jā, arī par 500€ uz nakti...
04.02.2023 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits