Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Paziņojums prasts
24.12.2021 15:38 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un tas viss, iedeva picas paku ar uzrakstu tu kļūsi tēvs, izvelk 3 testus un pabāž zem deguna:D Tad jau bez šī varēja iztikt. Būtu labāk pievedusi pie ūdens ar skaistu skatu, vnk ieskatījusies acīs un pateikusi, ja gribēja kāds no malas nofilmē vai nobildē, bet nu šis bija tāds galīgi garām paziņojums.
24.12.2021 16:07 |
 
Reitings 41
Reģ: 01.12.2021
Jacqueline @ 24.12.2021 01:27
Late to the party.
Bet smieklīgi lasīt jūsu cepienu it kā tas būtu skāris jūsu tuvos, būtu labāk uz sevi paskatijušās kā dzīvojat, ko darāt un kādas izvēlēs dzīvē veicat.
Atcerēsimies par saviem kritumiem, failiem un neveiksmēm dzīvē. Viņi ir tieši tādi paši cilvēki kā mēs. ES UN TU.
Personīgi es ļoti gaidiju šo paziņojumu-un jau ilgi, jo ticu, ka tas izmainīsīs viņu tālāko-turpmāko skatu dzīvē, viņi iemācīsies lietas, ko neviena lupata vai bilde instagramā nesniegs. Tā būs beznosacījuma mīlestība pret bērnu, un ticu, ka slikti vecāki viņi nebūs. Jā, viņi ir jauni un naivi, bet ne slikti.
Elīna vienmēr ir bijusi tā, kura par visu savu dienas gaitu atskaitās instagramā, izņemot tualetes apmeklējumus, tas, ka viņa noturējās šos jaunumus nepavēstīt mēnesi ir jau daudz.
Žhabas, kuras norej jaunos vecākus ir spogulis pašām sev. Jums liekas, ka esat gudrākas par visiem, tikai atceraties, kur jūs atrodaties un kur atrodās Elīna ar Nauri. Neviens pašpietiekams cilvēks nekad nemeklēs citos problēmas un nemals vienu un to pašu dien dienā. Dzīvojiet pašas savu dzīvi, nekā tur diži labāka tāpat nav, pašas gan jau strādājat mahimās par minimaļku un pīpauzēs sēžat šeit un izliekat visu, kas sakrājies dienas garumā.
Ļoti priecājos par jaunajiem vecākiem, noteikti būs daudz feilu un stūrakmeņu, bet sliktāk jau nebūs! TIkai uz labāko!
& protams,gaidu heita komentārus, varam pastrīdēties ziemassvētkos, jums tāpat šeit nav nekā svēta.
Pilnīgi piekrītu!👍
24.12.2021 17:59 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Skaistslaiks @ 24.12.2021 16:07
Un tas viss, iedeva picas paku ar uzrakstu tu kļūsi tēvs, izvelk 3 testus un pabāž zem deguna:D Tad jau bez šī varēja iztikt. Būtu labāk pievedusi pie ūdens ar skaistu skatu, vnk ieskatījusies acīs un pateikusi, ja gribēja kāds no malas nofilmē vai nobildē, bet nu šis bija tāds galīgi garām paziņojums.

Ar to pazinojumu tikai picu sabojaja. Tik ilgi tur tirlinājās, ka nabaga Naurim auksta un sakaltusi pica bija jāēd
24.12.2021 18:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es saprotu, ka mēs katrs dzīvojam tā, ka uzskatam par pareizu.
Jāsaka, ka es tik intīmu mirkli kā paziņošanu par grūtniecību savai otrajai pusītei, paturētu starp četrām acīm. Tā ir divu cilvēku laime, gluži kā bildinājums vai kāzas. Tādām lietām ir milzu emocionālā vērtība. Un , manuprāt, vel vērtīgāku to padara privātums. Zināt, ka šis mirklis pieder tikai jums diviem.
24.12.2021 18:30 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Tak pofig par auksto picu, pofig par intīmo mirkli, galvenais, ka iedomu pasaulē (instagramā) viss ir bombiski un nāk daudz apsveikumu.
24.12.2021 18:41 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
user119964 @ 24.12.2021 18:41
Tak pofig par auksto picu, pofig par intīmo mirkli, galvenais, ka iedomu pasaulē (instagramā) viss ir bombiski un nāk daudz apsveikumu.

Tad jau sanāk, ka viņiem ir bijis fičikali, ja jau Elīnai mazs bērniņš puncītī.
24.12.2021 18:45 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Elīnai nesekoju, un netaisos sekot. Viņai profils slēgts, līdz ar to nezinu, kā notika visa paziņošana. Bet no konteksta saprotu,ka Nauris nemaz nezināja par Elīnas grūtniecību, ja tas kaut kā bija jāpaziņo. Ja nezināja, tad respektīvi bērniņš nemaz nebija plānots? Vai arī es kaut ko nesaprotu? Manuprāt, ja abi plāno bērniņu, vīretim ir katru mirkli jāinteresējas,kādas sajūtas, nu tad ir vai nav? Nevis tā kā sniegs uz galvas, Naurim nezinot,paziņo par bērniņu. Tad jau nebija plānojuši sanāk.
24.12.2021 21:45 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Paturpinot kafijas tēmu, arī es grūtniecību laikā dzēru kafiju. Arī mazliet baltvīna un prosseco. Ginekoloģe atļāva. Un ja jums liekās, ka man ir bijis sūdīgs ginekologs, tad lūdzu-abas manas grūtniecības uzraudzīja Vija Veisa un man būtu grūti iedomāties vēl zinošāku par Veisu.
Grūtniecība nav slimība, dzīve turpinās. Ir lietas, kas ir jāievēro, bet noteikti nav jāsēž nekustīgai četrās sienās.
Un šaubos, ka viņa taisīja NIPT. Tādas analīzes netaisa prikola pēc, lai uzzinātu bērna dzimumu.
24.12.2021 22:45 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Brendija @ 24.12.2021 21:45
Elīnai nesekoju, un netaisos sekot. Viņai profils slēgts, līdz ar to nezinu, kā notika visa paziņošana. Bet no konteksta saprotu,ka Nauris nemaz nezināja par Elīnas grūtniecību, ja tas kaut kā bija jāpaziņo. Ja nezināja, tad respektīvi bērniņš nemaz nebija plānots? Vai arī es kaut ko nesaprotu? Manuprāt, ja abi plāno bērniņu, vīretim ir katru mirkli jāinteresējas,kādas sajūtas, nu tad ir vai nav? Nevis tā kā sniegs uz galvas, Naurim nezinot,paziņo par bērniņu. Tad jau nebija plānojuši sanāk.
Tev ir 10 gadi vai kā? Arī, ja plāno bērnu, tas nenotiek vienmēr “ar pirmo šāvienu”! Citi pāri cenšas gadiem un pārsteigums par grūtniecību tāpat ir.
24.12.2021 23:04 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
Brendija, nē nē. Esot uzsākuši mēģināt tikt pie bebja. Bet nu skaidrs, ka neviens jau nevar zināt, vai sanāks ar pirmo, desmito vai simto mēģinājumu.
Tāpēc, kad sanāca, didra šo faktu vēlējās naurim instagramīgi paziņot.
Pirmajām pateica uz Tenerifi līdzpaņemtajām padotajām - pat ne draudzenēm-, lai tās palīdzētu sadomāt, kā to izdarīt bombiskāk.
Uzrakstīja uz veģetāriešu picas vāka, lai atvērtu un ēstu pludmalē, kur šie bija laikam medusmēnesī? pirms 5 gadiem.
Ne-veģetāro picu, kā saprotu, nauris uzreiz atrauj vaļā un rij.
Tad nu šo īpašo varēja saglābt līdz pludmalei, kur arī pasniedza. Uz vāka uzraksts "mīļais, tu būsi tētis" or sth like that. Uz ko pirmo atbildējis - es taču teicu, ka būs viegli 👌 un pēc tā nākamie viņa teksti: "ei, ei, uzmanīgāk, prātīgi" pārvietojoties pa akmeņaino pludmali.
Tāpēc arī nešļūkusi pa trubām Tenerifē, jo bijusi vislaik slikta dūša.
Un tādēļ novājējusi, par ko priecājās ar kārtējo apkārtmēru un puspliko bilšu poustu.
Viss jau jauki, bebi grib un rūpējas par gr jau šobrīd.
Jeiii 🥳
24.12.2021 23:11 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
user119964 @ 24.12.2021 23:04
Tev ir 10 gadi vai kā? Arī, ja plāno bērnu, tas nenotiek vienmēr “ar pirmo šāvienu”! Citi pāri cenšas gadiem un pārsteigums par grūtniecību tāpat ir.

Tāpat, ja visu saliek kopā, maz ticams, ka plānots.
✖ ar Elīnas dienas ritmu un apmātību ar darbu, šaubos, ka viņas plānos bija mainīt visu kājām gaisā.
✖ ar Elīnas ēšanas paradumiem un apmātību ar mērīšanos, šaubos, ka bija iedomājusies, ka grib bērniņu tuvāko gadu laikā.
✖ ar Elīnas kafijas dzeršanas paradumiem/ veselības problēmām, šaubos, ka gadu iepriekš sàka gatavot savu organismu bērniņa ieņemšanai.
✖ (no konteksta sapratu) testu taisīja Naurim nezinot Tenerifē? Wtf, kāpēc vīrs nezina, ka tu taisi testu?
✖ nu, un manis pieminētā paziņošana par bērniņu, par ko Nauris nemaz nezināja. Sakiet, ko gribiet, bet nekas no šī neliecina par plānoto bērniņu.
Bet nesaku, ka tas ir slikti. Varbūt abiem tas bija ļoti patīkams pārsteigums. Lai abiem veicas!
24.12.2021 23:19 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
reina @ 24.12.2021 23:11
Brendija, nē nē. Esot uzsākuši mēģināt tikt pie bebja. Bet nu skaidrs, ka neviens jau nevar zināt, vai sanāks ar pirmo, desmito vai simto mēģinājumu.
Tāpēc, kad sanāca, didra šo faktu vēlējās naurim instagramīgi paziņot.
Pirmajām pateica uz Tenerifi līdzpaņemtajām padotajām - pat ne draudzenēm-, lai tās palīdzētu sadomāt, kā to izdarīt bombiskāk.
Uzrakstīja uz veģetāriešu picas vāka, lai atvērtu un ēstu pludmalē, kur šie bija laikam medusmēnesī? pirms 5 gadiem.
Ne-veģetāro picu, kā saprotu, nauris uzreiz atrauj vaļā un rij.
Tad nu šo īpašo varēja saglābt līdz pludmalei, kur arī pasniedza. Uz vāka uzraksts "mīļais, tu būsi tētis" or sth like that. Uz ko pirmo atbildējis - es taču teicu, ka būs viegli ? un pēc tā nākamie viņa teksti: "ei, ei, uzmanīgāk, prātīgi" pārvietojoties pa akmeņaino pludmali.
Tāpēc arī nešļūkusi pa trubām Tenerifē, jo bijusi vislaik slikta dūša.
Un tādēļ novājējusi, par ko priecājās ar kārtējo apkārtmēru un puspliko bilšu poustu.
Viss jau jauki, bebi grib un rūpējas par gr jau šobrīd.
Jeiii ?

Nu ja, te jau izklausās tieši par paziņošanu. Gatavoja smuki to paziņot. Bet vai gatavoja organismu, sevi un Nauri bēbim? Šāds ir jautājums.
24.12.2021 23:23 |
 
Patīk
Reitings 22806
Reģ: 27.01.2021
Enazenaz @ 24.12.2021 22:45
Paturpinot kafijas tēmu, arī es grūtniecību laikā dzēru kafiju. Arī mazliet baltvīna un prosseco. Ginekoloģe atļāva. Un ja jums liekās, ka man ir bijis sūdīgs ginekologs, tad lūdzu-abas manas grūtniecības uzraudzīja Vija Veisa un man būtu grūti iedomāties vēl zinošāku par Veisu.
Grūtniecība nav slimība, dzīve turpinās. Ir lietas, kas ir jāievēro, bet noteikti nav jāsēž nekustīgai četrās sienās.
Un šaubos, ka viņa taisīja NIPT. Tādas analīzes netaisa prikola pēc, lai uzzinātu bērna dzimumu.
Veisa patiešām ir brīnišķīga ārste 😍😍
24.12.2021 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 930
Reģ: 13.01.2011
Brendija @ 24.12.2021 23:23

Nu ja, te jau izklausās tieši par paziņošanu. Gatavoja smuki to paziņot. Bet vai gatavoja organismu, sevi un Nauri bēbim? Šāds ir jautājums.

Ja viņi augustā runāja par to, ka domā un grib bērnu. Un oktobrī palika stāvoklī( piedod nezinu precīzus mēnešus, tas tikai piemērs). Tas tāpat nozīmē, ka bērns tika plānots. Tiek norunāts, ka vajag un darīts, lai tas piepildītos. Ķermenis parasti tiek sagatavots vai piedomāts pie dzīvesveida, ja kādu laiku neizdodas.
Tas, ka Elīna taisija testu Naurim nezinot un paziņoja viņam- tas nav nekas īpašs, tā dara lielākā daļa pāru arī- jā, kad mazais tiek plānots.
Mēs ar vīru plānojam bērnu un viņš ir ieinteresēts, lai tas piepildītos. Bet tici man- viņam nav ne jausmas, kad man ir auglīgās dienas, kad mēnešreizes un kad jātaisa tests 😄 Ja es pateikšu, ka kavējas mr tad nopirkt man to testu. Ja es nepateikšu- tad tāpat viņam būtu pārsteigums uzzinot, ka esmu stāvoklī. Lai arī teorētiski viņš zin, ka tas var notikt katru mēnesi.
24.12.2021 23:40 |
 
Reitings 1628
Reģ: 26.06.2019
✖ ar Elīnas kafijas dzeršanas paradumiem/ veselības problēmām, šaubos, ka gadu iepriekš sàka gatavot savu organismu bērniņa ieņemšanai.

Tu arī gadu iepriekš gatavojies bērna ieņemšanai? Tas ir, protams, ieteicams periods, bet nu būsim reāli - lielākā daļa ja gatavojas, sāk lietot vitamīnus un samazina vai atmet kaitīgos ieradumus, nemaz nerunājot par to daļu, kuriem sanāk ne plānoti, ne gaidīti. Nevajag tagad Elīnu uztaisīt par šausmīgu sievieti, jo viņa gadu atpakaļ neatmeta kafijas dzeršanu vai knakstināšanos ar ēdienu.
24.12.2021 23:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
Ja godīgi tā dāvana bija tik tizla. Katru gadi dāvināt jaunu iPhone? Man nebūtu nekādas intereses, jo katru gadu Tu zini, ko saņemsi. Kad ir kopējs budžets un pietiekami naudas, Tu gaidi nevis dārgāku vai krutāku dāvanu, bet kaut ko īpašu par jums vai par to ko otra pusīte ir piefiksējusi.
25.12.2021 01:52 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
Es arī īpaši negatavojos bebim, kaut laiku mēģinājām. Nav tas rādītājs (un gala rezultāta iespaidotājs) nekam, vismaz savā pieredzē.
Par dāvanu piekrītu. Pat dievietēm jau bija skaidrs (iepriekš rakstīja te viena), kas tai paciņā būs 😁 bet nu Elīnas gadījumā tas laikam arī ir tas īpaši piefiksētais par viņu - svarīgākais tak bombīgas bildes. Un sanākušas jau nu ir skaistāk (labāks blur, dzidras, izteiksmīgas krāsas) kā vēl ar iepriekšējo telefonu, nevar noliegt.
25.12.2021 09:16 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kuras bildes sanākušas skaistāk? :D
25.12.2021 09:23 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
Core, kaut kas no butterfly produktiem, kas bildēts Zakaponē. Nu kameras kvalitātes ziņā šķita, ka kaut kādas dzidrākas, izteiksmīgākas, cits dziļums tam attēlam 😁 varbūt tas ar to pašu "veco" telefonu, un vienkārši apgaismojums cits, nezinu. Sapratu, ka ar jauno bildēts.
25.12.2021 09:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits