Ar dzimtsrakstu nodaļas vadītāju var sarunāt visu, ko vien sirds kāro. Kaut vai ar skrituļslidām piebraukt. Tā ir jūsu diena un jūs to varat veidot, kā vēlaties. Par to jāpajautā dzimtsrakstu nodaļā, kurā vēlaties sarakstīties. Cita vadītāja var arī nepiekrist. Mums bija sieviete, kas bija gatava uz visu, lai arī ko mēs izdomātu:-D Bet altāris gan ir tikai baznīcā;-)
Nevajag jau to saukt par altāri. Var vienkārši, piemēram, tēvs aizvest meitu pie topošā vīra, kurš jau stāv zagsa zāles priekšā pie, teiksim, laulību galda :-D
Man šķiet, ka var sarunāt, kā vien grib. Arī izbraukumā bieži vien līgavas nāk, bet līgavainis jau gaida. Meičas, ko piekasaties?? autore taču altāri ielika pēdiņās.
Neizglītota dura, ka var vest pie altāra ja dzimtsarakstu nodaļā nav altāra??! Ja, protams, savās kāzās darat ka ka gribat, bet vismaz vārda nozīmi varētu sākumā noskaidrot pirms precies
Neizglītota dura, ka var vest pie altāra ja dzimtsarakstu nodaļā nav altāra??!
Vai tik neizglītotie ir tieši tie, kuri raksta šādus komentārus, jo: 1) autore šo vārdu ir ielikusi pēdiņās; 2) izglītoti cilvēki nevienu tādos vārdos nesauc.
Un, ja sarunā, domāju, ka var. -- Piemēram, mūsu draudzes priesteris neļāva, jo pateica, ka katoļu baznīcā tā neesot pieņemts. Lai gan citi priesteri atļauj.
Mīļš paldies meitenes. Man tā vienkārši ir ļoti sentimentāla lieta. Biju vakar parunāt ar dzimtsarakstiem. Mums ļāva. Teica, ka ne pirmie, ne pēdējie:)
Tā nav īsti arī baznīcu lieta, tas ir Latvijā. Gan katoļi, gan luterāņi tradicionāli ienāk baznīcā kopā, mācītājs pirmmais, tad jaunais pāris un vedēji. Bet daudz kur var sarunāt, gan baznīcā, gan dzimsarakstis to anglosakšu tradīciju.