iedrosinaajums vai jaukshanaas pa vidu attieciibaam?

 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Sveikas, meitenes!
Mans draugs zaudeeja maati jau loti sen - vina nomira, kad puikam bija 1 gadins. Vina teetis ir civillauliibaa jau loti sen ar loti patiikamu sievieti, kurai ir arii meita, taa nu vini cetrataa visu laiku dziivojusi, loti jauka un normaala gimene.
Puisis ar savu teevu NEKAD nav runaajusi par vina iisto mammu, kas skiet loti jociigi, bet taa nu tas ir. Cik saprotu, reizi gadaa aiziet sakopt kapinus, pastaav, nopuushas un iet prom. Nekaadas detalas par vinas dziivi vins nezin. Protams, ka vinam tas loti intereseetu, taa galu galaa ir vina mamma. Un vina mammai iisti nav bijis citu radinieku, kuriem vareetu kaut ko uzjautaat. Vecvecaaki sen apmirusi, pamaate iisto mammu nekad nav pazinusi.
Vini nekad nav par to runaajusi, un vins arii nekad pats to nejautaas, ar gadiem paliek tikai arvien neertaak kaut ko uzsaakt un teetukam tacu atminas arii baalee.
Man par to nav ne uz pusi tik neerti, vareetu mieriigi uzsaakt sarunu, jo mees tacu esam pusliidz svesi cilveeki. Jautaajums - vai man vina teetim uzrakstiit taadu pagaraaku sms, kuraa ieteikt kaut ko vinam pastaastiit par vina mammu? Vai tas buutu lieki un nevajadzettu jaukties vinu attieciibaas?
Ar puisi esam jau ceturto gadu.
08.05.2018 07:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. man biaj skrobe kad saaku fikest tavus nemitigos melus, jo kaut kad sen vislaik tevi te ka atklatiabs piemeru un taisnibas liku...a aizradas prasta sadegusa cirka aktrise vien esi , leta mele. Bija skrobe...saku atklati..
08.05.2018 15:45 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Rīdziniece, acīm redzot, nesaprot atšķirību starp nāves apspriešanu (par ko te gāja runa) un cilvēka personīgo un intīmo dzīvi.
08.05.2018 15:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Rīdziniece, manuprāt, tavi komentāri ir neētiski un tu šauj pār strīpu. Kā cilvēks no malas var atļauties kritizēt otra cilvēka mirušās mātes attiecību motīvus? Ne tu wee māti pazini, ne viņas dvēseli, domas zini. Ja izvēlējās spāni, tātad tas bija labākais lēmums priekš viņas. Ja viņš bija uzturams, tad tā ir viņu attiecību iekšējā lieta- kā noprotams, dīvānā negulēja, bet strādāja, palīdzēja bārā. Attiecības ar savas tautības pārstāvi nav garantija, ka nenotiks tāpat (cik tepat vietējie nav viens otru nosituši). Internetā komentāros raksta, ka vēl jau jautājums- vai viens otru vai tomēr kāds trešais abus.
Līdzjūtība wee.
08.05.2018 15:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tava mamma sev pirma alfonsu? Normali veci uz vinu neskatijas? Nu ka japerk sev virs? Un tu to te ta apklaco?jezin
08.05.2018 15:19 |
08.05.2018 15:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, manuprāt, tavi komentāri ir neētiski un tu šauj pār strīpu. K
wee sen ( dazas mos atceras) taaa noreja manu vecaku navi....ka wee un etiskums? ha ha
un vel nezeligi tika atradita lisana kur nevajag...UN AIZ MELES WEE NEVIENS NERAUSTIJA PATI TE IZKLADZINA KA MATE DRAUGUSEV PIRKA...tikai wee pati...:-P:-P:-P:-P
08.05.2018 15:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nebija tur trešā , es savām acīm to visu redzēju , lūdzu nevairosim baumas uz visiem jautājumiem esmu gatava atbildēt privāti .
08.05.2018 15:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja viņš bija uzturams, tad tā ir viņu attiecību iekšējā lieta- kā noprotams, dīvā
+++++ tiesi ta, bet kaut kada cosmo musm meita kladzina tads lietas , kamdel vispar? Kaut ko tadu te neviena nejautaja .
08.05.2018 16:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nebija tur trešā , es savām acīm to visu redzēju , lūdzu nevairosim baumas uz visiem jautājumiem esmu gatava atbildēt privāti .
:-O kads tresais?:-O kur? kapec?
08.05.2018 16:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Rīdziniece- klasiskais dīvāna eksperts jebkurā jomā ;)
08.05.2018 16:02 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nedari neko, sms sūtīšana un sarunas uzsākšana būtu visai rupja iejaukšanās kāda cita emocionālajā pasaulē, kurā Tev nav absolūti nekāda loma un daļas. Ja to darītu pats dēls - cita runa.
08.05.2018 16:03 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Ak Dievs... es gandrīz nekad nekomentēju diskusijas, Kubietes komentārus principiāli izvairos lasīt (t.i. Nekad to nedaru), lai gan viņas piecas kapeikas tiek iebāztas pilnīgi katrā diskusijā. Bet šis nu ir kronis visam... cik es saprotu no viņas murgiem, Wee mamma ir tai saulē. Un tu atļaujies vēl kaut kādas jēlības gvelzt? Par Tev pilnīgi svešu cilvēku? Vnk Dievs žēlīgs, nu kur tādi cilvēki, es goda vārds nesaprotu. Tak izolēt tadus no sabiedrības! Ir jāsaprot atšķirība runāt par kāda tuvinieka nāvi ģimenes lokā vai dzīt s... kaut kādā bezjēdzīgā forumā un atļauties kaut kādas detaļas prasīt svešam cilvēkam. Pat ja man interesētu tā, ka plīstu kaut pušu, es neprasītu neko Wee, jo ir jāsaprot kaut kādas morāles normas. Un atklāti sakot - man neinteresē ne cik, jo es viņu nepazīstu, neko nezinu un stulbiem tenku žurnāliem nesekoju. Bet katram jau ir intereses pēc sava līmeņa. Es tikai gribu pateikt meitenes, ka, jā, šis ir anonīms forums, bet jums atejot nost viņa nav kauns pašām par sevi? Man jau ir kauns lasīt tos murgus, kur nu vēl sadzīvot, ja es būtu tik lēta tirgus vecene. Un Kubiete, vari man nerakstīt atpakaļ divdesmit tekstus ar kaut kādiem lētiem apvainojumiem, iespējams pat izvilkumiem no manām diskusijām iepriekšējam (kas Tev ir nožēlojams standarts), jo es neielaidīšis ar tevi diskusijās. Izteicu tikai savu viedokli, lai izdomājies par savu drausmīgo stilu šeit un pazūdu. Atā.
Atvainojos, ka piedrazoju tēmu.
08.05.2018 16:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Wee mamma ir tai saulē. Un tu atļaujies vēl kaut kādas jēlības gvelzt? Par Te
:-O:-O pag izlasi to visu wee stasta atklati, ne citi:-P
lai gan viņas piecas kapeikas tiek iebāztas pilnīgi katrā diskusijā.
un sie ir klaji meli..:-P
08.05.2018 16:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece- klasiskais dīvāna eksperts jebkurā jomā
08.05.2018 16:0
kura nu to teiktu viina muziga degustatore ar zaliti stavokli un bonusaa..:-D:-P
08.05.2018 16:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
normāla sadzīviska situācija

Normāla sadzīviska situācija ir tad, kad saplīst veļasmašīna un nopludina kaimiņus, nevis tad, kad nomirst kāds tuvs cilvēks, it īpaši, ja vēl apstākļi kādi smagāki.
Tā jau arī tad ir necieņas izrādīšana pret mirušo, ja pat par viņu nerunā (pat ar dēlu)

Nerunāt par to ar dēlu ir viena lieta, tur lai paši tiek galā. Kaut kādai svilpastei no malas tur nekas nav jautājams un darāms, ja negrib, lai nestāsta. Lielāka necieņas izrādīšana pret mirušo būtu, ja sastāstīs pa fikso kaut kādus melus, lai tikai atšujās.
Viss ir loģiski ,viņai nav ko zaudēt

Ja manējais sāktu rakties stāstā par to, kas notika ar manu tēvu, tad pie vienas vietas visu necieņu pret mirušajiem, tā ir necieņa pret dzīvajiem, zinot, ka ne es, ne mamma nevēlamies par to runāt. Ko zaudētu? Mani, ja jau man nekādu privātumu neatstāj.
08.05.2018 16:14 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Domaaju, ka viss jau ir pateikts. Cik noprotu, diskusiju nav iespeejams sleegt?
08.05.2018 16:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
raksti e pastu lilit u tad dzesis, isteniab ats bus pareizi.Pat ja velak...;-)
08.05.2018 16:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Cik noprotu, diskusiju nav iespeejams sleegt?

Nē, nevar - tā arī paliks publiskai apspriešanai. Bet - Tev jau taču nav ko zaudēt!
08.05.2018 16:30 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nerunāt par to ar dēlu ir viena lieta, tur lai paši tiek galā. Kaut kādai svilpastei no malas tur nekas nav jautājams un darāms, ja negrib, lai nestāsta. Lielāka necieņas izrādīšana pret mirušo būtu, ja sastāstīs pa fikso kaut kādus melus, lai tikai atšujās.

Kāpēc uzreiz svilpaste? Tik pat labi tā varētu būt arī sieva. Un kas mainās? Juridiskais statuss? Emocionāli diez vai kaut kas...
Un nē, es uzskatu, ka tik pat liela necieņa ir nerunāt. Sanāk, ka mirušais cilvēks nav bijis tā vērts, lai par viņu uzzinātu bērni, bērnu otras pusītes, mazbērni, u.t.t. Dažreiz klusēt ir egoistiski.
Neuzskatu, ka patiesības uzzināšana un runāšana par to ir kaut kas traģisks. Emocijas ir tās, kas visu padara dramatiskāku. Bez tām ir vnk stāsts par to, kas un kā notika. Punkts.
08.05.2018 16:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man par to nav ne uz pusi tik neerti, vareetu mieriigi uzsaakt sarunu, jo mees tacu esam pusliidz svesi cilveeki. Jautaajums - vai man vina teetim uzrakstiit taadu pagaraaku sms, kuraa ieteikt kaut ko vinam pastaastiit par vina mammu? Vai
08.05.2018 16:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Milla
Svilpaste, jo parasti pieņem, ka draudzenes ir cilvēki, ar ko neplāno nodzīvot visu mūžu. Precoties tomēr ir solījums, kas ne vienmēr piepildās, bet apkārtējos informē, ka šī nav aizraušanās, ka šis cilvēks ir uz palikšanu dzimtā. Arī dzimtas kokā neraksta draudzenes. Tikai sievas vai bērnu mātes, jo draudzenēm gar dzimtu nav nekāda daļa. No turienes rodas secinājums, ka ja nav bērnu un nav precējušies, tad jautāt cilvēkam par mirušu, tuvu radinieku, kura pieminēšana ir tabu dzimtā, ir ļoti nesmalkjūtīgi.
08.05.2018 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits